AK-TAŞ Evden Eve Taşıma Şirketi Modern Teknolojik Çağda %100 Müşteri Memnuniyeti ile 1 Numarada...

Nakliyat sektörünün öncü firmalarından olan AK-TAŞ Evden Eve Taşıma Şirketi genç ve tecrübeli elemanların harmanlanmasıyla kemik bir ekip oluşturmuş ve %100 müşteri memnuniyetiyle yoluna devam etmektedir.

04 Aralık 2017 Pazartesi 11:30
Bu haber 518 kez okundu
AK-TAŞ Evden Eve Taşıma Şirketi Modern Teknolojik Çağda %100 Müşteri Memnuniyeti ile 1 Numarada...
banner1
Nakliyat sektörünün öncü firmalarından olan AK-TAŞ Evden Eve Taşıma Şirketi genç ve tecrübeli elemanların harmanlanmasıyla kemik bir ekip oluşturmuş ve %100 müşteri memnuniyetiyle yoluna devam etmektedir.

Modern teknolojik çağda AK-TAŞ Evden Eve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarken bu hizmetin daha hijyenik daha hızlı olması açısından hiçbir masraftan kaçınmamakta ve oldukça modern olan ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. 15 yıldır sektörünün sürekli yükselen değerlerinden birisi olan AK-TAŞ Evden Eve Taşıma Şirketi Adana ve diğer tüm şehirlere güven içerisinde nakliye hizmeti sunan bir şirket konumundadır. Bu nedenle evinin taşınma işleminde eşyasının zarar görmesini istemeyen, firma ararken ince elleyip sık dokuyanlar için AK-TAŞ Evden Eve Taşıma Şirketi müşterilerine verdiği hizmetle güvenilirliğini sağlamıştır.

Adana merkezli şehrimiz başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren AK-TAŞ Evden Eve Nakliye şirketi aynı zamanda özenle taşıdığı fuar, ofis taşımacılığında, yaptığı işte iyi bir Referans kaynağı olmuştur. Özellikle elemanların firma tarafından yetiştirilmiş olması taşıma esnasında müşteriye güven vermektedir. Taşımaya verilen özen, müşteriyle sağlıklı diyalog, bir taşınmanın müşterinin istediği gibi olmasını sağlayan etkenlerden sadece bazıları... Firmanın sigortalı olması, eşyasını taşırken son derece temiz bir ambalaj yapması, bu konularda firmanın taşıma gerçekleşirken işini şansa bırakmaması, müşteriye güven vermekte ve iyi bir referans kaynağı oluşturmaktadır.

Asansörlü taşımacılık modern teknolojik çağda bir taşınmanın olmazsa olmazı... Gerek eşyanın zarar görmemesi, Gerekse merdivenlerde komşuları rahatsız etmek yerine dışarıdan asansörü balkona kurup daha hızlı ve daha temiz bir taşıma için AK-TAŞ Nakliye Şirketi yaptığı işlerde Asansörü sıklıkla kullanıyor...

Modern nakliyatın en önemli aşamalarından biride işin ambalaj kısmı; eşyayı sarmadığınız takdirde ne kadar iyi taşıyıcı olursanız olun ne kadar önem verirseniz verin mutlaka bir yerde bir çizilme veyahut kırılma meydana gelecektir. Bu yüzden AK-TAŞ Evden Eve sabah müşterinin evine girdiği ilk dakikalardan itibaren ilk bir saat veya iki saat boyunca eşyasını en ince ayrıntısına kadar öncelikle sarıp ambalajını yapar, mutfak eşyasının kırılacak eşyaları temiz beyaz gazeteyle ambalajlanırken, salon koltukları ve diğer mobilyalar patpat ve streç dediğimiz özel ambalaj yöntemiyle ambalajlanır, yatak odası dolabı profesyonel mobilyacı tarafından söküldükten sonra yine patpat ve streçle çizilmeyecek şekilde ambalajlanır...

Ekspertiz: Bir taşınmanın ilk aşaması ilk önce müşterinin eşyasının ne kadar olduğu konusunda iyi bir bilgiye sahip olmaktır. Bu bakımdan taşıma şirketi müşteriden rica edip eşyasını görmeye gider, eşyasının miktarı konusunda bir sonuca vardıysa, asansör nereye kurulacak işin bu kısmını hallettikten sonra, bu işe kaç tane eleman lazım, bu iş kaç kişiyle daha sağlıklı daha hijyenik yapılır bu konulara vakıf olduktan sonra belli bir fiyat verilip istenilen tarihte taşıma gerçekleştirilir...

Sigorta: Artık günümüzde hiçbir şeyin garantisi yok. Bu yüzden; Taşıma şirketinin elemanlarının sigortalı olması bir yana, yaptığı taşıma da müşteriyle yapılan karşılıklı anlaşmada eşyanın sigortalı bir şekilde taşınmasına karar verip ve taşıma sözleşmesinde bunu açıkça beyan etmesi gerekir. Kırılan her türlü eşyadan firma sorumludur.

AK-TAŞ Evden Eve Taşıma Şirketi K1, K2, K3 Belgelerine sahiptir. Eşyaların dünya ambalajlama standartlarında güven içerisinde hijyenik bir şekilde, işinde deneyimli, modern paketleme yöntemlerini bilen güvenilir araç filosu ve 15 yıllık güçlü, özenli taşımacılık hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparak yoluna devam etmektedir.
Evinin taşınma işleminde eşyasının zarar görmesini istemeyen, firma ararken ince elleyip sık dokuyanlar için AK-TAŞ Evden Eve Taşıma Şirketine aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM
Adres Toros Mh. 78153 Sk. Zaloğlu Sit. B Blok Zemin Kat No: 18 ( Mahfesığmaz Türk Telekom Karşısı) Çukurova / Adana
GSM 0505 696 57 80
Email info@aktasevdeneve.com

http://www.aktasevdeneve.com/
 

 

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner37

banner28

banner34