YSK Kesin Aday Listesini Yayınladı

YSK Kesin Aday Listesini Yayınladı

T.C. Yüksek Seçim Kurulu, 668 Karar No ile 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimine İlişkin 8 siyasi parti ile 68 bağımsız adayın gösterildiği Kesin aday Listesini Resmî Gazete’ye ve TRT Genel Müdürlüğüne gönderdi.

31 Mayıs 2018 Perşembe 12:01
Bu haber 607 kez okundu
YSK Kesin Aday Listesini Yayınladı
banner1
 T.C. Yüksek Seçim Kurulu, 668 Karar No ile 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimine İlişkin 8 siyasi parti ile 68 bağımsız adayın gösterildiği Kesin aday Listesini Resmî Gazete’ye ve TRT Genel Müdürlüğüne gönderdi.

Ayrıca, Seçim Hizmetleri Genel Müdürlüğünce il seçim kurulu başkanlıklarına Kurum içi elektronik posta olarak ve
YSK’nın web sitesi www.ysk.gov.tr adresinde yayınlanması için Seçmen Kütüğü Genel Müdürlüğüne gönderildiğini belirtmiştir.

8 Siyasi Parti aşağıdaki gibi seçime katılacaklardır.
1. Adalet ve Kalkınma Partisinin 87 seçim çevresinde,
2. Cumhuriyet Halk Partisinin 87 seçim çevresinde,
3. Halkların Demokratik Partisinin 87 seçim çevresinde,
4. Hür Dava Partisinin 85 seçim çevresinde,
5. İyi Partinin 87 seçim çevresinde,
6. Milliyetçi Hareket Partisinin 87 seçim çevresinde,
7. Saadet Partisinin 87 seçim çevresinde,
8. Vatan Partisinin 87 seçim çevresinde

Türkiye genelinde 68 bağımsız milletvekili adayı vardır.

Kesin aday listeleri aşağıdaki gibidir:
ADANA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 JÜLİDE SARIEROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 TAMER DAĞLI YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
3 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ YÜKSEK AVUKAT
4 AHMET ZENBİLCİ YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
5 ABDULLAH DOĞRU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 SEVİL CAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 MUHAMMED AKSOY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 MEHMET AKİF DOSTBİL YÜKSEK MUHABİR
9 RAMAZAN ÇIRAK YÜKSEK AVUKAT
10 EROL KAHRAMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 REŞAN ARLIER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 NECİP FAZIL CENGİL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
13 MEHMET GAZİOĞLU ORTA SERBEST/ÖZEL
14 MUHAMMED ZEKİ AÇ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
15 ZEKERİYE YILDIZOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHARREM VARLI YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 AYŞE SİBEL ERSOY YÜKSEK ECZACI
3 CAHİT ÖZTOK ORTA İŞADAMI
4 YUSUF BAŞ YÜKSEK EMEKLİ
5 MUSTAFA İZGİOĞLU ORTA İŞLETMECİ
6 ÇAĞRI ŞAHİN YÜKSEK MEMUR
7 FİRDES CİNGÖZLER ORTA İŞLETMECİ
8 YEŞİM AKKAŞ YÜKSEK ECZACI
9 ARZU BÜYÜKNACAR ORTA İŞKADINI
10 DİREN ÖZGÜL YÜKSEK AVUKAT
11 AZİZ SÖKMEN YÜKSEK MEMUR
12 MEHMET ŞAHİN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
13 NESLİHAN GÖK YÜKSEK EKONOMİST
14 MUSTAFA EREN ORTA İŞADAMI
15 HASAN ÇALIŞ ORTA İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 VEDAT TURGUT YÜKSEK SERBEST
2 SALİH DEMİR ORTA SERBEST
3 VEYSİ SONKAYA YÜKSEK SERBEST
4 MURAT TEMUR ORTA SERBEST
5 YILDIRAY KORKUTAN YÜKSEK SERBEST
6 YUSUF YAMAN ORTA ESNAF
7 HÜSEYİN AYAYDIN ORTA ESNAF
8 MUSTAFA YAVUZ YÜKSEK AVUKAT
9 HAKAN ÖZBAY YÜKSEK AVUKAT
10 YILMAZ GEÇER YÜKSEK İŞÇİ
11 MUSTAFA ÇİÇEK YÜKSEK SERBEST

ADANA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

12 ABİDİN SERİN YÜKSEK EMEKLİ
13 HANİFİ ÖZOĞUL İLK ESNAF
14 ÖMER ERKUŞ YÜKSEK TEKNİKER
15 SEDAT SOL İLK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAYRETTİN ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2 HATİCE NESRİN KILIÇAY YÜKSEK AVUKAT
3 EROL SEZGİNLER ORTA ESNAF
4 GÜLŞAH TİRENG YÜKSEK KİMYA TEKNİKERİ
5 CEZMİ GÜRLEN ORTA FIRINCI
6 ALİ YAĞRI ORTA EMEKLİ
7 BAHADIR BERKYEZ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
8 AYŞE ÇELLİK YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
9 VAHİDE BUDAK ORTA EV HANIMI
10 EMİRALİ YILMAZ ORTA EMEKLİ
11 DEMET UĞUR YETKİN YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER
12 YALÇIN SEMİR AKARSU ORTA ÖĞRENCİ
13 FAYSAL ÖZCAN YÜKSEK EMEKLİ MALİYE UZMANI
14 ABDURRAHİM KÖYLÜ YÜKSEK EMEKLİ İLKÖĞRETİM MÜFETTİŞİ
15 EYLÜL KAYA ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TULAY HATIMOĞULLARI ORUÇ YÜKSEK SİYASETÇİ
2 KEMAL PEKÖZ YÜKSEK SİYASETÇİ
3 SEVER UZUN İLK SİYASETÇİ
4 BARIŞ KARABIYIK YÜKSEK ANTRENÖR
5 SONGÜL AYDIN ORTA SİYASETÇİ
6 HATİCE KAVRAN YÜKSEK SERBEST
7 BERİTAN ÖNEN YÜKSEK SİGORTACI
8 AHMET KILIÇ YÜKSEK EMEKLİ
9 ROZERİN TOSUN ORTA ÖĞRENCİ
10 ESER ÇAPAR YÜKSEK ÖĞRETMEN
11 TÜRKAN BAKIR İLK İŞSİZ
12 MEHMET EDİP ÇAÇAN İLK SERBEST
13 ZOZAN EFETÜRK ORTA ÖĞRENCİ
14 CEMİLE TAY ORTA SERBEST
15 DENİZ VAROL ORTA ÖĞRENCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYHAN BARUT YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
2 ORHAN SÜMER ORTA İŞ İNSANI
3 MÜZEYYEN ŞEVKİN YÜKSEK JEOLOJİ YÜKSEK MÜHENDİSİ
4 BURHANETTİN BULUT YÜKSEK ECZACI
5 RIZA METE YÜKSEK DOKTOR
6 OYA TEKİN YÜKSEK AVUKAT

ADANA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

7 OSMAN BERKE DUVAN YÜKSEK PLANLAMA UZMANI
8 ERTAN KARAOĞLU ORTA İŞ İNSANI
9 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN YÜKSEK DOKTOR
10 BÜLENT ÖĞRÜ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
11 BÜLENT MARAKLI YÜKSEK AVUKAT
12 BERFU SALICI YAKIT YÜKSEK AVUKAT
13 SIDIKA HALICIOĞLU İLK SERBEST/ÖZEL
14 ONUR AKPINAR YÜKSEK DOKTOR
15 ÖZGÜR ULAŞ ILGIN YÜKSEK İŞ İNSANI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR ORTA SERBEST
2 AHMET BEYAZ ORTA YÖNETİCİ
3 AYŞE TOPAL YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 SÜLEYMAN ŞENOGUL YÜKSEK SERBEST
5 İBRAHİM ŞAHİN YÜKSEK EMEKLİ
6 MUSTAFA ÇEKİLARIZ ORTA İNŞAATÇI
7 CUMA ŞAHİN ORTA YÖNETİCİ
8 YASEMİN KAPUKAYA YÜKSEK YAYINCI
9 SELİM BİLGEN YÜKSEK İŞ ADAMI
10 ABDULLAH KAYA ORTA MÜTEAHHİT
11 İBRAHİM KARA ORTA SERBEST
12 CENGİZ KAYADAN YÜKSEK EMLAKÇI
13 OĞUZ GÜÇÜK ORTA TURİZİMCİ
14 ABDULLAH ÜMMETOĞLU ORTA ESNAF
15 UĞUR MURAT BUĞDAY ORTA SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMAİL KONCUK YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
3 ALİ AYDIN YÜKSEK KARA HARP OKULU
4 NİHAL AĞCA YÜKSEK DANIŞMAN
5 RECAİ MERCİMEK ORTA SERBEST MESLEK
6 SİNEM ULUDAMAR YÜKSEK İŞ KADINI
7 MEHMET SERTAÇ DURAK YÜKSEK SERBEST MESLEK
8 VEDAT SABANCI YÜKSEK MÜHENDİS
9 EREN ÖZER YÜKSEK İŞ ADAMI
10 HAMZA GÜLTEKİN YÜKSEK AVUKAT
11 ŞULE TÜDEŞ YÜKSEK AKADEMİSYEN
12 ERCAN ATALAY YÜKSEK DOKTOR
13 ALİ KABAKLI ORTA TARIM
14 SİBEL ÇAKMAK YÜKSEK MÜŞAVİR
15 İLKER KILINÇ YÜKSEK MÜHENDİS
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TUĞÇE SEZEN GEDİK YÜKSEK EKONOMETRİ

ADANA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

2 MUSTAFA SÜHA AŞLAMACI YÜKSEK ÇİFTÇİ

ADIYAMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET AYDIN YÜKSEK AVUKAT
2 İBRAHİM HALİL FIRAT YÜKSEK AVUKAT
3 MUHAMMED FATİH TOPRAK YÜKSEK AVUKAT
4 YAKUP TAŞ ORTA ÇİFTÇİ
5 ABDULAZİZ ASLAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SELİM ÇAKIR YÜKSEK İNŞAATÇI
2 ÖZGÜN TOPRAK YÜKSEK ECZACI
3 ÖMER YİLDIRIM ORTA EMEKLİ MEMUR
4 SAMİ GÜLER YÜKSEK MÜTEAHHİT
5 ALİ CAN DOĞAN ORTA İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ ÇELİK ORTA EMEKLİ
2 MUSTAFA YETİŞ YÜKSEK SERBEST
3 BİLAL DEMİR ORTA SERBEST
4 İBRAHİM ÜSTÜN ORTA ÖĞRENCİ
5 ELİF ŞÜHEDA TÜRK ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA KABARCIK ORTA SERBEST
2 MEHMET ALİ KORKMAZ ORTA EMEKLİ İŞÇİ
3 SÜLEYMAN YURTSEVER ORTA EMEKLİ
4 MELEK DOĞAN ORTA EV HANIMI
5 MUSTAFA ÇAM ORTA EMEKLİ İŞÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN BASRİ YORULMAZ YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 HAYRİYE KORKMAZ ORTA SİYASETÇİ
3 MAHMUT ÖZDEMİR ORTA SERBEST
4 BİRSEN TUNÇ ORTA ÖĞRENCİ
5 İSMET ARDIÇ İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDURRAHMAN TUTDERE YÜKSEK AVUKAT
2 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ ORTA İŞ İNSANI
3 MAHMUT NEDİM EVLİ ORTA İŞ İNSANI
4 SONGÜL VARKİ YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT
5 MÜSLÜM ASLANOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN

ADIYAMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAŞİM ASNUK YÜKSEK YÖNETİCİ
2 ABDULKADİR GÖZLEYİCİ YÜKSEK SERBEST
3 CEMAL KILAVUZ YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 ABUZER TURHAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
5 FEHİM AYDIN ORTA ÖĞRENCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT BOZKURT YÜKSEK MÜHENDİS
2 ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY ORTA ÇİFTÇİ
3 ZÜLFİKAR IŞIK YÜKSEK DOKTOR
4 FATİME ZEHRA AKBAŞ ORTA ESNAF
5 MUHAMMED CİHAN GÜVENÇ YÜKSEK AVUKAT

AFYONKARAHİSAR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 VEYSEL EROĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 ALİ ÖZKAYA YÜKSEK HUKUKÇU
3 İBRAHİM YURDUNUSEVEN YÜKSEK AVUKAT
4 RASİME KIPIRTI FEDAKAR YÜKSEK MUHASEBECİ
5 MEHMET ZEYBEK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 İBRAHİM ÜNLÜER ORTA MUHASEBECİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET TAYTAK YÜKSEK İŞADAMI
2 TURAN CİVELEK YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
3 MUHARREM GÜNAY YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 ERSAN ÖZGÜR YÜKSEK BÜROKRAT
5 İSMAİL KARNIBÜYÜK YÜKSEK SERBEST
6 İBRAHİM AKSU YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ADEM ATLİ YÜKSEK İŞÇİ
2 İBRAHİM HALİL UÇAR ORTA ÖĞRENCİ
3 RECEP ARSLAN ORTA İŞÇİ
4 BÜLENT KOÇ ORTA İŞÇİ
5 MEHMET CİHAN ORTA ÖĞRENCİ
6 MELİK DOĞAN ORTA İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ZİYA ÖZTÜRK YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 HÜSEYİN KARANLIK YÜKSEK EMEKLİ GAZETECİ
3 KADİR KESGİNER YÜKSEK ÖĞRENCİ
4 MEHMET KARANLIK YÜKSEK EĞİTİMCİ
5 RECEP BAYRAM ORTA EMEKLİ ASTSUBAY
6 ABDULLAH ÖZOĞLU YÜKSEK EMEKLİ EĞİTİMCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NEVİN AYTEKİN YÜKSEK EMEKLİ
2 MEMET ŞERİF ÇELİK İLK ESNAF
3 BELMA KORAY YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 MEHMET EMİN GERS İLK İŞÇİ
5 GÜLSEREN KARATAŞ ORTA EMEKLİ
6 İSMAİL YILMAZ İLK EMEKLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BURCU KÖKSAL YÜKSEK AVUKAT
2 AHMET HAKAN UYAN YÜKSEK MADENCİLİK

AFYONKARAHİSAR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

3 İSMAHAN NERGİZ ORTA ESNAF
4 RAMAZAN AKGÖZ YÜKSEK AVUKAT
5 ERTUĞRUL YILMAZ YÜKSEK AVUKAT
6 HATİCE GÖKOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SAFA ŞENEL YÜKSEK İŞ ADAMI
2 MUSTAFA TAŞKAPI YÜKSEK İŞLETMECİ
3 HASAN BASRİ KANTAR YÜKSEK TÜCCAR
4 HASAN HÜSEYİN UĞURLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 HALİT KUŞ ORTA İŞ ADAMI
6 YAŞAR KARAKAYA ORTA TÜCCAR
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÜLTEKİN UYSAL YÜKSEK İŞ ADAMI
2 ABDÜLKADİR AKCAN YÜKSEK BİLİM ADAMI
3 OKŞAN ULUSOY EFE YÜKSEK ECZACI
4 SELAHATTİN MÜHSÜRLER YÜKSEK MÜHENDİS
5 MERVE BALANDI YÜKSEK SERBEST
6 ÖMER ERYEŞİL YÜKSEK MÜHENDİS

AĞRI İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EKREM ÇELEBİ YÜKSEK EMEKLİ
2 ABBAS AYDIN YÜKSEK AVUKAT
3 DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ERHAN TENEKECİ YÜKSEK YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYDIN ŞİMŞEK ORTA EMEKLİ
2 RAHMİ DURU ORTA ESNAF
3 SERVET AL YÜKSEK EMEKLİ MEMUR
4 REYHAN DOĞANCI YÜKSEK ESNAF
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞABAN GÖKHAN YÜKSEK ESNAF
2 BURHAN ASLAN ORTA TÜCCAR
3 CEMAL ARVAS ORTA ESNAF
4 DOĞAN ÖZMEN ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NİMET İLHAN ORTA İŞÇİ
2 ÖZAY GÖKÇE ORTA İŞÇİ
3 BÜNYAMİN GÜLLE YÜKSEK EMEKLİ
4 İSMAİL CAN ÇAKAL ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BERDAN ÖZTÜRK YÜKSEK AVUKAT
2 DİRAYET DİLAN TAŞDEMİR YÜKSEK ANTROPOLOG
3 ABDULLAH KOÇ YÜKSEK AVUKAT
4 KEZİBAN DUMLU ORTA SİYASETÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KEMALETTİN KOÇAK YÜKSEK VETERİNER HEKİM
2 MUHAMMED ASLAN YÜKSEK İŞ İNSANI
3 MEHMET SIDDIK YEL İLK EMEKLİ
4 MURAT YILDIRIM ORTA SERBEST
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ZİYATTİN TOKAR YÜKSEK MÜHENDİS
2 YASİN IŞIK ORTA ELEKTRİKÇİ
3 ÖMER ÇELİK ORTA SERBEST
4 YUSUF İSLAM SARIGÜL ORTA ESNAF

AĞRI İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU YÜKSEK SOYOLOG
2 ADEM KILIÇ ORTA İŞ ADAMI
3 MUSTAFA YAŞAR ORTA İŞ ADAMI
4 AYHAN ARSLAN YÜKSEK SERBEST
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÜMİT DOĞAN ORTA İŞ ADAMI
2 FEHMİ ATMACA ORTA SİYASETÇİ

AKSARAY İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İLKNUR İNCEÖZ YÜKSEK AVUKAT
2 CENGİZ AYDOĞDU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ YÜKSEK DOKTOR
4 MUHAMMED AKTAŞ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RAMAZAN KAŞLI ORTA İŞADAMI
2 SEFER ALKAN YÜKSEK HARİTA MÜHENDİSİ
3 AYSUN HIZLI OKUR YÜKSEK PSİKOLOG
4 FATİH ÖNEMLİ ORTA İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NİHAT ÖZDEMİR ORTA EMLAKÇI
2 BEDİH ÇİFTÇİ ORTA SERBEST
3 BAYRAM DURNA ORTA ÖĞRENCİ
4 AYATULLAH TAKAK ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA YILMAZ İLK EMEKLİ
2 ATİLA KARAKOR ORTA EMEKLİ
3 ABDULLAH SERT İLK EMEKLİ
4 ÖZLEM ETCİ YÜKSEK MUHASEBECİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEYİT MEHMET KESKİN İLK ESNAF
2 CİHAN YILMAZ ORTA MÜTEAHHİT
3 ŞÜKRAN ACAR YÜKSEK GAZETECİ
4 AHMET DEMİR YÜKSEK İDARECİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ ABBAS ERTÜRK YÜKSEK İŞLETMECİ
2 RAMAZAN FİDAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 PELİNSU YILDIRIM YÜKSEK HARİTA MÜHENDİSİ
4 ALİ EŞMEKAYA ORTA ÇİFTÇİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LEVENT SERDAR ŞAHİN YÜKSEK MAKİNE MÜHENDİSİ
2 AHMET BÜLBÜL YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ
3 YUSUF KENAN DURMUŞ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 MUSTAFA AYHAN YÜKSEK ESNAF

AKSARAY İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYHAN EREL YÜKSEK AVUKAT
2 NURİ KOÇAŞ YÜKSEK MÜHENDİS
3 RAHİM AYDIN YÜKSEK DOKTOR
4 FATMA PINAR İZGÜ YÜKSEK MUHASEBECİ

AMASYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 HASAN ÇİLEZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK YÜKSEK AVUKAT
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KADİR KUTAY SAMSUN YÜKSEK ESNAF
2 MURAT SUŞEHİRLİ ORTA ELEKTRİK TEKNİSYENİ
3 ERGANİ CANBOLAT YÜKSEK ASTSUBAY
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ADEM KILINÇ ORTA SERBEST
2 MÜSLÜM YILMAZ İLK SERBEST
3 ALİ BOZKURT ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BÜLENT KOPUZ YÜKSEK ELEKTRİK MÜHENDİSİ
2 SERDAR DEMİR YÜKSEK TURİZM İŞLETMECİ
3 SEFER KILIÇ YÜKSEK EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAMZA YILMAZ ORTA EMEKLİ
2 MİTHAT ÇELİK YÜKSEK EMEKLİ
3 CEMAL KİRLİ İLK ÇİFTÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA TUNCER YÜKSEK AVUKAT
2 MEHMET GÖL YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
3 HÜSEYİN ACAR ORTA İŞ İNSANI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT ÇAKAR YÜKSEK AVUKAT
2 LEVENT ŞENOL YÜKSEK EMEKLİ SUBAY
3 NOĞMAN YÜKSEL ORTA TEKNİKER
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET FATİH COŞAR YÜKSEK ECZACI
2 GÖKHAN LAFÇI YÜKSEK AKADEMİSYEN
3 MEDET EROĞLU YÜKSEK MÜHENDİS

ANKARA-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
2 FATİH ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT
3 YALÇIN AKDOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ALİ İHSAN ARSLAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 MURAT YILDIRIM YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 FATMA ÖNCÜ YÜKSEK AVUKAT
7 FAHRİ USTA ORTA ÇİFTÇİ
8 GÖKÇER DOĞAN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
9 FEVZİ AYDIN YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
10 BÜŞRA SOYLU YÜKSEK SOSYOLOG / PİSİKOLOG
11 MUAMMER CEMALOĞLU YÜKSEK AVUKAT
12 ELİF RABİA GÜRBÜZ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
13 ADİL CAN YILDIRIM ORTA SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEVLÜT KARAKAYA YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2 ZÜHAL TOPCU YÜKSEK EĞİTİMCİ
3 EYYUP YILDIZ ORTA HALKLA İLİŞKİLER
4 DUYGU KURBAN GÖZÜOĞLU YÜKSEK AVUKAT
5 MEHMET DUYGULU YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
6 LEVENT ÇAĞLANCI YÜKSEK AVUKAT
7 ŞENİZ SEZGİN YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER
8 CEMAL ABDÜLSEMET DURMUŞ YÜKSEK İŞADAMI
9 OĞUZ YILMAZ YÜKSEK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
10 FATİH MORMENEKŞE YÜKSEK UZMAN
11 NEVİN KORKMAZ YÜKSEK SİGORTACI
12 KENAN FİDAN YÜKSEK İŞLETMECİ
13 SELİM ŞAHİN YÜKSEK YÖNETİCİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULSAMET YALÇIN YÜKSEK GAZETECİ
2 OSMAN GÜLEBAK YÜKSEK GAZETECİ
3 OSMAN UÇAK İLK EMEKLİ
4 MURAT GÜNAYDIN YÜKSEK ÖĞRENCİ
5 MUHAMMED ATA ZİLELİ YÜKSEK ÖĞRENCİ
6 RAMAZAN YILDIRIM ORTA SERBEST
7 ALİ BOSTANCI İLK SERBEST
8 CEMAL BOSTANCI İLK ESNAF
9 MUHAMMED KELEŞ ORTA ÖĞRENCİ
10 ALİ ALPSOY ORTA İŞÇİ
11 CEVRİYE UŞAR İLK EV HANIMI
12 ŞEYMA DEMİRER ORTA EV HANIMI
13 EMİNE ALPSOY ORTA EV HANIMI

ANKARA-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TÜLİN OYGÜR YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ
2 NUSRET SENEM YÜKSEK AVUKAT
3 ÖZGÜR BURSALI YÜKSEK KAMU YÖNETİCİSİ
4 ZEHRA İNCİ ÖZDİL YÜKSEK SANATÇI
5 MEHMET CENGİZ YÜKSEK AVUKAT
6 ALİ YÜKSEL ORTA ÖĞRENCİ
7 FATMA SİBEL ARSLANTÜRK YÜKSEK ECZACI
8 KAAN DOĞAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
9 ALİ ŞAN GÜRZ YÜKSEK MÜHENDİS
10 EMEL YALIN YÜKSEK AVUKAT
11 HAKKI ERMAN ERGİNCAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
12 AYSAN CANVER YÜKSEK EMEKLİ
13 BİLAL GÜRBÜZ YÜKSEK ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FİLİZ KERESTECİOĞLU DEMİR YÜKSEK AVUKAT
2 EŞREF KİRAZ YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 EMİNE KAYA ORTA ÖĞRENCİ
4 İSHAK KOCABIYIK YÜKSEK EMEKLİ
5 DÖNDÜ CEREN ŞİMŞEK YÜKSEK AVUKAT
6 GAZİ OTİ YÜKSEK ÖĞRETMEN
7 CENNET AVCI YÜKSEK HEMŞİRE
8 CEYHUN AKIN YÜKSEK EKONOMİST
9 DİLEK ERTÜRK ORTA YAPI RESSAMI
10 ERDEM ÖRT YÜKSEK SİYASETÇİ
11 EBRU DEMİR ORTA İŞÇİ
12 REMZİYE GÜÇLÜ İLK SİYASETÇİ
13 ERDAL ATAŞ ORTA SİYASETÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TEKİN BİNGÖL YÜKSEK DOKTOR
2 LEVENT GÖK YÜKSEK AVUKAT
3 ALİ HAYDAR HAKVERDİ YÜKSEK AVUKAT
4 BÜLENT KUŞOĞLU YÜKSEK MİLLETVEKİLİ
5 GAMZE TAŞCIER YÜKSEK ECZACI
6 EKREM KEREM OKTAY YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
7 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU YÜKSEK AVUKAT
8 HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL YÜKSEK YEREL YÖNETİMLER UZMANI
9 ALİ HİKMET AKILLI YÜKSEK AVUKAT
10 AYLİN YAMAN YÜKSEK DOKTOR
11 UMUT ERARSLAN YÜKSEK İŞ İNSANI
12 KAMER GÖZAÇIK ŞEN ORTA MUHTAR
13 CANSEL GÜVEN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ANKARA-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TANJU GÜVENDİREN YÜKSEK EMEKLİ HAKİM
2 FATİH BEYAZIT YÜKSEK AVUKAT
3 AHMET ÖZKÖK ORTA SERBEST
4 HALİL ADIGÜZEL ORTA SERBEST
5 İBRAHİM SAYIN İLK ESNAF
6 FARUK BELCİ ORTA SERBEST
7 HATİCE NİHAL KORKUTAN YÜKSEK AVUKAT
8 HALİS BAL ORTA ESNAF
9 MEMET İNCİ ORTA İNŞAAT TEKNİKERİ
10 EMRE AYGÜNOĞLU YÜKSEK ESNAF
11 FERİDE ÖZTÜRK YÜKSEK SERBEST
12 MUSTAFA TOSUNER YÜKSEK AVUKAT
13 DİLARA ERANIL ORTA SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KORAY AYDIN YÜKSEK MÜHENDİS
2 İBRAHİM HALİL ORAL YÜKSEK İLAHİYATÇI
3 MESUT ÖZARSLAN YÜKSEK İŞ ADAMI
4 AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
5 MİNE BAŞ YÜKSEK AVUKAT
6 YETKİN ÖZTÜRK YÜKSEK İŞ ADAMI
7 KADRİYE ÜNLER YÜKSEK AVUKAT
8 FEHMİ KANDEMİR YÜKSEK İŞ ADAMI
9 BARIŞ DOĞAN ORTA YÖNETİCİ
10 ÇAĞLAR AY YÜKSEK EKONOMİST
11 İHSAN KOÇAK YÜKSEK SERBEST MESLEK
12 KENAN TÜRÜDÜ YÜKSEK EKONOMİST
13 HATİCE KÜÇÜK YÜKSEK ÖĞRETMEN
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ESMA AYDINLI ORTA ÖGRENCİ
2 MAHMUT KONUK YÜKSEK EMEKLİ
3 ALİ RIZA AYDIN YÜKSEK EMEKLİ

ANKARA-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA DESTİCİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 LÜTFİYE SELVA ÇAM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 EMRULLAH İŞLER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
4 ORHAN YEGİN YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
5 ARİFE POLAT DÜZGÜN YÜKSEK DOKTOR
6 ZEYNEP YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
7 AHMET FETHAN BAYKOÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 ENES ŞİŞMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN YÜKSEK ECZACI
10 İBRAHİM ENES DURUAY ORTA ÖĞRENCİ
11 ONUR ALP BAŞAYAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SADİR DURMAZ YÜKSEK EKONOMİST
2 NEVİN TAŞLIÇAY YÜKSEK ECZACI
3 ABDULLAH AĞAR YÜKSEK YAZAR-DANIŞMAN
4 TARKAN TOPER YÜKSEK AVUKAT
5 NAİM YANIK ORTA İŞÇİ
6 GÖKHAN AĞDEMİR YÜKSEK AVUKAT
7 SERDAR BİLGİLİ ORTA YÖNETİCİ
8 AYDIN ERKOÇ ORTA İŞADAMI
9 İLKAY UYAR KABA YÜKSEK AVUKAT
10 EROL ELİDEMİR ORTA İŞADAMI
11 MEHMET YURTOĞLU ORTA İŞ ADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞAHZADE DEMİR ORTA YAZAR
2 HASAN BOZDAŞ YÜKSEK AVUKAT
3 YUSUF ALPSOY ORTA ESNAF
4 AHMET PUSA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 YASİN ÖZTAŞ ORTA İŞÇİ
6 BAHRİ ALTINDAĞ YÜKSEK İŞÇİ
7 PINAR NASER İLK EV HANIMI
8 ÖZNUR KOYUNCU ORTA EV HANIMI
9 KADİR KAYA ORTA İŞÇİ
10 MUCAHİT AVCI ORTA ESNAF
11 YAKUP DEDE ORTA İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN ATİLLA UĞUR YÜKSEK EMEKLİ ALBAY
2 KAMİL DEDE ORTA EMEKLİ
3 ERTEN ACIR ORTA MAKİNE TEKNİSYENİ
4 BÜLENT ESİNOĞLU YÜKSEK EMEKLİ GENEL MÜDÜR
5 BERKAN ÖZER YÜKSEK SOSYAL POLİTİKA UZMANI

ANKARA-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

6 ŞEN YAZGAN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
7 YILDIRIM BEYATLI DOĞAN YÜKSEK RUH HEKİMİ
8 DURMUŞ ALİ ERKAN YÜKSEK İKTİSATÇI
9 ÖZGÜR SEYİT SEVER ORTA MÜZİSYEN
10 ASYA BANU PEHLİVAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
11 AGAH KUTLU ORTA EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NURAY TÜRKMEN CANLI YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 İSTEK USALP İLK SERBEST
3 VAHİDE İLGÜN ORTA EMEKLİ
4 HAYDAR ARSLAN YÜKSEK EMEKLİ
5 İPEK GÜR YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 NURHAYAT EMİRE İLK EV KADINI
7 MUSTAFA DEMİR YÜKSEK ÖĞRETMEN
8 NİLGÜN YILMAZ YÜKSEK EDİTÖR
9 ROJAN MAMO ORTA ÖĞRENCİ
10 BAHYETTİN BATUR İLK YÖNETİCİ
11 MURAT BAHADIR YÜKSEK MİMAR
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MURAT EMİR YÜKSEK DOKTOR
2 YILDIRIM KAYA YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 SEMRA DİNÇER YÜKSEK EKONOMİST
4 KENAN NUHUT YÜKSEK EMEKLİ BÜROKRAT
5 MURAT KAVUNCU YÜKSEK İŞ İNSANI
6 BEKİR SAMİ DOĞAN YÜKSEK ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
7 ALİBEY YÜKSEL ORTA ESNAF
8 DENİZ ÇAKIR YÜKSEK AVUKAT
9 MUSTAFA NADİR ER YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
10 SUNA KERİMOĞLU YÜKSEK ECZACI
11 BARIŞ CAN SARAÇOĞLU YÜKSEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İLYAS TONGÜÇ YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 ALİ AKTAŞ YÜKSEK AVUKAT
3 ERSAN BİLGİN YÜKSEK SERBEST
4 MEHMET BALOĞLU YÜKSEK TÜCCAR
5 MUHAMMET FURKAN KAMALAK YÜKSEK AVUKAT
6 MERVE AYDIN KÜÇÜK YÜKSEK YÖNETİCİ YAZAR
7 BURHAN KIRMAN YÜKSEK TÜCCAR
8 BURHAN GÜMRÜKÇÜ ORTA SERBEST
9 OSMAN OKTAY YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
10 TUGAY KARABULUT YÜKSEK YÖNETİCİ
11 İLYAS ŞEKER ORTA ÖĞRENCİ

ANKARA-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞENOL BAL YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 ERSÖNMEZ YARBAY YÜKSEK SERBEST MESLEK
3 GÖKHAN BEKER YÜKSEK YÖNETİCİ
4 FARUK KÖYLÜOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
5 HASAN SEYMEN YÜKSEK AVUKAT
6 HEDİYE AKDERE YÜKSEK POLİTİKACI
7 TUNCAY TEKAY ORTA İŞ ADAMI
8 HÜSEYİN ÖZLÜK YÜKSEK EMEKLİ
9 BAHA CANKUT SARITAŞ YÜKSEK AVUKAT
10 ÇİĞDEM BİNGÖL YÜKSEK MEMUR
11 BARIŞ ÇALIŞKAN YÜKSEK YÖNETİCİ

ANKARA-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET NACİ BOSTANCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2 ASUMAN ERDOĞAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 NEVZAT CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 BARIŞ AYDIN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 HACI TURAN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ / ÖĞRETMEN /
EĞİTMEN
6 MERYEM GÖKA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 TUNA KOÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 KURTCAN ÇELEBİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 SERHAT BAYAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 DİLARA TABAK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 MEHMET GÜNDOĞDU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
12 MÜCAHİT EFE ORTA ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAŞAR YILDIRIM ORTA İŞADAMI
2 ERKAN HABERAL YÜKSEK İŞADAMI
3 FATİH ÇETİNKAYA ORTA MÜTEAHHİT
4 ŞÜKRÜ ALNIAÇIK YÜKSEK GAZETECİ
5 ABDULLAH BAHADIR ALPEREN YÜKSEK AVUKAT
6 DURDU MEHMET KÖŞ YÜKSEK TIP DOKTORU
7 HAKAN DOĞRU YÜKSEK AVUKAT
8 ALTUĞ BARIŞ DOĞAN YÜKSEK MADEN MÜHENDİSİ
9 EMRE KAYA YÜKSEK İŞADAMI
10 HÜSEYİN YILMAZ YÜKSEK İŞADAMI
11 HAYDAR DURAN ORTA YÖNETİCİ
12 ŞABAN IŞIK ORTA EMEKLİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEMAL ÇOBAN YÜKSEK AVUKAT
2 MEHMET ÖZTÜNÇ ORTA İŞÇİ
3 TAHA SÖĞÜT ORTA TAŞERON
4 FAYSAL ÖZTÜRK ORTA İŞÇİ
5 SUAT ALPSOY ORTA EV HANIMI
6 ZEYNEP YALÇIN İLK EV HANIMI
7 HAVVA YAVUZ İLK EV HANIMI
8 REMZİYE YILDIRIM ORTA EV HANIMI
9 ENGİN DİLBAZ YÜKSEK İŞÇİ
10 SEYİD AHMET KOYUNCU ORTA İŞÇİ
11 RÜSTEM UŞAR İLK İŞÇİ
12 İSLAM AVCI YÜKSEK ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 UTKU REYHAN YÜKSEK FELSEFECİ
2 ERCAN ENÇ YÜKSEK İKTİSATÇI

ANKARA-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

3 GÜLDANE PEKDOĞAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
4 OKTAY YILDIRIM YÜKSEK EMEKLİ ASTSUBAY
5 DENİZ TOKGÖZ ORTA ÖĞRENCİ
6 KURTULUŞ ÖZGÜR YILDIZ YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
7 MELEK GÜVENÇ YÜKSEK EMEKLİ
8 ANIL EREN YILDIZ YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
9 EMRE CAN ORTA ÖĞRENCİ
10 ONUR CAN SUNGUR YÜKSEK MÜHENDİS
11 YASİN MERT GÜLER YÜKSEK ÖĞRENCİ
12 HAVA ŞAHİNER AYNUR YÜKSEK EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 VELİ SAÇILIK YÜKSEK SOSYOLOG
2 NAZIM KARAKURT YÜKSEK EMEKLİ
3 ŞEHRİBAN LEYLA ÇETİNBAŞ YÜKSEK İŞSİZ
4 HAYDAR ÜSTÜNDAĞ YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 HÜLYA FIRAT YÜKSEK EMEKLİ
6 MEHMET ZARİF KESİCİLER ORTA ESNAF
7 FATMA KOÇYİĞİT ÖNER ORTA İŞSİZ
8 İSMET YALÇINKAYA YÜKSEK ÖĞRETMEN
9 TÜLYA SÖNMEZ AYTEKİN YÜKSEK TEKNİKER
10 FATMA KIZILÖZ YÜKSEK EMEKLİ
11 İLYAS KURT ORTA ESNAF
12 YİĞİT ÖZTÜRK ORTA BALIKÇI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET HALUK KOÇ YÜKSEK DOKTOR
2 NİHAT YEŞİL YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 SERVET ÜNSAL YÜKSEK DOKTOR
4 ALİ BAŞKARAAĞAÇ ORTA ÇİFTÇİ
5 AHMET ERSEN ÖZSOY YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
6 AHMET MEŞE YÜKSEK ECZACI
7 UMUT AKDOĞAN YÜKSEK AVUKAT
8 BATTAL YILDIZ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
9 GÜLŞAH DENİZ ATALAR YÜKSEK AVUKAT
10 TEMEL BORGA BUDAK ORTA SERBEST/ÖZEL
11 İLKE ÇAKAR YÜKSEK AVUKAT
12 BİLAL YILMAZ ORTA MÜTEAHHİT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FATİH AYDIN YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 PINAR GÖKMEN YÜKSEK MÜHENDİS
3 MEHMET FETHİ ÖZTÜRK YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 MUSTAFA AYDIN YÜKSEK EĞİTİMCİ
5 YUSUF YİĞİTALP YÜKSEK EĞİTİMCİ
6 MUAMMER GÜLAP ORTA EMEKLİ

