Çukurova'da Kitap Mevsimi

Kapılarını bugün açan Çukurova 11. Kitap Fuarı’nda, 6-14 Ocak tarihleri arasında kitapseverlerle buluşacak olan Yeni Asya Neşriyat yazarları, bütün Çukurova sakinlerini manevi hasada davet ediyor.

06 Ocak 2018 Cumartesi 11:36
Bu haber 300 kez okundu
Çukurova'da Kitap Mevsimi
banner39
 
Kapılarını bugün açan Çukurova 11. Kitap Fuarı’nda, 6-14 Ocak tarihleri arasında kitapseverlerle buluşacak olan Yeni Asya Neşriyat yazarları, bütün Çukurova sakinlerini manevi hasada davet ediyor.


Çukurova 11. Kitap Fuarı kapılarını bugün açıyor. Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 6-14 Ocak tarihleri arasında açık kalacak fuarda, ülkemiz yayıncılığının en önemli kuruluşları binlerce kitapla yer alacak. Çukurova’nın incisi Adana’da, imza günleri programları kapsamında birçok yazarın okurlarıyla buluşacağı fuarda, Yeni Asya Neşriyat da seçkin eserleriyle boy gösterecek. Başta Risale-i Nur Külliyatı olmak üzere bütün eserleriyle insanlığa seslenen Yeni Asya Neşriyat, taşıdığı evrensel sorumluluğun bilinciyle hareket etmeye devam ediyor.

Ülkemizin bütün sathını mektep yapma gayesiyle hareket eden yayınevimiz, memleketimizin en verimli toprakları olan Çukurova’nın bütün sakinlerini, manevî ihtiyaçlarına cevap verecek ve gündelik telâşlardan biraz olsun uzaklaştıracak fıtrî bir yolculuğa ve manevî hasada dâvet ediyor. Medya Grubumuzun fuar süresince açık kalacak standında imza günlerine katılacak olan yazarlarımız, insanlığın hakikat arayışında okurlarının yanında yer alacak.

Ali Ferşadoğlu ile başlıyoruz

Kitapseverlerle manevî iklimlerde buluşmak için Çukurova’ya koşan yazarlarımız, toplum ve şahsi yaraları sarmaya çalışacak. İlk olarak 6 Ocak Cumartesi günü yazarımız Ali Ferşadoğlu’nun 13.30-17.00 saatleri arasında kitapseverlerle buluşacağı standımızda, 7 Ocak Pazar günü ise Yeni Asya Medya çatısı altında yayımlanan Bizim Aile Dergisi Yayın Koordinatörü Yasemin Güleçyüz konuklarını ağırlayacak. 13.30 - 17.00 saatleri arasında kitapseverlerle buluşacak olan Güleçyüz, eserlerini de imzalayacak.

8 Ocak Pazartesi Mustafa Gengeç’in, 11 Ocak Perşembe Ali Sarıkaya’nın, 12 Ocak Cuma Latif Salihoğlu’nun, 13 Ocak Cumartesi ise Mehmet Ali Kaya’nın 13.30-17.00 saatleri arasında okurlarıyla buluşacağı standımızda, kapanış buluşmasını Yeni Asya Genel Yayın Müdürü Kâzım Güleçyüz gerçekleştirecek. Güleçyüz, yeni çıkan ve büyük ilgi uyandıran ‘Risale-i Nur’un Medyadaki Dili’ adlı eserini imzalayarak okurlarıyla hasbihal edecek.

Haber: Melih Tekinwww.yeniasya.com.tr/gundem/cukurova-da-kitap-mevsimi_450434Admin 1

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner38

banner37

banner34