Musa Öztürk;Bu Seçimde Türkiye'de Gelecek Oylanacak

Kozan Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenen çay partisinde konuşan Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, “İYİ Parti çatısı altında Millet İttifakı’nın Kozan Belediye Başkan Adayı olarak yine, yeniden hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz.”

28 Ocak 2019 Pazartesi 11:16
Bu haber 415 kez okundu
Musa Öztürk;Bu Seçimde Türkiye'de Gelecek Oylanacak
banner39
Kozan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bayanlara yönelik düzenlenen programda gündeme dair birtakım açıklamalarda bulunan Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, “Biliyorsunuz ki sancılı bir dönem geçirdik. Geçmişte hep birlikte mücadele verdik. Ama ağzımızın tadıyla bugüne kadar sizleri bir araya getiremedim. Onun üzüntüsü içerisindeyim. Çünkü haset fesat hiç durmadı ki. Hergün bir problem çıkarttılar. Sizlere onları yansıtamadım. Artık yansıtmaya da gerek yok. Dün dünde kaldı. Bugün bugünde, yarın önümüze bakacağız. Bu arada Sayın Genel Başkanımız Meral Hanımın özellikle çocuklara, hanımlara selamını getirdim. Çok yakında Kozan’a gelecek. Sizlerdeki bu çoksuyu görünce bu iş şimdiden tamam diyorum.” Dedi.

“Bu seçimde Türkiye’de gelecek oylanacak”

Bu seçimin sıradan bir seçim olmadığını kaydeden Başkan Öztürk, “Şunu unutmayın arkadaşlar planlar, projeler, ekonomi hepsi yerli yerine oturur. Bu seçimde Türkiye’de gelecek oylanacak. Ben belirli bir noktaya geldim. Burada birtakım arkadaşlarda göreceğini gördü. Ama bildiğiniz gibi değil. Şuanda Türkiye’de recim ve sistem sıkıntısı var. Bana değmeyen yılan bin yaşasın, kim ne yaparsa yapsın değil, birinin anlattığı gibi beka meselesi de değil. Ekonomik yönden çöktük. Siyasi yönden diz çöktük. Bugün çiftçinin hangi malı para ediyor. Çarşıdan giderken mutlu insan görebiliyormusunuz. Çoğu kafasına vuruyor. Hesap makinesi zannediyor kendini. Kendi kendine konuşanlar arttı. Bunlar boş işaretler değil. Onun için önümüzdeki seçim sıradan bir seçim değil. Kozan’da belediye başkanı seçeceğimiz bir seçim
değil. Ankara’yı ilgilendiren bir seçim, rejimi ilgilendiren bir seçim. Onun için bir oy dahi çok önemli.” Diye konuştu.

“Herkes bana eşit mesafede”

Hiçbir zaman parti ayırımı yapmadığını kaydeden Başkan Öztürk, “Ben her zaman insani değerlere önem verdim. Onu için geçmişte A partisi, B partisi, C partisi demedim. Bugünde demedim. Yarında demeyeceğim. Buradaki birçok arkadaşım belediyeyi teslim alırken oradaydı. Ne yaptım. Rozetimi çıkardım. Dedim ki ben şu andan itibaren Kozan Belediye Başkanıyım. Herkes bana eşit mesafede.” Şeklinde konuştu.

“Demokrasi mücadelesi vereceğiz”

Demokraside üç unsura dikkat çeken Başkan Öztürk, “Bugün ülkedeki en büyük sıkıntı demokrasi ve hak hukuk sıkıntısı, bugün O hak hukuku gasp edenler yarın o hukuka müracaat edecekler. Bir demokraside olmazsa olmaz üç ana unsur vardır. Birincisi yasamadır. İkincisi şuan Sayın Cumhurbaşkanı’nın bulunduğu yürütmedir. Üçüncüsü de yargıdır. Bu üç unsur demokraside olmazsa olmazdır. Bunlar olmadığı zaman Allah yardımcımız olsun. Biz burada ki arkadaşlarla demokrasi mücadelesi vereceğiz. Çocuklarımız için mücadele vereceğiz. Yani bir olalım, beraber olalım, iri olalım” diye konuştu.

“Sizinde benimde felsefem halka hizmet hakka hizmettir”

Başkan Öztürk, “İyi Parti-CHP Kozan Adayı benim. Eskiden AK Parti’ye, MHP’ye ve diğer partilere oy vermiş arkadaşlar bizim burası Mevlana kapısı gibi, açın kapıyı kim gelirse gelsin, hoş geldi, Sefalar getirdiler. Sizinde benimde felsefem halka hizmet hakka hizmettir. Neticede biz Kozanlıyız. Kozanlı demek, birlik, beraberlik, vatanperver, milliyetçi demektir. Ayrılıkçı değil, birleştirici demektir.” Dedi.

“Musa Öztürk niye aday olmuş, çevreye bakarsanız O resmi görürüsünüz”

Bu yelpaze genişlesin, Kozan’ın üzerine bir şemsiye gibi otursun. Rahmetlik Demirel’in değdi gibi konuşan Türkiye olacağız. Susan değil konuşan olacağız. Musa Öztürk niye aday olmuş, çevreye bakarsanız O resmi görürüsünüz. Kozanlının yabancısı yoktur. Hep biriz beraberiz. Kim gelirse baş tacıdır. Ama iyi niyetle gelsin. Benim şu kızlarıma, bacılarıma, çocuklarıma başka türlü bakanında vallahi de gözünü oyarım. İnşallah 31 Mart’ta kaledeki bayrağı da indirmeyeceğiz. Sonrada nerede kalmıştık deyip devam edeceğiz. Çünkü yolumuz Hak yolu Allahın yolu, birlik yolu, dirlik yolu ve Mustafa Kemal’in yoludur.”Diye konuştu. 

Kaynak:ÇÇukurova Barış Gazetesi
Admin 5

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner35

banner38

banner37

banner34