ANKARA-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

7 ÖMER GÜNAYDIN YÜKSEK EĞİTİMCİ
8 MÜZEYYEN SİMİT YÜKSEK EV HANIMI
9 YUSUF SUNAR YÜKSEK YÖNETİCİ
10 AHMET AVCİ YÜKSEK AVUKAT
11 İSLAM MERTOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ
12 MEHMET ENES ŞAHİN ORTA SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DURMUŞ YILMAZ YÜKSEK BANKACI
2 AYHAN ALTINTAŞ YÜKSEK AKADEMİSYEN
3 REŞAT ERDOĞAN ORTA İŞ ADAMI
4 TAMER KAYAALP YÜKSEK İŞ ADAMI
5 AYŞE SUCU YÜKSEK GAZETECİ
6 ÖMER KARAKAŞ YÜKSEK İŞ ADAMI
7 HÜSEYİN ŞİMŞEK ORTA İŞ ADAMI
8 UMUTCAN GÜNERKAYA YÜKSEK POLİTİKACI
9 AHMET CAN BUĞDAY YÜKSEK YÖNETİCİ
10 BÜLENT GÜRSOY YÜKSEK MÜHENDİS
11 ALİ IŞINER HAMŞIOĞLU YÜKSEK AKADEMİSYEN
12 BERİL GÜMÜŞ YÜKSEK AVUKAT
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAKAN POLAT YÜKSEK EMEKLİ
2 ÖZGE AYDEMİR GÜNEY ORTA İŞÇİ

ANTALYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MUSTAFA KÖSE YÜKSEK AVUKAT
3 SENA NUR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
4 İBRAHİM AYDIN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 ATAY USLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 KEMAL ÇELİK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 GÜLÇİN ÖZBOZ YÜKSEK YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF
8 SEYİT EMRE GÖYÜK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 ERCAN MEKTEPLİOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
10 MUSTAFA ERKAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 HASAN HÜSEYİN CENGİZ ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
12 ESMA BALABAN KARACAN YÜKSEK AVUKAT
13 HASAN DEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
14 ÖMER AKBAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
15 CANBEY ÇETİN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
16 HASAN KEREM ÜNSAL ORTA ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDURRAHMAN BAŞKAN YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
2 AHMET SELİM YURDAKUL YÜKSEK TIP DOKTORU
3 TARKAN AKILLI YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 TUNCAY TEMUR YÜKSEK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
6 İLKNUR FİDAN KEPEZ ORTA TURİZM
7 MEHMET ALİ TUNA YÜKSEK İNŞAATÇI
8 YETER KESKİN ÖTELEŞ YÜKSEK İŞLETMECİ
9 ZİYA YILDIRIM YÜKSEK EĞİTİMCİ
10 ÖMER ÖZBEK YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
11 MUSTAFA KÜRŞAD SERT YÜKSEK AVUKAT
12 SUAT AKGÜL YÜKSEK EMEKLİ SUBAY
13 TÜMER EMEKSİZ ORTA EMEKLİ
14 ŞÜKRAN AKCA YÜKSEK AVUKAT
15 KÜRŞAD TATAR YÜKSEK KORUMA – GÜVENLİK MÜDÜRÜ
16 MUSTAFA HAKAN TOPCU ORTA İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EYYÜP YANAÇ YÜKSEK SANAYİCİ
2 ABDULBAKİ ÖZDEMİR ORTA YÖNETİCİ
3 RIFAT KARADAŞ İLK SERBEST
4 ŞERAFETTİN ŞİMŞEK ORTA MÜTEAHHİT
5 HASAN HÜSEYİN CEYHAN İLK EMEKLİ
6 İSMAİL KAYA İLK ESNAF
7 ABDULLAH DEMİRTAŞ ORTA ESNAF
8 AHMET ÇETİN YÜKSEK ESNAF
9 ŞEVKİ YUMUŞAK YÜKSEK ESNAF

ANTALYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

10 GÜLGEŞ YILDIRIM İLK EV HANIMI
11 İSLAM DURMAZ YÜKSEK SERBEST
12 FIRAT YALÇIN ORTA ÖĞRENCİ
13 ZAFER TEKMAN ORTA ÖĞRENCİ
14 NURULLAH BAĞRIYANIK YÜKSEK SERBEST
15 FATMA TÜRK ORTA EV HANIMI
16 MUHAMMED ŞAHİN ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET ÖZBAY YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 BÜLENT OKAY ORTA TURİZMCİ
3 NİYAZİ SELİM SELÇUK YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
4 OĞUZ ÖZYAVUZ ORTA ÖĞRENCİ
5 HATİCE MUTLUGÜN ÖZTURAN YÜKSEK PEYZAJ MİMARI
6 HASAN FARUK KURTOĞLU YÜKSEK KİMYA YÜKSEK MÜHENDİSİ
7 FURKAN ÖMER KURALAY ORTA ÖĞRENCİ
8 AHMET SORKUÇ ORTA ÇİFTÇİ
9 KAMİL MELİH KIRCA YÜKSEK TURİZMCİ
10 HÜSEYİN BARAN KARABULUT ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
11 TAHİR SERTKAYA ORTA EMEKLİ
12 RECEP DEVECİ İLK EMEKLİ
13 HATİCE DEMİR YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
14 NECMİYE KARAASLAN ORTA EV HANIMI
15 MUSTAFA ERTEM ORTA ESNAF
16 BERFU BAYAV OFLAZ ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KEMAL BÜLBÜL YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 DENİZ YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT
3 ERDAL GİLGİL YÜKSEK DOKTOR
4 HADİ CİN YÜKSEK AVUKAT
5 NİGAR DURU YÜKSEK EMEKLİ
6 İHSAN NERGİZ ORTA SERBEST
7 FİLİZ ASLAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
8 VEYSEL AKBOĞA YÜKSEK TEKNİKER
9 MERAL GEYLANİ YÜKSEK SERBEST
10 HAKKI BULUT ORTA ÖĞRENCİ
11 HÜLYA HASBAY ORTA SERBEST
12 ORHAN GÜMÜŞ ORTA ÖĞRENCİ
13 HÜLYA BAYAR YÜKSEK ÖĞRETMEN
14 SALİH VAROL İLK SERBEST
15 GÜLSÜM GÜZEL YÜKSEK ESNAF
16 BERİVAN TEMEL ORTA SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DENİZ BAYKAL YÜKSEK AVUKAT

ANTALYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

2 ÇETİN OSMAN BUDAK YÜKSEK İŞ İNSANI
3 RAFET ZEYBEK YÜKSEK AVUKAT
4 AYDIN ÖZER YÜKSEK İŞ İNSANI
5 CAVİT ARI YÜKSEK AVUKAT
6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU YÜKSEK AVUKAT
7 SEVGİ DOĞAN YÜKSEK DOKTOR
8 NUSRET BAYAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 ŞENGÜL YEŞİLDAL YÜKSEK BASIN DANIŞMANI
10 VAHAP TUNCER YÜKSEK ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
11 KEMAL BİLAL ÖNER YÜKSEK ÇİFTÇİ
12 ALİ TAKAVUT ORTA TURİZMCİ
13 SİBEL GEZEN YÜKSEK TURİZMCİ
14 NAZMİ GÜNDÜZ YÜKSEK İŞ İNSANI
15 ÖZLEM ŞAHİN ORTA YAZAR
16 İSMAİL HAKKI GÜL ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN BURGAN YÜKSEK AVUKAT
2 ADEM SARICALAR YÜKSEK AVUKAT
3 MEHMET FATİH TEKİN YÜKSEK İŞ ADAMI
4 MEHMET EMİN GÖZÜKARA YÜKSEK EĞİTİMCİ
5 ZÜBEYDE GÜLER ORTA EV HANIMI
6 RUKİYE GÜLŞEN ORTA EV HANIMI
7 DÖNAY UYAR YÜKSEK PEDEGOJİ
8 TEVFİK CAN ORTA SERBEST
9 RUMEYSA NUR ÇETECİ YÜKSEK MİMAR
10 SERVET YILMAZ İLK EV HANIMI
11 HAMZA KARAAĞAÇ ORTA EMEKLİ
12 MUSTAFA SİR YÜKSEK YÖNETİCİ
13 ERGÜN EREN YÜKSEK İŞLETMECİ
14 SÜLEYMAN AKINCI YÜKSEK MÜHENDİS
15 SEMİH SERDAR DEMİR YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
16 SÜMEYYE GÜLDAL YÜKSEK MİMAR
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FERİDUN BAHŞİ YÜKSEK AVUKAT
2 HASAN SUBAŞI YÜKSEK AVUKAT
3 TUBA VURAL ÇOKAL YÜKSEK DOKTOR
4 FULYA YASEMİN YÜKSEK İŞ KADINI
5 KADRİ LEVENT DİM YÜKSEK AVUKAT
6 MUSA ERTUĞAN ORTA İŞ ADAMI
7 BÜNYAMİN SEÇME YÜKSEK ÖĞRETMEN
8 NEŞE TOKER YÜKSEK DOKTOR
9 MERYEM AYDOĞAN ORTA YÖNETİCİ
10 CAFER ÜNAL YÜKSEK ÖĞRETMEN
11 CAHİT KOCABEYOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
12 BİROL RÜSTEM YÜKSEK ASKER

ANTALYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

13 ÖNAL ÇAVUŞOĞLU ORTA KAMU ÇALIŞANI
14 ALPER TUNÇER ORTA İŞ ADAMI
15 YAKUP CEM ÇINAR ORTA İŞ ADAMI
16 LEYLİ KEMAL ORTA EBE-HEMŞİRE
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEVİNÇ SERTBARUT YÜKSEK EMEKLİ TIP DOKTORU
2 İZZETTİN CİVAN ORTA MEMUR
3 HASAN LÖK İLK TAŞIMACILIK
4 KAMİL KAYA ORTA İŞLETMECİ
5 HAŞMET CENGİZLER YÜKSEK İŞLETMECİ

ARDAHAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ORHAN ATALAY YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
2 HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEVİM KÖSELİÖREN ORTA İŞ KADINI
2 MÜTALİP AKCI ORTA SERBEST MESLEK
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EROL MAĞLAY ORTA SERBEST
2 SÜLEYMAN DEMİR ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERDAL UYGUR YÜKSEK ESNAF
2 PERİHAN TEKİN ORTA EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TAŞKIN AKTAŞ YÜKSEK DOKTOR
2 ÖZTÜRK POLAT YÜKSEK MUHASEBECİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖZTÜRK YILMAZ YÜKSEK ESKİ BÜYÜKELÇİ
2 YUNUS DÜNDAR YÜKSEK ECZACI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAKAN ÇAPAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 MEHMET ŞİMŞEK ORTA SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LEVENT PEHLİVAN ORTA YÖNETİCİ
2 ÇELİK DEMİR YÜKSEK MÜFETTİŞ

ARTVİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERTUNÇ ERKAN BALTA YÜKSEK AVUKAT
2 MUZAFFER ÇORBACI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OKAN AKTAŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2 İSMİHAN ÖZCİHAN İLK ESNAF
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YUSUF ÖZDEMİR YÜKSEK İŞÇİ
2 MENDUH ÇETİZ ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NEVZAT ACAR ORTA EMEKLİ
2 NACİ YAŞAR KARA İLK EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RECEP DEMİRCİ YÜKSEK SERBEST
2 EMİN EKİNCİ YÜKSEK EMEKLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 UĞUR BAYRAKTUTAN YÜKSEK AVUKAT
2 YALÇIN EMİRALİOĞLU YÜKSEK EMEKLİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SALİH BERBER YÜKSEK AVUKAT
2 GÜLTEKİN SOYDAN YÜKSEK MAKİNE TEKNİKERİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FİLİZ AKYÜZ ORTA MUHASEBECİ
2 KAMİL AKSU YÜKSEK DOKTOR

AYDIN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA SAVAŞ YÜKSEK EKONOMİST/İKTİSATÇI
/MALİYECİ/MUHASEBECİ
2 BEKİR KUVVET ERİM YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 METİN YAVUZ ORTA YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF
4 RIZA POSACI YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 ERSİN ESENLİK YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
6 AHMET TARIK SARI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 SEDA KANAT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 YASEMİ SARIÇİÇEK ORTA ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DENİZ DEPBOYLU YÜKSEK PSİKOLOJİK DANIŞMAN
2 GÜNTEKİN ŞİMŞEK YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
3 MUSTAFA PEKER YÜKSEK MÜTEAHHİT
4 YUSUF KEREMİT YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 FAİK AKKUŞ YÜKSEK EMEKLİ
6 HATİCE ÖZCAN ORTA EMEKLİ MEMUR
7 SÜLEYMAN SİNAN BAKIRCI YÜKSEK İŞADAMI
8 SEYFETTİN TOSUN YÜKSEK YÖNETİCİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA ÖZKAN YÜKSEK EMEKLİ
2 CENBELİ GÜLER YÜKSEK ESNAF
3 BİLAL GÜVENÇ ORTA ESNAF
4 AYATULLAH UYAR YÜKSEK MÜHENDİS
5 HASAN YEGÜL YÜKSEK SERBEST
6 AHMET KOCA ORTA ESNAF
7 YUSUF YAMAN İLK İŞÇİ
8 YUNUS GÜRYELİ ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EMRE ALBAYRAK YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
2 AYŞE HANDAN ERSİN ORTA EMEKLİ POLİS
3 ZÜHRE GENİŞEL YÜKSEK AVUKAT
4 İRAYDA BEGÜM BAY ORTA ÖĞRENCİ
5 BERRİN ARSLAN ORTA ESNAF
6 AFET HEUSCHELE YÜKSEK GÜZELLİK UZMANI
7 SANİYE DUMAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
8 MEHMET İRFAN ÜLKÜ YÜKSEK ÇİFTÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FERHAT TUNÇ YOSLUN ORTA SANATÇI
2 AYFER DEMİREL ORTA EĞİTİMCİ
3 DOĞAN AÇIĞ ORTA SERBEST

AYDIN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

4 ÖZLEM TUNÇ YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 MEHMET CELAL GÜMÜŞ YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 SEMRA BAŞARAN ORTA EV KADINI
7 ŞAHİN KOÇ ORTA EMEKLİ
8 BAHAEDDİN YAĞARCIK ORTA İŞÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BÜLENT TEZCAN YÜKSEK AVUKAT
2 HÜSEYİN YILDIZ ORTA İŞ İNSANI
3 SÜLEYMAN BÜLBÜL YÜKSEK AVUKAT
4 MUSTAFA İBERYA ARIKAN YÜKSEK CUMHURİYET SAVCISI
5 ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM YÜKSEK AVUKAT
6 KAAN ERÇETİN YÜKSEK TEKSTİL MÜHENDİSİ
7 KEMAL GÜNERİ ORTA ÖĞRENCİ
8 FULYA ÜSTÜNDAĞ YÜKSEK BİYOLOG – BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET İHSAN AYAYDIN YÜKSEK İŞ ADAMI
2 ALİ SÖĞÜT YÜKSEK MÜHENDİS
3 MUSA MUÇA ORTA SERBEST
4 ÖZLEM ÖZTÜRK ORTA HEMŞİRE
5 MEHMET YÖRÜK YÜKSEK İŞLETMECİ
6 SÜLEYMAN ATEŞ İLK OPERATÖR
7 FATİH KARAHAN YÜKSEK İŞ ADAMI
8 GÜLTEN HANÇER İLK EV HANIMI
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYDIN ADNAN SEZGİN YÜKSEK DİPLOMAT
2 BERNA SUKAS YÜKSEK AVUKAT
3 HALİL İBRAHİM AKTEMUR YÜKSEK EMEKLİ
4 ŞULE TUNTAŞ YÜKSEK MEMUR
5 FEVZİ KÖSE YÜKSEK MÜHENDİS
6 VOLKAN GÜLEÇ ORTA SERBEST MESLEK
7 MUSTAFA ORHUN ÇETİN YÜKSEK MÜHENDİS
8 SEMRA YÜCEL YÜKSEK İŞLETMECİ

BALIKESİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ADİL ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
2 BELGİN UYGUR YÜKSEK AVUKAT
3 YAVUZ SUBAŞI YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
4 MUSTAFA CANBEY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 PAKİZE MUTLU AYDEMİR YÜKSEK AVUKAT
6 ÖMER ALAN YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
7 OSMAN BILDIR YÜKSEK AVUKAT
8 ZEYNEP DENİZ ORTA ÖĞRENCİ
9 ENCAN AYDOĞDU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET KABAN YÜKSEK İŞ ADAMI
2 FEVZİ ERKUT ASLANOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ
3 SABİRE ZÜMRÜT TEMİZER YÜKSEK MEMUR
4 FATMA SAVRAN YÜKSEK ÖĞRETMEN / SANATÇI
5 NEZAHAT KAYACIK ORTA EĞİTİMCİ
6 BEYTULLAH DUYAR YÜKSEK ESNAF
7 MEHTAP AKGÜL YÜKSEK SAĞLIK MEMURU
8 KAMİL ÜRER YÜKSEK PLANLAMA UZMANI
9 SÜLEYMAN PEHLİVAN YÜKSEK GAZETECİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAKUP AKSOY ORTA İŞÇİ
2 ABDULMECİT GÖKHAN İLK İŞÇİ
3 ABDULBASİT ÖZTÜRK ORTA İŞÇİ
4 YUNUS KAYA YÜKSEK TEKNİSYEN
5 BEKİR ARSLAN ORTA ÖĞRENCİ
6 ALİ YAKUP DEMİR ORTA ÖĞRENCİ
7 YUNUS GÖKHAN ORTA İŞÇİ
8 HARUN KAZAK ORTA ÖĞRENCİ
9 ÖMER ESMER ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ETHEM DÜLGEROĞLU ORTA ÇİFTÇİ
2 HASAN METİN PINARBAŞI YÜKSEK EMEKLİ BANKACI
3 SERDAR GÜRSES ORTA ZEYTİN VE YAĞ ÜRETİCİSİ
4 HÜRDOĞAN ORMANCI YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
5 AYFER YALÇIN ORTA EMEKLİ İŞÇİ
6 CEMİLE TAŞDEMİR ORTA KUAFÖR
7 AHMET UYSAL YÜKSEK EMEKLİ MEMUR
8 NİLGÜN YORGANCI YÜKSEK EMEKLİ AKADEMİSYEN
9 ERDOĞAN GÖKÇE ORTA EMEKLİ İŞÇİ

BALIKESİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NESİBE YÖYLER İLK ESNAF
2 ŞAHİN ÇOBAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 YURDANUR GÜVEN YÜKSEK EMEKLİ
4 HÜSEYİN GEVHER ORTA SİYASETÇİ
5 FADİME KAM TEMEL ORTA GRAFİKER
6 HALİL ERSAN BEKÇİ YÜKSEK MÜHENDİS
7 ZEHRA BABA ORTA EV KADINI
8 YAHYA ANIK İLK İŞÇİ
9 KENAN YAĞIZ İLK İŞÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET AKIN YÜKSEK ENERJİ UZMANI – SANAYİCİ
2 FİKRET ŞAHİN YÜKSEK DOKTOR
3 ENSAR AYTEKİN ORTA MALİ MÜŞAVİR
4 İRFAN BARIŞ ORTA MÜTEAHHİT
5 SEVAL BOZKURT YÜKSEK ECZACI
6 ENDER BİÇKİ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
7 NEŞE ZENGİN YÜKSEK DOKTOR
8 BERRİN GENÇOĞLU YÜKSEK ECZACI
9 OĞULCAN KOÇAK ORTA İLETİŞİM UZMANI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA YILMAZ YÜKSEK GAZETECİ
2 EYÜP SABRİ SOLMAZ YÜKSEK EĞİTİMCİ
3 SEYFETTİN ÇÖZEL YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
4 RAMAZAN YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT
5 ÖMER TAŞKIN YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
6 İBRAHİM HIDIR YÜKSEK BESİCİ
7 AHMET PINAR ORTA EMEKLİ
8 SİNAN BAŞARAN YÜKSEK TÜCCAR
9 SALİH ORAL ÖVÜÇ ORTA YÖNETİCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMAİL OK YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK YÜKSEK YÖNETİCİ
3 NEZAHAT SALON ORTA SAĞLIKÇI
4 YAŞAR GENÇ YÜKSEK DOKTOR
5 BEGÜM KÜÇÜKOĞLU TUTAK YÜKSEK ECZACI
6 KERİMAN KÜLTÜR YÜKSEK ÖĞRETMEN
7 ÖZLEM URAL YÜKSEK YÖNETİCİ
8 EROL AYDEMİR YÜKSEK AVUKAT
9 ONUR ŞENEL YÜKSEK ESNAF

BALIKESİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ENGİN GÜNAYDİN YÜKSEK KAMU PERSONELİ

BARTIN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YILMAZ TUNÇ YÜKSEK AVUKAT
2 YAŞAR ARSLAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ORHAN KIRŞANLI YÜKSEK UZMAN DOKTOR
2 SAVAŞ BUYURMAN ORTA ESNAF
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULKADİR GÜMÜŞ ORTA SERBEST
2 MANSUR AYAR ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FATMA GÜL ARSLAN ORTA SERBEST
2 SEDAT ÇETİN ORTA EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YILMAZ TOPALOĞLU ORTA MÜTEAHHİT
2 ŞAYESTE SALMANOĞLU İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYSU BANKOĞLU YÜKSEK AVUKAT
2 FAHRİ ÖZSOY YÜKSEK İŞ İNSANI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÜNAL YURTBAY İLK ESNAF
2 MÜCAHİT ABDULLAH MEKEÇ YÜKSEK SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAMİT ERHAN ALDATMAZ ORTA İŞ ADAMI
2 FATMA SİNEM ÖZÜOKLU ORTA İŞ KADINI

BATMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ZİVER ÖZDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 MURAT GÜNEŞTEKİN YÜKSEK YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF
3 MEHMET ŞAT YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 MURAT ÇİÇEK YÜKSEK AVUKAT
5 AYLA IŞIK ORTA SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEHCET DENİZ YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
2 MÜJGAN ARSLAN YÜKSEK SERBEST ÖZEL
3 HAYRETTİN BEKTAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
4 CEMİL GÜZEL ORTA ESNAF
5 MEHMET AYHAN GÜNAYDIN YÜKSEK YAZAR / GAZETECİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MURAT TURGAY SANCAKLI ORTA ÖĞRENCİ
2 NURİ KARTALOĞLU ORTA ESNAF
3 MEVLÜDE DİNÇBUDAK YÜKSEK SERBEST
4 VOLKAN TAŞDEMİR ORTA ÖĞRENCİ
5 GAZİ ŞİMŞEK YÜKSEK SİNEMA YÖNETMENİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FELEKNAS UCA YÜKSEK ASİSTAN
2 NECDET İPEKYÜZ YÜKSEK DOKTOR
3 AYŞE ACAR BAŞARAN YÜKSEK AVUKAT
4 MEHMET RUŞTU TİRYAKİ YÜKSEK AVUKAT
5 ŞÜKRÜ BAYTAR YÜKSEK SİYASETÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYHAN IŞIK ORTA MÜTEAHHİT
2 KAYAHAN KIRMIZITAŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 NİHAT DEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 BÜNYAMİN NAYMAN ORTA SERBEST/ÖZEL
5 HAMİT KESKİN ORTA SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FARİS ÖZDEMİR ORTA EMEKLİ VEKİL
2 MUSTAFA YILDIZ ORTA SERBEST
3 MEHMET FIRAT ORTA EMEKLİ
4 EMRE COŞKUN ORTA SERBEST
5 FAHRETTİN DOYAR ORTA SERBEST

BATMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KISMET ÇELİK YÜKSEK İŞ ADAMI
2 BURHAN BARAN İLK İŞ ADAMI
3 LEYLA SOYVURAL İLK EV HANIMI
4 BEYHAN ÖZGENER İLK DERNEK BAŞKANI
5 SEVİNÇ SARIAHMETOĞLU ORTA SERBEST
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYDIN GÖK YÜKSEK DOKTOR

BAYBURT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FETANİ BATTAL YÜKSEK ÖĞRETMEN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İDRİS AYDIN YÜKSEK HARİTA MÜHENDİSİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAŞALLAH ORUÇOĞLU YÜKSEK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAKUP YALÇIN ORTA EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞEMSETTİN TAKVA ORTA MALİ MÜŞAVİR
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İKBAL OKUR YÜKSEK ÖĞRETMEN
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MURAT GÜRBÜZ ORTA YÖNETİCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SÜLEYMAN BURÇ YÜKSEK EĞİTMEN

BİLECİK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SELİM YAĞCI YÜKSEK HAKİM / SAVCI
2 HALİL ELDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM SERTAN YALÇINKAYA YÜKSEK MADEN MÜHENDİSİ
2 HASAN YILDIRIM ORTA ESNAF
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TAHİR KARAASLAN YÜKSEK DOKTOR
2 CELAL ÇELİK İLK İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEZAİ CIVGIN İLK EMEKLİ
2 ORHAN KİRAZ ORTA EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FEHMİ KORKMAZ ORTA SERBEST
2 MUAZZEZ PARILTI YÜKSEK EMEKLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAŞAR TÜZÜN ORTA İŞ İNSANI
2 FAİK AKARKARASU YÜKSEK AVUKAT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEYFETTİN TIKIZ YÜKSEK YÖNETİCİ
2 ETHEM ERSÖZ YÜKSEK MÜHENDİS
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MESUT TEKİN YÜKSEK POLİTİKACI
2 MERVE BEKTAŞ YÜKSEK ÖĞRETMEN

BİNGÖL İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEVDET YILMAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 FEYZİ BERDİBEK ORTA SERBEST/ÖZEL
3 ZEKİ KORKUTATA YÜKSEK MÜSTEŞAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EMRE SOLMAZ YÜKSEK MEMUR
2 MURAT KÜÇÜK ORTA İŞÇİ
3 BURHAN BİNGÖL ORTA SERBEST
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAMDULLAH TASALI YÜKSEK EMEKLİ
2 YÜKSEL BİNGÖL ORTA ESNAF
3 FUAT SÖNMEZ YÜKSEK ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ HAYDAR VARAN İLK SERBEST
2 SİNAN YEŞİLYURT ORTA TÜCCAR
3 GÜLABİ DEMİR ORTA EMEKLİ İŞÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERDAL AYDEMİR YÜKSEK AVUKAT
2 NİHAT AKSOY YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 ŞEFİKA DOĞAN ORTA SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 VAHDETTİN UZUNYAYLA YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ
2 MEHMET EVRAN YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ
3 ÇETİN SAĞSÖZ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SUAT İŞCEN ORTA ELEKTRİKÇİ
2 MUHAMMED FATİH TİRYAKİ YÜKSEK VETERİNER
3 AHMET TURAN TURSUN ORTA TASARIMCI
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KAZİM ATAOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
2 MEHMET SAİT YAZICI YÜKSEK İŞADAMI
3 SELAHATTİN EKİNCİ YÜKSEK ÖĞRETMEN

BİTLİS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEMAL TAŞAR YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
2 VAHİT KİLER YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3 FEVZİ TAŞDEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DAVUT DAY ORTA EMEKLİ MEMUR
2 CENGİZ KOÇAK ORTA EMEKLİ
3 DURSUN DUYAN YÜKSEK İKTİSATÇI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CENGİZ KARAKAYA ORTA ESNAF
2 CELAL GÜL ORTA EMEKLİ
3 EŞREF ORAN ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KAYA ÇETECİOĞLU ORTA EMEKLİ
2 EMİLHAN GÜÇLÜ YÜKSEK EMEKLİ
3 GİZEM ŞANLI ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT CELADET GAYDALI YÜKSEK MÜHENDİS
2 ZAHİT MUTLU YÜKSEK SERBEST
3 SEVDA TABAK YAMAÇ ORTA SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SIDDIK GÖZEGER ORTA MÜTEAHHİT
2 SÜLEYMAN BAŞTÜRK ORTA SERBEST/ÖZEL
3 TUFAN SUBAŞI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ZİYA KALMACİ YÜKSEK EMEKLİ
2 BEHÇET AYNİ İLK SERBEST
3 MUHAMMED MEHDİ PERTEKLİ YÜKSEK SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ZİYA YOLDAŞ YÜKSEK İŞ ADAMI
2 HİKMET TUNALI YÜKSEK EMEKLİ
3 YUSUF DENİZ ORTA ESNAF

BOLU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ARZU AYDIN YÜKSEK AVUKAT
2 FEHMİ KÜPÇÜ YÜKSEK AVUKAT
3 METİN VURAL YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ADEM EVCİL YÜKSEK SERBEST
2 FERHAT BAĞCI ORTA SERBEST
3 SEMA KIŞLAK ORTA İŞLETMECİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞÜKRÜ DENİZ YÜKSEK GRAFİK TASARIM
2 CAHİT DAĞHAN YÜKSEK SATIŞ ELEMANI
3 MEHMET IŞIK İLK ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MÜRVET KARATAŞ İLK HAYVAN BESİCİSİ
2 AYLA AŞIK YÜKSEK EMEKLİ BANKACI
3 SEMİHA ARABACIOĞLU YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KENAN BALTA YÜKSEK İŞÇİ
2 GÖNÜL GÖLBAŞ SEVDİNOĞLU YÜKSEK SERBEST
3 RUMET SERHAT YÜKSEK YAPIMCI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TANJU ÖZCAN YÜKSEK AVUKAT
2 ÖZER ÖZCAN YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
3 HÜSEYİN CAHİT ÇINGI YÜKSEK MÜHENDİS
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSA SAYIN YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 VEYSEL AYEROĞLU YÜKSEK ESNAF
3 DAVUT KARAHAYDAR YÜKSEK SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET AYDIN YÜKSEK MÜHENDİS
2 İRFAN BAYAR YÜKSEK EMNİYET
3 NİMET İNCE YÜKSEK İŞ KADINI

BURDUR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BAYRAM ÖZÇELİK YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
2 YASİN UĞUR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 EMİNE AKTAŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HİKMET ÖKTE YÜKSEK MUHASEBECİ
2 HÜSEYİN ÜNLÜ ORTA İŞLETMECİ
3 MURAT ARIK YÜKSEK BÜROKRAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HABİB ÇETIN İLK ESNAF
2 HALİL DİŞLİ ORTA ESNAF
3 CEBRAİL ÇETİN İLK ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SELAHATTİN AŞKAR YÜKSEK HARİTA-KADOSTRO MÜHENDİSİ
2 TAHİR MAHİR ÖZTÜRK YÜKSEK VETERİNER HEKİM
3 MUSTAFA ACAR YÜKSEK KONTROLÖR
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEKİR ÇİÇEK İLK SERBEST
2 TANER TAŞ ORTA SERBEST
3 İSMAİL GELTURAN İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET GÖKER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 RECEP MUTLUCAN YÜKSEK EMEKLİ
3 OSMAN GÖK YÜKSEK TÜCCAR
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FATİH TUNÇ ORTA ESNAF
2 RAMAZAN KAYABAŞ YÜKSEK DİN GÖREVLİSİ
3 FETHİ SEMİZ YÜKSEK İKTİSATÇI
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OSMAN KURT YÜKSEK İŞ ADAMI
2 HÜSEYİN ERDEM ORTA İŞ ADAMI
3 HATİCE FUNDA BÜLBÜL YÜKSEK HEMŞİRE

BURSA-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAKAN ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
2 MUSTAFA ESGİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 REFİK ÖZEN YÜKSEK MÜHENDİS
4 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ YÜKSEK AVUKAT
5 AHMET KILIÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 GÜLTEN KAPICIOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 SADETTİN CANGÜL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
8 ARİF ÇELENK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 MUHAMMED ERDOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 ARİF BEKİR DANGAÇ ORTA ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMET BÜYÜKATAMAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 KADİR ÇİTİL YÜKSEK İŞADAMI
3 ENVER YILMAZ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 MEHMET ALİ ADAK YÜKSEK TEKNİK ÖĞRETMEN
5 ALİ OSMAN MEMİŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
6 YASEMİN MERİÇ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
7 KORKUT AKTAŞ ORTA MÜTEAHHİT
8 NECATİ ÇELİK YÜKSEK ULAŞTIRMACI
9 ŞENAY USLU DOĞAN YÜKSEK AVUKAT
10 AHMET BALSÜZEN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET HÜSEYİN YILMAZ YÜKSEK AVUKAT
2 CEMİL GENÇ ORTA SERBEST
3 AZİZ KAYALIK ORTA ESNAF
4 ZEKİ ARAS ORTA GAZETECİ
5 İBRAHİM ŞEHİTOĞLU ORTA ESNAF
6 İLHAMİ AYDAR İLK ESNAF
7 KENAN ÇİL ORTA İŞÇİ
8 FERHAT TAN ORTA ESNAF
9 VEYSEL AYMELEK ORTA SERBEST
10 UMUT IŞIK ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA ENVER YILMAZ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 SEMRA YILMAZ ORTA EMEKLİ BANKACI
3 ELİF GÖKKUŞ ORTA ÖĞRENCİ
4 HACI BEKTAŞ AYKUT YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 AYTAÇ TOKER YÜKSEK ECZACI
6 AYDIN KELEŞOĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
7 İSMAİL TIKIR YÜKSEK İŞÇİ
8 HÜSEYİN KURUR İLK EMEKLİ

BURSA-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

9 MURAT EMRE ORTA İŞÇİ
10 RÜSTEM OROZBAY ORTA EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ADNAN ŞAHİN YÜKSEK SERBEST
2 AYGÜL SAKLI İLK EV KADINI
3 MUSTAFA YAĞCI YÜKSEK AVUKAT
4 AYNUR YILMAZ İLK SİYASETÇİ
5 SAFFET PEHLİVAN İLK EMEKLİ
6 İBRAHİM KORHAN YÜKSEK AVUKAT
7 AHMET OKUMUŞ ORTA EMEKLİ
8 MEHMET SAİT YÜKSEL ORTA EMEKLİ
9 CEMAL HAZAR İLK ESNAF
10 MEHMET ZAHİR SARITAŞ YÜKSEK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LALE KARABIYIK YÜKSEK FİNANS PROFESÖRÜ
2 ERKAN AYDIN YÜKSEK ECZACI
3 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
4 KAYIHAN PALA YÜKSEK DOKTOR
5 ÖZGÜR ERDURSUN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
6 GÜRKAN ESEN YÜKSEK AVUKAT
7 DENİZ BAYKAL YÜKSEK AVUKAT
8 SERKAN ÖZTÜRK YÜKSEK REKLAMCI
9 İBRAHİM MART YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
10 AYTAÇ ŞAHİN YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÖKHAN GERÇEK YÜKSEK MÜHENDİS
2 BURAK ÇELİK YÜKSEK VETERİNER
3 ELİF SULTAN ŞENDÖL YÜKSEK ÖĞRENCİ
4 ALİ ÖNCEL ORTA ESNAF
5 HAMZA GÜRSEL YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 ERSİN GÖKTEPE YÜKSEK MİMAR
7 DOĞAN ÖZBÜYÜK YÜKSEK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
8 GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU ORTA SERBEST
9 RABİA IMAMAJ ORTA ÖĞRENCİ
10 YUNUS EMRE ÖZBİLEN YÜKSEK ÖĞRENCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMAİL TATLIOĞLU YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 SAMİ BİLGE ORTA SERBEST MESLEK
3 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 YÜKSEL YILMAZ YÜKSEK İŞ ADAMI
5 ABDULLAH ALAGÖZ YÜKSEK ÖĞRETMEN

