Kolaydestek.gov.tr Yayında

Ticaret Bakanlığı Desteklerinden Faydalanmak Artık Çok Daha Kolay: Kolaydestek.gov.tr yayında!

07 Kasım 2018 Çarşamba 10:16
Bu haber 405 kez okundu
Kolaydestek.gov.tr Yayında
banner39
Kolaydestek.gov.tr sayesinde firmalarımız çok basit ve sade bir arayüzle istedikleri bilgilere kolayca ulaşacak ve başvuru belgelerine doğrudan erişebilecek.

06 Kasım 2018
Firmalarımızla yapılan görüşmeler neticesinde Bakanlığımızca verilen desteklere ilişkin ortaya çıkan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla kolaydestek.gov.tr isimli web sitesi firmalarımızın kullanımına açılmıştır. Söz konusu web sitesi ile firmalarımızın destekler hakkında daha kolay bilgi edinmesi ve desteklerden faydalanan firma sayısının artırılmasını amaçlıyoruz. Anılan web sitesi ile, desteklerin kapsamı kolayca anlaşılmakta, başvuru süreçleri adım adım görülmekte, başvuru evrakı doğrudan indirilebilmekte, destekler ile ilgilenen tüm personelin iletişim bilgileri tek noktada görülebilmektedir.

Kolaydestek.gov.tr, 20 Mart 2018 tarihinde hizmete sunulmuş; bugüne kadar siteye 70 binin üzerinde farklı kişi girmiştir.

Sitede, ihracata yönelik devlet destekleri görsellerle daha anlaşılır bir şekilde ve mevzuat dilinden arındırılmış olarak animasyonlarla anlatılmaktadır. Ticaret Bakanlığı ihracat destekleri ile ilgili bilgi edinilebilecek genel nitelikli film ve fuar, e-ticaret, Eximbank, iş seyahati ve rapor, ofis-mağaza kira, küresel tedarik zinciri, pazara giriş ve tasarım desteklerine ilişkin filmlere kolaydestek.gov.tr/ den ulaşabilirsiniz.

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner38

banner37

banner34