Meridyen Hastanesinin Yeni Başhekimi

Adana’da geçtiğimiz günlerde hizmete giren Meridien Hastanesi'nin Başhekimliği’ne kamu sağlık kurumları ve özel hastane işletmeciliğinin deneyimli yöneticilerinden Dr. Ayla Kılıçaslan'ı getirildi.

01 Şubat 2013 Cuma 07:51
Bu haber 22244 kez okundu
Meridyen Hastanesinin Yeni Başhekimi
banner1
Başhekimlik görevinin yanı sıra Medikal Direktörlük görevini de yürütecek olan Dr. Kılıçaslan, ''Sağlıklı yaşamak, cinsiyet, dil, din ve ırk farkı gözetmeksizin tüm insanların ortak hakkıdır. İnsanlar bu haktan doğru ve zamanında teşhis/tedavi ile faydalanmalıdır. Hastane olarak oluşturacağımız her biri kendi alanında en iyileri olan hekimlerimiz, uzman yardımcı sağlık personelimiz, başarı ve sonuç odaklı yönetim kadromuzla öncelikle Adana halkının hizmetinde olacağız.'' dedi.

Dr. Kılıçaslan, hasta ve hasta yakınlarının merkezde olmak üzere, kurumdaki sağlık çalışanlarının da memnuniyetini en üst seviyede tutacaklarını, tıp alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip edeceklerini bildirdi. Dr. Kılıçaslan, son teknolojik gelişmeleri hizmet verdikleri her birimde uygulayacaklarını, sadece Adana'nın değil, çevre illerden ve komşu ülkelerden gelecek olan hastaların tercih ettikleri bir sağlık kuruluşu olacaklarını kaydetti.

Dr. Ayla Kılıçaslan, “Meridien Hastanesi çok kısa sürede hasta ve hasta yakınları dışında sağlıklı bireylerin de tercih edeceği koruyucu ve önleyeci hekimlik uygulamalarının gerçekleştirileceği bir sağlık kuruluşu özelliği ile Adana’nın gururu olacaktır.” dedi.

Dr. Ayla Kılıçaslan, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 2001 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Hastane İşletmeciliği eğitiminin ardından, Adana’da kamu ve özel sektör sağlık kurumlarında yönetici konumunda 12 yıldan bu yana görev aldı. 

Adres

:

Kenan Evren Bulvarı No: 43 Çukurova / Adana

Telefon

:

0(322) 231 0202 Pbx

Faks

:

0(322) 232 5500

E-mail

:

info@meridienhastanesi.com

CİHAN

    Yorumlar

banner8
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner37

banner27

banner34