BURSA-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

6 SERMİN ÖZENSOY YÜKSEK MÜHENDİS
7 ÜSTÜN TUNALIGİL YÜKSEK İŞLETMECİ
8 ÖZGÜR ŞİMŞEK YÜKSEK MÜHENDİS
9 AYHAN TAYFUR YÜKSEK ÖĞRETMEN
10 MERVE ASA ORTA ÖĞRENCİ
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SALİH ÇAM YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 BÜLENT AKÇA ORTA ESNAF
45 / 181
BURSA-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EFKAN ALA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 OSMAN MESTEN YÜKSEK AVUKAT
3 VİLDAN YILMAZ GÜREL YÜKSEK AVUKAT
4 ZAFER IŞIK YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5 MUHAMMET MÜFİT AYDIN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 ATİLLA ÖDÜNÇ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 AHMET YELİS YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 SELDA MERİÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 BURCU YARAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
10 İSMAİL ÖZKAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA HİDAYET VAHAPOĞLU YÜKSEK SUBAY
2 TEVFİK TOPÇU ORTA İŞADAMI
3 FEVZİ ZIRHLIOĞLU YÜKSEK MATBAACI
4 MUHAMMET TEKİN ORTA YÖNETİCİ
5 HAYATİ BEDİR ORTA EMLAKÇI
6 TİMUR ÖZDEMİR YÜKSEK İŞADAMI
7 EDİBE BİLGE ARICIOĞLU YÜKSEK AVUKAT
8 MUHAMMET LÜTFİ TAŞCİ YÜKSEK DİN ADAMI
9 ÜMİT KAPLAN ORTA EMEKLİ
10 CELAL ÇEKİL ORTA EMEKLİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ŞİMŞEK ORTA SERBEST
2 ADNAN ALINÇ YÜKSEK SERBEST
3 FETHULLAH ÖZSOY YÜKSEK MÜHENDİS
4 ABDULLAH TAŞ İLK SERBEST
5 FERAT AKTAŞ YÜKSEK MUHASEBECİ
6 YUNUS YILMAZ ORTA ÖĞRENCİ
7 AHMET AYTEKİN ORTA ESNAF
8 MELİK TAŞKIN ORTA İŞÇİ
9 MEHMET TAN İLK İŞÇİ
10 SAİT ARSLAN ORTA İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FERHAT YILDIZ YÜKSEK MÜTEAHHİT
2 CANAN BÖLÜK YÜKSEK E ÖĞRETMEN
3 BURHAN KURTULMUŞ ORTA ÖĞRENCİ
4 SÜLEYMAN YURDDAŞER YÜKSEK YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
5 HASAN HÜSEYİN FERAH YÜKSEK E ÖĞRETMEN
6 HİLMİ ELÜSTÜ YÜKSEK E.ÖĞRETMEN
7 ARZU BİTİRGİÇ İLK İŞÇİ
8 FERUDUN ÖZTÜRK İLK İŞÇİ

BURSA-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

9 CUMA ÇİMEN ORTA SANATÇI
10 SALİH MUTLUGÜL ORTA EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET EMİN ADIYAMAN YÜKSEK AVUKAT
2 MAZLUM KARAGÖZ ORTA ÖĞRENCİ
3 ELİF ÇUBUKÇUGİL ORTA İŞÇİ
4 CAHİT KIRKAZAK YÜKSEK AVUKAT
5 İPEK AKMAN İLK İŞÇİ
6 NÜFER OCAKLI YÜKSEK ÖĞRETMEN
7 ABİDE OK İLK SERBEST
8 MEHMET NEDİM KORKMAZ YÜKSEK EMEKLİ
9 KEMAL DOĞAN İLK ESNAF
10 SAMET KARGALI ORTA ÖĞRENCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ORHAN SARIBAL YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
2 YÜKSEL ÖZKAN YÜKSEK DOKTOR
3 MUSTAFA ŞENYURT YÜKSEK İŞ İNSANI
4 ERKAN DÖNMEZ YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER
5 SÜLEYMAN AYYILMAZ YÜKSEK KAMU GÖREVLİSİ
6 ŞAHİN SEVİNÇ ORTA TURİZMCİ
7 MERAL ALTUNTAŞ YÜKSEK İŞ İNSANI
8 KEMAL ATAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
9 BARAN GÜNEŞ YÜKSEK AVUKAT
10 HÜLYA DİNK ORTA YÖNETİCİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ATMACA YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 FİKRET BAYRAM YÜKSEK GAZETECİ
3 HAMZA AYGÜN YÜKSEK MÜTEAHHİT
4 ENSARİ ALTINIŞIK ORTA TÜCCAR
5 SALİH KOCATEPE ORTA YÖNETİCİ
6 KARYAĞDI BERKELİ YÜKSEK VETERİNER
7 SELAHATTİN AFŞAR ORTA SERBEST
8 RABİA ÖRNEK ORTA HALKLA İLİŞKİLER
9 CUMA YILDIRAK ORTA ESNAF
10 CAN TATAR YÜKSEK SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET KAMİL EROZAN YÜKSEK DİPLOMAT
2 HASAN TOKTAŞ YÜKSEK MÜHENDİS
3 ADNAN İSLAMOĞULLARI ORTA YAZAR
4 SERPİL ARSLANTÜRK YÜKSEK GAZETECİ
5 ALİ EKBER CAN ORTA İŞLETMECİ

BURSA-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

6 BETÜL BAYRAKTAR ORHAN YÜKSEK İNSAN KAYNAKLARI
7 İSMAİL ŞENOL YÜKSEK MÜŞAVİR
8 YAVUZ BÜLBÜL YÜKSEK İŞ ADAMI
9 FAZLI SEYİS YÜKSEK AVUKAT
10 ÖZGEHAN KOÇER YÜKSEK ÖĞRENCİ

ÇANAKKALE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BÜLENT TURAN YÜKSEK AVUKAT
2 JÜLİDE İSKENDEROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 FURKAN SEZER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 FIRAT AKGÜN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EVREN YALÇIN YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 NECİP FAZIL BAYRAM YÜKSEK AVUKAT
3 ALİYE ERTOPÇU ORTA İŞ KADINI
4 ARDA BOZKURT YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET EMİN ALTINDAŞ YÜKSEK SERBEST
2 MEHMET ŞİRİN GÜNEŞ İLK İŞÇİ
3 MUHSİN FİDAN ORTA ESNAF
4 AHMET ÖCAL İLK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ARİF TOLGA AKKUZULUOĞLU YÜKSEK EMEKLİ SUBAY
2 KAMURAN ÇİMEN YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
3 HÜSEYİN DURU İLK EMEKLİ
4 SERKAN ÖZBAKIR ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BÜLENT KÖREĞİ YÜKSEK TEKNİSYEN
2 ADİLE YALÇIN İLK EV KADINI
3 MUSTAFA BİLGİÇ YÜKSEK EMEKLİ
4 ZÜBEYİR ÖZKAYA ORTA EMEKLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHARREM ERKEK YÜKSEK AVUKAT
2 ÖZGÜR CEYLAN YÜKSEK İŞ İNSANI
3 METİN ÜMİT URAL YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 SONGÜL ŞENTÜRKLÜ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHARREM HOŞGÖR YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 MUHAMMED ERER ORTA İŞLETMECİ
3 FATMA FUNDA ÇİFTÇİ ORTA EMEKLİ
4 ALİ ALGÜL ORTA SERBEST

ÇANAKKALE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RIDVAN UZ YÜKSEK İŞ ADAMI
2 İSMET BALKAN ORTA YÖNETİCİ
3 İKBAL AYTAÇ YÜKSEK AVUKAT
4 MEHMET TAMER ERGÜN ORTA İŞLETMECİ
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN TAHSİN YILMAZ ORTA ÖĞRENCİ
2 BERNA ERSOY YÜKSEK İŞSİZ

ÇANKIRI İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
2 SALİM ÇİVİTCİOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KADİR ŞEKERCİ ORTA İŞADAMI
2 PELİN YILIK YÜKSEK İŞLETMECİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAKUP BİNİCİ YÜKSEK ÇİFTÇİ
2 MEHMET MAYTALMAN İLK ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SÜLEYMAN KARATAŞ YÜKSEK EMEKLİ MEMUR
2 HAKAN ÇELİK ORTA ESNAF
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NAZLI ÇOBAN ORTA SERBEST
2 DİLAN ÇETİN ORTA ÖĞRENCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK İŞ İNSANI
2 İBRAHİM GÖNÜLTAŞ ORTA EMEKLİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAŞAR ÇERİBAŞ YÜKSEK İŞ ADAMI
2 ÖMER UZUN ORTA ESNAF
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYDIN AYANOĞLU ORTA ESNAF
2 GAMZE ATALAY ORTA MUHASEBECİ

ÇORUM İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET SAMİ CEYLAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 OĞUZHAN KAYA YÜKSEK AVUKAT
3 EROL KAVUNCU YÜKSEK MÜDÜR
4 SERAP YILDIRIM YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET AKİF ARAS YÜKSEK YÖNETİCİ
2 ALPARSLAN KARAPIÇAK ORTA İŞADAMI
3 MEHMET KARACA YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 ALPER BÜKER ORTA KORUMA VE GÜVENLİK AMİRİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NURİ ÇOŞKUN İLK EMEKLİ
2 ŞÜKRÜ ERASLAN ORTA EMEKLİ
3 ADEM DOĞAN ORTA ESNAF
4 CELALETTİN ÖZMEN İLK İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MURAT BURHANOĞLU YÜKSEK TIP DOKTORU
2 ESENGÜL DEMİRKAZIK İLK EV KADINI
3 MEHMET PATLAR YÜKSEK MİMAR
4 ERGÜN ESERYAĞAR İLK SERBEST
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEKTAŞ İLHAN EKE YÜKSEK MÜHENDİS
2 HASAN SATILMIŞ ORTA İŞÇİ
3 HASAN ÇELİK ORTA EMEKLİ
4 ERDOĞAN SERİN YÜKSEK EMEKLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TUFAN KÖSE YÜKSEK AVUKAT
2 BURÇİN SOLMAZ POLAT YÜKSEK AVUKAT
3 GÜRSEL YILDIRIM YÜKSEK EKONOMİST
4 MEHMET TAHTASIZ ORTA SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET BÖLÜKBAŞ ORTA TİCARET
2 FARUK CIDIK ORTA MUHASEBECİ
3 AHMET AKİF ÇOBAN YÜKSEK İŞLETMECİ
4 MUHAMMET ALİ KARATEPE ORTA SERBEST

ÇORUM İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FATİH MEHMET ARSLAN YÜKSEK AVUKAT
2 ABDULLAH KARAMAN YÜKSEK İŞ ADAMI
3 SEFER YILMAZ YÜKSEK İŞ ADAMI
4 SİNEM SARI YÜKSEK MÜHENDİS

DENİZLİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CAHİT ÖZKAN YÜKSEK AVUKAT
2 ŞAHİN TİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 AHMET YILDIZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 NİLGÜN ÖK YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
5 HASAN OYMAK YÜKSEK AVUKAT
6 MUSTAFA SEMERCİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 DİLEK ÇEVİK ORTA SERBEST/ÖZEL
8 ADEM KAYAR ORTA ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EMİN HALUK AYHAN YÜKSEK İKTİSATÇI
2 MEHMET UZ ORTA SERBEST MESLEK
3 FERUDUN ÜNAL İLK İŞADAMI
4 GÜLAY ÖZCAN YÜKSEK AVUKAT
5 MEHMET ALTINTAŞ YÜKSEK AVUKAT
6 FERUDUN GİRESUN YÜKSEK MÜFETTİŞ
7 EMRAH KOZAK YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
8 ŞULE OCAKOĞLU ORTA ÖĞRENCİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İLYAS KAYA YÜKSEK SERBEST
2 HALİL ÇELİK İLK ESNAF
3 ZEKİ KAYA İLK EMEKLİ
4 CENGİZ DURMAZ YÜKSEK ESNAF
5 ABDULSELAM ASLAN ORTA SERBEST
6 ZEYNEP ŞENER YÜKSEK ÖĞRENCİ
7 MUHAMMED EMİN YILDIRIM ORTA ÖĞRENCİ
8 TAHİR GÜNER ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ÇOBANOĞLU YÜKSEK EMEKLİ EĞİTİMCİ
2 TEOMAN BARUT YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
3 GÖKHAN DİKMEN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
4 AHMET SUSEVEN ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
5 MESUT YILAN YÜKSEK EMEKLİ EĞİTİMCİ
6 BERFİN YAVUZ ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
7 HALİS ÖZKAN ORTA İŞÇİ
8 CANSU ALTINKAYA ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞERİFE YILDIRIM YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 NEBİ EBCİ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 AYŞE LEVZAN SÜZÜK YÜKSEK MÜHENDİS

DENİZLİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

4 CEVAT BARİN ORTA EMEKLİ
5 AYŞE ÖZAY YÜKSEK İŞÇİ
6 MUSA AYDIN YÜKSEK ÖĞRETMEN
7 PERİHAN ÜGE YÜKSEK AVUKAT
8 BİRHAT DEMİR ORTA ÖĞRENCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÜLİZAR BİÇER KARACA YÜKSEK AVUKAT
2 KAZIM ARSLAN YÜKSEK AVUKAT
3 HAŞİM TEOMAN SANCAR YÜKSEK İŞ İNSANI
4 ÜNAL KARAOSMANOĞLU YÜKSEK EMEKLİ ASKER
5 ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
6 İLHAN ÖZCAN YÜKSEK İŞ İNSANI
7 ŞENİZ DOĞAN YÜKSEK AVUKAT
8 BİLGEHAN BURGUL ORTA ÖĞRENCİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET ERYILMAZ YÜKSEK İŞ ADAMI
2 TANER İZGİ YÜKSEK MİMAR
3 SEVİL AKTAŞ ORTA YÖNETİCİ
4 ABDULLAH ÖZEREN YÜKSEK AVUKAT
5 HALİL İBRAHİM VAROL YÜKSEK AVUKAT
6 MEHMET ALİ SEZER YÜKSEK AVUKAT
7 MEHMED SAİD TOPUZ ORTA ÖĞRENCİ
8 KUDRET İLHAN YÜKSEK TİCARET
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YASİN ÖZTÜRK YÜKSEK MÜHENDİS
2 ŞULE TÜRKARSLAN YÜKSEK DOKTOR
3 NAFİZ ÖZ YÜKSEK MÜHENDİS
4 TEMEL BAŞBUĞ YÜKSEK MÜHENDİS
5 MEHMET ALİ UZAKGİDER YÜKSEK VETERİNER
6 ZEYNEP SÖZERİ YÜKSEK İŞ KADINI
7 MURAT GÜNGÖR YÜKSEK AVUKAT
8 HÜSEYİN KÖSEOĞLU YÜKSEK SİGORTACI
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EMİN OKKAYA YÜKSEK VETERİNER

DİYARBAKIR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET MEHDİ EKER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 EBUBEKİR BAL ORTA SERBEST/ÖZEL
3 OYA ERONAT YÜKSEK EMEKLİ
4 MEHMET EMİN YILMAZ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
5 ERDAL ATİK ORTA SERBEST/ÖZEL
6 ÇİĞDEM AKYIL AKAYLAR YÜKSEK AVUKAT
7 REMZİ ÇAYIR YÜKSEK SERBEST
8 FEHMİ KARDEŞOĞLU ORTA SERBEST
9 MUHAMMED AHMET MAHSUM MELİKOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 EMRE YAZICIOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
11 NEZİHE KENT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 MUSTAFA GÜLEKEN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET DEMİR YÜKSEK BÜROKRAT
2 ABDULKADİR AYTEKİN YÜKSEK KUYUMCU
3 YILMAZ KAYAALP ORTA ESNAF
4 MENEKŞE AKTAŞ ORTA EV HANIMI
5 ŞEYHMUS BİLİCİ İLK ESNAF
6 FEYZİ YİGİTKAN ORTA İŞADAMI
7 MEHMET CENGİZ ARSLAN ORTA ESNAF
8 İBRAHİM AYTULUN İLK ESNAF
9 GÖKAY SAPAN YÜKSEK AVUKAT
10 METİN DOĞUKAN YÜKSEK DENETMEN
11 MUSTAFA KÜRŞAD İŞLER YÜKSEK AVUKAT
12 MEHMET TEYAR KARAKOÇ ORTA SERBEST MESLEK
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BAYRAM YURTÇİÇEK YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 SÜLEYMAN ÇELİK ORTA SERBEST
3 MEHMET HALUK MIHALİOĞLU YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 SERRA SELEN YILMAZ ORTA ÖĞRENCİ
5 SABAHAT ARSLAN YÜKSEK EMEKLİ
6 MEHMET ZÜLKİF BAYRAK YÜKSEK EĞİTİMCİ
7 VEDAT TUNCA YÜKSEK EĞİTİMCİ
8 YAĞMUR AKOL ORTA ÖĞRENCİ
9 ERTAN GÜNDOĞAN ORTA ÖĞRENCİ
10 NURİ ŞAHİN YÜKSEK ÖĞRENCİ
11 EBRU CENGİZ KOÇ YÜKSEK İŞÇİ
12 BURAK BURKAN YÜKSEK BİLGİSAYAR PROGRAMCISI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ADNAN SELÇUK MIZRAKLI YÜKSEK DOKTOR
2 SALİHE AYDENİZ YÜKSEK HEMŞİRE

DİYARBAKIR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

3 İMAM TAŞÇIER YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 REMZİYE TOSUN İLK EV KADINI
5 HİŞYAR ÖZSOY YÜKSEK AKADEMİSYEN
6 SEMRA GÜZEL YÜKSEK DOKTOR
7 GARO PAYLAN YÜKSEK EKONOMİST
8 DERSİM DAĞ ORTA ÖĞRENCİ
9 MUSA FARİSOĞULLARI YÜKSEK ÖĞRETMEN
10 ABDURRAHİM DURMUŞ YÜKSEK ÖĞRENCİ
11 MEHMET TEMİZYÜZ ORTA ÇİFTÇİ
12 FERDA FAHRİOĞLU AKIN YÜKSEK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT AZİZ USAL YÜKSEK MİMAR
2 TURGUT KILIÇ YÜKSEK EMEKLİ BANKACI
3 MEHMET ŞERİF DOĞRU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
4 AHMET ÖZGÜVERCİN YÜKSEK İKTİSATÇI
5 BERİVAN ALABALIK YÜKSEK VETERİNER
6 HEBUN KAPLAN ORTA SERBEST/ÖZEL
7 DENİZCAN EŞİYOK ORTA SERBEST/ÖZEL
8 EMRAH ANLI ORTA SERBEST/ÖZEL
9 GÜLAY EMRE ORTA İŞ İNSANI
10 UMUT YETİŞSİN ORTA SERBEST/ÖZEL
11 ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ ORTA SERBEST/ÖZEL
12 BEHİYE KÜDEN ORTA EV HANIMI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ ORTA İŞ ADAMI
2 BÜLENT KAYA YÜKSEK AVUKAT
3 FESİH BOZAN YÜKSEK YÖNETİCİ
4 ALAADDİN TAN ORTA İŞ ADAMI
5 HÜSEYİN İHSAN YENİCE YÜKSEK İŞ ADAMI
6 MEHMET ÖCAL ORTA SERBEST
7 ABDURRAHMAN ERGİN YÜKSEK İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
8 MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
9 FATİH YOKUŞ YÜKSEK ARAŞTIRMACI YAZAR
10 AYŞE DAĞ ORTA BİLGİSAYAR PROGRAMCISI
11 YUNUS YILDIRIM YÜKSEK MUHASEBECİ
12 ZEKİ DİLEK ORTA YÖNETİCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET SELİM ENSARİOĞLU ORTA POLİTİKACI
2 AHMET YİĞİT ORTA İŞ ADAMI
3 HANDAN KAÇMAZ YÜKSEK İŞ KADINI
4 CEVDET DEMİR İLK YÖNETİCİ
5 NAZIM KAYA ORTA İŞ ADAMI
6 FERHAT ALTINDAĞ ORTA ESNAF

DİYARBAKIR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

7 DOĞAN YONTÜRK ORTA İŞ ADAMI
8 ENGİN KONAKCI ORTA KAMU ÇALIŞANI
9 NİHAT ARİF TEKİN YÜKSEK İŞ ADAMI
10 SELMA TANİN YÜKSEK SERBEST
11 ABDULBAKİ ÇAKMAK ORTA İŞ ADAMI
12 ABDULKADİR ÇELEBİ ORTA SERBEST
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SELAHATTİN TURĞA İLK ÇİFTÇİ
2 METİN BAYSÜNGUR İLK SERBEST MESLEK
3 HÜSEYİN TEKTAŞ YÜKSEK İŞÇİ
4 ÖZKAN YILDIRIM İLK SERBEST MESLEK
5 SELAHATTİN ARSLANBUĞUL İLK RESAM
6 REFİK KARAKOÇ YÜKSEK SERBEST MESLEK
7 ZEKERİYA YAPICIOĞLU YÜKSEK AVUKAT

DÜZCE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FAHRİ ÇAKIR YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 AYŞE KEŞİR YÜKSEK SİYASETÇİ/YASAMA GÖREVLİSİ
3 NUMAN ÇABUK YÜKSEK DOKTOR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÜMİT YILMAZ YÜKSEK ECZACI
2 YUSUF ARSLAN YÜKSEK AKADEMİSYEN
3 ZEKERİYA İLÇE YÜKSEK AKADEMİSYEN
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET KAZAK ORTA ESNAF
2 MURAT DAĞLI İLK ESNAF
3 AYHAN SAYILGAN İLK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜMEYRA YILMAZ ORTA RADYO -TV PROGRAMCISI
2 SERAP NAZ BAŞAR ORTA YÖNETİCİ
3 RUHSAR UYSAL ORTA BANKACI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAHYA MACİT ORTA İŞÇİ
2 SEMA GÜNEŞ ORTA ÖĞRENCİ
3 MEHMET ŞERİF ORGUN İLK İŞÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ZAFER TEBER YÜKSEK YÖNETİCİ
2 İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
3 HASAN SERVET ÖKTEM YÜKSEK DİPLOMAT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA ZORLU YÜKSEK İKTİSATÇI
2 AHMET SERDAR ERDEM YÜKSEK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
3 FATİH MEHMET GÜNER ORTA ESNAF
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERCAN KATIRCIOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 YUNUS ÖZAY ER YÜKSEK İŞ ADAMI
3 REYHAN ATASEVEN ORTA BANKACI

EDİRNE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FATMA AKSAL YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
2 İLYAS AKMEŞE YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ERDEM GÜYÜMGÜLER İLK SERBEST/ÖZEL
4 BURAK CAMBAZ YÜKSEK EĞİTMEN
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAKAN ÖZKAN ORTA ESNAF
2 ERKAN GEGE YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 ASEF ULUTÜRK YÜKSEK TIP DOKTORU
4 TANER ALBAYRAK ORTA İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RECEP SARIAĞAÇ ORTA İŞÇİ
2 NEVZAT AKYÜZ ORTA SERBEST
3 HAMZA KEZER ORTA ESNAF
4 AHMET ATEŞ İLK ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞÜKRÜ ÖZER YÜKSEK MÜHENDİS
2 ENİS ÇETİNEL YÜKSEK ESNAF
3 ATA OGÜN KAPLAN ORTA ÖĞRENCİ
4 CENGİZ BALCI YÜKSEK İŞLETMECİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MURAT AMİL ORTA SİYASETÇİ
2 HANIM GÜZEL İLK EMEKLİ
3 SERDAL ZIMBA İLK SERBEST
4 HASAN ATİK ORTA ÖĞRENCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
2 ERDİN BİRCAN ORTA İŞ İNSANI
3 YAKUP ATALAY YÜKSEK EMEKLİ
4 ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ İLK SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN YÜKSEK EMEKLİ
2 AYHAN ÖZKAN ORTA SERBEST
3 MANSUR İRİŞ ORTA SERBEST
4 RECAİ TAŞKIN İLK EMEKLİ

EDİRNE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İMREN ÇAKIRLAR YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 ORHAN ÇAKIRLAR YÜKSEK MÜHENDİS
3 DİLEK KIRMIZI ORTA ESNAF
4 İSMET ERSÖZ YÜKSEK ÖĞRETMEN
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CÜNEYT ÖZDEMİR YÜKSEK İŞADAMI

ELAZIĞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 METİN BULUT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 SERMİN BALIK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ZÜLFÜ TOLGA AĞAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ZÜLFÜ DEMİRBAĞ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OĞUZHAN DEMİR YÜKSEK ESNAF
2 MUSTAFA FAHİR ŞAŞMAZ YÜKSEK KAMU İDARE MEMURU
3 ORHAN ÖZBEY YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
4 MESUT AKSAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 SAMİ SELEN YÜKSEK ÖĞRETMEN
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT
2 YUSUF YÜKSEL ORTA TÜCCAR
3 ABDULKADİR SEPTİOĞLU ORTA SERBEST
4 METİN SUİÇER ORTA EMEKLİ
5 İSMAİL KARAMAN YÜKSEK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HATİCE KOYUN YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 İSMET SEVİM ORTA EMEKLİ İŞÇİ
3 BEDRİ DÖNERTAŞ YÜKSEK EMEKLİÖĞRETMEN
4 SANİYE ÜSTÜNDAĞ ORTA EV HANIMI
5 HASAN KAYAŞ YÜKSEK KİMYACI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEVDET KONAK YÜKSEK SİYASETÇİ
2 SELMA METİN YÜKSEK SİYASETÇİ
3 NEVZAT BERİTANLI YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 YAPRAK FİLİZ ORTA İŞÇİ
5 KUTBEDDİN AKAN İLK ÇİFTÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÜRSEL EROL ORTA İŞ İNSANI
2 EMRAH ÖZDEN YÜKSEK DOKTOR
3 AYTEN ÇEKİL ORTA SERBEST/ÖZEL
4 NAZMİ GÜRBÜZ ORTA ESNAF
5 KADRİ METİN ÖZTÜRK YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN

ELAZIĞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM HACIBEKİROĞLU ORTA TÜCCAR
2 MUHAMMED NEDİM SADAK YÜKSEK SERBEST
3 MUSTAFA EMRE YÜKSEK İŞÇİ
4 ÖZKAN ERGEN ORTA İMAM HATİP
5 ABOBEKİR TANYILDIZI ORTA EMEKLİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAVUZ TEMİZER YÜKSEK İŞ ADAMI
2 ABDULKERİM EFLATUN YÜKSEK KAMU ÇALIŞANI
3 ALİ YÜCEL UYGUR YÜKSEK SERBEST
4 MUSTAFA KEMAL ATİKELER YÜKSEK DOKTOR
5 ENİS GİRAY YÜKSEK MÜHENDİS

ERZİNCAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SÜLEYMAN KARAMAN YÜKSEK MÜHENDİS
2 BURHAN ÇAKIR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEKİR AKSUN YÜKSEK İŞLETMECİ
2 MUTLU ÖZDEMİR ORTA İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA YAKUT ORTA ESNAF
2 HÜSEYİN BÖRÜ ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EMRAH TAŞTAN YÜKSEK GAZETECİ
2 SAVAŞ DÜZGÜN YÜKSEK ESNAF
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 PINAR AYTEKİN ÖZGÜÇ YÜKSEK SOSYOLOG
2 İBRAHİM BOZKURT ORTA TEKNİSYEN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYHAN DOĞAN ORTA SERBEST/ÖZEL
2 TUĞRUL YILDIRIM YÜKSEK MÜHENDİS
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ CEBECİ YÜKSEK İŞ ADAMI
2 HALİL İBRAHİM KUTLU YÜKSEK MAKİNE MÜHENDİSİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN ORTA EV HANIM
2 CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK ORTA YÖNETİCİ
64 / 181
ERZURUM İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RECEP AKDAĞ YÜKSEK DOKTOR
2 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
3 SELAMİ ALTINOK YÜKSEK VALİ
4 İBRAHİM AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 ZAFER TARİKDAROĞLU YÜKSEK EĞİTMEN
6 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KAMİL AYDIN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2 ŞİMŞEK AKPINAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 AHMET GÖKHAN YAZICI YÜKSEK AKADEMİSYEN
4 ADEM YURDİGÜL YÜKSEK İÇ MİMAR
5 SERHAT KILIÇ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
6 İZZETTİN GENÇ YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖMER AŞKIN YÜKSEK SERBEST
2 MUHAMMED BARMAN ORTA ÖĞRENCİ
3 NEBİ BOZABA YÜKSEK SERBEST
4 ŞAHİN KANAT ORTA SERBEST
5 MUHTESİN DEMİR İLK ESNAF
6 HASAN GÖNÜL YÜKSEK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HİKMET CEYLAN YÜKSEK AVUKAT
2 EYÜP KEMAL OKAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
3 NEDİM GÜLTEKİN İLK SERBEST
4 OĞUZ KARLIBEL ORTA EMEKLİ
5 MESUT YENİPINAR YÜKSEK ÖĞRENCİ
6 BİROL ALTINKAYA YÜKSEK ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET KASIM FIRAT İLK SERBEST
2 ZELİHA DÜNDAR YÜKSEK SERBEST
3 CEMAL KARA ORTA SERBEST
4 SAFET POLAT ORTA ÖĞRENCİ
5 CÜNEYT LALOĞLU ORTA ESNAF
6 BARIŞ KEMALOĞLU ORTA İŞÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NACİ TURAN YÜKSEK AVUKAT
2 NAMİYE SINIRKAYA YÜKSEK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
65 / 181
ERZURUM İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
3 GENÇAY UĞRAŞ ORTA DANIŞMAN
4 SERHAT CAN EŞ ORTA GAYRİMENKUL DANIŞMANI
5 ÖZER YULA ORTA SERBEST ÖZEL
6 YUNUS POLAT ORTA SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FAİK ÇALIK ORTA ESNAF
2 ABDULLAH POLAT ORTA SERBEST
3 MURAT OZAN YÜKSEK ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
4 NİZAMETTİN AKÇIL ORTA SERBEST
5 AYHAN ERKEM ORTA ESNAF
6 YUSUF KOLİKISA YÜKSEK MÜHENDİS
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET NACİ CİNİSLİ YÜKSEK İŞ ADAMI
2 ZEKAİ KAYA YÜKSEK SPORCU
3 FATMA CANAN UÇAR YÜKSEK ECZACI
4 YILMAZ CEYRAN YÜKSEK MÜHENDİS
5 ALPARSLAN KÜNİ YÜKSEK EMEKLİ
6 DENİZ SİNİCİ YÜKSEK MÜHENDİS
66 / 181
ESKİŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NABİ AVCI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 HARUN KARACAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 EMİNE NUR GÜNAY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 AHMET NAMIK AKDOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 NURETTİN KABA YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 SERHAT TUNÇ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 METİN NURULLAH SAZAK YÜKSEK İŞADAMI
2 KADİR BIYIK YÜKSEK İŞADAMI
3 KAYIHAN ÇAĞLAR YÜKSEK TIP DOKTORU
4 KEZBAN AKKAYA YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 AHMET REHA YEREŞEN YÜKSEK İŞADAMI
6 AYBERK KIRÇIN YÜKSEK SERBEST MESLEK
7 CÜNEYT AYDEMİR YÜKSEK İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET EMİN YILDIRIM YÜKSEK SERBEST
2 MUSTAFA ÖZBEK ORTA İŞÇİ
3 ALİ GÜLİSTAN İLK İŞÇİ
4 BİLAL ALTIOK ORTA İŞÇİ
5 ÖMER DEMİREL İLK İŞÇİ
6 MUHAMMED MÜSLÜM AYTEKİN ORTA İŞÇİ
7 RECEP FİDAN YÜKSEK İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RAİF EŞKİNAT YÜKSEK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
2 TEMEL ARAS YÜKSEK MÜFETTİŞ
3 DİLEK ÇINAR ORTA ÖĞRENCİ
4 MUSTAFA ERDÖNMEZ YÜKSEK İŞLETMECİ
5 FURKAN KAPLAN ORTA ÖĞRENCİ
6 MESERRET DOĞAN YÜKSEK JEOLOJİ MÜHENDİSİ
7 NALAN BEKMAN ORTA EV HANIMI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN DEMİR İLK EMEKLİ
2 NURTEN ÖZER ULUÇELEBİ ORTA HEMŞİRE
3 KEREM KESKİN ORTA İŞÇİ
4 İLKAY ABAY YÜKSEK SERBEST
5 HÜSEYİN ÖZERDOĞAN ORTA ÇİFTÇİ
6 GÜNAY UYAR YÜKSEK EMEKLİ
7 VEDAT ASLAN ORTA İŞÇİ
67 / 181
ESKİŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 UTKU ÇAKIRÖZER YÜKSEK GAZETECİ
2 JALE NUR SÜLLÜ YÜKSEK İLETİŞİM UZMANI
3 NURAY AKÇASOY YÜKSEK İŞLETMECİ
4 MEHMET ENGİN ÇAKMAK YÜKSEK AVUKAT
5 SİNAN ÖZKAR YÜKSEK AVUKAT
6 SİBEL YEŞİLDAL YÜKSEK TARİHÇİ
7 METİN TOMSUK YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FESİH BİNGÖL YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 NAZİF AYAZ YÜKSEK YÖNETİCİ
3 SERAP DEMİR YÜKSEK SERBEST
4 MUHAMMET GÜNEY ORTA EMEKLİ
5 MUHAMMED ALİ KÖSE YÜKSEK MUHASEBE UZMANI
6 YASİN YENTÜRK YÜKSEK MÜTEAHHİT
7 ADİL KESER YÜKSEK AVUKAT
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ARSLAN KABUKCUOĞLU YÜKSEK DOKTOR
2 ÖMER İBRAHİM SAYIN YÜKSEK İŞ ADAMI
3 EREN EKMEN YÜKSEK MÜHENDİS
4 EBRU SERVİ YÜKSEK İŞ KADINI
5 ERKAN BURSALI YÜKSEK MÜHENDİS
6 ARİF GEÇKALAN YÜKSEK AVUKAT
7 GÖKÇE YATMAZ YÜKSEK DEKORASYON
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OKTAY YOLSEVER YÜKSEK ÖĞRETMEN
68 / 181
GAZİANTEP İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULHAMİT GÜL YÜKSEK AVUKAT
2 AHMET UZER YÜKSEK İSTATİSTİKÇİ
3 MEHMET ERDOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ABDULLAH NEJAT KOÇER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 DERYA BAKBAK YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
6 ALİ ŞAHİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 MÜSLÜM YÜKSEL YÜKSEK AVUKAT
8 MEHMET SAİT KİRAZOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 YAŞAR ATILGAN YÜKSEK AVUKAT
10 SERPİL KAVRAK YÜKSEK AVUKAT
11 İHSAN KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 HATİCE MERVE TATAR ORTA SERBEST/ÖZEL
13 MUHAMMED MELAZ AKTOĞ ORTA SERBEST/ÖZEL
14 MAHMUT BURAK KIZILELMA YÜKSEK MEMUR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ MUHİTTİN TAŞDOĞAN YÜKSEK TIP DOKTORU
2 SERMET ATAY YÜKSEK AVUKAT
3 MEHMET EJDER DEMİR YÜKSEK AVUKAT
4 HÜSEYİN KURT ORTA İŞADAMI
5 SERDAR ÇELİK ORTA MEMUR
6 MUSTAFA BOZGEYİK ORTA YÖNETİCİ
7 MERAL ÖZDEMİR ORTA EV HANIMI
8 MESUT FETTAHLIOĞLU ORTA İŞADAMI
9 BERAT GEYİK YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
10 AYŞEGÜL KÖROĞLU ORTA EBE
11 SEYİT ÇAPAN YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
12 DAVUT KARABACAK YÜKSEK EĞİTİMCİ
13 HALİL BEYAZAY ORTA İŞADAMI
14 SERDAR ÖNEL ORTA İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ALİ DOYAR YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 MEHMET KARAKUŞ İLK SERBEST
3 MUSTAFA KARAKURT İLK ESNAF
4 MUSTAFA BOZKURT ORTA MÜTEAHHİT
5 ŞENGÜL YILDIRIM İLK EV HANIMI
6 KADİR ÜSTÜNDAĞ ORTA SERBEST
7 MEHMET FAİK DOĞAN ORTA SERBEST
8 NİHAT YETKİN ORTA EĞİTİMCİ
9 MUSTAFA ÖZLÜ İLK MÜTEAHİT
10 MUSTAFA KAPLAN İLK İNŞAAT
11 MUSTAFA KILIÇ ORTA ESNAF
12 MUSTAFA KAYA ORTA SERBEST
13 İBRAHİM YOLCU ORTA MÜTEAHİT
69 / 181
GAZİANTEP İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
14 ABDULKADİR ÇİÇEK ORTA ELEKTRİKÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET BEDRİ GÜLTEKİN YÜKSEK İKTİSATÇI
2 MEHMET LÜTFİ GÜNNUR ÜNVERDİ ORTA İLAÇ MÜMESSİLİ
3 MURAT SOYCAN ORTA İŞÇİ
4 TÜLAY İYİEKİCİ ORTA EV KADINI
5 KUTLUHAN TENCAN ORTA ÖĞRENCİ
6 ALİ AYVAZ ORTA OTO LASTİKÇİSİ
7 HÜSEYİN EROĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
8 ALİ TAHİR EROL ORTA ÖĞRENCİ
9 AYŞE BAKIŞGAN ORTA EV KADINI
10 SEYYALE ERGÜN YÜKSEK İŞLETME
11 AHMET KURT İLK İŞÇİ EMEKLİSİ
12 HALİL TRAMPAOĞLU İLK MOBİLYACI
13 ALİ GÖKÇAYIR İLK ELEKTRİKÇİ
14 HÜSEYİN ÖZ ORTA EMEKLİ MEMUR
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT TOĞRUL YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 BERİVAN ÖZPOLAT ŞİMŞEK YÜKSEK AVUKAT
3 MEHMET KARAYILAN YÜKSEK TEKNİKER
4 ATİYE OKAY YÜKSEK EMEKLİ
5 OSMAN DEMİRCİ ORTA SERBEST
6 GÜLER ERAT YÜKSEK İŞLETMECİ
7 KEMAL AKBULUT ORTA EMLAKÇI
8 MİZGİN YAMAN ORTA SERBAST
9 MUSA AYDIN ORTA İŞSİZ
10 FATMA LEBE İLK EV KADINI
11 SELMAN TUTUMLU ORTA TEKNİSYEN
12 BİRGÜL YILDIRIM YÜKSEK AKADEMİSYEN
13 AGİT ERKAN ORTA ÖĞRENCİ
14 ŞAHAP YILDIRIM YÜKSEK EMEKLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BAYRAM YILMAZKAYA YÜKSEK DOKTOR
2 İRFAN KAPLAN YÜKSEK ECZACI
3 HÜSEYİN YALÇIN YÜKSEK AVUKAT
4 ÖZGÜR YILMAZ YÜKSEK AVUKAT
5 HASAN ÖZTÜRKMEN YÜKSEK AVUKAT
6 HÜSEYİN CAHİT KARGINER YÜKSEK AVUKAT
7 AHMET BOZGEYİK YÜKSEK YÖNETİCİ
8 ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ YÜKSEK AVUKAT
9 MUSTAFA DİNÇKAN YÜKSEK AVUKAT
10 SELİM KARAHAN YÜKSEK AVUKAT
11 ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER YÜKSEK DOKTOR
70 / 181
GAZİANTEP İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
12 NERİN TÜRKMEN YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
13 HASAN GÜR YÜKSEK AVUKAT
14 MEHMET GÖKSEL GÖKSU YÜKSEK AVUKAT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET FARUK ÜNSAL YÜKSEK MÜHENDİS
2 HALİL KILIÇ YÜKSEK AVUKAT
3 ŞIHMÜSLÜM BULANIK İLK MÜTEAHHİT
4 MURAT ŞENEL YÜKSEK AVUKAT
5 ALİ MULLAOĞLU İLK SERBEST
6 MUSTAFA YAKUT ORTA SERBEST
7 MUSTAFA ÖZTÜRK ORTA TİCARET
8 ARZU KARTAL ORTA YÖNETİCİ
9 AHMET NECATİ SARI ORTA NAKLİYECİ
10 MEHMET HAYRİ GÖREN ORTA ÇİFTÇİ
11 ZEYNEL ABİDİN DARĞIN İLK ESNAF
12 ADİLE GÜLAY İNGEL ORTA EV HANIMI
13 MUSTAFA AKAR YÜKSEK ESNAF
14 HASAN KOCAMAN İLK ESNAF
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İMAM HÜSEYİN FİLİZ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2 MEHMET CAN TUĞSUZ YÜKSEK YÖNETECİ
3 CELAL YILDIRIM YÜKSEK YÖNETİCİ
4 MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU YÜKSEK AKADEMİSYEN
5 İSMET KILIÇ İLK İŞLETMECİ
6 İBRAHİM KESKİN YÜKSEK AVUKAT
7 LİNA OCAK YÜKSEK İÇ MİMAR
8 OĞUZ HOCAOĞLU YÜKSEK AVUKAT
9 SANEM KASAPSEÇKİN YÜKSEK İSTATİSTİK
10 İZZETTİN ŞAHİN YÜKSEK MÜHENDİS
11 İLKER BAY YÜKSEK MÜHENDİS
12 CEREN SOYLU YÜKSEK İŞ KADINI
13 ÜNVER BÜLENT GÖKSEVEN YÜKSEK DOKTOR
14 MEHMET ÇELİK YÜKSEK MÜHENDİS
71 / 181
GİRESUN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEMAL ÖZTÜRK YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
2 KADİR AYDIN YÜKSEK AVUKAT
3 SABRİ ÖZTÜRK YÜKSEK AVUKAT
4 SERDAR DEMİRKAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MÜJDAT ÖZ YÜKSEK AVUKAT
2 YUSUF ŞÜKÜR ORTA İŞADAMI
3 SONER ALTUN YÜKSEK ESNAF
4 EBRU TURAN YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SELAHATTİN İMİR ORTA EMEKLİ
2 MURAT ULUTAŞ ORTA ÖĞRENCİ
3 DENİZ KÖDÜR ORTA HAFIZ
4 RIDVAN YILDIRIM ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÜRSEL EKMEKCİ YÜKSEK İŞLETMECİ
2 FATİH ÖZDİL YÜKSEK SERBEST
3 NİHAT KARA ORTA İŞÇİ
4 FIRAT ORTATEPE ORTA SERBEST
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HALİL KARAVELİOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
2 FATMA GÜNDOĞDU YÜKSEK SERBEST
3 NURİYE PERVİN BAŞER YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 ŞENEL ÖZTÜRK İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NECATİ TIĞLI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 REŞAT NURİ ÖZDEMİR YÜKSEK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
3 İBRAHİM AKGÜN YÜKSEK EMEKLİ
4 SUAT ÖNDAŞ YÜKSEK MAKİNA TASARIM
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEKİR DEMİRKAYA YÜKSEK İŞ ADAMI
2 GÖKSEL GÜNEŞ YÜKSEK AVUKAT
3 HAYATİ FİKRİ TOPKAR ORTA EMEKLİ
4 BEKİR TOSUN ORTA İŞ ADAMI
72 / 181
GİRESUN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ORHAN ERZURUM YÜKSEK DOKTOR
2 ÜNZİLE YÜKSEL YÜKSEK AVUKAT
3 AHSEN TÜRK YÜKSEK ECZACI
4 OSMAN ÇALIŞKAN YÜKSEK MÜHENDİS
73 / 181
GÜMÜŞHANE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HACI OSMAN AKGÜL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 CİHAN PEKTAŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSA KÜÇÜK ORTA İNŞAATÇI
2 AKIN ÜSTÜN YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 UFUK AYDIN ORTA ÇİFTÇİ
2 MEHMET SALİH AKBULUT ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET GÜRSOY KAYAALP YÜKSEK EMEKLİ
2 ÇİYDEM DEMİR ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEYİT KARTAL ORTA ÖĞRENCİ
2 YILMAZ TAŞ ORTA İŞÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHİR CAN YÜKSEK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
2 RAMAZAN AYAS ORTA ÖĞRENCİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AKIN DEMİR YÜKSEK AVUKAT
2 CELALETTİN KARAKOÇ YÜKSEK EĞİTİMCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ ATEŞ YÜKSEK İŞ ADAMI
2 NECDET İLHAN YÜKSEK MÜHENDİS
74 / 181
HAKKARİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HUSRET DİNÇ ORTA EMEKLİ
2 ABDULMECİT TARHAN YÜKSEK HUKUKÇU
3 NURETTİN FIRAT YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FATİH ÖZBEK ORTA SERBEST MESLEK
2 ŞAHMİR ŞEN ORTA ANTRENÖR
3 NACİ SEVİNÇ ORTA İŞÇİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YALÇIN TAY ORTA ESNAF
2 ABDULLATİF DURNA ORTA ESNAF
3 KASIM AKKOŞ ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TANER TOKTAMIŞ İLK İŞADAMI
2 EFE HAN HUNDEMİR YÜKSEK ARKEOLOG
3 KAZİP KOYUN ORTA EMEKLİ İŞÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LEYLA GÜVEN İLK SİYASETÇİ
2 SAİT DEDE YÜKSEK DOKTOR
3 ÖZGÜR ZEYDANOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NAZIM DEMİR YÜKSEK ESNAF
2 ERŞAT İNAN İLK SERBEST/ÖZEL
3 NAZMİ KIZILBAN YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULVAHİT ÇİFTÇİ ORTA ESNAF
2 YAVUZ DALGIÇ ORTA EMLAKÇI
3 YUSUF KESKİN ORTA ESNAF
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DİLEK TANRIKULU YÜKSEK SERBEST MESLEK
2 YILDIRIM ÖRNEK ORTA SERBEST
3 AYŞE TEZEL YÜKSEK SERBEST
75 / 181
HATAY İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU YÜKSEK ECZACI
2 HÜSEYİN YAYMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ABDULKADİR ÖZEL YÜKSEK AVUKAT
4 HÜSEYİN ŞANVERDİ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5 SABAHAT ÖZGÜRSOY ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
6 ABDÜLKERİM GÜVEN YÜKSEK AVUKAT
7 KUDRET ARTAN ORTA SERBEST/ÖZEL
8 CENGİZ YILDIZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
9 CEMİLE TUNA YÜKSEK AVUKAT
10 ECRİN NAZLI İNAN ORTA ÖĞRENCİ
11 OSMAN UZAN ORTA SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LÜTFİ KAŞIKÇI YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 İBRAHİM GÜL YÜKSEK TEKNİK RESSAM
3 MEHMET ÇAĞRI ÇETİN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
4 ADNAN AKDAŞ ORTA MÜTEAHHİT
5 ORHAN NAMIK MURSALOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ DANIŞMAN
6 AYŞE DİLEK DEMİRDÖVEN ORTA EV HANIMI
7 BEKİR AKKAR YÜKSEK İŞADAMI
8 RECEP TUNCAY YÜKSEK ÖĞRETMEN
9 İLHAMİ BOŞÇA YÜKSEK AVUKAT
10 GENCER ÖZDEMİR YÜKSEK AVUKAT
11 UYGAR POLAT YÜKSEK İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FIRAT GÜLTEKİN ORTA ESNAF
2 İSA EMRE ORTA SERBEST
3 ADEM ACIBUCU ORTA İŞÇİ
4 ÖMER CENGİZ ÖZKAN ORTA SERBEST
5 AZİZ MILIK İLK SERBEST
6 ABDURRAHMAN KAYA ORTA ESNAF
7 ARZU ÖZTÜRK ORTA EV HANIMI
8 FATMA UYLAŞ İLK EV HANIMI
9 ZENNURE ÇELİK İLK EV HANIMI
10 VEYSİ SEBUKTEKİN İLK SERBEST
11 ÖMER MILIK ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHSİN ARSLAN YÜKSEK AVUKAT
2 MUSTAFA BEBEK ORTA EMEKLİ İŞÇİ
3 GÜLSEREN BULUTOĞLU İLK EV HANIMI
4 EDİB HADİMOĞULLARI YÜKSEK AVUKAT
5 GÜNSELİ KARA ORTA ESNAF
76 / 181
HATAY İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
6 NEJLA ÖNCÜ ORTA TÜCCAR
7 EMRAH KOÇAK ORTA İŞÇİ
8 ALİ ERDEM KÖZ ORTA ÖĞRENCİ
9 RAZİYE BEDİR YÜKSEK ÖĞRETMEN
10 GÖNÜL GÖKKAN ORTA KUAFÖR
11 EDİP BİÇER ORTA MAKİNE TEKNİSYENİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLU YÜKSEK TİYATROCU
2 HÜLYA KAVUK ORTA İŞÇİ
3 KEREM NALBANT ORTA TİCARET
4 FATMA ÖZDEMİR ORTA SERBEST
5 ÇETİN SAKALLI YÜKSEK AVUKAT
6 KADRİYE TURHAN ORTA SERBEST
7 NİHAT ERASLAN YÜKSEK DOKTOR
8 YILMAZ BAYRAM ORTA MÜTEAHHİT
9 MİTHAT MİRİOĞLU ORTA EMEKLİ
10 NAİM ÖZBEK YÜKSEK ODYOMETRİST
11 PARAŞİN GÜMÜŞ ORTA ÖĞRENCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET GÜZELMANSUR YÜKSEK YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
2 SUZAN ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT
3 SERKAN TOPAL YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 İSMET TOKDEMİR YÜKSEK İŞ İNSANI
5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU YÜKSEK DOKTOR
6 BESTAMİ TÜRKMEN YÜKSEK EMEKLİ ASKER
7 NERMİN YILDIRIM KARA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
8 GÖKHAN ÖZER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 BİLGEN DUMAN YÜKSEK KİMYAGER
10 HAMİDE VURAL ORTA İŞ İNSANI
11 DÖNDÜ DİLAN KARTAL YÜKSEK ECZACI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NECMETTİN ÇALIŞKAN YÜKSEK İŞ ADAMI
2 MUSTAFA EĞE YÜKSEK SİGORTACI
3 HALİL ÇELİK ORTA ESNAF
4 ABDULLAH AYDIN DEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ
5 AYŞEGÜL KÜÇÜK YÜKSEK YÖNETİCİ
6 ATİLA EROL ORTA İŞ ADAMI
7 YUSUF ÇİÇEK ORTA İŞÇİ
8 RAMAZAN ÖKSÜZ YÜKSEK İŞ ADAMI
9 FATİH DÖKMECİ ORTA TÜCCAR
10 MEHMET AYDOĞAN ORTA MUHASEBECİ
11 UĞUR URAL YÜKSEK ZİRAAT TEKNİKERİ
77 / 181
HATAY İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BİLAL KARACA YÜKSEK YÖNETİCİ
2 MEHMET BİÇER YÜKSEK İŞ ADAMI
3 MEHMET KORMAN YÜKSEK FELSEFE
4 MEHMET ALİ YILDIRIM ORTA İŞ ADAMI
5 HATİCE GÜZEL YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 ZEKİ TOPRAK ORTA MÜŞAVİR
7 İLKER ÇALIŞKAN YÜKSEK MÜHENDİS
8 KEVSER EKER ORTA ÖĞRENCİ
9 ERTUĞRUL GAZİ DENER YÜKSEK MÜHENDİS
10 ŞAHİZAR SEBER YÜKSEK SERBEST MESLEK
11 ALİ KEMAL KÖMÜR YÜKSEK SERBEST MESLEK
78 / 181
IĞDIR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET TUTULMAZ YÜKSEK AVUKAT
2 HASAN GÜNEŞ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAŞAR KARADAĞ YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 YENİŞ ÇELİKTEN YÜKSEK YATIRIM VE PROJE DANIŞMANI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TUNCAY SEVİNÇ ORTA SERBEST
2 HAMZA ZEREN ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KURBAN TURAN İLK ÇİFTÇİ
2 ÜMİT SARAK YÜKSEK ESNAF
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HABİP EKSİK YÜKSEK DOKTOR
2 KIZNAZ TÜRKELİ İLK REKLAMCI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 METİN OVA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2 İDRİS AKTAŞ İLK SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ GÜNER YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 SEYİT ZAHİR KOŞİK İLK SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÜNDÜZ GÜNEŞ YÜKSEK AVUKAT
2 İBRAHİM AKKUŞ YÜKSEK MÜHENDİS
79 / 181
ISPARTA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
2 RECEP ÖZEL YÜKSEK AVUKAT
3 MEHMET UĞUR GÖKGÖZ ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 AYŞE NUR AKBAY YÜKSEK AVUKAT
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN BASRİ SÖNMEZ ORTA YÖNETİCİ
2 ZÜBEYDE TURHAN ORTA ESNAF
3 ÖZGÜR İSMAİLOĞLU YÜKSEK TIP DOKTORU
4 ALİ ÖZKAN ORTA ÖĞRENCİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEYFULLAH TAŞPINAR İLK EMEKLİ
2 MEHMET YİĞİTALP ORTA SERBEST
3 İSMAİL TEKNAL ORTA SERBEST
4 MUSTAFA ATAŞ ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MURAT İŞLER İLK SPORCU
2 TÜLİN KURT ORTA EV HANIMI
3 ALİ OSMAN ÇETİN YÜKSEK ELEKTİRİK TEKNİKERİ
4 MESUT ÖZLÜK YÜKSEK ELEKTİRİK TEKNİKERİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEVLÜT SABUNCU ORTA EMEKLİ
2 CELAL ÇİÇEK YÜKSEK EMEKLİ
3 AYŞEGÜL KORKUTAN ORTA ÖĞRENCİ
4 EBUBEKİR GÖNAN ORTA ÖĞRENCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA CEYHAN YÜKSEK YÖNETİCİ
2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK YÜKSEK ECZACI
3 ZAFER SAĞLAM YÜKSEK MİMAR
4 EYUP ERSOY YÜKSEK AVUKAT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEVAT GENÇAY ORTA MOBİLYACI
2 DİNÇER DEMİREZEN ORTA SERBEST
3 İBRAHİM ATEŞ ORTA ESNAF
4 HÜSEYİN EROĞLU YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ
80 / 181
ISPARTA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYLİN CESUR YÜKSEK DOKTOR
2 MUSTAFA ŞİMŞEK İLK ESNAF
3 SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA YÜKSEK GAZETECİ
4 ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT YÜKSEK DOKTOR
81 / 181
İSTANBUL-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BERAT ALBAYRAK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 NURETTİN CANİKLİ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 MUSTAFA ATAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
4 EROL KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 VEDAT DEMİRÖZ YÜKSEK MÜŞAVİR
6 RAVZA KAVAKCI KAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 OSMAN BOYRAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 İSMET UÇMA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 MİHRİMAH BELMA SATIR YÜKSEK AVUKAT
10 AHMET BERAT ÇONKAR YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
11 HULUSİ ŞENTÜRK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
13 EYÜP ÖZSOY YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
14 SERKAN BAYRAM YÜKSEK AVUKAT
15 FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
16 ŞEYMA DÖĞÜCÜ YÜKSEK AVUKAT
17 AZMİ EKİNCİ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
18 HURŞİT YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT
19 ALİ SEVİNÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
20 TUĞBA ERCAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
21 SABRİ BALAMAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
22 ESMA ERSİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
23 MUSTAFA MİCAN ORTA SERBEST/ÖZEL
24 AHMET ÖZDİNÇ YÜKSEK DOKTOR
25 İBRAHİM İLCİ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
26 SEMANUR KOÇAL YÜKSEK ÖĞRENCİ
27 RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
28 FİDAN ERDOĞAN AVŞAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
29 FEYZULLAH TUNA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
30 FUAT KİNSİZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
31 AHMET AYHAN KAYAOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
32 SİNEM DEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
33 MUHAMMET ALİ KUMRU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
34 LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
35 OKTAY TAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EDİP SEMİH YALÇIN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2 İZZET ULVİ YÖNTER YÜKSEK YÖNETİCİ MÜFETTİŞ
3 MEMET BÜLENT KARATAŞ ORTA İŞADAMI
4 NEVZAT ÜNLÜTÜRK ORTA İŞADAMI
5 GÜLBEYHAN SAYLAĞ YÜKSEK AVUKAT
6 HATİCE AKKAYA YÜKSEK AVUKAT
7 AHMET TURAN HOCAOĞLU YÜKSEK ELEKTRİK MÜHENDİSİ
8 MEHMET FATİH ÖZDEMİR YÜKSEK AVUKAT
9 ABDULAZİZ AYDOĞDU YÜKSEK İŞADAMI
82 / 181
İSTANBUL-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
10 ZEKİ YUSUFOĞLU ORTA İŞADAMI
11 MÜCAHİT GÜNGÖR YÜKSEK MEMUR
12 KAMİL AYRIM YÜKSEK ECZACI
13 MURAT ŞAHİN ORTA DİŞ TEKNİSYENİ
14 CİHAN TUFAN YÜKSEK AVUKAT
15 MUSTAFA AKGÜN ORTA İŞADAMI
16 ÖMER FARUK GÜNGÖR YÜKSEK İŞADAMI
17 YUNUS EMRE DURMUŞ ORTA MÜTEAHHİT
18 ALİ YILMAZ YÜKSEK MÜTEAHHİT
19 FATİH KAYA ORTA YÖNETİCİ
20 ŞÜKRÜ ŞİMŞEK YÜKSEK ÖĞRETMEN
21 HAKAN ARIKAYA YÜKSEK İÇ MİMAR
22 İSMAİL BÜYÜKKAYIKÇI ORTA ESNAF
23 SALİH BALAK YÜKSEK BANKACI
24 HAKAN YILMAZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
25 KADİR CAN KARATAŞ YÜKSEK AVUKAT
26 HAKAN YALÇIN YÜKSEK AVUKAT
27 FATİH DEĞERMENCİ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
28 TARIK TOPÇUOĞLU YÜKSEK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
29 YILMAZ TİRYAKİ YÜKSEK AVUKAT
30 ŞAHİN GÜRZ YÜKSEK MİMAR
31 CEM ÖZKAVCI ORTA İŞ ADAMI
32 YUSUF ÇİFTÇİ YÜKSEK TURZİM-OTELCİLİK
33 HASAN DEMİR İLK EMEKLİ
34 NURETTİN TURAN ORTA MÜTEAHHİT
35 CÜNEYT ILGİN ORTA MÜTEAHHİT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SAİT ŞAHİN YÜKSEK GAZETECİ
2 CAFER ÖKMEN İLK YÖNETİCİ
3 BAYRAM GİRİŞEN ORTA MÜTEAHHİT
4 MEHMET ÇÖREKCİ ORTA ESNAF
5 HARUN ÇELİK İLK SERBEST
6 ŞEYHMUS KORKMAZ ORTA MÜTEAHHİT
7 HASAN AYDIN İLK ESNAF
8 NAZLIHAN AKYOL YÜKSEK EĞİTİMCİ
9 RAMAZAN SUNA İLK ESNAF
10 İBRAHİM GÜN YÜKSEK EMEKLİ
11 SELİM ÇİÇEK ORTA PAZARLAMACI
12 SUZAN CAN İLK EV HANIMI
13 İLHAN GÖKHAN ORTA ESNAF
14 AYŞE TAYFUR TAN ORTA EV HANIMI
15 TURAN DİNÇ ORTA MUHASEBECİ
16 GÜNAY İŞERİ YÜKSEK STK YÖNETİCİSİ
17 MEHMET LAÇİN ORTA YÖNETİCİ
18 FATİH UZUN ORTA MEMUR
19 KASIM AYDIN YÜKSEK ESNAF
20 MEHMET ŞİMGAR ORTA SERBEST
83 / 181
İSTANBUL-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
21 ADEM YALÇİN ORTA GAZETECİ
22 ÖMER TUNCER ORTA SERBEST
23 AYHAN ASKAR ORTA SERBEST
24 UĞUR KUTULMAN ORTA SATIN ALMA
25 ÖMER POLAT YÜKSEK SERBEST
26 RESUL ALINMIŞ ORTA SERBEST
27 HABİBE TURAN İLK EV HANIMI
28 İRFAN KOÇ İLK ESNAF
29 ŞEMSETTİN ÖZER ORTA EMEKLİ
30 BİLAL TOPRAK ORTA ESNAF
31 RAMAZAN ÇOLAKOĞLU İLK ESNAF
32 ABDULLAH SEVİM YÜKSEK ESNAF
33 MEHMET ÇAYIR ORTA MATBAACI
34 CEVDET ASLAN İLK YÖNETİCİ
35 MURAT AKBULUT YÜKSEK TEKNİSYEN
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA İLKER YÜCEL YÜKSEK AYDINLIK GENEL YAYIN YÖNETMENİ
2 HACER ŞULE PERİNÇEK YÜKSEK GAZETECİ
3 GÜNİZİ DİZDAR YÜKSEK AVUKAT
4 FATOŞ GÜDEN İLK SERBEST
5 SARPER ÖZSAN YÜKSEK SANATÇI
6 MUSTAFA KAYA YÜKSEK SOSYAL BİLİMCİ
7 OSMAN ERBİL YÜKSEK İKTİSATÇI
8 UĞURCAN YARDIMOĞLU ORTA ÖĞRENCİ
9 MUZAFFER ÜNSALDI YÜKSEK SAVUNMA KAYNAKLARI YÖNETİM
UZMANI
10 ORÇUN CEYLANDAĞ YÜKSEK SAHAF
11 İSMAİL HAKKI AKTOK YÜKSEK İŞLETME MÜHENDİSİ
12 GÜLŞAH AKYILDIRIM YÜKSEK EKONOMİST
13 UĞUR ÇETİNKAYA YÜKSEK YÜKSEK MÜHENDİS
14 İBRAHİM OKAN ÖZKAN ORTA ÖĞRENCİ
15 ŞENCAN BAYRAMOĞLU YÜKSEK ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ BAŞKANI
16 NAMIK KEMAL KOÇ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
17 ALTAN TÜFEKÇİ YÜKSEK AVUKAT
18 CEMAL IŞIK ORTA MAKİNE TEKNİSYENİ
19 HAKAN EKİZ YÜKSEK EMEKLİ YARBAY
20 YILMAZ ERSEZER YÜKSEK MATEMATİKÇİ
21 MEHMET DÖLEK YÜKSEK MUHASEBE
22 MİNE HACIOSMANOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ
23 GÜRBÜZ ÇUHADAR YÜKSEK EMEKLİ
24 SELÇUK PEKACAR YÜKSEK İKTİSAT
25 MELTEM GÜRSOY SIRT YÜKSEK SAĞLIK ÇALIŞANI
26 TÜZİN TÜFEKÇİ YÜKSEK İŞLETME
27 HİMMET KIRIK İLK İŞÇİ
28 ALPAY TUĞLU YÜKSEK FOTOĞRAF SANATÇISI
29 EROL SIRRI TURAN ORTA GEMİ ADAMI
30 GÖKSEL ÇOBAN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
31 FUAT YILDIZ YÜKSEK DEKORASYON
84 / 181
İSTANBUL-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
32 BORA ÇELİK YÜKSEK ÖĞRENCİ
33 EREN ÖZTÜRK ORTA ÖĞRENCİ
34 ENES ESATOĞLU ORTA ÖĞRENCİ
35 MEMET ORHAN ŞENOĞLU YÜKSEK MİMAR
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 PERVİN BULDAN ORTA SİYASETÇİ
2 MUSA PİROĞLU YÜKSEK SİYASETÇİ
3 ERKAN BAŞ YÜKSEK SİYASETÇİ
4 EROL KATIRCIOĞLU YÜKSEK AKADEMİSYEN
5 SEMA UÇAR YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 ATİLA ÖZDOĞAN ORTA EMEKLİ
7 SULTAN KARASU ORTA EMEKLİ
8 TUNCAY GÖKÇE İLK ESNAF
9 AYLİN HACALOĞLU YÜKSEK EMEKLİ
10 EMRE SARIGÜL ORTA ÖĞRENCİ
11 ERTAN HAMİTOĞLU ORTA MÜTEAHHİT
12 ŞEHRİBAN ALKIŞ ORTA ÖĞRENCİ
13 İSHAK KARAKAŞ ORTA GAZETECİ
14 YAŞAR MERAL ÇAKICI YÜKSEK EMEKLİ
15 RECEP YILMAZ ORTA ESNAF
16 NURULLAH İŞLEK YÜKSEK EMEKLİ
17 CANSU İREM KALENDER ORTA ÖĞRENCİ
18 ALİCAN ÇAĞRI GÖKÇEK YÜKSEK SERBEST
19 ENGİN ARAS YÜKSEK EMEKLİ
20 MİHRİBAN DENİZ NAR YÜKSEK MÜHENDİS
21 SERVET GÜNGÖRDÜ ORTA AŞÇI
22 IRMAK DUMLUPINAR ORTA ÖĞRENCİ
23 EYLEM SARUCA YÜKSEK SİYASETÇİ
24 MURAT GÜLENER YÜKSEK GAZETECİ
25 TÜLAY AYDIN ORTA EĞİTİM DANIŞMANI
26 VEYSİ YAKLAV YÜKSEK EMEKLİ
27 GÜNAY KARAOĞLAN ORTA ESNAF
28 ALYA AKKUŞ İLK İŞSİZ
29 İLHAN ÇELİK İLK SERBEST
30 MELEKFER BORAK TURGUT YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
31 MEHMET KARAASLAN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
32 KEMAL İŞLER ORTA ESNAF
33 DÜRDANE BULGAN İLK EV KADINI
34 EMİNE KARAASLAN ATEŞ YÜKSEK MUHASEBECİ
35 MEHMET TEKCİ ORTA SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ
2 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ YÜKSEK MALİYECİ
3 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
4 ONURSAL ADIGÜZEL YÜKSEK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
85 / 181
İSTANBUL-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
5 FETHİ AÇIKEL YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
6 GÜRSEL TEKİN ORTA İŞ İNSANI
7 İLHAN KESİCİ YÜKSEK YÜKSEK MÜHENDİS
8 OĞUZ KAAN SALICI YÜKSEK MİLLETVEKİLİ
9 MAHMUT TANAL YÜKSEK AVUKAT
