TÜMSİAD Başkanlığına Deniz Köse Yeniden Seçildi

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) başkanlığına Deniz Köse yeniden seçilerek güven tazeledi. Köse, TÜMSİAD'ın Türkiye sınırlarını aşarak uluslararası çapta bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

20 Ocak 2013 Pazar 15:17
Bu haber 812 kez okundu
TÜMSİAD Başkanlığına Deniz Köse Yeniden Seçildi
banner39
Dernek binasında gerçekleşen kongrenin Divan başkanlığını Prof. Dr. Alper Güven yaptı. Kongreye dernek üyelerinin yanı sıra Adana’nın tanınmış iş adamları da katıldı. Tek liste halinde girilen seçimde yeniden başkan olan Köse, 2 yıl daha aynı görevi yürütecek. Derneğin faaliyet raporu sinevizyon gösterimiyle anlatıldı. Burada konuşan Köse, 2006 yılında kurularak faaliyete başlayan derneğin, Avrupa ülkesinde çok sayıda temsilciliklerinin bulunduğunu ifade ederek, “Her geçen yıl üye sayımız artıyor. Hızla büyüyoruz ve güçleniyoruz. Hedefimiz, güç birliği yaparak kalkınmak ve yardımlaşarak Türk ekonomisine büyük katkıda bulunmaktır." dedi.

TÜMSİAD’ın AB etkinlikleri kapsamında Türkiye’ye 3 birincilik getirdiğini Adana’nın ise şubeler arasında birinci olduğunu hatırlatan Deniz Köse, “Yeni dönemde yeni arkadaşlarımızla daha da güçleneceğimize, inanıyorum. Eski yönetimdeki arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederken aramıza aldığımız yeni arkadaşlarımıza görevlerinde başarı diliyorum.” diye konuştu.

TÜMSİAD’ ın yönetimi ise şu isimlerden oluştu: Deniz Köse, M.Hakan Can, Türker Solak, Hakan Özdeğer, C.Saim Çetenak, Mehmet Aslan, Ahmet Şahin, Zeki Makaracı ve K.Çağatay Bayındır.
CİHAN

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner35

banner38

banner37

banner34