Çanakkale ve Adana Şehitleri Parkı Açıldı

Çukurova Belediyesinin yaptırdığı Çanakkale ve Adana Şehitler Parkı coşkuyla açıldı

21 Mart 2019 Perşembe 14:53
Bu haber 312 kez okundu
Çanakkale ve Adana Şehitleri Parkı Açıldı
banner39
Çukurova Belediesinin yaptırdığı Çanakkale veAdana Şehitler Parkı Belediye başkanı Soner Çetin in katılımıyla büyük bir coşkuyla açıldı.
Soner Çetin;
Bizim bu ülkede özgürce yaşamamız için hayatlarını ortaya koyan şehitlerimizin adına yaptırdığımız Çanakkale ve Adana Şehitleri Parkımızın açılışını halkımızın coşkulu katılımıyla yaptık diye sözlerine eklerken parkın Adanallara hayırlı olsmasını diledi.
 Temalı parklardan biri de bugün açılışı yaptığımız Çanakkale ve Adana Şehitleri Parkı’dır. Bu parkın açılışı biraz maceralı oldu. Bu parkı önce Aşıklar Bulvarı üzerindeki alana yapmak istedik. Ancak, Büyükşehir Belediyesi ile sorun yaşadık. Alan bizim olmasına karşın Büyükşehir Belediyesi bize engel oldu. Alan onların olsa bile böyle bir parkın yapılmasına karşı çıkmamasını beklerdik. Bugün beka sorunundan bahsedenler, milliyetçi olduğunu iddia edenler bu parka engel olmaya çalıştılar. Bu parkta Adanalı şehitlerin de isimleri yaşatılacak. Bunun idrak edilmesi gerekiyor. Şehitler Parkı’na engel olmamalarını söyledik ama engellemeye çalıştılar. Şimdi soruyorum; kim daha milliyetçi?"

Parkın Yeri:Belediye Evleri Mah. Doktor Sadık Ahmet Blv. CarrefourSA karşısı


adanakent
Admin 5

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner38

banner37

banner34