10 SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ YÜKSEK AVUKAT
11 HÜSEYİN EMRE BAĞCE YÜKSEK SİYASET BİLİMİ
12 MUSTAFA OKTAY AKSU YÜKSEK VETERİNER HEKİM
13 HASAN UZUNYAYLA ORTA İŞ İNSANI
14 MUSTAFA ÖZTAŞKIN ORTA SENDİKACI
15 TAHSİN USTA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
16 HÜSEYİN SAĞ ORTA SERBEST/ÖZEL
17 BERİL ÖNER ORTA SERBEST/ÖZEL
18 YÜKSEL TAŞKIN YÜKSEK SİYASET BİLİMİ PROFESÖRÜ
19 HASAN BASRİ ÖZBEK YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
20 DENİZ DOĞAN GÜNAY YÜKSEK AVUKAT
21 ERTAN AKSOY YÜKSEK İKTİSATÇI
22 NURAY ÇEPNİ ORTA EV HANIMI
23 DUYGU ÇELİK YÜKSEK İŞ İNSANI
24 ARZU ÖZALP ORTA EĞİTMEN
25 PINAR UZUN YÜKSEK EKONOMİST
26 TUBA TORUN YÜKSEK AVUKAT
27 ALİ RIZA YILDIRIM YÜKSEK İŞ İNSANI
28 YÜCEL OTO ORTA İŞÇİ
29 MURAT CİRAV ORTA İŞ İNSANI
30 MELİS TİMUR ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
31 EMRE AKKUŞ YÜKSEK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
32 ÇETİN DÜZCE YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
33 AYLİN SARITAŞ YÜKSEK EKONOMİST
34 GAZİ KARAKURT YÜKSEK DOKTOR
35 TİMUÇİN GÜLTEKİN YÜKSEK AVUKAT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULLAH SEVİM YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 YILMAZ BAYAT YÜKSEK MÜHENDİS
3 DİCLE ŞİT ORTA EV HANIMI
4 AHMET TÜRKCAN YÜKSEK YÖNETİCİ
5 MEHMET ALİ ÖZGÜR ORTA MÜTEAHHİT
6 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU YÜKSEK İŞLETMECİ
7 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ
8 ABDULHALİM MEŞE YÜKSEK YÖNETİCİ
9 CEM KAYA KARATÜN YÜKSEK AVUKAT
10 ALEV SEZEN YÜKSEK AVUKAT
11 ADEM BOZ YÜKSEK LOJİSTİK
12 FEHİM HAVA İLK TÜCCAR
13 YUSUF YÜKSEL ORTA TÜCCAR
14 ŞEREF KAÇMAZ YÜKSEK İŞLETMECİ
15 RESUL KILIÇ ORTA ESNAF
86 / 181
İSTANBUL-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
16 ABDÜLKADİR ARSLAN ORTA TÜCCAR
17 AHMET BARAN ORTA MÜTEAHHİT
18 AYSUN BAYRAKTAR ORTA EV HANIMI
19 RECEP KARAKOÇ YÜKSEK İŞLETMECİ
20 FAHRETTİN COŞKUN ORTA EMEKLİ
21 FESİH TAYBAR YÜKSEK SERBEST
22 MUSTAFA KOCABEY YÜKSEK AVUKAT
23 TURGUT DANACI İLK ESNAF
24 ALİ KEMAL DERİN YÜKSEK FİNANS DANIŞMANI
25 GONCA NUR ASLAN ORTA EV HANIMI
26 MUHAMMET DUMAN YÜKSEK AVUKAT
27 MUAMMER KOÇ YÜKSEK İLAHİYATÇI
28 HALİL İBRAHİM SERBEST YÜKSEK AVUKAT
29 NAFİYE SAÇI ORTA ÖĞRENCİ
30 ERDOĞAN USLU ORTA TÜCCAR
31 MURAT ÇEKER ORTA İNŞAAT
32 SELAHATTİN ASLAN ORTA ESNAF
33 HAKAN AKTAŞ YÜKSEK İKTİSATÇI
34 ALİ SARIAHMET İLK SERBEST
35 METİN ORMAN YÜKSEK TÜCCAR
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAYRETTİN NUHOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
2 AHMET ÇELİK YÜKSEK İŞ ADAMI
3 YAVUZ AĞIRALİOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
4 MERAL ALEMDAR YÜKSEK AVUKAT
5 YÜCEL COŞKUN YÜKSEK YÖNETİCİ
6 ONUR AYDIN YÜKSEK YÖNETİCİ
7 MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN YÜKSEK AVUKAT
8 EMİNE KÜÇÜKALİ YÜKSEK MİMAR
9 ADİL ERKOÇ YÜKSEK AVUKAT
10 ARİF TEVETOĞLU YÜKSEK EKONOMİST
11 DURSUN ÇOLAK ORTA İŞ ADAMI
12 SULTAN NESLİHAN SEVEN YÜKSEK MÜHENDİS
13 OĞUZ SARUL ORTA İŞ ADAMI
14 MİTHAT BORA BULUT YÜKSEK MÜHENDİS
15 NAZLI ASPAY SENER YÜKSEK SOSYAL BİLİMCİ
16 OKTAY ERÇAKAR ORTA İŞ ADAMI
17 ŞENTÜRK DEMİRAL YÜKSEK EMEKLİ
18 FUAT ONBAŞILI YÜKSEK MÜHENDİS
19 KUBİLAY PEYİK YÜKSEK AVUKAT
20 HİLAL TUNCER KAYAN YÜKSEK MÜHENDİS
21 UFUK ÜNAL YÜKSEK DANIŞMAN
22 SAYGIN ÖZYILDIRIM YÜKSEK YÖNETİCİ
23 MEHMETALİ ÖZDEMİR YÜKSEK EMEKLİ ALBAY İŞ ADAMI
24 SEVGİ ŞAHİN YÜKSEK MİMAR
25 BARIŞ TAVLAŞOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
26 TUBA ALAYLI YÜKSEK İŞ KADINI
87 / 181
İSTANBUL-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
27 AYSEL KIRALİ YÜKSEK MÜHENDİS
28 YELDA GARGUN YÜKSEK PİLOT
29 MURAT AĞIREL YÜKSEK İŞADAMI
30 ONUR HANLIOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ
31 ÖMER FARUK PARMAK YÜKSEK YÖNETİCİ
32 BÜLENT ASLAN YÜKSEK İŞ ADAMI
33 YÜKSEL KARAÇAM YÜKSEK YÖNETİCİ
34 YÜKSEL BAT YÜKSEK AVUKAT
35 CANER YILMAZ ORTA SERBEST MESLEK
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYDEMİR GÜLER YÜKSEK İKTİSATÇI
2 HASAN ATASOY TORUN YÜKSEK İŞÇİ
88 / 181
İSTANBUL-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SÜLEYMAN SOYLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 FATMA BETÜL SAYAN KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 VOLKAN BOZKIR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ABDULLAH GÜLER YÜKSEK AVUKAT
5 HASAN TURAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 SERAP YAŞAR YÜKSEK AVUKAT
7 AZİZ BABUŞCU YÜKSEK MÜŞAVİR
8 ŞİRİN ÜNAL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 CANAN KALSIN YÜKSEK SİYASETÇİ/YASAMA GÖREVLİSİ
10 AHMET HAMDİ ÇAMLI ORTA SERBEST/ÖZEL
11 MARKAR ESEYAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
12 MUSTAFA DEMİR YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
13 İFFET POLAT YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
14 İBRAHİM YASİN KIRICI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
15 SALİH ÇAKIR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
16 AYŞE BÖHÜRLER YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
17 SUNA TARHAN YÜKSEK EĞİTMEN
18 AHMET HAMDİ GÖRK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
19 HACI MEHMET BAYKURT YÜKSEK AVUKAT
20 MUSTAFA ARABUL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
21 BEYZA SINDIRAÇ YÜKSEK AVUKAT
22 SERKAN HASER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
23 AHMET YILDIZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
24 EMİNE ÇAKIR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
25 HAMZA KULAKSIZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
26 SEVDE SENA DAĞLI ORTA ÖĞRENCİ
27 ENES KAŞKAŞ YÜKSEK ÖĞRENCİ
28 HALİL POYRAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CELAL ADAN YÜKSEK ORMAN YÜKSEK MÜH. / İŞ ADAMI
2 CEMAL ÇETİN YÜKSEK JEOLOJİ MÜHENDİSİ
3 GÜRKAN TEOMAN YÜKSEK ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
4 MURAT KOTRA ORTA İŞADAMI
5 NİYAZİ PAKSOY YÜKSEK AVUKAT
6 SELAMİ ŞİŞMAN ORTA İNŞAATÇI
7 FÜSUN KAYAN ARDAMAN YÜKSEK TURİZM/OTELCİLİK
8 MURAT ŞEKERLİ YÜKSEK AVUKAT
9 AHSEN MELİKE FIÇICI ORTA İŞLETMECİ
10 EDA YILMAZ ORTA ÇOCUK GELİŞİM VE EĞİTİM
11 ZEKİ SEVEROĞLU YÜKSEK ORMAN YÜKSEK MÜHENDİSİ
12 GÜLLÜ YENER ORTA SERBEST
13 AYDIN KAYA YÜKSEK İŞADAMI
14 SERKAN CİHAN ORTA YÖNETİCİ
15 BAHİTTİN AYKUT İLK ESNAF
16 ZELİHA DENİZ OLCAR ORTA ÖĞRENCİ
89 / 181
İSTANBUL-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
17 MUHAMMED FURKAN CEBECİ YÜKSEK AVUKAT
18 HEDİYE ŞEN YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER
19 UFUK TANDOĞAN İLK ESNAF
20 HİLAL EDA GÖRBULAK YÜKSEK AVUKAT
21 FİLİZ GEGİN YÜKSEK ÖĞRENCİ
22 MURAT ALP ORTA İŞ ADAMI
23 FİKRET ÖZKAN YÜKSEK AVUKAT
24 METİN KILIÇ YÜKSEK SERBEST ÖZEL
25 UĞUR ARAS ORTA İŞLETMECİ
26 EREN CAN ŞAH GÜNAY YÜKSEK YATIRIM DANIŞMANI
27 HASAN SAKA ORTA İNŞAAT DEKORASYON
28 BEDİRHAN ALİ GÖLCÜK YÜKSEK DEKORATÖR – DESİNATÖR
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET YAVUZ YÜKSEK GAZETECİ
2 MEHMET EMİN VURAL YÜKSEK EĞİTİMCİ
3 ABDULLAH ASLAN YÜKSEK GAZETECİ
4 RECAİ YURDAN İLK SERBEST
5 MEHMET ALİ ORTAÇ ORTA İŞÇİ
6 RAMAZAN ENSAR YÜKSEK ELK. MÜHENDİSİ
7 MURAT KARINÇU ORTA ESNAF
8 ESRA SİVİ TÜRK ORTA EV HANIMI
9 ABDULKERİM ORTAÇ İLK ESNAF
10 MEHMET ŞAKİR DİREKÇİ ORTA SERBEST
11 ŞERAFETTİN GÜLER ORTA ESNAF
12 MURAT DOLAŞ YÜKSEK MÜHENDİS
13 YILMAZ AKKILIÇ ORTA ESNAF
14 AYHAN DEMİRKOL İLK TEKSTİLCİ
15 SUPHAN ÇELİK İLK TEKSTİLCİ
16 ABDULBARİ DUMAN ORTA MÜTEAHHİT
17 GÖLEFER SARIAĞAÇ ORTA EV HANIMI
18 ENES DOĞAN YÜKSEK SATIŞ UZMANI
19 HÜSEYİN YALÇIN ORTA ESNAF
20 ADNAN YEŞİLMEN ORTA SERBEST
21 EYYÜP ARSLANĞRAY İLK SİYASETÇİ
22 CEMALETTİN KOÇKAR ORTA ESNAF
23 AHMET PAK ORTA ESNAF
24 MÜCAHİT ARSLAN ORTA İŞ ADAMI
25 ŞEYMA YAÇİN ORTA EV HANIMI
26 VEYSEL TUNÇ ORTA ESNAF
27 MERYEM KARAKAYA ORTA EV HANIMI
28 MUHİTTİN İÇLEK YÜKSEK EĞİTİMCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SONER POLAT YÜKSEK EMEKLİ AMİRAL
2 AYKUT DİŞ YÜKSEK ÖĞRENCİ
3 ELİF İLHAMOĞLU YÜKSEK ÖĞRENCİ
90 / 181
İSTANBUL-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
4 ERKAN ÖNSEL YÜKSEK ECZACI
5 HALİL İBRAHİM NEBİLER YÜKSEK GAZETECİ
6 MEHMET DENİZ YILDIRIM YÜKSEK GAZETECİ
7 TAYFUN GÜROL YÜKSEK İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
8 TURHAN ÖZLÜ YÜKSEK EĞİTİMCİ
9 EMİNE ECE BOYLU YÜKSEK NÖROLOJİ DOÇENTİ
10 İZZETTİN ÖZGİBAR YÜKSEK EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ
11 SİNAN ÖZKAN YÜKSEK DİŞ DOKTORU
12 EMİN ALGÜN YÜKSEK ÖĞRETMEN ALBAY
13 DEMİRTAŞ MAĞDEN YÜKSEK DEKAROTÖR
14 AYDIN EREL YÜKSEK FİLM YÖNETMENİ
15 YUSUF FEYZİOĞLU ORTA EMEKLİ
16 NURAY KAYA YÜKSEK ÖĞRENCİ
17 AYHAN İLHAN YÜKSEK REKLAMCILIK
18 SEVAL DUYGU AKYILDIZ YÜKSEK STAJYER AVUKAT
19 HÜSEYİN SÜRÜCÜ YÜKSEK SATIŞ-PAZARLAMA UZMANI
20 DOĞANCAN ERDOĞAN ORTA ÖĞRENCİ
21 AHMET MURATOĞLU ORTA MÜTEAHHİT
22 İLKNUR GÜNDOĞAN YÜKSEK DÜZELTMEN
23 SADETTİN BÜYÜKALP YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
24 CAFER TAYYAR AYMAN YÜKSEK ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
25 ŞAFAK ERDEM ORTA ÖĞRENCİ
26 DENİZ ÇAKMAK ORTA ÖĞRENCİ
27 GAZİ DOĞAN YÜKSEK EMEKLİ
28 BİLAL ÖZTÜRK ORTA İNŞAAT
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET ŞIK YÜKSEK GAZETECİ
2 OYA ERSOY YÜKSEK AVUKAT
3 HÜDA KAYA İLK SİYASETÇİ
4 MUSTAFA AVCİ YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 TÜLAY KORKUTAN YÜKSEK SİYASETÇİ
6 BÜLENT AŞA YÜKSEK AVUKAT
7 AYŞE BERKTAY ORTA ÇEVİRMEN
8 GÜLSÜM AĞAOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
9 GÜRŞENAY DALVEREN YÜKSEK MUHASEBECİ
10 MURAT ŞAHİN ORTA SERBEST
11 MEHMET GÜLER ORTA SİYASETÇİ
12 LUDMİLLA BÜYÜM ORTA İLETİŞİMCİ
13 HACER ELÇİN ORTA EMEKLİ
14 FENER GÜNANA ORTA EV KADINI
15 CELAL ALPHAN İLK TURİZMCİ
16 MUSA KILIÇ YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
17 ŞADİ ÖZDEMİR YÜKSEK DOKTOR
18 TÜRKAN BİNGÖL İLK TURİZMCİ
19 SERVET GÜZEL İLK İŞÇİ
20 IŞIL HACIARİFKAPTANOĞLU KARABABA YÜKSEK EV KADINI
21 MEHMET TAYYİP ARSLAN ORTA İŞÇİ
91 / 181
İSTANBUL-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
22 OZAN ÖZGENLER ORTA ÖĞRENCİ
23 DİLBER ASLAN İLK EMEKLİ
24 MUSA DEĞİRMENCİ ORTA FIRINCI
25 DÜRDANE NİLSU YÜRÜR YÜKSEK ÇİFTÇİ
26 ADNAN BULUT İLK ESNAF
27 MAŞALLAH KÖYSÜ İLK ESNAF
28 ROHANİ ÇİÇEKLİDAL ORTA ÖĞRENCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KADRİ ENİS BERBEROĞLU YÜKSEK EKONOMİST
2 AYKUT ERDOĞDU YÜKSEK HAZİNE BAŞKONTROLÖRÜ
3 AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ YÜKSEK BÜYÜKELÇİ
4 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU YÜKSEK AVUKAT
5 YÜKSEL MANSUR KILINÇ YÜKSEK YÖNETİCİ
6 YUNUS EMRE YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
7 GÖKAN ZEYBEK YÜKSEK MİMAR
8 ALİ ŞEKER YÜKSEK DOKTOR
9 DERYA ŞENTÜRK YÜKSEK İHRACAT UZMANI
10 MEHMET DİRİBAŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
11 MERSİN BALKAN ORTA İŞ İNSANI
12 BAHATTİN TURNALI ORTA YÖNETİCİ
13 FERHAT EPÖZDEMİR ORTA İŞ İNSANI
14 İSMAİL YÜKSEL YÜKSEK EKONOMİST
15 ADNAN AYBER YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
16 BURAK KAAN YILMAZSOY YÜKSEK YÜKSEK MİMAR
17 CANAN SEZENLER YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
18 HACER FOGGO YÜKSEK GÖZLEMCİ
19 GÜVEN KARATAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
20 YUSUF KENAN KOLAT ORTA İŞ İNSANI
21 VEYSİ SİNAN BOZDEMİR YÜKSEK TEKSTİL MÜHENDİSİ
22 CEM CENGİZ YILMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ
23 ECE BATUMLU TALAS YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER
24 PELİN YURDAKUL YÜKSEK ÖĞRETMEN
25 ŞEYMA DUMRUL YÜKSEK ULUSLARARASI İLİŞKİLER
26 YUSUF ERGÜVEN YÜKSEK AVUKAT
27 ÖZGÜR DÜZGÜN YÜKSEK AVUKAT
28 DENİZ KAYA YÜKSEK AVUKAT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BİROL AYDIN YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 SAMET SAMİ TEMEL YÜKSEK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
3 MUSTAFA KAYA YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 BİLAL AY YÜKSEK REKLAMCI
5 FATMA NEVİN GÖKÇE YÜKSEK YÖNETİCİ
6 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL YÜKSEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
7 MUSTAFA YAMAN YÜKSEK AVUKAT
8 BİLAL AYDIN YÜKSEK İKTİSATÇI
92 / 181
İSTANBUL-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
9 MİKAİL KABAK YÜKSEK DOKTOR
10 TUĞRUL YALÇINKAYA YÜKSEK İŞLETMECİ
11 ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU ORTA İDARECİ
12 EROL URHAN YÜKSEK İŞ ADAMI
13 ADEM AKBULUT ORTA İŞ ADAMI
14 ÖZGÜR ATAK YÜKSEK İKTİSATÇI
15 İLKER ÇİFTÇİ YÜKSEK İŞLETMECİ
16 RECEP POLAT YÜKSEK İKTİSATÇI
17 NİHAT ŞADOĞLU ORTA TÜCCAR
18 MUHAMMED GAZİ KILIÇ YÜKSEK ESNAF
19 YASEMİN BİLNUR ERENCİ YÜKSEK REKLAMCI
20 HÜSEYİN AYDOĞAN ORTA TÜCCAR
21 OSMAN OKTAR ORTA SERBEST
22 MAHİR SEZGİN YÜKSEK AVUKAT
23 TÜLAY VIZVIZ YÜKSEK EĞİTİMCİ
24 MUHAMMED MUSTAFA DOĞAN YÜKSEK ESNAF
25 NURSENA ULUSOY YÜKSEK MODA TASARIMCISI
26 SELİM BAŞPINAR YÜKSEK MÜHENDİS
27 HABİBE ERDOĞAN YÜKSEK YÖNETİCİ
28 YAVUZ SELİM KÜÇÜK YÜKSEK SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÜMİT ÖZDAĞ YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 FATİH MEHMET ŞEKER YÜKSEK AKADEMİSYEN
3 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU YÜKSEK AVUKAT
4 İLAY AKSOY YÜKSEK EĞİTMEN
5 COŞKUN YILDIRIM YÜKSEK MÜHENDİS
6 MEHMET ASLAN YÜKSEK SANATÇI
7 BİNNUR KARADAĞLI YÜKSEK İŞ KADINI
8 ALİ DİNÇER ÇOLAK İLK İŞ ADAMI
9 VEDAT YENERER YÜKSEK GAZETECİ
10 ABDULLAH İLKER SUNGUR YÜKSEK AVUKAT
11 NURİ YILMAZ YÜKSEK MİMAR
12 CEMİLE ALBAŞ YÜKSEK DENETÇİ
13 RÜSTEM FIRAT YÜKSEK İŞ ADAMI
14 AYCAN GÜLEÇLİER İLK İŞ KADINI
15 SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ
16 GÖKHAN KARGI YÜKSEK İŞ ADAMI
17 ALİ AKER İLK İŞ ADAMI
18 ERTAN VAROL ORTA YÖNETİCİ
19 MUAMMER DEMİRCİ ORTA İŞ ADAMI
20 HÜSEYİN ÖNDEŞ YÜKSEK KAMU ÇALIŞANI
21 YAŞAR KIZILKUM YÜKSEK DENETÇİ
22 BURÇİN GÖKÇE YÜKSEK YÖNETİCİ
23 ÖMER LÜTFİ ÖZENÇ YÜKSEK MÜFETTİŞ
24 FİSUN MEHLİKA TOCA YÜKSEK AVUKAT
25 MUSTAFA AKAY ORTA İŞ ADAMI
26 AYDIN EGEMEN YÜKSEK AVUKAT
93 / 181
İSTANBUL-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
27 MUSTAFA YAZICI YÜKSEK MÜHENDİS
28 ŞEFİK UĞUR BEKDEMİR YÜKSEK İŞ ADAMI
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ORHAN AYDİN İLK TİYATROCU
2 HİMMET ÇAKIR ORTA İŞLETMECİ
3 FATMA RAGİBE KANIKURU LOĞOĞLU ORTA AVUKAT KATİBESİ
4 MUHSİN YILMAZ İLK ÇİFTÇİ HAMAL
94 / 181
İSTANBUL-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NUMAN KURTULMUŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MEHMET MUŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 MEHMET DOĞAN KUBAT YÜKSEK AVUKAT
5 TÜLAY KAYNARCA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
6 HALİS DALKILIÇ YÜKSEK İSTATİSTİKÇİ
7 EMİNE SARE AYDIN YILMAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 NEVZAT ŞATIROĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
9 ZAFER SIRAKAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 RÜMEYSA KADAK YÜKSEK ÖĞRENCİ
11 AHMET MÜCAHİT ARINÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 MUSTAFA YENEROĞLU YÜKSEK AVUKAT
13 ERKAN KANDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
14 ŞAMİL AYRIM YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
15 ALEV DEDEGİL YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
16 YILDIZ SEFERİNOĞLU YÜKSEK AVUKAT
17 ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET YÜKSEK DOKTOR
18 MÜRTEZA ZENGİN YÜKSEK AVUKAT
19 AYHAN OĞAN ORTA SERBEST/ÖZEL
20 HAŞİM TAŞKIRAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
21 RUKEN KİLERCİ ORTA YÖNETİCİ – KAMU
22 RASİM ERDOĞMUŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
23 HATİCE BOZDAĞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
24 MEHMET UMUR ORTA SERBEST/ÖZEL
25 OYA EREN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
26 BÜLENT DURGUN YÜKSEK SAĞLIK GÖREVLİSİ
27 ZEHRA ERCAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
28 ALİ ÇEZİK YÜKSEK AVUKAT
29 HASENE ÇAPAR YÜKSEK MUHASEBECİ
30 SEDAT SAYIMOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
31 CAHİT KESKİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
32 SİNAN KARŞIYAKA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
33 HAYRİYE KUZU ORTA SERBEST/ÖZEL
34 MEHMET EMİN AŞIKKUTLU ORTA ÖĞRENCİ
35 MÜNİR EREN ORTA ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FETİ YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
2 İSMAİL FARUK AKSU YÜKSEK İKTİSATCI
3 ARZU ERDEM YÜKSEK İŞ KADINI
4 AHMET YİĞİT YILDIRIM YÜKSEK BİLGİSAYAR PROGRAMCISI
5 ERDEM KARAKOÇ YÜKSEK İKTİSATCI
6 VOLKAN YILMAZ YÜKSEK İŞ ADAMI / SANAYİCİ
7 DAVUT HASKIRIŞ ORTA SERBEST/ÖZEL
8 MUSTAFA ERTEKİN ORTA İŞ ADAMI / SANAYİCİ
9 FAZLI YURDABAK YÜKSEK ÖĞR.GÖREVLİSİ
95 / 181
İSTANBUL-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
10 GÖKHAN TÜRKEŞ ÖNGEL ORTA İŞ ADAMI / SANAYİCİ
11 OZAN YÜKSEK ORTA İŞ ADAMI / SANAYİCİ
12 BEKİR SITKI KARAUSTA YÜKSEK İŞ ADAMI / SANAYİCİ
13 BAHATTİN ŞENGÜL YÜKSEK SİYASETÇİ
14 ARİFE PEKER ORTA HEMŞİRE
15 ALİ DOĞAN İLK SERBEST/ÖZEL
16 TAYYAR ŞAFAK YÜKSEK İŞ ADAMI / SANAYİCİ
17 SİBEL KAZAR YÜKSEK MÜHENDİS
18 ALPER KÜNKÜL YÜKSEK DOKTOR/MÜTEHASSIS DR
19 RIZA PEKER YÜKSEK AVUKAT
20 EKREM SARISOY YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
21 ERGÜL SİLLER ORTA İŞ ADAMI / SANAYİCİ
22 AYDIN İNCE YÜKSEK AVUKAT
23 MEHMET GÜRBÜZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
24 YUNUS TÜRK ORTA İŞ ADAMI / SANAYİCİ
25 OSMAN AKBAŞ YÜKSEK İŞ ADAMI / SANAYİCİ
26 TANER KIRHAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
27 MEHMET BÜYÜKÇANGA YÜKSEK İŞ ADAMI / SANAYİCİ
28 METİN YAZAR YÜKSEK SİGORTACI
29 HÜMMET TATAR YÜKSEK İŞ ADAMI / SANAYİCİ
30 ALİ EKBER YEŞİL ORTA İŞ ADAMI / SANAYİCİ
31 UYGAR ORAL ÖZTÜRK ORTA İŞ ADAMI / SANAYİCİ
32 AYHAN ATMACA ORTA İNŞAAT İLE İLGİLİ
33 ADİL CEYLAN İLK YÖNETİCİLİK
34 TAHİR PALA İLK MADENCİ
35 AHMET CAN ERBAŞ ORTA ÖĞRENCİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SERKAN RAMANLI YÜKSEK AVUKAT
2 ERDAL ELİBÜYÜK ORTA ESNAF
3 FİKRET GÜLTEKİN YÜKSEK GAZETECİ
4 İSA GÜVENDİK ORTA GAZETECİ
5 SİNAN BULUT YÜKSEK MÜHENDİS
6 MUSTAFA DEMİRALP ORTA MÜTEAHHİT
7 ARZU DEMİR ORTA EV HANIMI
8 AYHAN ERENSOY ORTA ESNAF
9 MERYEM KİRAZ ORTA EV HANIMI
10 MÜNEVVER ÖZDEMİR AKTAŞ YÜKSEK EĞİTİMCİ
11 HATİCE UŞAR ENSAR ORTA EV HANIMI
12 AHMET KUYABAKAN ORTA SERBEST
13 MERYEM DEMİR ORTA ÖĞRENCİ
14 MEHMET TETİK ORTA EMLAKÇI
15 ŞÜKRAN KAYA ORTA EV HANIMI
16 BURHANETTİN MANAS ORTA SİYASETÇİ
17 ABDULHEKİM ALGÜL İLK YÖNETİCİ
18 HASAN EKİNCİ ORTA TEKSTİLCİ
19 SELMA YAKAR ORTA EV HANIMI
20 FESİH SÜLUN ORTA ŞÖFÖR
96 / 181
İSTANBUL-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
21 LEBİBE YILMAZ ORTA EV HANIMI
22 HİKMET ÖZCAN İLK ŞÖFÖR
23 MEHMET SAİT RÜZGAR ORTA ESNAF
24 ABDULFETTAH SAVRAN ORTA EMEKLİ
25 ELİF YÜKSEK ORTA EV HANIMI
26 SİRACETTİN ÇELİK ORTA EMLAKÇI
27 MAHMUT ASLANCI YÜKSEK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
28 ĞAMGİN YILDIRIM YÜKSEK ESNAF
29 SUPHİ BARAN YÜKSEK TEKSTİLCİ
30 EDİP ALEV ORTA TEKSTİLCİ
31 HAMZA KILINÇ ORTA NAKLİYECİ
32 ZÜBEYİR TALAYHAN İLK TEKSTİLCİ
33 AYHAN AYDIN İLK SERBEST
34 MEHMET REŞİT ÖZBEK YÜKSEK SERBEST
35 YÜKSEL ALİM İLK TEKSTİLCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN KORKMAZCAN YÜKSEK HUKUKÇU
2 SİNAN BAYKENT YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
3 ALPER SUNAÇOĞLU YÜKSEK MİLLİ YÜZÜCÜ
4 SERDAR ÜSKÜPLÜ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
5 GÜLGÛN BUDAK YÜKSEK GAZETECİ
6 YADİKAR ÖZEN YÜKSEK ÖĞRENCİ
7 YILDIRIM ÇAVUŞOVALI YÜKSEK AVUKAT
8 MERT GEZİCİ ORTA ÖĞRENCİ
9 AYHANIM KUZUGÜDENLİOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
10 MERDAN ASLAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
11 HATİCE ECE KARACA YÜKSEK DOKTOR
12 ŞADUMAN ÇAĞLAR İLK EMEKLİ
13 HÜRMÜZ GÜLNUR BAYBURT YÜKSEK BALE ÖĞRETMENİ
14 BESTE GÜL ÖNEREN YÜKSEK GAZETECİ
15 LATİF AYDIN İLK MARANGOZ
16 İLKER DAĞLIOĞLU YÜKSEK MİMAR
17 HASAN BAYDEMİR ORTA SERBEST MESLEK
18 TÜLİN SANER YÜKSEK ECZACI
19 ENDER YILDIRIM İLK SERBEST
20 ALİ ÇINAR YÜKSEK EMEKLİ
21 BAKİ ERCAN İLK EMEKLİ
22 İLHAN YALNIZCAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
23 MELİHA SEVENCAN YÜKSEK EMEKLİ
24 MÜŞERREF GÜNEŞ TABANOĞLU YÜKSEK ARKEOLOG
25 MEHMET HALİT ASİL ÜNSAL YÜKSEK MÜŞTERİ HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
26 BERKE MUSTAFA BERKİL ORTA ÖĞRENCİ
27 UĞUR AYKAÇ ORTA ÖĞRENCİ
28 IŞIKGÜN AKFIRAT ORTA ÖĞRENCİ
29 YİĞİT YAZGILI ORTA ÖĞRENCİ
30 MERT SAVCI ORTA ÖĞRENCİ
31 ÇAĞDAŞ ALAETTİN BABACAN ORTA ÖĞRENCİ
97 / 181
İSTANBUL-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
32 OKTAY EKMEN İLK SERBEST MESLEK
33 ZİHNİ SELVİ YÜKSEK EMEKLİ
34 HASAN BARAN ERÇEL ORTA ÖĞRENCİ
35 CENK CEYLAN YÜKSEK ADLİ BİLİŞİM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ
DANIŞMANI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ZEYNEL ÖZEN YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 DİLŞAT CANBAZ KAYA ORTA SİYASETÇİ
3 HAKKI SARUHAN OLUÇ YÜKSEK MÜHENDİS
4 ALİ KENANOĞLU ORTA MUHASEBECİ
5 ZÜLEYHA GÜLÜM YÜKSEK AVUKAT
6 ABDULHAKİM DAŞ ORTA EMEKLİ
7 ELİF BULUT YÜKSEK SİYASETÇİ
8 CELALETTİN CAN YÜKSEK EKONOMİST
9 ABDULBARİ AKPINAR İLK SERBEST
10 FEVZİ GERÇEK ORTA EMEKLİ
11 GÜLSEREN KAYA YÜKSEK ÖĞRETMEN
12 MEHMET SAİT ŞAŞMAZ ORTA SERBEST
13 AYŞE KARADAĞ İLK SİYASETÇİ
14 MEHMET DALKIRAN İLK TEKSTİLCİ
15 MUAZZEZ TÖRE ORTA EMEKLİ
16 AYTEKİN AKDEMİR İLK ESNAF
17 PINAR GEZİK ORTA GRAFİKER
18 KAZIM ŞAROĞLU YÜKSEK EMEKLİ
19 BELÇİM OKTAN ORTA İŞSİZ
20 HÜSNÜ TAŞ İLK SERBEST
21 SONGÜL BÜYÜKPINAR İLK SİYASETÇİ
22 SÜLEYMAN ÖZKAN ORTA TEKSTİLCİ
23 GÜLFİRAZ SAĞLIK İLK SİYASETÇİ
24 MEHMET PEKER YÜKSEK ÖĞRETMEN
25 DİLEK ULAŞ ORTA İŞSİZ
26 ENVER DURSUN ORTA SERBEST
27 ASLI YAĞCI ORTA İŞSİZ
28 RIDVAN ÖZTÜRK YÜKSEK GAZETECİ
29 LAİKA TAKAN İLK RESSAM
30 MESUT ALDAGÜL YÜKSEK SERBEST
31 ROJDA TAŞDEMİR YÜKSEK GAZETECİ
32 SERKAN YILMAZ ORTA ESNAF
33 BÜSRA BERNA TOPRAK ORTA GRAFİKER
34 YUSUF YALVAÇ ORTA SERBEST
35 ZERRİN OĞLAĞU YÜKSEK PSİKİYATRİST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ENGİN ALTAY YÜKSEK MİLLETVEKİLİ
2 ERDOĞAN TOPRAK YÜKSEK İŞ İNSANI
3 MEHMET BEKAROĞLU YÜKSEK DOKTOR
4 ZEYNEL EMRE YÜKSEK AVUKAT
98 / 181
İSTANBUL-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
5 SİBEL ÖZDEMİR YÜKSEK AKADEMİSYEN
6 ÖZGÜR KARABAT YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
7 TURAN AYDOĞAN YÜKSEK AVUKAT
8 EMİNE GÜLİZAR EMECAN YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
9 NAZIR CİHANGİR İSLAM YÜKSEK DOKTOR
10 TURAN HANÇERLİ YÜKSEK AVUKAT
11 BAYRAMALİ ÇEŞMECİ ORTA İŞLETMECİ
12 ALİ ULVİ GÖKBULAK YÜKSEK EKONOMİST
13 MEHMET SAİT YÜCEL YÜKSEK ECZACI
14 ALİ MUHİTTİN TIĞLI ORTA İŞ İNSANI
15 SİNAN KARAHAN YÜKSEK GAZETECİ
16 SİNAN KARACA ÖZTÜRK İLK ESNAF
17 MAHFUZ YETÜT YÜKSEK SANAYİCİ
18 ŞAHANIM METER YÜKSEK MATEMATİK MÜHENDİSİ
19 IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU ORTA ÖĞRENCİ
20 YAĞMUR GEYGEL YÜKSEK İŞLETMECİ
21 ENGİN ERTAÇ ORTA TURİZMCİ
22 CEMİL CAN DİNÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
23 AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK YÜKSEK İÇ MİMAR
24 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
25 SEDA ÖNDER YÜKSEK SOSYOLOG
26 BEKTAŞ DAVUTOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
27 ARZU ATTEPE YÜKSEK YAZAR
28 HÜSEYİN DURAN ORTA İŞ İNSANI
29 ERDAL SARIKAYA ORTA SÖZLEŞMELİ MEMUR
30 ELİF KESKİNEL ÜLKER ORTA YÖNETİCİ
31 ALİ OSMAN ÖZDİLEK YÜKSEK AVUKAT
32 KEMAL ÖZKİRAZ YÜKSEK ARAŞTIRMACI
33 İLYAS DUMAN YÜKSEK ÇEVRE MÜHENDİSİ
34 OSMAN TELLİOĞLU ORTA MÜTEAHHİT
35 ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN YÜKSEK PSİKOLOG
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALTAN TAN YÜKSEK MÜHENDİS
2 HASAN BİTMEZ YÜKSEK EĞİTİMCİ
3 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK YÜKSEK YÖNETİCİ
4 İBRAHİM YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
5 MESUT ÖZLEM YÜKSEK MÜHENDİS
6 EBRAR BEZCİ YÜKSEK İŞLETMECİ
7 YAŞAR AVCI YÜKSEK ESNAF
8 OSMAN BAŞ YÜKSEK ESNAF
9 YUNUS AKSOY YÜKSEK MAKİNE MÜHENDİSİ
10 MESUDE DÖNMEZ ORTA EV HANIMI
11 NEŞET ÇEVİK ORTA TÜCCAR
12 ADNAN HACIABDULLAHOĞLU YÜKSEK KİMYAGER
13 TUNCER KOĞA YÜKSEK AVUKAT
14 ENDER ESİNER YÜKSEK İŞ ADAMI
15 KADİR TOKALI YÜKSEK ESNAF
99 / 181
İSTANBUL-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
16 CANER BİTİŞ ORTA İŞ ADAMI
17 EMİNE ÖZTÜRK YÜKSEK ULUSLARARASI ILIŞKİLER
18 HASAN KARA İLK ESNAF
19 ADNAN ŞAHİN YÜKSEK EMEKLİ SUBAY
20 AHMET ÖZSEVEN YÜKSEK MÜHENDİS
21 İLKNUR GÖKDEMİR YÜKSEK TARİHÇİ
22 SUAT KOÇYİĞİT YÜKSEK AVUKAT
23 FUNDA YALÇIN BOZKURT YÜKSEK FİNANSMAN
24 MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU YÜKSEK EĞİTİMCİ
25 FERİT DURBİN YÜKSEK AVUKAT
26 ÖMER KOÇAK YÜKSEK TEKNİKER
27 BİLAL TATAR ORTA TÜCCAR
28 MEVLÜT İRFAN BAHADIR YÜKSEK AVUKAT
29 FEYZA GÜRBÜZ YÜKSEK ULUSLARARASI İLİŞKİLER
30 MUHAMMED MUSAB DEMİRER YÜKSEK AVUKAT
31 KENAN KARAGÜZEL ORTA ESNAF
32 MUSTAFA ÇALKAN İLK MÜTEAHHİT
33 ŞAHAP ERKESİM ORTA SERBEST
34 KAMURAN YIKILMAZ ORTA SERBEST
35 MAHMUT ESAT YILMAZ ORTA ÖĞRENCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDUL AHAT ANDİCAN YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 ÜMİT BEYAZ ORTA İŞ ADAMI
3 HAYATİ ARKAZ YÜKSEK DOKTOR
4 MELTEM ÜNALERZEN YÜKSEK AKADEMİSYEN
5 KEMAL NİZİPLİOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
6 HÜSEYİN ÜLGER YÜKSEK İŞ ADAMI
7 ÖZDEMİR POLAT ORTA İŞ ADAMI
8 ELMAS GIRAĞOS ORTA İŞ KADINI
9 AYHAN BÖLÜKBAŞI YÜKSEK YÖNETİCİ
10 İSKENDER DURİÇ ORTA İŞ ADAMI
11 MERRİN HASİPOĞLU YÜKSEK İŞ KADINI
12 CELAL KARAPINAR YÜKSEK İŞ ADAMI
13 SUAT SARI YÜKSEK YÖNETİCİ
14 ZEKİ BULGAN YÜKSEK AVUKAT
15 OSMAN ERUSTA YÜKSEK AVUKAT
16 EVRİM TOK ORTA SANATÇI
17 MERYEM GÖKTAŞ ORTA İŞ KADINI
18 MUSTAFA BİLGİLİ YÜKSEK YÖNETİCİ
19 MEHMET PÜTÜN YÜKSEK DOKTOR
20 RUHİYE AYLA DEMİR YÜKSEK ECZACI
21 MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ YÜKSEK AVUKAT
22 ZİHNİYE GÜRKAN YÜKSEK EMEKLİ
23 ALİ HAYDAR GÜVEN ORTA İŞ ADAMI
24 MELİHA APAYDIN YÜKSEK ÖĞRETMEN
25 SİBEL KAYA ORTA YÖNETİCİ
26 TAYFUN SİLİVRİ YÜKSEK MÜHENDİS
100 / 181
İSTANBUL-3 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
27 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ YÜKSEK EĞİTMEN
28 NAZMİYE İZGİN YÜKSEK KAMU ÇALIŞANI
29 KÜRŞAT ÖZER YÜKSEK AKADEMİSYEN
30 YUSUF YAVUZCAN YÜKSEK SERBEST MESLEK
31 MURAT KUDRET YÜKSEK ÖĞRETMEN
32 ARDIL AKIL YÜKSEK GRAFİKER
33 SEZER ÖZSOY YÜKSEK YATIRIM UZMANI
34 HAKAN AKSU ORTA İŞ ADAMI
35 PENBE BOLAT YÜKSEK İŞLETMECİ
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ATAKAN BOYOĞLU ORTA MUHASEBECİ
2 REYHAN NALBANT YÜKSEK MEMUR
3 HARUN KARAGÖZ İLK SERBEST
4 METİN GÜLER ORTA POLİTİKACI
101 / 181
İZMİR-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BİNALİ YILDIRIM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MAHMUT ATİLLA KAYA YÜKSEK AVUKAT
3 CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 CEMAL BEKLE YÜKSEK SOSYOLOG / PİSİKOLOG
5 BİLAL DOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 EMRE CEMİL AYVALI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 TEMEL YILDIRIM YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
8 AHMET GÜRHAN İLK SERBEST/ÖZEL
9 GÖZDE KESKİN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
10 FATİH REHA YAVUZER KAM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 KORAY BATTAL YÜKSEK AVUKAT
12 MUHABBET GÜNERİ ORTA SERBEST/ÖZEL
13 AHMET UĞUR BARAN ORTA SERBEST/ÖZEL
14 HALİL CÜNEYT AÇIL YÜKSEK ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN KALYONCU YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
2 SALAHATTİN ŞAHİN ORTA İŞADAMI
3 CİHAN ASLAN YÜKSEK TIP DOKTORU
4 BİLGEHAN AĞBABA YÜKSEK MADEN MÜHENDİSİ
5 SALİM ARDUÇLU YÜKSEK İŞADAMI
6 ALİ PEYNİRCİ ORTA EMEKLİ
7 AHMET COŞAR ORTA İŞADAMI
8 SALİHA GÜLCE GÖKÇE ORTA ÖĞRENCİ
9 EROL EROĞLU YÜKSEK MÜTEAHHİT
10 GÜNAY KAMBAK ORTA MUHASEBECİ
11 FULYA GÜZELOCAK YÜKSEK YÖNETİCİ
12 GÖKHAN ÇELİK ORTA GAZETECİ
13 RECEP ALİ COŞKUN ORTA İDARECİ
14 SÜLEYMAN SARI YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ALİ ARSLAN ORTA MÜTEAHİD
2 HÜSEYİN ŞANİ ORTA EMEKLİ
3 İBRAHİM ÇEVİK ORTA ESNAF
4 İBRAHİM NOHUT ORTA ESNAF
5 NEJDET ŞANLI YÜKSEK İDARECİ
6 NECİP AĞIRBAŞ ORTA İŞÇİ
7 AHMET DİREKÇİ ORTA ESNAF
8 YILMAZ ŞAHİN İLK İŞÇİ
9 FERHAT AVCI İLK İŞÇİ
10 BUŞRA ÖZEL ORTA SERBEST
11 NEDİM ÖZTÜNÇ YÜKSEK İŞÇİ
12 HAMZA DOYAR ORTA İŞÇİ
13 HAZRET FİDAN ORTA İŞÇİ
102 / 181
İZMİR-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
14 MEHMET DAĞTEKİN ORTA İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÇAĞDAŞ CENGİZ YÜKSEK ULUSAL KANAL GENEL YAYIN
YÖNETMENİ
2 MEHMET ZAFER MASALCI YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
3 HÜSEYİN TUGAY ŞEN YÜKSEK AVUKAT
4 HÜLYA YARBUZ YÜKSEK EMEKLİ
