ADANA ÖZEL MERİDİEN HASTANESİ

Hasta ve hasta yakınları ile çalışanlarının memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışını ilke edinen MERIDIEN, etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratmanın yanı sıra kurumsal kimliği ile de öne çıkan bir sağlık kuruluşu olma hedefiyle yola çıkmıştır.

12 Haziran 2013 Çarşamba 15:52
Bu haber 3731 kez okundu
ADANA ÖZEL MERİDİEN HASTANESİ
banner1
MERIDIEN Hastanesi, gıda sektörüne ''Hasanusta'', inşaat sektöründe ise 4K markasını kazandıran ORAL Kardeşlere ait grup aile şirketinin sağlık sektöründeki temsilcisidir.


Etik ilkelerden ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, insana ve çevreye duyarlı, kendini sürekli geliştirerek en üst düzey sağlık hizmeti sunmak tüm çalışanlarımızın ana hedefidir.

Sağlık sektöründe mükemmeliyet odaklı, çağdaş, güvenilir ve sağlıklı yaşam ortağı olmak için ''Bizimle Yaşayın'' sloganıyla yola çıkan MERIDIEN, topluma karşı duyarlıdır. MERIDIEN, bu amaçla, kültürel ve toplumsal değerlerimizi koruyan, yaşatan ve bu alandaki sosyal sorumluluk projeleriyle de öncü olmayı ilke edinen bir sağlık kuruluşu olma çabasını sürekli kılacaktır.

Tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunarken toplumun bir hastaneden tüm beklentilerini A sınıfı kalite ile yerine getirmek ana ilkelerimiz arasındaki yerini her zaman koruyacaktır.

Kendini sürekli yenileyen, hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilincimiz daima önceliğimiz olacaktır.

 Misyon
Sağlıklı yaşamak, cinsiyet, dil, din ve ırkına bakılmaksızın tüm insanların ortak hakkıdır.

İnsanlar bu haktan doğru teşhis ve doğru tedavi ile faydalanmalıdır.

Bu anlamda, biz MERIDIEN Hastanesi olarak her biri kendi alanında uzman olan hekimlerimiz, uzman yardımcı sağlık personelimiz ve başarıya odaklı idari kadromuzla toplumun hizmetindeyiz.


Vizyon
Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyede tutan, tıp alanında çağın son teknolojik gelişmelerini yakından takip eden, sektöründe öncü ve örnek gösterilen, sadece ulusal değil, uluslararası alanda adından söz ettiren bir referans sağlık kuruluşu olmak.


TIBBİ BİRİMLER

Ağız ve diş sağlığı
Beslenme ve diyet
Biyokimya
Çocuk sağlığı ve hastalıkları
Dahiliye
Dermatoloji (cildiye)
Fizik tedavi ve rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel cerrahi
Göğüs hastalıkları
Göz sağlığı
Kadın hastalıkları ve doğum
Kardiyoloji
Kulak-Burun-Boğaz
Nöroloji
Ortopedi
Psikiyatri
Radyoloji
Üroloji

İletişim Bilgileri

Adres:

Kenan Evren Bulvarı No: 43 Çukurova / Adana

Telefon:

0(322) 232 24 25 Pbx

Faks: 

0(322) 232 52 53

E-mail:

info@meridienhastanesi.com
Dr. Ayla Kılıçaslan

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner37

banner28

banner34