Validen Ay-set Enjektör Ve Asran Grup Yapı Malzemelerini Ziyaret

Üretim ve sanayi alanlarında hizmet veren firmaları ziyaret etmeye çok önem veren Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Sarıhamzalı Mahallesinde bulunan ve çeşitli tıbbi ürünlerin üretildiği Ay-set Enjektör İmalat Fabrikası ile Zeytinli Mahallesinde bulunan Asran Grup Yapı Malzemeleri firmasını ziyaret etti.

20 Nisan 2019 Cumartesi 22:35
Bu haber 1780 kez okundu
Validen Ay-set Enjektör Ve Asran Grup Yapı Malzemelerini Ziyaret
banner39
Üretim ve sanayi alanlarında hizmet veren firmaları ziyaret etmeye çok önem veren Vali Mahmut Demirtaş, Sarıhamzalı Mahallesinde bulunan ve çeşitli tıbbi ürünlerin üretildiği Ay-set Enjektör İmalat Fabrikası ile Zeytinli Mahallesinde bulunan Asran Grup Yapı Malzemeleri firmasını ziyaret etti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zeynel Abidin Koç’un da hazır bulunduğu ziyarette Vali Mahmut Demirtaş ilk olarak Ay-set Enjektör İmalat Fabrikasını ziyaret etti. Ziyaret sırasında tesis ve üretilen ürünler hakkında firma sahibi Hasan Aytekin’den bilgiler alarak imal edilen ürünleri inceleyen Vali Demirtaş, firma sahiplerine gösterdikleri ilgi alakadan dolayı teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

Ardından Asran Grup Yapı Malzemeleri firmasını ziyaret eden Vali Demirtaş, fabrikada üretilen ürünleri inceleyerek üretim, istihdam, ürünler ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında firma sahibi Mustafa Yıldırım’dan bilgiler aldı.

Gerçekleştirdiği fabrika ziyaretlerinin ardından Vali Demirtaş; Adana’nın ekonomik, ticari bakımdan kalkınmasına, istihdamın artmasına hizmet eden üreticilerinin kent ve bölge ekonomisi için son derece önemli olduğuna değinerek firma yetkililerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür edip hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu. 


adanakent
Admin 5

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner35

banner38

banner37

banner34