5 İHSAN SEFA YÜKSEK EMEKLİ HAVA ALBAY
6 FERDİ TANHAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
7 ABDULLAH KARŞILAYAN ORTA EMEKLİ
8 DOĞA DURSUN YÜKSEK ÖĞRENCİ
9 OKTAY ÜNAL YÜKSEK EMEKLİ
10 EDA YÜCEL YÜKSEK ÖĞRENCİ
11 ÇETİN TAVMAN YÜKSEK MİMAR
12 BAYRAM ŞEN ORTA EMEKLİ
13 GÖRKEM GÖZET YÜKSEK ÖĞRENCİ
14 SERKAN ÇETİNKAYA YÜKSEK ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SERPİL KEMALBAY PEKGÖZEGÜ YÜKSEK MÜHENDİS
2 NURETTİN TURĞAY YÜKSEK AKADEMİSYEN
3 YALÇIN YANIK ORTA EMEKLİ
4 RAHİME TURAN İLK İŞSİZ
5 HÜSEYİN ÇAĞLAR YÜKSEK İŞSİZ
6 MERVAN SINCAR ORTA ÖĞRENCİ
7 CEYHAN AKAY ORTA SERBEST
8 HALİME AKDAĞ ORTA ÇİFTÇİ
9 FERZENDE DENİZ ORTA ESNAF
10 ELFESYE NAS YÜKSEK TEZGAHTAR
11 TAMER AYDIN ORTA İŞÇİ
12 SELMAN YILDIRIM ORTA SERBEST
13 KAMURAN AKKUŞ İLK MÜTEAHHİT
14 KEREM AY ORTA SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET TUNCAY ÖZKAN YÜKSEK GAZETECİ
2 MURAT BAKAN YÜKSEK AVUKAT
3 ÖZCAN PURÇU YÜKSEK YÖNETİCİ
4 KANİ BEKO İLK YÖNETİCİ
5 MEHMET ALİ ÇELEBİ YÜKSEK PİLOT
6 TACETTİN BAYIR ORTA MİMARİ SİSTEMLER
7 EDNAN ARSLAN YÜKSEK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
8 SEFER İPEKLİ İLK İŞ İNSANI
9 KAZIM UMDULAR YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
10 NİLAY KÖKKILINÇ YÜKSEK AVUKAT
11 EZGİ DENİZ URUNGA YÜKSEK ECZACI
103 / 181
İZMİR-1 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
12 DEVRİM BARIŞ ÇELİK YÜKSEK SİYASAL DAVRANIŞ UZMANI
13 ZEKİYE SEDA SÖNMEZ YÜKSEK AKADEMİSYEN
14 ŞENER AKDEMİR YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ZEKERİYE HAZIRBULAN YÜKSEK MÜHENDİS
2 OZAN GANİÜSMEN YÜKSEK DOKTOR
3 TURHAN TUTUMLU YÜKSEK AVUKAT
4 MÜMİN BAŞTÜRK YÜKSEK ELEKTRİK TEKNİSYENİ
5 SELÇUK KAVUŞAN YÜKSEK PAZARLAMA
6 SUNA CANITEZ ORTA EMEKLİ
7 UĞUR TÜRKER YÜKSEK MÜHENDİS
8 HAMZA DEMİR YÜKSEK MÜHENDİS
9 İBRAHİM DEMİR YÜKSEK AVUKAT
10 BEKİR ÇALIŞKAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
11 HALİL YALÇINKAYA ORTA ESNAF
12 KASIM OCAK YÜKSEK BANKACI
13 FURKAN TURGUT ORTA ÖĞRENCİ
14 MEHMET EMİN ALTINBAŞ ORTA ESNAF
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
2 YILDIRIM ULUPINAR YÜKSEK İŞ ADAMI
3 MEHMET TEZKAN YÜKSEK GAZETECİ
4 ÇİĞDEM ÖZER YÜKSEK İŞ KADINI
5 DOĞUKAN DEMİREL ORTA ÖĞRENCİ
6 OSMAN VAROL YÜKSEK SANATÇI
7 BÜLENT KIRILMAZ YÜKSEK MÜHENDİS
8 SERAP ÖZÖKTEM ORTA İŞ KADINI
9 ÜLKÜ DOĞAN YÜKSEK AVUKAT
10 HÜSEYİN HAKAN IŞIK YÜKSEK MÜHENDİS
11 BURCU BOSTANCIOĞLU YÜKSEK BİLİM İNSANI
12 İBRAHİM DÖNERTAŞ YÜKSEK İŞ ADAMI
13 KADİR GÜREL YÜKSEK YÖNETİCİ
14 GİZEM ALBAŞ YÜKSEK DANIŞMAN
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YUSUF TAŞDELEN İLK İŞADAMI
2 DENİZ ARIK BİNBAY YÜKSEK DOKTOR
104 / 181
İZMİR-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAMZA DAĞ YÜKSEK AVUKAT
2 FEHMİ ALPAY ÖZALAN ORTA SERBEST/ÖZEL
3 NECİP NASIR YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 YAŞAR KIRKPINAR YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
5 MELEK EROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 NECİP FAZIL KURT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 ADİL YÜKSEL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
8 ERDEM ÖKSÜZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 GERÇEK TEKİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 MUSA ÇEVİK ORTA SERBEST/ÖZEL
11 SALİHA BOZKURT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 AHMET NUMAN ARICI YÜKSEK AVUKAT
13 FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT YÜKSEK ÖĞRETMEN
14 ENDER DOĞAN YÜKSEK AVUKAT
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TAMER OSMANAĞAOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI / SANAYİCİ
2 ABDULKADİR BEKTAŞ YÜKSEK BÜROKRAT
3 YALÇIN KOÇYİĞİT YÜKSEK TIP DOKTORU
4 RECEP AKAN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
5 EBUBEKİR SIDDIK KORKMAZ YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 CEYHUN KINLI YÜKSEK ULAŞTIRMA
7 BARIŞ ATİLA YÜKSEK MEMUR
8 CUMHUR BULUT YÜKSEK NAKLİYECİ
9 TAŞKIN IŞIK ORTA TURİZMCİ
10 MUSTAFA ÇİNTAŞ YÜKSEK İŞADAMI
11 RECEP ONUR UZUN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
12 FATİH YAĞMUR YÜKSEK MİMAR
13 FATİH ARSLAN YÜKSEK İŞADAMI
14 YÜKSEL GÜVEN ORTA GAZETECİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN AŞKIN YÜKSEK TÜCCAR
2 CENGİZ DALĞIÇ ORTA ESNAF
3 ERCAN DURMUŞ ORTA ESNAF
4 UĞUR KAPLAN YÜKSEK SERBEST
5 MEHMET ŞAH KALKAN İLK ESNAF
6 BAKİ GİNİGEN ORTA İŞÇİ
7 MEHMET KAPAR ORTA İŞÇİ
8 İBRAHİM BULUT YÜKSEK MUHASEBE
9 CENGİZ GENÇ YÜKSEK ÖĞRENCİ
10 ESRA GÜLŞAHİN ORTA EV HANIMI
11 İBRAHİM KAYA YÜKSEK SERBEST
12 MEHMET SALİH ARIN İLK İŞÇİ
13 ABDULMANAF ÇELİK İLK İŞÇİ
105 / 181
İZMİR-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
14 ERKAN ALP İLK İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEM DİKMEN YÜKSEK TGB GENEL BAŞKANI
2 PINAR GÜL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 CENGİZ ÇAKIR YÜKSEK ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
4 HÜSEYİN CEM ZEREN YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
5 BİRKAN BURKAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
6 AYŞEGÜL KAHRAMAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
7 SEDAT GÜVEN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
8 HASAN ATİLLA TÜRKÖZ YÜKSEK MAKİNE MÜHENDİSİ
9 ÖMER TIRAŞOĞLU ORTA ÇİFTÇİ
10 HÜSEYİN ÇAKICI İLK ZİRAATCI
11 SAMET KUNT ORTA ÖĞRENCİ
12 BAİTTİN ERBEY İLK EMEKLİ
13 MUSTAFA GÖKMEN YÜKSEK ÖĞRENCİ
14 SERDAR GÖKÇE ORTA SATIŞ TEMSİLCİSİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MURAT ÇEPNİ ORTA SERBEST
2 İDİL UĞURLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 AYŞE YILMAZ YÜKSEK EMEKLİ
4 MEHMET AKER ORTA TEKNİSYEN
5 CEMİLE AYDIN İLK SİYASETÇİ
6 SÜLEYMAN GÜNDÜZ ORTA MÜTEAHHİT
7 GÖNÜL AYGÜN YÜKSEK EMEKLİ
8 ORHAN AYHAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
9 DERKAY TAN YÜKSEK SİYASETÇİ
10 MAHSUN KORKMAZ ORTA İŞÇİ
11 BEHİYE ERTAŞ İLK İŞÇİ
12 EKREM CAN ALAYGUT ORTA ÖĞRENCİ
13 ABDULLAH AKDENİZ İLK EMEKLİ
14 EDİP KAYA ORTA EMLAKÇI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KEMAL KILIÇDAROĞLU YÜKSEK HESAP UZMANI
2 SELİN SAYEK BÖKE YÜKSEK EKONOMİST
3 KAMİL OKYAY SINDIR YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
4 ATİLA SERTEL YÜKSEK GAZETECİ
5 SEVDA ERDAN KILIÇ YÜKSEK AVUKAT
6 MAHİR POLAT YÜKSEK DIŞ TİCARET
7 BEDRİ SERTER YÜKSEK İŞ İNSANI
8 İDRİS YAVUZYILMAZ YÜKSEK DOKTOR
9 ALİ ENGİN YÜKSEK İŞ İNSANI
10 SALİH ÖZÇİFÇİ YÜKSEK İŞ İNSANI
11 MEHMET BİRLİK İLK ÇİFTÇİ
106 / 181
İZMİR-2 NOLU SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
12 ONUR KADİR ERYÜCE YÜKSEK ULUSLARARASI İLİŞKİLER
13 HATİCE ZEYBEK YÜKSEK ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
14 EBRU OKAY YÜKSEK EKONOMİST
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞERAFETTİN KILIÇ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2 CEREN KARA YÜKSEK YÖNETİCİ
3 VEDAT KOLUKISA YÜKSEK AVUKAT
4 MESUT DAĞ YÜKSEK MİMAR
5 ZEKİ KAYA YÜKSEK MÜHENDİS
6 MEHMET EMRE BOZABA YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
7 ALİ ÇAKIR ORTA İŞ ADAMI
8 ŞAHAP BOZKURT İLK ÇİFTÇİ
9 MUHSİN GİRCUDE ORTA SERBEST
10 SERVET YILDIZ ORTA ESNAF
11 SÜMEYYE ORHAN YÜKSEK EV HANIMI
12 MAHMUT DOST YÜKSEK İLAHİYATÇI
13 ERDEM YILMAZ ORTA ESNAF
14 İSMET TOPAL ORTA EMEKLİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYTUN ÇIRAY YÜKSEK DOKTOR
2 MUSTAFA KERPİŞÇİ YÜKSEK MÜHENDİS
3 ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU YÜKSEK AKADEMİSYEN
4 HÜSMEN KIRKPINAR YÜKSEK İŞ ADAMI
5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL YÜKSEK İŞ KADINI
6 METİN DÖKMECİLER YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
7 ANIL SELEK YÜKSEK AVUKAT
8 NADİR GERGİN YÜKSEK MÜHENDİS
9 İLKER GÜL YÜKSEK AKADEMİSYEN
10 SALİH ATAKAN DURAN YÜKSEK İŞ ADAMI
11 HAYRİ KÖSEOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
12 AYSEL ÇEKEN YÜKSEK SERBEST
13 MURAT CEM ÖZDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS
14 PELİN YETKİN YAZICI YÜKSEK İÇ MİMAR
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KEMAL İBRAHİM OKUYAN YÜKSEK GAZETECİYAZAR
107 / 181
KAHRAMANMARAŞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHİR ÜNAL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 AHMET ÖZDEMİR YÜKSEK AVUKAT
3 CELALETTİN GÜVENÇ YÜKSEK SİYASETÇİ/YASAMA GÖREVLİSİ
4 İMRAN KILIÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 MEHMET CİHAT SEZAL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 HABİBE ÖÇAL YÜKSEK ÖĞRETMEN
7 TÜRK İSLAM KARAKOÇ YÜKSEK AVUKAT
8 MEHMET İLKER ÇİTİL YÜKSEK DOKTOR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEFER AYCAN YÜKSEK TIP DOKTORU, ÖĞRETİM ÜYESİ
2 ZUHAL KARAKOÇ DORA YÜKSEK MÜFETTİŞ
3 FATİH MEHMET CEYHAN YÜKSEK İŞADAMI
4 SERMET YILDIZ ORTA ÇİFTÇİ
5 ÖMER ÖZKAN YÜKSEK İŞADAMI
6 ZAFER ÖNER YÜKSEK AVUKAT
7 NUSRET GÜLOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
8 MUSTAFA PEHLİVAN YÜKSEK YÖNETİCİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NUSRETTİN ÜDÜRGÜCÜ YÜKSEK ELEKTRİK TEKNİSYENİ
2 SUPHİ ÖZDEMİR YÜKSEK ESNAF
3 MEHMET KAYIŞLI YÜKSEK ESNAF
4 İLYAS KEKİL ORTA ESNAF
5 İBRAHİM YOLDAŞ ORTA ÇİFTÇİ
6 TURAN ÖZCAN İLK İŞÇİ
7 RAMAZAN MADENKUYU ORTA ESNAF
8 FARUK GÖÇER ORTA MÜTEAHİT
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEKİR BEKAR ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
2 EREN İLKEHAN İLK EV KADINI
3 SALMAN YAŞDAL İLK EMEKLİ
4 DURDU YILDIZ ORTA NAKLİYECİ
5 NEBAHAT KHOSRA HOSSEİNİ GHADİM İLK EV KADINI
6 MEHMET ÖZDEMİR ORTA ÇİFTÇİ
7 YEMLİHA TAŞYÜREK ORTA ÇİFTÇİ
8 DOĞAN KOZAKLI ORTA ESNAF
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN BAKIR YÜKSEK MİMAR
2 MERYEM YILDIZ YÜKSEK SGK UZMANI
3 RAUF TEPE ORTA EMEKLİ
108 / 181
KAHRAMANMARAŞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
4 SEVGİ BORAK ORTA ESNAF
5 ŞAHİN ŞANCİ YÜKSEK SOSYOLOG
6 TÜLAY KILINÇ DENİZ YÜKSEK İŞÇİ
7 İNANÇ YILDIZ YÜKSEK İŞSİZ
8 RECEP KAYA YÜKSEK İŞÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ ÖZTUNÇ YÜKSEK GAZETECİ
2 SELİM SÜMEN YÜKSEK AVUKAT
3 MEHMET ÇARMAN YÜKSEK AVUKAT
4 FAİK KILINÇ YÜKSEK AVUKAT
5 ONUR GÜRBÜZ YÜKSEK AVUKAT
6 AYŞEGÜL YAYCIOĞLU ORTA EV HANIMI
7 UĞUR ŞEVRAN YÜKSEK YÖNETİCİ
8 AZİZE ÇUHADAR ORTA SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖKKEŞ NARLI YÜKSEK TEKSTİL MÜHENDİSİ
2 VAHAP KARPINAR YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 İSHAK KÖROĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
4 SULTAN KAMALAK ORTA EV HANIMI
5 CİHAT DİNLER YÜKSEK YÖNETİCİ
6 MANSUR ÖZCAN YÜKSEK TEKNİKER
7 BURAK DOLUZENGİN YÜKSEK AVUKAT
8 AHMET ZOR ORTA SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FARUK ATLI YÜKSEK DOKTOR
2 MUSTAFA BASTIRMACI ORTA İŞ ADAMI
3 BÜLENT MEŞE YÜKSEK AKADEMİSYEN
4 AYŞE KIRAÇ YÜKSEK EMEKLİ
5 SADİ GÜNEN YÜKSEK DOKTOR
6 MÜJGAN ÖZDARENDELİ YÜKSEK DOKTOR
7 AHMET ÇABUKEL YÜKSEK AVUKAT
8 İRFAN MERT YIKAN YÜKSEK MÜHENDİS
109 / 181
KARABÜK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CUMHUR ÜNAL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 NİYAZİ GÜNEŞ YÜKSEK MEMUR
3 BURHANETTİN UYSAL YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEYİT AHMET KARABACAK ORTA YÖNETİCİ
2 ÇETİN İPEK YÜKSEK İŞADAMI
3 AHMET DÖNMEZ ORTA SERBEST MESLEK
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYDIN YAPICI YÜKSEK İŞÇİ
2 MEHMET SALİH ÇEVİK ORTA ÖĞRENCİ
3 AHMET DAĞLI ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖZGÜN BOZKURT YÜKSEK ÖĞRENCİ
2 MUSTAFA EROL YÜKSEK EMLAKÇI
3 MEHMET PENÇEK ORTA EMEKLİ MEMUR
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ENSAR TOPAL ORTA SERBEST
2 MUSTAFA ÖZSOY YÜKSEK İŞÇİ
3 DERYA GÖÇTÜRK YÜKSEK İŞLETMECİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN AVNİ AKSOY YÜKSEK DOKTOR
2 SEDAT KARAOĞLU YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
3 GÜLSÜN BENİÇ YÜKSEK İKTİSATÇI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHSİN ÇEBİ ORTA ESNAF
2 HÜSNÜ LATİF ALPER ORTA TÜCCAR
3 İSMAİL KİRENLİ YÜKSEK EMEKLİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DURSUN ALTIPARMAK YÜKSEK YÖNETİCİ
2 HAKKI ÖZDEK YÜKSEK VETERİNER
3 TENZİLE ÇELİK ORTA İŞ KADINI
110 / 181
KARAMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RECEP ŞEKER YÜKSEK TIP DOKTORU
2 SELMAN OĞUZHAN ESER YÜKSEK AVUKAT
3 HÜSEYİN MUTLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN KORKMAZ ORTA SERBEST MESLEK
2 TURAN ŞENER YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
3 ABDULLAH KALKAN YÜKSEK İNŞAAT MÜH.
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ADEM AKTEKİN ORTA ÖĞRENCİ
2 RAMAZAN ÖZARAS ORTA SERBEST
3 MEHMET YILMAZ İLK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RIZA YAVUZ ORTA İŞÇİ
2 ALİ GÜLTEKİN ORTA ESNAF
3 NEJLA ÖCAL ORTA EV HANIMI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEMİL YALÇIN İLK SERBEST
2 AYŞE DURUNESİL İLK SERBEST
3 REMZİ GÖKDAĞ İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMAİL ATAKAN ÜNVER YÜKSEK AVUKAT
2 HAKAN GÜRSEL AKBULUT YÜKSEK EMEKLİ BÜROKRAT
3 YUSUF BAŞTUĞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ORHAN SOYDAN ORTA YÖNETİCİ
2 ALİ ÇİFTÇİ YÜKSEK EMEKLİ
3 MELEKHAN KAVAS YÜKSEK EV HANIMI
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMET İLMİ HATİPOĞLU ORTA YÖNETİCİ
2 ATİLA ZORLU YÜKSEK AKADEMİSYEN
3 MERVE UÇAR YÜKSEK AVUKAT
111 / 181
KARS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET ARSLAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 YUNUS KILIÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ABDULFETAH ÇETİNKAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KADİR ŞEYDA YÜKSEK AVUKAT
2 FATİH ÇİNAN YÜKSEK İNSAN KAYNAKLARI
3 ENVER YELKEN YÜKSEK EMEKLİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSAB BATI ORTA ÖGRENCİ
2 FATİH ÖNER ORTA ÖGRENCİ
3 SEYİT KAHRAMAN ORTA ÖGRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET ALİ GÖKÇEK İLK İŞ ADAMI
2 MUHARREM YERLİ ORTA GAZETECİ
3 BİNNUR ZUHAT YOKUŞ YÜKSEK AVUKAT
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYHAN BİLGEN YÜKSEK GAZETECİ
2 ARZU MOCO YÜKSEK GRAFİKER
3 BİŞAR ABDİ ALİNAK YÜKSEK AVUKAT
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BARLAS SULU YÜKSEK DOKTOR
2 BÜLENT ARAS YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
3 AYSEL SADAK İLTAŞ YÜKSEK GAZETECİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEZGİN YILDIZ YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 BÜLENT ALTUN ORTA OTOMOTİV
3 TAHİR TAHİROĞLU YÜKSEK İKTİSATÇI
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YÜKSEL AKBABA YÜKSEK MÜŞAVİR
2 AHMET AKÜZÜM YÜKSEK EKONOMİST
3 HİKMET ŞİMŞEK ORTA ESNAF
112 / 181
KASTAMONU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAKKI KÖYLÜ YÜKSEK AVUKAT
2 METİN ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
3 MURAT DEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HACI İBRAHİM MAŞALACI YÜKSEK VETERİNER HEKİM
2 TARIK ZİYA ÇAĞILCI YÜKSEK HARİTA MÜHENDİSİ
3 MUHARREM AVCI YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞEHMUS ANDİNÇ ORTA TURİZM
2 YUNUS TENŞİ ORTA ÖĞRENCİ
3 SELİM TUNÇ ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CENGİZ GÖKTAŞ YÜKSEK AVUKAT
2 TACETTİN ÖMEROĞLU ORTA EMEKLİ
3 MEHMET SAMİ ÖZCAN YÜKSEK MUHASEBECİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN GÖKOĞLU ORTA EMEKLİ
2 İSMAİL ÇAVĞA YÜKSEK EMEKLİ
3 AZAT AVCI ORTA ÖĞRENCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN BALTACI YÜKSEK HARİTA MÜHENDİSİ
2 AYŞEGÜL SOYLU MUSLU YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 DEVRİM EZGİ ÖZALP YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BİLAL ÇODUR ORTA SERBEST
2 NECATİ YAVUZ İLK EMEKLİ
3 HULUSİ ÖZBEK ORTA SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İLHAN ENGİN YÜKSEK ESNAF
2 SEYFİ SARIOĞLU YÜKSEK DOKTOR
3 MEHMET MURAT AŞCI YÜKSEK SERBEST MESLEK
113 / 181
KAYSERİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ÖZHASEKİ YÜKSEK AVUKAT
2 MUSTAFA ELİTAŞ YÜKSEK MUHASEBECİ
3 TANER YILDIZ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 İSMAİL EMRAH KARAYEL YÜKSEK AVUKAT
5 İSMAİL TAMER YÜKSEK DOKTOR
6 HÜLYA NERGİS YÜKSEK AVUKAT
7 SAMİ DEDEOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
8 ALİ SARAÇOĞLU ORTA SERBEST/ÖZEL
9 TUĞBA YÖRÜK ÖZTÜRK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 ALİ EKŞİ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMAİL ÖZDEMİR YÜKSEK MAKİNA YÜKSEK MÜHENDİSİ
2 MUSTAFA BAKİ ERSOY YÜKSEK İŞADAMI
3 SERAP ŞULE KALIN YÜKSEK TERCÜMAN
4 MAZHAR GÜNDOĞ YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
5 MEHMET ÖZMEN YÜKSEK TURİZM / OTELCİLİK
6 MEHMET GÖÇMEN ORTA MALİ MÜŞAVİR
7 RİFAT AÇIKGÖZ ORTA GAZETECİ
8 İSA FERAH YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
9 EMİNE AVŞAR YÜKSEK TIBBİ TEKNOLOG
10 VELİ OĞUZHAN ÖZTÜRK ORTA ÖĞRENCİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ÇALHAN ORTA TÜCCAR
2 ERSİN KÖSEOĞLU YÜKSEK AVUKAT
3 SELAHATTİN BURULDAY ORTA ESNAF
4 RAMAZAN ÖZDEMİR İLK EMEKLİ
5 MURAT KURBAN ORTA ESNAF
6 HALİS AKSU ORTA İŞÇİ
7 BAYRAM ÇAKMAK İLK ESNAF
8 ZEYNEP BOZDAŞ ORTA ÖĞRENCİ
9 İBRAHİM SEDEF ORTA ESNAF
10 ERHAN UÇUK ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EYUP SALAHATTİN KARAKAŞ YÜKSEK E. ÖĞRETİM ÜYESİ
2 MEHMET CANBULAN YÜKSEK ECZACI
3 BEYHAN YILDIRIM YÜKSEK SOSYOLOG
4 TUĞBA TÜFEK ORTA ÖĞRENCİ
5 MUSTAFA KOÇAK YÜKSEK AVUKAT
6 SELMA TOSUN ORTA EMEKLİ
7 MEHMET ONAYLI YÜKSEK İŞÇİ
8 KORAY ENES YILMAZ YÜKSEK SERBEST
114 / 181
KAYSERİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
9 LEYLA ÖZHAN BEKER ORTA EV HANIMI
10 KAZIM BERK ÖZTÜRK YÜKSEK ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KADRİ ERENER YÜKSEK EMEKLİ
2 EYLEM CENGİZ ORTA ÖĞRENCİ
3 KENAN MARAŞLI ORTA ESNAF
4 MUSTAFA ÖÇAL ORTA EMEKLİ
5 NİYAZİ YALÇINKAYA ORTA SERBEST
6 NURAN ERGEN KILIÇ YÜKSEK SERBEST
7 ZENUN ORTA İLK ESNAF
8 ZİLAN YILMAZ ORTA İŞÇİ
9 SUAT DEMİR YÜKSEK MEMUR
10 FEVZİ POLAT ORTA ÇİFTÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÇETİN ARIK YÜKSEK DOKTOR
2 AHMET YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
3 AŞKIN GENÇ YÜKSEK EKONOMİST
4 İBRAHİM KAAN YÜKSEK AVUKAT
5 MAZHAR OĞUZ ÖZSOY YÜKSEK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
6 GONCA YELDA ORHAN ORTA İŞ İNSANI
7 RECEP BULUT ORTA GAZETECİ
8 İNCİ BABADAĞI ORTA SERBEST ÖZEL
9 KADİM ŞAHİN YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
10 NİZAMETTİN TEMEL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT ARIKAN YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 HAŞİM ÖZÇELİK YÜKSEK HARİTA MÜHENDİSİ
3 AHMET ULUSOY ORTA SİGORTA ACENTESİ
4 HATİCE SÜMEYYE BOZKURT YÜKSEK PSİKOLOG
5 İSMAİL ÇELEBİ YÜKSEK EMEKLİ
6 BAKİ COŞKUN YÜKSEK AVUKAT
7 İBRAHİM BIYIKLIOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
8 ASİYE ÇAKIRLI ORTA ESNAF
9 ÖZKAN YÜREK YÜKSEK AVUKAT
10 RABİA ÇAĞRICI ORTA ÖĞRENCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DURSUN ATAŞ ORTA ASKER
2 FATİH ERYILMAZ YÜKSEK AVUKAT
3 HÜSEYİN TEKİN ORTA İŞ ADAMI
4 BERRİN EYİDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS
5 METİN SOYLU YÜKSEK MÜHENDİS
115 / 181
KAYSERİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
6 SERAP DURMUŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
7 MESUT UÇAN YÜKSEK MÜŞAVİR
8 HASAN AYDIN ORTA İŞ ADAMI
9 KAMİL KARAMETE YÜKSEK MÜHENDİS
10 BETÜL TOSUN YÜKSEK ÖĞRENCİ
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÜVEN ÇİM ORTA TEKNİSYEN YARDIMCISI
116 / 181
KIRIKKALE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RAMAZAN CAN YÜKSEK AVUKAT
2 BAYRAM SALİM BOZDEMİR YÜKSEK MEMUR
3 MUSTAFA ARSLAN YÜKSEK AVUKAT
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HALİL ÖZTÜRK YÜKSEK AVUKAT
2 MURAT ABALI YÜKSEK AVUKAT
3 ÖMER DEDEBALİ YÜKSEK TIP DOKTORU
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖMER SALİH YEMEZ YÜKSEK AVUKAT
2 MEHMET NEZİR ÇELİK İLK ÇİFTÇİ
3 SÜLEYMAN BİRGE YÜKSEK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NEZİH GÜLŞEN YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
2 RAİF KAYBAL ORTA EMEKLİ İŞÇİ
3 YAKUP SEVİNÇ ORTA EMEKLİ İŞÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DOĞAN ANĞAY YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 RIFAT RONİ YÜKSEK YAZAR
3 TEKYEDDİN AKTAŞ ORTA KUYUMCU
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET ÖNAL YÜKSEK AVUKAT
2 GÜLLÜ AYKUT YÜKSEK YÖNETİCİ
3 ÜMİT COŞGUN ORTA ESNAF
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FARUK VURGUN YÜKSEK TEKNİKER
2 SELAMİ ÇAKIR YÜKSEK İŞÇİ
3 MÜİN YILDIZ ORTA EMEKLİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK ORTA İŞ ADAMI
2 MUSTAFA AKYÜREK YÜKSEK İÇ MİMAR
3 ŞEVKET ÖZSOY YÜKSEK ÖĞRETMEN
117 / 181
KIRKLARELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 VOLKAN GÖÇ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3 KADRİYE TOKAT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEMİH MERİÇ YÜKSEK İŞADAMI
2 NURAN KARACADAĞ ORTA SİGORTACI
3 RIFAT ERDEM YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YUSUF TÜTAK ORTA EMEKLİ
2 SELÇUK ORHAN ORTA İŞÇİ
3 MAHMUT ÖZTÜRK ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SELDA KILIÇ ORTA KOZMETİK UZMANI
2 EKREM KARACA ORTA GEMİ YAPIMCISI
3 HÜSEYİN DEMİRCAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FARUK ÖZDEL ORTA ÖĞRENCİ
2 DİREN CEVAHİR ŞEN YÜKSEK AVUKAT
3 YAKUP ASLAN İLK İŞÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TÜRABİ KAYAN YÜKSEK MİMAR
2 VECDİ GÜNDOĞDU İLK MİLLETVEKİLİ
3 İNCİ TUNÇ YÜKSEK YÖNETİCİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SALİH MEHMET AYDIN ORTA YÖNETİCİ
2 GÜNER AYDIN ORTA İŞ ADAMI
3 BÜŞRA SAVAŞ YÜKSEK ÖĞRETMEN
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KÜRŞAD YAMANER ORTA SERBEST MESLEK
2 SİBEL PİŞKİN YÜKSEK AVUKAT
3 MUSTAFA KÖSEOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
118 / 181
KIRKLARELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖZLEM KÜLLÜ YÜKSEK ECZACI
119 / 181
KIRŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA KENDİRLİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 NECMETTİN ERKAN YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OĞUZ SULUSARAY YÜKSEK KAMU İDARE MEMURU
2 ALİ AYDIN AKPINAR YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULRAKİP HATİPOĞLU ORTA ÖĞRENCİ
2 ZEYD ŞAHİN ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İLKER ÖZKAMALI YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 OSMAN KILIÇ ORTA EMEKLİ İŞÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÖKHAN AKIN YÜKSEK EMEKLİ
2 HELİZ ABI YÜKSEK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 METİN İLHAN YÜKSEK DOKTOR
2 ÇAĞDAŞ GÖKALP YÜKSEK AVUKAT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA ÇAKIR YÜKSEK MAKİNE MÜHENDİSİ
2 HÜSEYİN ESERER YÜKSEK İMAM HATİP
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA HAKAN ÜNSER YÜKSEK MÜHENDİS
2 ASAF KAYAOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMAİL YILDIZ İLK SERBEST
120 / 181
KİLİS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 AHMET SALİH DAL ORTA SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN MISIRLIGİL ORTA ŞİRKET MÜDÜRÜ
2 ABDULLAH ALPDAĞ İLK GAZETECİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖMER POLATDEMİR ORTA ESNAF
2 ORHAN HARAT ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İRFAN MÜLHİM ORTA İŞÇİ EMEKLİSİ
2 MUSTAFA ASEFLER ORTA İŞÇİ EMEKLİSİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KASIM KISA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2 EZEL AYDIN YÜKSEK SAĞLIKÇI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ TUNA YÜKSEK EMEKLİ TUĞGENERAL
2 MEHMET ALİ AĞCABAY YÜKSEK AVUKAT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞERİF KARAKURT YÜKSEK İKTİSATÇI
2 MEHMET SALİH ÖZOĞUZ İLK SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET BALCI YÜKSEK İŞ ADAMI
2 DİLEK AKKÖZ YÜKSEK MÜHENDİS
121 / 181
KOCAELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FİKRİ IŞIK YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 İLYAS ŞEKER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
4 MEHMET AKİF YILMAZ YÜKSEK EĞİTMEN
5 SAMİ ÇAKIR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 CEMİL YAMAN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
7 EMİNE ZEYBEK YÜKSEK AVUKAT
8 HAKAN HÖBEK YÜKSEK DOKTOR
9 UFUK EKİNCİ YÜKSEK AVUKAT
10 OSMAN TÜFEKÇİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 ELİFNUR BAYRAM ORTA SERBEST/ÖZEL
12 ENVER ZENGİN YÜKSEK AVUKAT
13 HAYRETTİN DENİZ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SAFFET SANCAKLI ORTA İŞADAMI
2 HİLAL ELMAS YÜKSEK AVUKAT
3 ALPEREN ŞAKACI ORTA İNŞAATCI
4 ERTAN YILMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ
5 İBRAHİM İNANÇ ÇAKIROĞLU YÜKSEK İŞLETMECİ
6 SERKAN KURAL YÜKSEK YÖNETİCİ
7 GAMZE CAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
8 VEDAT AKBULUT ORTA ANTRENÖR
9 KÜBRA GÜNDOĞDU YÜKSEK MİMAR
10 TOLGA ÖZTÜRK YÜKSEK İŞLETMECİ
11 DURSUN FURUNCİ YÜKSEK İNŞAATÇI
12 GÜRBÜZ ASLAN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
13 ZEYNEP ADAK YÜKSEK MUHASEBE
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDURRAHMAN CENS YÜKSEK TEKNİKER
2 DAVUT TAŞTEKİN ORTA TÜCCAR
3 AHMET POLAT ORTA ESNAF
4 İZZET KAZAK YÜKSEK SERBEST
5 TANRIVER MEMİŞ YÜKSEK İŞÇİ
6 İBRAHİM ARSLANOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
7 MUHAMMED EMİN DUMAN YÜKSEK SERBEST
8 BARIŞ CİLKEZ YÜKSEK ÖĞRENCİ
9 HAŞİM TURAN ORTA İŞÇİ
10 NURULLAH ŞAHİN ORTA İŞÇİ
11 MUHAMMED RIDVAN AYYILDIZ ORTA ÖĞRENCİ
12 HALİL KESER ORTA İŞÇİ
13 ÖMER MEÇİN İLK İŞÇİ
122 / 181
KOCAELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEBAHAT CİCİOĞLU YÜKSEK MİMAR
2 FURKAN YÜCE ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
3 ORHAN KADIOĞLU YÜKSEK MİMAR
4 KADİR DOĞAN ORTA TARIM ÜRETİCİSİ
5 MEHMET AKKAYA ORTA İŞÇİ
6 HATİCE ALP ORTA İŞÇİ
7 MUSTAFA CERİT ORTA ELEKTRİKÇİ
8 AHMET ŞAHİN YÜKSEK İŞADAMI
9 AYŞEN TANRIKULU ORTA ESNAF
10 NURAY TURAN İLK EV HANIMI
11 BORA HASAN YAVUZ ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
12 NAİM BAKIR ORTA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
13 EROL ÇETİN ORTA İŞÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖMER FARUK GERGERLİOĞLU YÜKSEK DOKTOR
2 FATMA YILDIRIM YÜKSEK İŞSİZ
3 KUREYŞ BİLGİÇ YÜKSEK AVUKAT
4 YASEMİN ÜÇER YÜKSEK YÖNETİCİ
5 ALİ BUĞDACI ORTA EMEKLİ
6 MERYEM DEMİR YÜKSEK İŞÇİ
7 ALAATTİN ENÜL YÜKSEK EMEKLİ
8 NECMETTİN DOĞRUL İLK SERBEST
9 MURAT OZAN İLK EMEKLİ
10 MAŞALLAH BEYRET İLK SERBEST
11 NECATİ ALTINTOPRAK ORTA EMEKLİ
12 SEVİCAN YAŞAR İLK İŞÇİ
13 ŞAKİR ÇAĞLA İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET YÜKSEK AVUKAT
2 HAYDAR AKAR YÜKSEK YÖNETİCİ
3 TAHSİN TARHAN YÜKSEK SANAYİCİ
4 MÜHİP KANKO YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
5 OSMAN ANIL ACURMAN YÜKSEK AVUKAT
6 EBRU KÜÇÜKAYDIN YÜKSEK GAZETECİ
7 YEŞİM AKPINAR ORTA SERBEST/ÖZEL
8 ORKUN UTKUBAŞ YÜKSEK AVUKAT
9 İSMAİL DEMİR YÜKSEK DOKTOR
10 ALİ GÜNEŞ ORTA İNSAN KAYNAKLARI
11 SEZER NİLGÜN AYDIN YÜKSEK EKONOMİST
12 TUĞMAN KAYALI YÜKSEK İKTİSATÇI
13 ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ YÜKSEK AVUKAT
123 / 181
KOCAELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SİNAN EJDEROĞLU YÜKSEK MAKİNE MÜHENDİSİ
2 RECEP SARIDOĞAN ORTA ESNAF
3 REYHAN ŞENGÜN ORTA GİYİM TASARIM
4 VOLKAN GEMİKSİZ YÜKSEK TİCARET
5 İBRAHİM BIYIKLI ORTA İŞLETMECİ
6 NİHAT YILDIZ ORTA İŞ ADAMI
7 SİNAN YOLCU YÜKSEK SERBEST
8 ÖMER FARUK YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT
9 SEDAT USLU ORTA YÖNETİCİ
10 FAHRETTİN TAŞKAYA ORTA TÜCCAR
11 SEVİL ERTATAR ORTA EV HANIMI
12 FATİH KARAMAN ORTA PAZARLAMA
13 LATİF GÖKHAN DURTAŞ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LÜTFÜ TÜRKKAN YÜKSEK İŞ ADAMI
2 ALİ TÜRKŞEN YÜKSEK ASKER
3 HARUN DEMİRKAYA YÜKSEK AKADEMİSYEN
4 RUHİTTİN SÖNMEZ YÜKSEK AVUKAT
5 DİJLE AKIN YÜKSEK EĞİTMEN
6 ADİL GÜLEZ ORTA ESNAF
7 AHMET YEŞİL YÜKSEK İŞ ADAMI
8 FUAT BERNA ORTA SAĞLIKÇI
9 İBRAHİM ÖMER TOYRAN YÜKSEK İŞ ADAMI
10 RENAN KIRAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
11 AYŞEGÜL BABACAN YÜKSEK KİMYACI
12 ALPER BİRCANOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
13 AYLA İLGÜN YÜKSEK SAĞLIK ÇALIŞANI
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERSOY KANDEMİR YÜKSEK TIP DOKTORU
2 MUSTAFA TOZKOPARAN ORTA İŞÇİ EMEKLİSİ
124 / 181
KONYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET SORGUN YÜKSEK AVUKAT
2 TAHİR AKYÜREK YÜKSEK AVUKAT
3 ORHAN ERDEM YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
4 LEYLA ŞAHİN USTA YÜKSEK DOKTOR
5 ZİYA ALTUNYALDIZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 HACI AHMET ÖZDEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 GÜLAY SAMANCI YÜKSEK AVUKAT
8 ABDULLAH AĞRALI YÜKSEK DOKTOR
