Altın Koza'ya katılacak sanatçılar Adana'da sanatcı bayramı

18. Uluslarası Altın Koza Film Festivali kapsamında aralarında sinema sanatçısı Yılmaz Erdoğan, Nuri Alço, Yılmaz Köksal'ın da bulunduğu sanatçılar özel uçakla Adana'ya geldi. Erdoğan, kısa bir süre Belediye Bandosuna şeflik yaptı

20 Eylül 2011 Salı 21:38
Bu haber 2636 kez okundu
Altın Koza'ya katılacak sanatçılar Adana'da sanatcı bayramı
banner39
Altın Koza Film Festivali etkinliklerine katkı vermek üzere şehre gelen sinema ve sanat dünyasının ünlü isimlerini Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Altın Koza Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sıtkı Özer, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Levent Özveren ile Altın Koza Film Festivali Koordinatörü Ozan Aksu karşıladı.
Sinema ve sanat dünyasının ünlü konuklarına tek tek “Hoşgeldiniz” diyen Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, birer çiçek verdi. Aralarında Yılmaz Erdoğan, Funda Arar, Nejat İşler, Safa Önal, Rutkay Aziz, Yüksel Arıcı, Şerif Sezer, Nur Sürer, Yusuf Sezgin, Altan Günbay, Kuzey Vargın, Süleyman Turan, Yılmaz Köksal, Nuri Alço, İrfan Atasoy, Rıza Kocaoğlu gibi sinema ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin de yeraldığı toplam 116 kişinin hava alanından çıkışı sırasında Büyükşehir Belediyesi Orkestrası da konser verdi.
Sanatçı Yılmaz Erdoğan, kısa süreliğine bandonun şefliğini yaptı. Erdoğan, Yılmaz Köksal'la da neşeli bir sohbet gerçekleştirdi. Adana'nın sinemanın beşiği olduğunu kaydeden Erdoğan, "Adana ve Adanalıları sinamadan çıkarırsanız geriye fazla bir şey kalmaz. Vizontelenin devamı için teklif gelirse değerlendiririm." dedi.
CİHAN

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner38

banner37

banner34