9 SELMAN ÖZBOYACI YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
10 HALİL ETYEMEZ YÜKSEK EĞİTMEN
11 ALİ SÜRÜCÜ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
12 MEHMET AKİF YILMAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
13 ZERRİN ÖZEL YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
14 OSMAN SEÇGİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
15 MUHAMMED ZEREN ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA KALAYCI YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2 ESİN KARA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 CELİL ÇALIŞ YÜKSEK ZİRAAT YÜKSEK MÜH.
4 AHMET FATİH SATILMIŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 SEFA LÖK YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
6 YUNUS EMRE TEKİNSOY YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
7 İSMAİL ÖĞÜTCÜ ORTA İŞ ADAMI / SANAYİCİ
8 FARUK SONKAYA YÜKSEK ECZACI
9 ÖZLEM SARIOĞLU YÜKSEK BANKA/SİGORTA YÖNET.
10 SEDAT GÖNCÜ YÜKSEK MAKİNA MÜH.
11 MUSTAFA AYGÜN YÜKSEK MİMAR
12 SALİH AKÇA YÜKSEK AVUKAT
13 TÜRKER AYDOĞDU YÜKSEK HİZMET SEKTÖRÜ MD.
14 AYTEKİN MART YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
15 BİLAL YİĞİT ORTA ESNAF
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT EMİNOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
2 EDİP YILMAZ İLK EMLAKÇI
3 YAHYA TAŞ ORTA ÖĞRENCİ
4 FEYZİ BOYLU ORTA İŞÇİ
5 RAMAZAN ERMAN ORTA SERBEST
6 KEMAL ÖDEMİŞ ORTA ESNAF
7 İSHAK GÜN YÜKSEK MÜHENDİS
8 MURAT YEŞİLTAŞ İLK ESNAF
9 MUSTAFA ÖZELÇİ ORTA ESNAF
10 MEHMET AGDAŞ ORTA ESNAF
11 MEHMET REŞAT DOĞAN İLK SERBEST
125 / 181
KONYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
12 METİN ÖZARAS ORTA SERBEST
13 HASAN CİHAN ORTA İŞÇİ
14 DOĞAN BURHAN ORTA İŞÇİ
15 EMRE YILMAZ ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KAZIM KOÇER YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 SAMET SAĞLAMER YÜKSEK SAĞLIK MEMURU
3 ARSLAN KILIÇ YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 BERAT BERK CANDEMİR YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
5 FAHRETTİN KÜÇÜK YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
6 ALİ PAŞAOĞLU YÜKSEK AVUKAT
7 NEFİSE NİLGÜN BİTLİSLİ YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
8 ONUR ÖZCAN YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
9 EYLEM GÖKSU YILDIRIM YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
10 İBRAHİM TORAMAN YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
11 MEHMET CEYLAN YÜKSEK EMEKLİ
12 MEHMET ARDA YALÇINKAYA YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
13 YAŞAR DİYARBEKİRLİOĞLU YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
14 KÜRŞAT ÖZBEK YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
15 GÜRSEL HÜRRİYET EKER ORTA EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BÜLENT KILIÇ YÜKSEK SERBEST
2 BERNA ÇELİK ORTA SİYASETÇİ
3 EYLÜL YAYLACI YÜKSEK AVUKAT
4 GIYASETTİN ALMAZ YÜKSEK EMEKLİ
5 JİYAN HURİ YALÇIN ORTA ÖĞRENCİ
6 RAMAZAN OT ORTA SERBEST
7 BAHAR EKİNCİ ORTA KUAFÖR
8 ORHAN KARACA İLK SERBEST
9 YUSUF GEZER ORTA SERBEST
10 HANİFİ KARACA İLK MÜTEAHHİT
11 FAHRİ YALÇIN ORTA İŞÇİ
12 MEHMET YÖNET İLK ESNAF
13 HASAN GEBEŞOĞLU ORTA TEKNİSYEN
14 MEHMET SAİT KOYUNCU ORTA MUHASEBECİ
15 CAHİT BABAHAN ORTA SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULLATİF ŞENER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2 ABDULKADİR KARADUMAN YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
3 HASAN SARIMEHMETOĞLU YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 SAİM SEZEN YÜKSEK AVUKAT
5 NİHAL EKEN YÜKSEK MİMAR
6 ALİ SAYAR YÜKSEK DOKTOR
126 / 181
KONYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
7 İSMAİL ÜNSAL YÜKSEK MİMAR
8 ORHAN KAYA YÜKSEK EĞİTİMCİ
9 NAZİFE DEMİRHAN YÜKSEK EMEKLİ
10 MEHMET YAŞAR NARİN İLK SANAYİCİ
11 SEFER İPEK YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
12 HİKMET BALCI YÜKSEK AVUKAT
13 ŞENİZ KURTULUŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
14 TAHİR DİLEK ORTA EMEKLİ
15 HASAN PEKTEKİN YÜKSEK EMEKLİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA ÖZKAFA YÜKSEK YÖNETİCİ
2 HASAN HÜSEYİN UYAR YÜKSEK AVUKAT
3 MUSTAFA DERBENTLİ YÜKSEK AVUKAT
4 SİNAN TOPRAK YÜKSEK MÜHENDİS
5 MUHAMMET UZUN YÜKSEK TİCARET
6 AHMET BÜYÜKTERMİYECİ ORTA TİCARET
7 YAVUZ AYDIN YÜKSEK EMEKLİ
8 KENAN ÖZCAN YÜKSEK MÜHENDİS
9 İSMAİL HAKKI BACAK YÜKSEK SANAYİCİ
10 İSMAİL AYDİLEK YÜKSEK EĞİTİMCİ
11 MAHMUT SAMİ BÜYÜKYILMAZ YÜKSEK AVUKAT
12 İSMAİL BULUT YÜKSEK MÜHENDİS
13 ÖMER MÜCEVHER YÜKSEK MÜHENDİS
14 SEFA YILMAZ YÜKSEK ÖĞRENCİ
15 KERİM ŞENEL ORTA EMEKLİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FAHRETTİN YOKUŞ YÜKSEK MÜŞAVİR
2 ORHAN TULUKCU YÜKSEK AVUKAT
3 SEVİL SARGIN YÜKSEK AKADEMİSYEN
4 MEHMET İLKER YİĞİT YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
5 ŞAKİR BERBER YÜKSEK AKADEMİSYEN
6 SÜLEYMAN ŞENOL YÜKSEK ECZACI
7 GÖKHAN TOZOĞLU YÜKSEK AVUKAT
8 OSMAN FEDAİ YÜKSEK EĞİTMEN
9 MUSTAFA RIDVAN PEKER YÜKSEK DANIŞMAN
10 OĞUZ ŞİMŞEK YÜKSEK MİMAR
11 RANA ERARSLAN YÜKSEK AVUKAT
12 MEHMET ALİ ÖNAL YÜKSEK DOKTOR
13 NAZAN KAYA YÜKSEK DOKTOR
14 ABDULLAH MAHMUT TUNÇEZ YÜKSEK SANATÇI
15 FARUK ÇÖKLÜ YÜKSEK MÜHENDİS
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MÜCAHİD AYAN ORTA GAYRİMENKUL DANIŞMANI
127 / 181
KONYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
2 LÜTFİ DİLEK İLK EMEKLİ
128 / 181
KÜTAHYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET TAN YÜKSEK MUHASEBECİ
2 İSHAK GAZEL YÜKSEK AVUKAT
3 CEYDA ÇETİN ERENLER YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 MUSTAFA ÖZBEY YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 MEHMET KAYMAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET ERBAŞ YÜKSEK MEMUR
2 EROL ALPERTÜRK ORTA KUYUMCU
3 RIZA KENAN UZMAN YÜKSEK GAYRİMENKUL DANIŞMANI
4 SELAHADDİN USLU YÜKSEK MADEN MÜHENDİSİ
5 SEDAT KABAAĞAÇ ORTA İŞADAMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YUSUF KAYA YÜKSEK SERBEST
2 AHMET ALİ MEYDANOĞLU YÜKSEK İŞÇİ
3 AYHAN KARAPÇİN ORTA İŞÇİ
4 MEHMET ALİ YAZGİL ORTA İŞÇİ
5 RIDVAN ÇEÇEN YÜKSEK İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA ALTINKAYA YÜKSEK OTOMOTİV MÜHENDİSİ
2 SEVGİ ELMA YÜKSEK MÜHENDİS
3 MURAT GENİŞEL ORTA ESNAF
4 HASAN ÖZER ORTA İŞÇİ
5 CENGİZ ÇATICI YÜKSEK İKTİSATCI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜLYA OĞUZ YÜKSEK MÜHENDİS
2 HARUN GÜNDÜZ ORTA ÖĞRENCİ
3 SAVAŞ BABUR ORTA ÖĞRENCİ
4 GÖKHAN ALKAN ORTA ÖĞRENCİ
5 ŞEHMUS ÇELİK ORTA İŞLETMECİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ FAZIL KASAP YÜKSEK DOKTOR
2 ŞEREF HAN YÜKSEK AVUKAT
3 ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ YÜKSEK DOKTOR
4 MEHMET AYDIN UZUN ORTA İŞ İNSANI
5 RIDVAN ÇAKIR YÜKSEK AVUKAT
129 / 181
KÜTAHYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖMER FARUK EVREN YÜKSEK ÖZEL DANIŞMAN
2 FATİH BOZAN YÜKSEK İŞLETMECİ
3 NURULLAH GÜNGÖR ORTA ÖĞRENCİ
4 HASAN ÖZBAL ORTA ÖĞRENCİ
5 RÜMEYSA POYRAZ ORTA ÖĞRENCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NİHAT KULA ORTA İŞ ADAMI
2 İBRAHİM EMRE KARAA YÜKSEK İŞ ADAMI
3 HÜSEYİN ÇAKIR YÜKSEK BANKACI
4 MEHMET EMİN BAŞ YÜKSEK MUHASEBECİ
5 AYNUR SEZER YÜKSEK MÜŞAVİR
130 / 181
MALATYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BÜLENT TÜFENKCİ YÜKSEK AVUKAT
2 ÖZNUR ÇALIK YÜKSEK ECZACI
3 AHMET ÇAKIR YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 HAKAN KAHTALI YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5 SELAHATTİN BARIŞ PALANDÖKEN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 VAHİT ATALAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET CELAL FENDOĞLU ORTA TURİZM VE OTELCİLİK
2 ÖMER EKİCİ ORTA İŞ ADAMI
3 BURHAN COŞKUN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
4 ADİL ZEREYLİ YÜKSEK TIP DOKTORU
5 AYSEL YÜZER YÜKSEK EMEKLİ
6 BEKİR ENES ÇAPAROĞLU ORTA ÖĞRENCİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET İLKER DÖNMEZER YÜKSEK SERBEST
2 VAHAP İÇLİ ORTA SERBEST
3 İBRAHİM ÖZGEN ORTA ECZANE TEKNİSYENİ
4 RAMAZAN AKÇA ORTA ESNAF
5 SEYFULLAH AŞKIN ORTA ÖĞRENCİ
6 FATMA ÖLMEZ YILDIRIM ORTA EV HANIMI
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ARİF DOĞAN ORTA EMEKLİ
2 ADNAN TÜRKKAN YÜKSEK GAZETECİ
3 ALİ GÜLER YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
4 ALİ İHSAN AKKAYA ORTA ÇİFTÇİ
5 SERVET ESEN ORTA EMEKLİ
6 ABUZER ŞEREFOĞLU ORTA ÇİFTÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET TUNCEL ORTA EMEKLİ
2 JİYAN TAŞ YÜKSEK LABORANT
3 KEMAL GEDİK ORTA EMEKLİ
4 FATMA ALATAŞ İLK EV KADINI
5 HÜSEYİN KILINÇ ORTA SERBEST
6 YUSUF BOZKUŞ YÜKSEK İKTİSATÇI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 VELİ AĞBABA YÜKSEK İŞ İNSANI
2 HULİSİ PORGALI ORTA SERBEST/ÖZEL
131 / 181
MALATYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
3 SONER GÖKÇE YÜKSEK AVUKAT
4 BERNA KARADAŞ YÜKSEK AVUKAT
5 EMİN DÖNMEZ YÜKSEK UZMAN PSİKOLOG
6 MAHMUT AKBIYIK ORTA İŞ İNSANI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET KAYA ASİLTÜRK ORTA İŞ ADAMI
2 ABUZER GÖGÜS YÜKSEK VETERİNER
3 YUNUS SAVAŞ ORTA SERBEST
4 MUSTAFA PARLAKYILDIZ İLK ESNAF
5 MUHAMMET İKBAL YILDIZ ORTA ÖĞRENCİ
6 ADNAN ÖZDEMİR ORTA EMEKLİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ BİLİCİ YÜKSEK MÜHENDİS
2 HACI MEHMET TURFANDA YÜKSEK DOKTOR
3 ŞULE GÜRSOY YÜKSEK SERBEST MESLEK
4 SAHRA KARAHAN ERGUVAN YÜKSEK DANIŞMAN
5 MUHAMMED AFŞİN ARIKAN YÜKSEK AVUKAT
6 ÖZGÜR BOZKURT YÜKSEK MÜHENDİS
132 / 181
MANİSA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MURAT BAYBATUR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 UĞUR AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 İSMAİL BİLEN YÜKSEK AVUKAT
4 SEMRA KAPLAN KIVIRCIK YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5 MEHMET ALİ ÖZKAN YÜKSEK AVUKAT
6 GÜZİDE İÇEN KASAP YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 OZAN ERDEM YÜKSEK SİYASETÇİ/YASAMA GÖREVLİSİ
8 MEHMET SENCER TÜRKMEN YÜKSEK ECZACI
9 SAMED ZENGİNOĞLU ORTA ÖĞRENCİ
10 SERKAN EREN ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERKAN AKÇAY YÜKSEK İKTİSATCI
2 NURULLAH SAVAŞ YÜKSEK ECZACI
3 MESUT BAYRAM LAÇALAR ORTA ULAŞTIRMA
4 HÜSEYİN ŞAHİN ERTURUN YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 MUSA AKÇAY YÜKSEK EMEKLİ
6 SEVAL BAŞKESEN YÜKSEK ÖĞRETMEN
7 MUSTAFA KARAKAŞ YÜKSEK AVUKAT
8 ŞİNASİ ŞAVRAN ORTA GAZETECİ
9 NADİ SARI YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
10 CELALETTİN ÇABUK ORTA ORDU MENSUBU
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET SIDDIK BASYAN İLK ESNAF
2 YAHYA SAMİHSAN ORTA SERBEST
3 BURHAN AYDIN İLK İŞÇİ
4 MEHMET MORAY ORTA İŞÇİ
5 KENAN ŞAHİN ORTA ESNAF
6 İLHAMİ ÇİFTÇİ İLK SERBEST
7 NECMETTİN ERDOĞAN ORTA ESNAF
8 ABDULHALIK BASATEMÜR YÜKSEK İŞÇİ
9 RAHMİ KOÇ ORTA İŞÇİ
10 RAMAZAN SINDIRAÇ ORTA EMEKLİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YALÇIN BÜYÜKDAĞLI YÜKSEK MİMAR
2 İSMAİL OZANIRK YÜKSEK ENDİSTÜRİ MÜHENDİSİ
3 AHMET CEMAL KATİP YÜKSEK EMEKLİ EMNİYET MENSUBU
4 MUZAFFER ÖKEK YÜKSEK EMEKLİ TAPU MÜDÜRÜ
5 DURMUŞ ALİ KILIÇ YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
6 SAFFET ŞENYURT YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
7 MUSTAFA PALATIR YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
8 ZAHİDE SÖNMEZ YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
133 / 181
MANİSA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
9 RİFAT IŞIK ORTA EMEKLİ İŞÇİ
10 DUYGU KARABULUT ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SIRRI SAKİK ORTA SİYASETÇİ
2 BİRGÜL SAĞSÖZ ORTA İŞÇİ
3 ADNAN MANKAN ORTA İŞÇİ
4 HASRET ASLAN İLK SERBEST
5 SÜLEYMAN BAĞRIYANIK YÜKSEK SERBEST
6 BAYRAM SÖNMEZ ORTA MÜZİSYEN
7 ABİDDİN PADAK ORTA PAZARLAMACI
8 NİHAT YILDIRIM İLK ESNAF
9 İHSAN ÇAÇA İLK MÜTEAHHİT
10 VEYSİ DURGUT İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖZGÜR ÖZEL YÜKSEK ECZACI
2 AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU YÜKSEK İŞ İNSANI
3 BEKİR BAŞEVİRGEN ORTA İŞ İNSANI
4 SABRİ TEMEL ORTA ESNAF
5 ABDULLAH SAKA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
6 HAYRİYE HACET YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
7 SANİYE AĞGÜL YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
8 ÇETİN KURTULUŞ YÜKSEK DOKTOR
9 NURİTTİN DİNGAZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
10 LALE ERDOĞAN TUNÇER ORTA TURİZMCİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ÖNAL YÜKSEK İŞ ADAMI
2 MUSTAFA ARİF AYSU YÜKSEK SERBEST
3 ZEKAYİ YILMAZ ORTA ESNAF
4 BİLAL KİŞEÇOK ORTA MÜTEAHHİT
5 ABDULLAH YILMAZ ORTA EMEKLİ
6 MEHMET TONBALAK İLK DİN GÖREVLİSİ
7 OLGUN OKTAY DEMİRCAN YÜKSEK EMEKLİ ASKER
8 MUSTAFA ERKAN YÜKSEK İŞÇİ
9 MUHAMMET FATİH KAYA ORTA ÖĞRENCİ
10 NİHAT KOCAÇAKIR ORTA ÖĞRENCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TAMER AKKAL ORTA İŞ ADAMI
2 GÖKHAN KARAÇOBAN YÜKSEK DOKTOR
3 HASAN ERYILMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ
4 ASLI ÖZ YÜKSEK AVUKAT
5 ŞAHAP YARALI YÜKSEK ASKER
134 / 181
MANİSA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
6 KADİR CENK ÖZATICI YÜKSEK SOSYAL BİLİMCİ
7 SERKAN SERDAR ADIGÜZEL YÜKSEK MÜŞAVİR
8 ÖMER GERİTER YÜKSEK İŞ ADAMI
9 SELCEN ŞEKERCİOĞLU YÜKSEK İLETİŞİM UZMANI
10 AHMET KAĞAN AVCI YÜKSEK ARAŞTIRMACI
135 / 181
MARDİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞEYHMUS DİNÇEL YÜKSEK MİMAR
2 CENGİZ DEMİRKAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 VEYSİ ŞAHİN YÜKSEK MÜHENDİS
4 AHMET MUNİP YILDIZOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 İBRAHİM KÖSEN ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6 AHMET KAYA YÜKSEK AVUKAT
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET VEYSİ OĞUZ YÜKSEK İŞADAMI
2 MEHMET HAŞİM ORUÇ YÜKSEK POLİS MEMURU
3 AHMET KAHRAMAN ORTA SERBEST
4 AVVAT AY YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 FERHAN BOZKUŞ ORTA TİCARET
6 MEHMET VEYSİ BULUT ORTA MÜTEAHHİT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT KILINÇ ORTA YAZAR
2 İSA ALTUNKAYNAK YÜKSEK ESNAF
3 ALİ AÇILAN ORTA ESNAF
4 MECVEL TASMANOĞLU YÜKSEK SERBEST
5 İSMAİL SEZGİN ORTA ESNAF
6 ABDURRAHMAN SEYHAN ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EMRAH ZORBA YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
2 CAFER HACİKADİROĞULLARI ORTA SERBEST
3 ZEYNEP İLKAY GÖKÇEK YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
4 ARZU ÜSTÜNDAĞ ORTA ÖĞRENCİ
5 GÖZEN ESMER ORTA ÖĞRENCİ
6 CANSU BALKAYA ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MİTHAT SANCAR YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 PERO DUNDAR ORTA SİYASETÇİ
3 TUMA ÇELİK YÜKSEK GAZETECİ
4 EBRÜ GÜNAY YÜKSEK AVUKAT
5 GÜLBİN ŞAHİN DAĞHAN YÜKSEK AVUKAT
6 DİLAVER İNAL YÜKSEK ÖĞRETMEN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT DUYAN YÜKSEK DOKTOR
2 ABDULKERİM TALAYHAN ORTA MÜTEAHHİT
136 / 181
MARDİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
3 ABDULVAHAP AY YÜKSEK EMEKLİ
4 ABDULKADİR TURAN ORTA MÜTEAHHİT
5 AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA ORTA EV HANIMI
6 ENGİN ORAL ORTA ZİRAAT TEKNİKERİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ALİ KILIÇ YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 MEHMET YILDIZ YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 SUUT CEVHEROĞLU YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
4 AHMET İLETMİŞ ORTA TÜCCAR
5 HALİME DABAKOĞLU İLK EV HANIMI
6 ÖMER ÇİFÇİ ORTA TEKNİKER
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAKAN ERDEM YÜKSEK ÇİFTÇİ
2 ATLAFUN AYDOĞDU YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 AZİZ RODAN SAROHAN YÜKSEK DOKTOR
4 TUNA IŞIKHAN ORTA EMEKLİ
5 BURHAN İLHAN ORTA İŞ ADAMI
6 UĞURHAN ARAS YÜKSEK MÜHENDİS
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SÜLEYMAN KART ORTA EMEKLİ
2 MAHMUT AKTAŞ YÜKSEK EMLAKÇI
137 / 181
MERSİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LÜTFİ ELVAN YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
2 ALİ CUMHUR TAŞKIN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 ZEYNEP GÜL YILMAZ YÜKSEK AVUKAT
4 HACI ÖZKAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 BİLAL ÖZKAN YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
6 ALİ KESER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
8 ORHAN KEMAL YÜKSEL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 GÜLLÜ CAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
10 MEHMET SAİT KAYAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 M. NACİ DURMAZ YÜKSEK EĞİTMEN
12 RABİA NUR ŞENLİK ORTA ÖĞRENCİ
13 MUHAMMED EMİN ERDEN ORTA SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OLCAY KILAVUZ YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 BAKİ ŞİMŞEK YÜKSEK HARİTA MÜHENDİSİ
3 BEKİR ÖZSU ORTA TAŞIMACILIK
4 UĞUR KILINÇ YÜKSEK BAŞBAKANLIK UZMANI
5 OĞUZHAN GÜNGÖR YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
6 MEHMET ALİ GÖKMEN YÜKSEK VETERİNER HEKİM
7 KÜRŞAT TÜRKER ERCAN YÜKSEK AVUKAT
8 HAYAL FUNDA ÖNDER YÜKSEK EMNİYET MENSUBU
9 DİLEK USLU VAR YÜKSEK İŞKADINI
10 MUSTAFA YALÇIN YÜKSEK ORMAN MÜHENDİSİ
11 MEHMET BÜYÜKTATLI YÜKSEK ARAŞTIRMACI
12 YUNUS KIZIL YÜKSEK ÖĞRETMEN
13 HASAN TARKAN GÜNDOĞMUŞ YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ZÜBEYİR AKBAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
2 SERVET ASLAN ORTA ESNAF
3 ÖMER FARUK AYHAN YÜKSEK ESNAF
4 AYDIN KARAKAYALI YÜKSEK EĞİTİMCİ
5 ALİ BOZUKLUHAN İLK İŞ ADAMI
6 MUHAMMET ÖZDEN ORTA ESNAF
7 SAİT ERDEM İLK İŞ ADAMI
8 ABDURRAHMAN DOĞAN İLK ESNAF
9 ABDULGANİ TARHAN ORTA SERBEST
10 MEHMET ALİ KUTAN İLK ESNAF
11 SEMA KARAKAYA İLK EV HANIMI
12 FATİME ZEHRA ÖZER ORTA ÖĞRENCİ
13 MUSTAFA KIZIL YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
138 / 181
MERSİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LERZAN ÖZGENÇ YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
2 ŞÜKRAN AKAL YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
3 ALİ KALAN YÜKSEK EMEKLİ NOTER
4 FIRAT ARKALI ORTA ÖĞRENCİ
5 NURSEL IŞIKSOY YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
6 ALPAY SAVCI ORTA İŞÇİ
7 SALDIRAY GÜRBÜZ YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
8 YUNUS YILDIRIM İLK İNŞAAT MAKİNA FORMENİ
9 ZEYNEP BURKAN ORTA EMEKLİ
10 MUSTAFA AKŞAHİN ORTA EMEKLİ ASTSUBAY
11 LEMAN KANLIOĞLU YÜKSEK EMEKLİ
12 NURETTİN ATAMAN YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
13 ERCÜMENT ÇAMLI YÜKSEK YÖNETMEN
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FATMA KURTULAN ORTA SİYASETÇİ
2 RIDVAN TURAN YÜKSEK DOKTOR
3 ATİLLA GÜNEY YÜKSEK AKADEMİSYEN
4 FATMAGÜL DEMİRTAĞ ORTA SİYASETÇİ
5 MEHMET ŞİRİN KAYA İLK MÜZİSYEN
6 EYLEM GENÇER YÜKSEK ÖĞRETMEN
7 MEHMET ALIŞ ORTA SERBEST
8 ELİF ASLAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
9 HÜSEYİN GÜR YÜKSEK SERBEST
10 ŞERİF DURMAZ ORTA ESNAF
11 FİLİZ YILMAZ ORTA ESTETİSYEN
12 İBRAHİM UZEN İLK SERBEST
13 REŞAT AŞAN YÜKSEK ARAŞTIRMACI
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CENGİZ GÖKÇEL İLK ÇİFTÇİ
2 ALPAY ANTMEN YÜKSEK AVUKAT
3 ALİ MAHİR BAŞARIR YÜKSEK AVUKAT
4 NEVİN ZAİMOĞLU YÜKSEK AVUKAT
5 MEHMET SAYDAM YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
6 CAVİDAN DEMİRAĞ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
7 SEYİT ÖZANANAR YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
8 ALPER TURNA YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
9 ALPTEKİN ESER YÜKSEK EĞİTİMCİ
10 DİLARA ÖZKINA YÜKSEK ULUSLARARASI TİCARET
11 KENAN HAZAR YÜKSEK TEKNİKER
12 HİDAYET OĞUZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
13 SİBEL GAZİ TABEL YÜKSEK ŞEHİR PLANCISI
139 / 181
MERSİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SONER ÇONTAR YÜKSEK VETERİNER
2 NURBAKİ ŞAHİN YÜKSEK DIŞ TİCARET
3 AYHAN BAYRAM ORTA MUHASEBECİ
4 ESAT GÜNEŞ ORTA SERBEST
5 BURAK CANLI YÜKSEK AVUKAT
6 MEHMET ÇAKMAK YÜKSEK YÖNETİCİ
7 HASİBE YILDIZ ORTA EV HANIMI
8 REMZİ YİĞİTALP YÜKSEK SERBEST
9 GÖKHAN ALAGÖZ YÜKSEK MÜHENDİS
10 MUSTAFA CAN İLK SERBEST
11 ARİF ŞAHBAZ ORTA SERBEST
12 AYŞE GÜLİZ YENEN İLK EV HANIMI
13 YUSUF GÜLMEZ ORTA DEKORASYON
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEHİÇ ÇELİK YÜKSEK YÖNETİCİ
2 ZEKİ HAKAN SIDALI YÜKSEK İŞ ADAMI
3 ÖZER ÖZEL YÜKSEK İŞ ADAMI
4 ÜLKÜ SİNCAR YÜKSEK İŞ KADINI
5 VOLKAN ALKAN YÜKSEK AVUKAT
6 HASAN DOYDU YÜKSEK AVUKAT
7 OSMAN YILMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ
8 ÜLKÜ CENGİZ YÜKSEK MÜTEAHHİT
9 SÜLEYMAN ÇETİN YÜKSEK MİMAR
10 HÜSNİYE EKİNGEN YÜKSEK DOKTOR
11 AYDIN RIFAT KOCABAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
12 MUSTAFA KUNT YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
13 ASPORÇA MELİS KESER YÜKSEK ÖĞRENCİ
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DERYA DEMİR YÜKSEK AVUKAT
140 / 181
MUĞLA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET YAVUZ DEMİR YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ / ÖĞRETMEN /
EĞİTMEN
2 YELDA EROL GÖKCAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 MUHİTTİN KAYABAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 HÜSEYİN ZAFER ALKAYA YÜKSEK DOKTOR
5 EYLEM TAN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6 KADİR DAĞLI YÜKSEK AVUKAT
7 ARİF SERT ORTA ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ERDOĞAN YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ
2 HACI ÇELİK YÜKSEK TIP DOKTORU
3 SALİH SOYKAN YÜKSEK AVUKAT
4 HÜSEYİN KAAN KÜRŞAT GÖNÜL YÜKSEK YASAMA DANIŞMAN
5 ERTUĞRUL AVCI YÜKSEK MADENCİ
6 SERKAN ŞAFAK ORTA İŞADAMI
7 TEMEL IRMAK ORTA GAZETECİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İLYAS CENGİZ ORTA İŞÇİ
2 MEHMET HALİL TURAN ORTA SERBEST
3 ADEM ŞANİ ORTA İŞÇİ
4 AYDIN SOLMAZ ORTA ZANAATKAR
5 NURULLAH CENGİZ ORTA İŞÇİ
6 SERDAR GENÇ ORTA ESNAF
7 ABDULLAH BOZKURT ORTA ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÜNAL DAL YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 NAHİDE TEKİNÇAY KARA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 ANIL COŞKUN YÜKSEK ÖĞRENCİ
4 HÜSEYİN TÜRKAY YÜKSEK YÜKSEK MÜHENDİS
5 MEHMET TİRYAKİ YÜKSEK EMEKLİ SUBAY
6 HASAN ORTATEPE ORTA KİMYA TEKNİSYENİ
7 VEDAT YEMİŞ İLK İŞÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SULTAN ÖZCAN ORTA SİYASETÇİ
2 HÜSRAN BELGİN KOÇ ORTA ÇEVİRMEN
3 YILMAZ YÜKSEL YÜKSEK VETERİNER
4 EBRU DEMİR İLK İŞSİZ
5 MEHMET EMİN AKTAŞ ORTA SERBEST
6 SEBAHAT FIRAT ORTA EV KADINI
7 ABDULLAH İPEKLİ İLK TEKSTİLCİ
141 / 181
MUĞLA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MÜRSEL ALBAN ORTA İŞ İNSANI
2 SUAT ÖZCAN YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
3 BURAK ERBAY YÜKSEK AVUKAT
4 SÜLEYMAN GİRGİN YÜKSEK YÖNETİCİ
5 İBRAHİM ERTÜRK YÜKSEK ECZACI
6 EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR YÜKSEK AVUKAT
7 YAMAÇ KAYA YÜKSEK AVUKAT
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖMER ULUDAĞ YÜKSEK TASARIMCI
2 İLHAN ÖZLER ORTA ESNAF
3 FURKAN DUMAN YÜKSEK MİMAR
4 MUHAMMED NECİP GENCER ORTA SERBEST
5 SALİHA GÜZEL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
6 MUSA ERGİN ORTA SERBEST
7 SAYİT AYDIN ORTA EMEKLİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 METİN ERGUN YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 ERTAN KÜÇÜKAY YÜKSEK MÜHENDİS
3 KORAY HAYVACI YÜKSEK AVUKAT
4 PEYAMİ CİNAZ YÜKSEK DOKTOR
5 NESRİN AŞTI YÜKSEK AKADEMİSYEN
6 CAHİT KARAÖZ YÜKSEK MÜHENDİS
7 İZEL KUŞKUN YÜKSEK MÜHENDİS
142 / 181
MUŞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 ABDULSELAM ER YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ / ÖĞRETMEN /
EĞİTMEN
3 ABDULMECİT CANTEPE ORTA SERBEST/ÖZEL
4 FİGEN ERGÜL ORTA SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RAHMİ YENİBAHAR ORTA EMEKLİ MEMUR
2 TARKAN DEDE ORTA İŞADAMI
3 ŞEHMUS ÇEKİL YÜKSEK MEMUR
4 ADNAN KOYUNCU ORTA ELEKTRİK TEKNİSYENİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ŞİRİN ÇAĞLAYAN ORTA SERBEST
2 MEHMET ŞEFİK TAŞTİMUR İLK SERBEST
3 AYDİN DEMİR İLK SERBEST
4 ORHAN YAVUZ İLK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CAZIM YILDIZ İLK İŞÇİ
2 HANİFİ BEREKE İLK MOBİLYACI
3 SERDAR SAĞLAM ORTA ÖĞRENCİ
4 RASİME CEREN AKSU ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 GÜLÜSTAN KILIÇ KOÇYİĞİT YÜKSEK SİYASETÇİ
2 MENSUR IŞIK YÜKSEK AVUKAT
3 ŞEVİN COŞKUN YÜKSEK GAZETECİ
4 ADNAN TOPÇU ORTA EMEKLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YILMAZ ÇETİNKAYA YÜKSEK SOSYAL İNCELEMECİ
2 YILDIRIM PAÇAL ORTA SERBEST/ÖZEL
3 CEMAL KOÇHAN ORTA SERBEST/ÖZEL
4 NUR MUHAMMED KARAHAN ORTA SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NAZIM ÇELİK YÜKSEK TÜCCAR
2 MEHMET ŞAH SABAK ORTA SERBEST
3 KEMAL İNDİÇ ORTA ÇİFTÇİ
4 HUDEYDA BOZYEL ORTA İŞÇİ
143 / 181
MUŞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERKAN KEMALOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ
2 ZİHNİ SAYAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 BAHRİYE KILIÇ YÜKSEK MUHASEBECİ
4 ERKAN ÇELİKOĞLU YÜKSEK İNSAN KAYNAKLARI
144 / 181
NEVŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA AÇIKGÖZ YÜKSEK ECZACI
2 YÜCEL MENEKŞE YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3 EMRE ÇALIŞKAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET VAROL YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 SAİT YÜKSEL YÜKSEK İŞADAMI
3 FAZLI KOÇ YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT KAYA YÜKSEK ÖĞRENCİ
2 KEMAL AHMET DAĞVİREN ORTA ÖĞRENCİ
3 MÜCAHİT YÜZGEÇ ORTA İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MELİHA ATALAY YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ
2 ELİF MURŞİL ORTA DANIŞMAN
3 FURKAN ÖZÇİL YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İRFAN TURAN İLK SERBEST
2 BEDRETTİN ESER İLK İŞÇİ
3 KEVSER YALÇIN YÜKSEK EMEKLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FARUK SARIASLAN YÜKSEK AVUKAT
2 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY YÜKSEK İŞLETMECİ
3 MEHMET BİLGİN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA AYDEMİR YÜKSEK İLAHİYATÇI
2 ABBAS BÜKEN ORTA SERBEST
3 MUHAMBER KEÇE ORTA SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSA ERTAŞ ORTA İŞ ADAMI
2 FATİH MEHMET ŞAHİN YÜKSEK KAMU ÇALIŞANI
3 HÜSEYİN SEVİNDİK YÜKSEK SOSYAL BİLİMCİ
145 / 181
NİĞDE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YAVUZ ERGUN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 SELİM GÜLTEKİN YÜKSEK ECZACI
3 SEDAT ÇAĞLAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALAATTİN SONAT YÜKSEK BÜROKRAT
2 İBRAHİM ULUÇAY YÜKSEK MAKİNA VE MOTOR TEKNİKERİ
3 MURAT FAHRİ ERTUL YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FEVZİ HIRA YÜKSEK KİMYA MÜHENDİSİ
2 AHMET ŞAHİN ORTA ÖĞRENCİ
3 OSMAN ÇELİK ORTA İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞEMAİL KAHRAMAN YÜKSEK AVUKAT
2 SÜLEYMAN YÜRÜK ORTA İŞÇİ
3 HASAN AKŞEN YÜKSEK EMEKLİ MALİ MÜŞAVİR
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET SALİH İTAH YÜKSEK SOSYOLOG
2 İBRAHİM AVŞAR İLK EMEKLİ
3 ÜMRAN BATURAY YÜKSEK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖMER FETHİ GÜRER YÜKSEK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
2 AHMET OĞUZ ÖZMEN YÜKSEK AVUKAT
3 NAGİHAN ESKİOĞLU ORTA EV HANIMI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET BİNİCİ ORTA SERBEST
2 TAKİ KUZHAN ORTA İŞ ADAMI
3 NEDİME FATMA KOÇER ORTA EV HANIMI
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 VEDAT BAYRAM YÜKSEK POLİTİKACI
2 BEKİR YILDIZ YÜKSEK MÜHENDİS
3 DÖNDÜ GÖKMEN ORTA BANKACI
146 / 181
ORDU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞENEL YEDİYILDIZ YÜKSEK DOKTOR
2 ERGÜN TAŞCI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 METİN GÜNDOĞDU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 HAMİDE AYDEMİR DEMİR YÜKSEK EKONOMİST/İKTİSATÇI
/MALİYECİ/MUHASEBECİ
5 SAİT İNAN YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
6 YAVUZ SELİM KIRAN YÜKSEK MÜŞAVİR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEMAL ENGİNYURT YÜKSEK EMEKLİ
2 FAZLI YÜKSEL YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
3 HURŞİT SERHAT ŞAHİN ORTA İŞADAMI
4 SELÇUK YÜCESAN YÜKSEK TIP DOKTORU
5 SEMANUR AKBOLAT YÜKSEK SİGORTACI
6 SEVİNÇ AKSOY İLK EV HANIMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TARIK DEVECİ ORTA SERBEST
2 ABDULSELAM DEMİRCİ ORTA İŞÇİ
3 MEHMET CAN MİKYAS YÜKSEK İŞÇİ
4 FAYSAL ASLAN ORTA SERBEST
5 RIDVAN BALUR ORTA SERBEST
6 MURAT FIRAT ORTA GAZETECİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OSMAN ERDAŞ ORTA ESNAF
2 NEFİSE IŞIK YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
3 İSMAİL KÜÇÜKKARAHAN ORTA İŞÇİ
4 ÇAĞATAY YURT YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
5 TEMEL NÜCUMİ YILMAZ YÜKSEK EMEKLİ ORMAN YÜK. MÜH.
6 NAİL DURUKAN YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MESUT BİLGİ ORTA TEKNİSYEN
2 BAYRAM KUŞMAN ORTA EMEKLİ
3 RUKEN KAYAALP YÜKSEK İŞÇİ
4 ŞEVDER YANDI YÜKSEK ÖĞRENCİ
5 ÇETİN KAPLAN ORTA SERBEST
6 TAHSİN TİMUR YÜKSEK EĞİTİMCİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEYİT TORUN YÜKSEK İKTİSATÇI
2 MUSTAFA ADIGÜZEL YÜKSEK DOKTOR
147 / 181
ORDU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
3 ONUR ÇAM YÜKSEK AVUKAT
4 SEBANUR ÖZDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 ATİLA ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT
6 NAZIM YİĞİT GÜNAY ORTA İŞ İNSANI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERKAN TEMİZ YÜKSEK AVUKAT
2 MUAMMER BİLGİÇ YÜKSEK EĞİTİMCİ
3 AHMET TOKLUCUOĞLU YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER
4 HALİT DUYAR YÜKSEK MÜHENDİS
5 ERHAN KAYA YÜKSEK VETERİNER
6 AHMET TOPALOĞLU YÜKSEK İKTİSATÇI
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YENER YILDIRIM YÜKSEK DOKTOR
2 GÜNAY KARAAĞAÇ YÜKSEK YÖNETİCİ
3 FERHAT ÇAKIROĞLU ORTA İŞ ADAMI
4 MUKADDER KORKMAZ YÜKSEK DOKTOR
5 ŞAHİN YILMAZ YÜKSEK MÜHENDİS
6 BARIŞ CANDAN YÜKSEK İŞ ADAMI
148 / 181
OSMANİYE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 İSMAİL KAYA YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
3 ASENA ALACA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 YUSUF MİNGAN ORTA ÖĞRENCİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DEVLET BAHÇELİ YÜKSEK İKTİSATCI
2 RUHİ ERSOY YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
3 ALPTEKİN UÇMAK YÜKSEK AVUKAT
4 MEHMET VURAL YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NECATİ ÇINAR ORTA SERBEST
2 İSA KALENDER YÜKSEK SERBEST
3 SEDAT AKAGÜNDÜZ ORTA SERBEST
4 RAHMİ KESER İLK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ECDET GÜVEL YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 UFUK ÇATALBAŞ ORTA ÖĞRENCİ
3 HAVA KAPLAN İLK EMEKLİ
4 SADULLAH MERT YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET EKEN İLK İŞÇİ
2 MÜSLÜM ÇAĞAN İLK İŞÇİ
3 DERYA TURHAN ORTA SEKRETER
4 ZEYNEL DEMİRHAN İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BAHA ÜNLÜ YÜKSEK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
2 MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ YÜKSEK İKTİSATÇI
3 İRFAN ERDEM ORTA YÖNETİCİ
4 HAKKI SAYMAN SAYGILI YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSLAM KORKMAZ YÜKSEK İŞLETMECİ
2 MAHMUT USTAHALİLOĞLU YÜKSEK AVUKAT
3 ORHAN İLENGİZ YÜKSEK YÖNETİCİ
4 ÖKKEŞ DAĞLI İLK SERBEST
149 / 181
OSMANİYE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET TEMEL YÜKSEK DOKTOR
2 NİHAT ÇERÇİ YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 MUHAMMET KAYA YÜKSEK MUHASEBE
4 VAHİDE ÖNER ORTA İŞ KADINI
150 / 181
RİZE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAYATİ YAZICI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 OSMAN AŞKIN BAK YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 MUHAMMED AVCI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SERKAN BİRBEN YÜKSEK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
2 SEMRA AKSU YÜKSEK AVUKAT
3 MEHMET CAN TÜFEKÇİ YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET KARALİ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2 MEHMET EMİN URAZ ORTA ESNAF
3 LÜTFÜ TEKİN YÜKSEK ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SALİH ÖKSÜZ YÜKSEK LOJİSTİK UZMANI
2 ERDOĞAN BAKOĞLU ORTA SERBEST
3 DERYA ÇAĞLAR YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NECMETTİN DURMUŞ YÜKSEK EMEKLİ
2 KÖNA HAZAR ÖZSOY ORTA ÖĞRENCİ
3 SEVGİ EVREN KÖROĞLU YÜKSEK AVUKAT
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 REMZİ KAZMAZ YÜKSEK AVUKAT
2 AYSEL TAŞKIN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN YÜKSEK MAKİNİST
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET KAÇAR YÜKSEK AVUKAT
2 GÜLHAN HAFIZOĞLU YÜKSEK EĞİTİMCİ
3 BURAK UZUN YÜKSEK SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HIZIR KESKİN YÜKSEK AVUKAT
2 KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU YÜKSEK AVUKAT
3 AYŞEGÜL ÖZYANIK YÜKSEK AVUKAT
151 / 181
RİZE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET KORKMAZ YÜKSEK SERBEST MESLEK
2 ZEKİ AYNACI YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
152 / 181
SAKARYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ İHSAN YAVUZ YÜKSEK AVUKAT
2 RECEP UNCUOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 KENAN SOFUOĞLU YÜKSEK SPORCU
4 ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 ALİ İNCİ YÜKSEK EĞİTMEN
6 EKREM YÜCE YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 LÜTFİ BAYRAKTAR YÜKSEK AVUKAT
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMED LEVENT BÜLBÜL YÜKSEK AVUKAT
2 MEHMET EMİN KABA YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
3 HASAN BALABAN YÜKSEK TIP DOKTORU
4 ALİ DOĞAN EROĞLU ORTA İŞADAMI
5 TOLGAHAN ÖKSÜZ YÜKSEK AVUKAT
6 ŞERAFETTİN KAYA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
7 MELİHŞAH BUDAK YÜKSEK SİGORTACI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMED YÜCE YÜKSEK MÜHENDİS
2 MEHMET SAMİ SAYILGAN YÜKSEK SERBEST
3 ABDULLAH GÜMÜŞ ORTA ESNAF
4 MEHMET SAİT SÜRER ORTA ÖĞRENCİ
5 RECEP KAÇAN ORTA SERBEST
6 HAMZA EKİNCİ ORTA SERBEST
7 AHMET KALKAN YÜKSEK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İNCİ AKKAYA YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 EMRE CAN ÇELİK YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
3 SEDA DAĞLAR YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
4 ERDİ TURAN YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
5 EMRE GÜMÜŞSU YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
6 MELİH ERSÜKMEN ORTA EMEKLİ
7 ABDULKADİR YÜCEL ÖZYAZGAN YÜKSEK YAZILIMCI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÇİÇEK ARIÇ ORTA İŞSİZ
2 HİVİDAR TANGÜNER YÜKSEK İŞ GÜVENLİĞİ
3 HÜSEYİN KAYA İLK ESNAF
4 GAYE ÇALIŞKAN YÜKSEK GRAFİKER
5 KEMAL AKTAŞ ORTA İŞÇİ
6 DERYA BİNGÖL ORTA EMEKLİ
7 HAYDAR EROL YÜKSEK AVUKAT
153 / 181
SAKARYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ENGİN ÖZKOÇ YÜKSEK İŞ İNSANI
2 MEHMET SELÇUK YÜKSEK İŞLETMECİ
3 ELİF YAR YÜKSEK AVUKAT
4 REFİK KARAKAŞ YÜKSEK FİNANS YÖNETİCİSİ
5 MEHMET DERYA BAĞDAT ORTA İŞ İNSANI
6 AYTÜL UŞAKLIGİL YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ
7 GÖZDE NUR YILDIZ YÜKSEK MUHASEBECİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EYÜP YILDIRIM YÜKSEK SERBEST
2 ALİ SEYYAR YÜKSEK İKTİSATÇI
3 ŞEREF TAN ORTA İŞ ADAMI
4 ALİ FETHİ GÜRLER YÜKSEK AVUKAT
5 AYŞE GÜÇLÜ YÜKSEK SERBEST
6 KERİM ALİ AKSOY YÜKSEK İŞLETMECİ
7 FURKAN CEBECİ ORTA ESNAF
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÜMİT DİKBAYIR ORTA İŞ ADAMI
2 AYDOĞAN ARSLAN YÜKSEK DOKTOR
3 MEHMET KIR YÜKSEK SERBEST MESLEK
4 NURGÜL ÇAKAR YÜKSEK SERBEST MESLEK
5 İLKER ÖZBUDAK YÜKSEK AVUKAT
6 ZEYNEP ULUSİNAN YÜKSEK SERBEST MESLEK
7 ASENA ASLAN BURAK YÜKSEK AVUKAT
154 / 181
SAMSUN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET DEMİRCAN YÜKSEK DOKTOR
2 YUSUF ZİYA YILMAZ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 ÇİĞDEM KARAASLAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 FUAT KÖKTAŞ ORTA SERBEST/ÖZEL
5 ORHAN KIRCALI YÜKSEK AVUKAT
6 BEKİR KELEŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 ELİF COŞKUN BİLGİN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
8 CANER GÖKTEPE YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
9 MUHAMMET YASİR OKUDAN YÜKSEK MUHASEBECİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERHAN USTA YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI / MALİYECİ /
MUHASEBECİ
2 ABDURRAHMAN ÇAMAŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 MURAT CAMADAN YÜKSEK İŞ ADAMI / SANAYİCİ
4 ERDEM OKAN YÜKSEK KİMYAGER
5 CEMALETTİN KOLA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
6 YÜKSEL ÜNAL YÜKSEK EMEKLİ
7 MİNE AKTAŞ YÜKSEK DANIŞMAN
8 YAKUP AKIN YÜKSEK ÖĞRETMEN
9 HAMİ KORKMAZLI YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET KURT İLK SERBEST
2 HALİL ŞAKAK ORTA ESNAF
3 MEHMET ALİ ZENCİROĞLU ORTA SERBEST
4 İBRAHİM KÜÇÜKASLAN ORTA İŞÇİ
5 İLYAS TUNÇAY ORTA ESNAF
6 AYHAN OLUR ORTA ESNAF
7 KAZIM ASLIM İLK İŞÇİ
8 MUHAMMED KÖSE ORTA ÖĞRENCİ
9 MEHMET EMİN POLAT YÜKSEK İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA ALEMDAROĞLU YÜKSEK METALURJİ YÜKSEK MÜHENDİSİ
2 HAYDAR ÇOLAK YÜKSEK EMEKLİ
3 SEMRA KORKMAZ ORTA EMEKLİ HEMŞİRE
4 NAZİFE ŞAHİN ORTA EMEKLİ HEMŞİRE
5 MEHMET ALİ ERGİN YÜKSEK GAYRİMENKUL DANIŞMANI
6 GÜLŞAH YILDIRIM ORTA ÖĞRENCİ
7 YASEMİN TİRYAKİ ORTA İŞÇİ
8 VURAL YÜCEL ORTA ÖĞRENCİ
9 ONUR GİDEN ORTA ÖĞRENCİ
155 / 181
SAMSUN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEDİHA OYA YAĞCI YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 ROJDA BARIŞ YÜKSEK SERBEST
3 EFRAİM VAYİÇ ORTA GÜMRÜKLEME
4 AYSUN FİLİZAY ORTA SERBEST
5 FİKRİ YOLAYDIN YÜKSEK EMEKLİ
6 KUBİLAY ÖZTÜRK YÜKSEK İŞLETMECİ
7 CEMİL AKSU YÜKSEK YAZAR
8 SEVDA ÖZBEK YAKUT YÜKSEK OYUNCU
9 YUSUF KIR YÜKSEK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KEMAL ZEYBEK ORTA İŞ İNSANI
2 NESLİHAN HANCIOĞLU YÜKSEK EMEKLİ BANKACI
3 HÜSEYİN ŞAHİN YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN YÜKSEK MADEN MÜHENDİSİ
5 MEHMET ÖZDAĞ YÜKSEK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
6 ARZU SABUNCU YÜKSEK AVUKAT
7 MURAT ÇAN YÜKSEK DOKTOR
8 YILMAZ KARAGÖZ YÜKSEK DOKTOR
9 IŞIK ÖZKEFELİ YÜKSEK DOKTOR
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMAİL HAKKI AKKİRAZ YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 MUSTAFA ÖCAL ORTA SERBEST
3 HASAN ÖZTÜRK YÜKSEK SİGORTACI
4 İBRAHİM GÜMÜŞOĞLU ORTA YÖNETİCİ
5 BUŞRA GENEZ YÜKSEK JEOFİZİK MÜHENDİSİ
6 ABDULVAHAP BİLEN YÜKSEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
7 KEMAL YÖNDEM İLK SERBEST
8 HÜSEYİN ŞİMŞEK İLK TÜCCAR
9 ŞUAYIP SARI YÜKSEK İŞ ADAMI
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEDRİ YAŞAR YÜKSEK MÜHENDİS
2 İBRAHİM ÖZYER YÜKSEK MUHASEBECİ
3 HÜSEYİN ACAR YÜKSEK AVUKAT
4 BİRSEN ÖZTÜRK YÜKSEK YÖNETECİ
5 AKIN ÜNER YÜKSEK YÖNETECİ
6 ÖNDER FATİH ŞENOL YÜKSEK ÖZEL SEKTÖR
7 HAKAN KİPER YÜKSEK AVUKAT
8 AYŞE AYAN YÜKSEK AVUKAT
9 FURKAN ÖZDEMİR ORTA SAĞLIK
156 / 181
SAMSUN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULVAHAP YILDIRIM ORTA TEKSTİLCİ
2 HASAN OKUR ORTA EMEKLİ
157 / 181
SİİRT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OSMAN ÖREN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ / ÖĞRETMEN /
EĞİTMEN
2 SADETTİN SABAZ YÜKSEK EĞİTMEN
3 LOKMAN ÖZCAN ORTA SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FARAÇ ÇELEBİ İLK İŞADAMI
2 ZEYDİN ÖZCAN ORTA ESNAF
3 SEYDAN DANIŞ YÜKSEK SERBEST MESLEK
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET TETİK ORTA EMEKLİ
2 İSA AYDIN ORTA EMEKLİ
3 HABİBE TAN YÜKSEK EV HANIMI
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KAAN ARSLAN ORTA ÖĞRENCİ
2 TAMER CEBECİ ORTA ÖĞRENCİ
3 OZAN CAN COŞKUN ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MERAL DANIŞ BEŞTAŞ YÜKSEK AVUKAT
2 SIDIK TAŞ İLK SERBEST
3 HAYRETTİN ŞEN İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CAHFER SAKLAN ORTA EMEKLİ
2 HİKMET AKAR ORTA EMEKLİ
3 HASAN ALP ORTA TÜCCAR
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEMET SAMİ ARIKAN YÜKSEK MAKİNE MÜHENDİSİ
2 MEHMET NURULLAH IŞIK YÜKSEK ULUSLARARASI ILIŞKİLER
3 HAMZA ÖZCAN İLK ESNAF
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET ÖZGÜR ORTA SERBEST
2 ŞEBNEM BABABALIM YAĞCI YÜKSEK KİMYA MÜHENDİSİ
3 MUZAFFER ÇELİKLER YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
158 / 181
SİNOP İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NAZIM MAVİŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 AYHAN ERGÜN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ ÇAKIR ORTA MÜTEAHHİT
2 HASAN PARLAK ORTA SANATCI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NAİL YALÇIN ORTA TEKNİSYEN
2 MUHAMMED YASİR ESEN ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ATİKE SAĞIROĞLU ORTA EL SANATLARI UZMANI
2 SEBAHATTİN CANİK YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYŞE GÜL KAFKAS YÜKSEK EMEKLİ
2 SEFA ÖZTÜRK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BARIŞ KARADENİZ YÜKSEK EKONOMİST
2 ERDİNÇ ŞİMŞEK YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSLAM İNCE YÜKSEK İŞ ADAMI
2 MUSA AKMAN ORTA YÖNETİCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEYHAN DEMİR YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 SEZGİN ŞİMŞEK YÜKSEK ÖĞRETMEN
159 / 181
SİVAS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMET YILMAZ YÜKSEK HUKUKÇU
2 MEHMET HABİB SOLUK YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 SEMİHA EKİNCİ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 RÜSTEM YÜCE YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 YAŞAR SAYAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET ÖZYÜREK ORTA İŞADAMI
2 VOLKAN UYGUNUÇARLAR YÜKSEK TIP DOKTORU
3 FERHAT DOĞAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 KENAN ÇARBOĞA YÜKSEK YÖNETİCİ
5 İLKER İPEK YÜKSEK AVUKAT
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MESUT ÜNAL ORTA SERBEST
2 MURAT SAĞIŞMAK YÜKSEK AVUKAT
3 İSLAM DEMİR ORTA İŞÇİ
4 AHMET BALSAK ORTA İŞÇİ
5 YILMAZ DOLMAZ YÜKSEK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 METİN ÇEKEN YÜKSEK MÜHENDİS
2 ALİ MERCAN ORTA EĞİTİMCİ
3 ZEYNEL SARPDAĞ YÜKSEK İŞÇİ
4 ÜZEYİR COŞKUN ORTA ÖĞRENCİ
5 MİTHAT ÖNAL YÜKSEK İKTİSATCI
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RIZA KARAMAN İLK SERBEST
2 HÜSEYİN ÖZCAN İLK ESNAF
3 ŞENER ÜNAT YÜKSEK İKTİSATÇI
4 HAKKI AZARAK ORTA YAZAR
5 RUKEN KOYUN ORTA SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ULAŞ KARASU YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 SİNAN ÖZTÜRK ORTA İŞ İNSANI
3 MALİKE EJDER YOLVEREN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
4 ALİ BALTA ORTA ÖĞRENCİ
5 HASAN KILIÇ YÜKSEK KAMU GÖREVLİSİ
160 / 181
SİVAS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DURSUN COŞAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2 MİHRİBAN GELDİ ORTA EV HANIMI
3 MEHMET ÖZTÜRK İLK İŞ ADAMI
4 YAHYA NALBANT YÜKSEK SERBEST
5 SAFA ÇİĞDEM ORTA SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÜNAL POLAT YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 ÜNAL YILMAZ YÜKSEK AVUKAT
3 ÇAĞLAYAN DİKMEN YÜKSEK KAMU ÇALIŞANI
4 BETÜL KILIÇKAYA YÜKSEK ECZACI
5 AHMET HERGÜL YÜKSEK SERBEST
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ADEM IŞIK YÜKSEK TARİHÇİ YAZAR
161 / 181
ŞANLIURFA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET EŞREF FAKIBABA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MEHMET KASIM GÜLPINAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 HALİL ÖZCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
4 ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL YÜKSEK ECZACI
5 MEHMET ALİ CEVHERİ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
6 İBRAHİM HALİL YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
7 HALİL ÖZŞAVLI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
8 AHMET AKAY YÜKSEK EMEKLİ
9 MEHMET FATİH AKSOY İLK SERBEST/ÖZEL
10 GÜLER KAMA İZOL YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
11 İBRAHİM TORU YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
12 SEDAT ERTÜRK YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
13 İSMAİL TOSUN YÜKSEK ÖĞRENCİ
14 İBRAHİM AYHAN ORTA ÇİFTÇİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM ÖZYAVUZ ORTA EMEKLİ
2 ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ YÜKSEK TIP DOKTORU
3 HALİL BAKIŞ ORTA SERBEST
4 HALİT YILDIZ İLK EMLAKÇI
5 NECMİ SOLHAN YÜKSEK AVUKAT
6 MEHMET ARPACİ ORTA İŞÇİ
7 MAHMUT SAYIK YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
8 İBRAHİM HALİL ARITÜRK YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
9 MUHAMMED ENES YILMAZ ORTA ÖĞRENCİ
10 YALÇIN YALÇINKAYA YÜKSEK YÖNETİCİ
11 VEHBİ ÇOKAN YÜKSEK ASKERİ PERSONEL
12 AHMET GÜLLÜ YÜKSEK ÇİFTÇİ
13 ALİ HAYDAR KARA YÜKSEK MUHASEBECİ
14 MEHMET EROL DUYAR YÜKSEK EMNİYET MENSUBU
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EMİN GÜNEŞ YÜKSEK AVUKAT
2 LOKMAN YALÇIN YÜKSEK TÜCCAR
3 ADNAN SAĞLAM ORTA TÜCCAR
4 KAMİL TUNÇAY ORTA TÜCCAR
5 RÜSTEM ÇAKMAK ORTA SERBEST
6 ABUZER ÖZAYDIN ORTA SERBEST
7 MUSTAFA KOÇ İLK TEKSTİL
8 YAKUP ESMER ORTA ESNAF
9 AZİZ DOĞAN İLK MÜTEAHHİT
10 CUMA AYTIŞ YÜKSEK İNŞAAT TEKNİKERİ
11 ABDULLAH ÖZKINACI YÜKSEK MUHASEBE
12 AZİZ BAYLAN YÜKSEK ECZACI
13 ÖMER DEBEŞ ORTA MÜTEAHİT
162 / 181
ŞANLIURFA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
14 MUSTAFA KÖSE İLK ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULLAH DENCİK ORTA ESNAF
2 ŞERİF BİLGİN İLK ESNAF
3 MUSTAFA ATACA ORTA SERBEST
4 ATA PELVANOĞLU ORTA ÖĞRENCİ
5 HASAN ŞİL ORTA ÇİFTÇİ
6 HASAN KONGÜL ORTA EMEKLİ
7 KÜBRA BODUR ORTA ÖĞRENCİ
8 SİBEL KOÇ GÜVEN YÜKSEK ARKEOLOG
9 KÜBRA ÖZDEMİR ORTA ÖĞRENCİ
10 ERKAN YÜCEL SEYTİN YÜKSEK MUHASEBECİ
11 UĞUR BIÇAKLIOĞLU YÜKSEK ÖĞRENCİ
12 RUHİ ALPER ORTA EMEKLİ
13 SEZER ÖZSEVEN YÜKSEK ÖĞRENCİ
14 BURCU BİLİCİ ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NİMETULLAH ERDOĞMUŞ YÜKSEK MÜFTÜ
2 AYŞE SÜRÜCÜ ORTA SİYASETÇİ
3 NUSRETTİN MAÇİN ORTA PEYZAJCI
4 ÖMER ÖCALAN YÜKSEK GAZETECİ
5 ALİYE KIZILDAMAR YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 İSMAİL KAPLAN İLK SERBEST
7 ROZA YAZMACI YÜKSEK TEKNİKER
8 YUSUF YETİM YÜKSEK EMEKLİ
9 SONGÜL ARPA YÜKSEK EMEKLİ
10 ORHAN ÖZKAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
11 İSMAİL TELLİ YÜKSEK SERBEST
12 MEHMET ŞERİF BENDAŞ ORTA SERBEST
13 MERAL BALTER ORTA İŞSİZ
14 BİŞAR TÜYSÜZ ORTA ÇİFTÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AZİZ AYDINLIK İLK İŞ İNSANI
2 FETHİ YAMAÇ ORTA ESNAF
3 CEM KARAKEÇİLİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 UĞUR MİZAN ORTA MÜTEAHHİT
5 BAKIR AYDOĞDU ORTA ÇİFTÇİ
6 HALAF AYYILDIZ YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
7 MAHMUT YAZAR ORTA PETROL MÜHENDİSİ
8 AHMET MÜSRİ YÜKSEK AVUKAT
9 FARUK AKAN ORTA SANAYİCİ
10 CENGİZ İNAL İLK SERBEST ÖZEL
11 MUSTAFA EREN İLK ÇİFTÇİ
163 / 181
ŞANLIURFA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
12 AKİLE YEKTAŞ ORTA EMEKLİ HEMŞİRE
13 İBRAHİM HALİL YARIŞ ORTA ELEKTRİK TEKNİSYENİ
14 KEMAL EŞSİZ ORTA ÇİFTÇİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA NİYAZİ YANMAZ YÜKSEK ECZACI
2 HÜSEYİN DOLAP ORTA OPERATÖR
3 RIDVAN SÖYLEMEZ YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER
4 İZZET ÇİFTÇİ ORTA TÜCCAR
5 AYŞE EROĞLU ORTA EV HANIMI
6 KASIM KARADAŞ YÜKSEK AVUKAT
7 ZİYA AYDIN YÜKSEK AVUKAT
8 DAVUT KÜÇÜK YÜKSEK AVUKAT
9 AZİZ ŞAHAPOĞLU YÜKSEK MUHASEBECİ
10 MEHMET ŞÜKRÜ YILDIRIM ORTA TÜCCAR
11 BUŞRA MEN YÜKSEK TARİHÇİ
12 ŞEYHİSA KOŞDAŞ ORTA ÖĞRENCİ
13 MEHMET YAŞUK İLK İŞ ADAMI
14 İBRAHİM KAPLAN YÜKSEK BANKACI
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ZUHAL ÇİFTKAYA YÜKSEK BİLİM İNSANI
2 HASAN OĞUL YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 MEHMET ÇADIRCI YÜKSEK İŞ ADAMI
4 İMAM BADILLI ORTA İŞ ADAMI
5 MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI ORTA ESNAF
6 ABDULLAH TÜYSÜZ ORTA ESNAF
7 MEHMET GANİM BAŞAR YÜKSEK DOKTOR
8 VEYSEL DEMİR İLK SERBEST MESLEK
9 MEMDÜH DOĞRU YÜKSEK AVUKAT
10 OSMAN ESAT BUCAK YÜKSEK SERBEST MESLEK
11 MURAT KAÇAK ORTA İŞ ADAMI
12 İBRAHİM HALİL AĞIRTAŞ ORTA SERBEST MESLEK
13 FUAT AKSOY YÜKSEK ÇİFTÇİ
14 ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR YÜKSEK ÖĞRENCİ
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULKERİM KOÇ ORTA SERBEST
2 ŞEYHMUS EROL YÜKSEK MÜTEAHHİT
164 / 181
ŞIRNAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RİZGİN BİRLİK ORTA SERBEST/ÖZEL
2 HATİCE ATAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 MEHMET EMİN DİNDAR YÜKSEK TIP DOKTORU
4 MAHMUT ÖKTEN ORTA SERBEST/ÖZEL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAKİM ZEYREK İLK İŞ ADAMI / SANAYİCİ
2 YASİN BENEK İLK GÜVENLİK
3 HAKAN ATMACA YÜKSEK TARİHÇİ
4 MEHMET İNAN YÜKSEK SPOR YÖNETİCİSİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NASIH SEVİNİK ORTA SERBEST
2 EMCET YALÇIN YÜKSEK SERBEST
3 RIDVAN TATAR YÜKSEK SERBEST
4 ASIM ÖZALP ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YUSUF ÇELİK ORTA EMEKLİ
2 ANIL SOLMAZ ORTA ÖĞRENCİ
3 YİĞİT ALP YURDAKUL YÜKSEK AŞÇI
4 BİRKAN YÜCE ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN ÖZGÜNEŞ YÜKSEK SERBEST
2 NURAN İMİR ORTA SİYASETÇİ
3 HÜSEYİN KAÇMAZ YÜKSEK AVUKAT
4 SERDAR KÜNİ YÜKSEK DOKTOR
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SABRİ KUYTAN ORTA ÇİFTÇİ
2 ABDULKERİM VARLI ORTA ESNAF
3 GÜNDÜZ ÖKTEN İLK SİYASETÇİ
4 OSMAN YEREN ORTA TÜCCAR
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULLAH UMRAN EKİNCİ YÜKSEK AVUKAT
2 FAİK BUĞDAY YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
3 NİZAR ÖZDEN YÜKSEK DIŞ TİCARET
4 ZEKİ BEGİŞ YÜKSEK SERBEST
165 / 181
ŞIRNAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN TATAR YÜKSEK İŞ ADAMI
2 ABDULLAH GÜKÇE ORTA SERBERT MESLEK
3 HACİ ÖZER İLK İŞ ADAMI
4 AHMET MURÇOK ORTA SERBEST MESLEK
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MAHMUT ÖKTEN ORTA SERBEST
166 / 181
TEKİRDAĞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA ŞENTOP YÜKSEK HUKUKÇU
2 MUSTAFA YEL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ÇİĞDEM KONCAGÜL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 MESTAN ÖZCAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 KERİM ATALAY YÜKSEK AVUKAT
6 ABDULLAH ÖĞE YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 CEM KARACA YÜKSEK AVUKAT
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KORAY ÖNSEL YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 ÇIĞIR DOĞU ZORLU YÜKSEK YÖNETİCİ
3 MUSTAFA YILDIRIM YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 RECEP ÇALIŞKAN YÜKSEK TIP DOKTORU
5 MUHAMMER VAROL ORTA MÜTEAHHİT
6 ZEHRA ÇALIŞKAN ORTA MUHASEBECİ
7 OKTAY ÜSTÜN ORTA SERBEST/ÖZEL
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEMAL GÜNDOĞDU ORTA İŞÇİ
2 YASİN ÇİMEN YÜKSEK İŞÇİ
3 ŞİRİN ÇELİKEL İLK İŞÇİ
4 HÜSEYİN SÖĞÜT ORTA MUHASEBECİ
5 MEHMET ŞİRİN ALTUN YÜKSEK SERBEST
6 MAHMUT BOZKURT İLK İŞÇİ
7 ABDURRAHMAN İBRAHİMOĞLU ORTA MÜTEAHHİT
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN ORUK YÜKSEK EMEKLİ ALBAY
2 ÖZKAN İNCİ ORTA ESNAF
3 GÜRKAN TÜRKSOY YÜKSEK ESNAF
4 TEVFİK ATALAY YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
5 MEHMET AKİF ŞENOĞLU YÜKSEK EMEKLİ SUBAY
6 KENAN SERBEST ORTA TEKNİSYEN
7 YAREN KAPLAN ORTA TEKNİSYEN
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SALİM KAPLAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 FERAY MERTOĞLU YÜKSEK SİYASETÇİ
3 HÜSEYİN ERİŞ İLK KÜTÜPHANECİ
4 GURBET DEMİRHAN ORTA İŞSİZ
5 ERHAN GÖVERCİN İLK İŞÇİ
6 HALİME TUNÇ ORTA İŞSİZ
7 TEKİN ÇATALKAYA İLK İŞÇİ
167 / 181
TEKİRDAĞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 FAİK ÖZTRAK YÜKSEK EKONOMİST
2 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN YÜKSEK ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
3 CANDAN YÜCEER YÜKSEK DOKTOR
4 EMRE KÖPRÜLÜ YÜKSEK AVUKAT
5 ADEM DALGIÇ YÜKSEK DOKTOR
6 İSMAİL DOĞAROĞLU YÜKSEK DOKTOR
7 GÜLFER ÜMİT YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ARSLAN ATEŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
2 UĞUR GÜREL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 İBRAHİM İNCİ YÜKSEK MÜHENDİS
4 HALİL İBRAHİM KART YÜKSEK SERBEST
5 MUHAMMET ÖZKÜTÜKÇÜ YÜKSEK İKTİSATÇI
6 MUHAMMED YAMAN ORTA ÖĞRENCİ
7 FATİH TOYTEKİN ORTA ÖĞRENCİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ENEZ KAPLAN ORTA ESNAF
2 MUHTAR MAHRAMLI YÜKSEK TÜCCAR
3 HAZİM TAMER DODURKA YÜKSEK VETERİNER
4 BELMA KUVANCI YÜKSEK İŞ KADINI
5 OĞUZHAN AYDIN YÜKSEK MÜŞAVİR
6 ŞABAN TERZİ YÜKSEK SERBEST
7 NURCAN BALCI EROL YÜKSEK ARAŞTIRMACI
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TURAN ARSLAN YÜKSEK İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
168 / 181
TOKAT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YUSUF BEYAZIT YÜKSEK AVUKAT
2 MUSTAFA ARSLAN YÜKSEK AVUKAT
3 ÖZLEM ZENGİN YÜKSEK AVUKAT
4 FATİH AKGÜN YÜKSEK AVUKAT
5 ADEM DİZER YÜKSEK ECZACI
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YÜCEL BULUT YÜKSEK AVUKAT
2 CAHİT AÇIKKAPI YÜKSEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
3 MUSTAFA ERSAGUN DALAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 SERHAT BİLGİN YÜKSEK MAKİNA YÜKSEK MÜH.
5 FİLİZ YILMAZER YÜKSEK ÖĞRETMEN
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ŞENEL ALTUNTAŞ İLK SERBEST
2 FEHMİ GÖNÜL ORTA TÜCCAR
3 ADEM ADIGÜZEL İLK ESNAF
4 ZÜBEYİR DAĞLI ORTA ÖĞRENCİ
5 ÖMER FARUK BALIK ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HANDAN FATİH YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 ABDULLAH SEZGİN YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 ÖZKAN ÇAKMAK ORTA TEKNİKER
4 HATİCE YAVUZ ORTA ESNAF
5 SELÇUK CANBİLEK YÜKSEK TIBBİ TANITIM MÜMESSİLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET TAHA DENİZ YÜKSEK SERBEST
2 RANA RENDE ORTA SERBEST
3 NAMET ERTOĞAN ORTA ÖĞRENCİ
4 MUHAMMET VEYSEL YILDIZ ORTA ÖĞRENCİ
5 SERVET YÜKSEL İLK İŞÇİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 KADİM DURMAZ YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 HASAN EFE UYAR YÜKSEK AVUKAT
3 ÇAĞDAŞ KURTGÖZ YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
4 DURAN BELENE YÜKSEK İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
5 GÜLPERİ COŞAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
169 / 181
TOKAT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BİLAL METEHAN AYDIN YÜKSEK MÜHENDİS
2 SADİ ARHAN ORTA SERBEST
3 AYŞE GÖNAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
4 İHSAN YİĞİT YÜKSEK İŞLETMECİ
5 ALİ KÜÇÜK İLK SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT YÜKSEK MÜHENDİS
2 FATİH DEMİRKOL YÜKSEK İŞ ADAMI
3 İRFAN ALPAT YÜKSEK MÜHENDİS
4 ŞULE ORUÇ YÜKSEK KAMU ÇALIŞANI
5 ALİ TURAN TOKGÖZ YÜKSEK YÖNETİCİ
170 / 181
TRABZON İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHAMMET BALTA YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 ADNAN GÜNNAR YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
3 BAHAR AYVAZOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 SALİH CORA YÜKSEK AVUKAT
5 VEHBİ KOÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 SELÇUK ÇEBİ YÜKSEK SPORCU
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NİHAT BİRİNCİ ORTA İŞADAMI
2 İBRAHİM ÇAKIR YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 MURAT AKSOY YÜKSEK JEOLOJİ MÜHENDİSİ
4 EMİRHAN SEÇKİN YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 İSMAİL HAKKI KALYONCU YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
6 EMBİYA CEVAHİR YÜKSEK MUHASEBECİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ALİ OKÇU ORTA ESNAF
2 ARİF UZUN YÜKSEK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
3 FATMA ÇELİK İLK EV HANIMI
4 RIDVAN ÜZÜMCÜ YÜKSEK SERBEST
5 ADEM YILDIZ ORTA ÇİFTÇİ
6 ŞENAY COŞKUN ORTA EV HANIMI
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN AVNİ OĞUZHAN YÜKSEK ÇİFTÇİ
2 VAROL SOYDAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
3 İNCİ GÜNGÖR YÜKSEK MİMAR
4 BÜLENT SARAL ORTA ÇİFTÇİ
5 HAMDİ BAYRAM ORTA ÇİFTÇİ
6 YETER FİKİRDANIŞ ORTA SEKRETER
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN TAKA ORTA EMEKLİ
2 AHMET HAZAR DİLAVER ORTA EMEKLİ
3 KADER UZUN MADENKUYU YÜKSEK ÖĞRENCİ
4 NURETTİN KARADENİZ ORTA SERBEST
5 GÜVEN ATABAY YÜKSEK SERBEST
6 DURSUN ALİ KURT İLK SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET KAYA YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
2 ABDULKADİR ÇELEBİ YÜKSEK İKTİSATÇI
171 / 181
TRABZON İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
3 HİKMET NURİ AYDIN YÜKSEK MATEMATİK MÜHENDİSİ
4 SUNAY KURTOĞLU ORTA SERBEST ÖZEL
5 İSMAİL KAYNAR YÜKSEK AVUKAT
6 MERTCAN FERO ORTA ÖĞRENCİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEVAT KURT ORTA ESNAF
2 MURAT ÖZCAN YÜKSEK EĞİTİMCİ
3 ÜMİT ÇEBİ ORTA YÖNETİCİ
4 FURKAN ENES KOCAGÖZ ORTA YÖNETİCİ
5 İBRAHİM BAŞ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
6 MEHMET UZ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN ÖRS YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 OSMAN AKBULUT ORTA İŞ ADAMI
3 TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN YÜKSEK DOKTOR
4 TUNA TAŞKIN YÜKSEK YÖNETİCİ
5 MURAT KELEŞ YÜKSEK İŞLETMECİ
6 NEŞE AY ORTA İŞ KADINI
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ OSMAN ŞENOL ORTA SERBEST
2 SÜLEYMAN KOL YÜKSEK TEKNİKER
172 / 181
TUNCELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAKAN ÖZER ORTA SERBEST/ÖZEL
2 NAZİF YILDIRIM YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA KEMAL DUYGULU YÜKSEK TIP DOKTORU
2 HAYDAR ERİŞTİ YÜKSEK MEMUR
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET KÖMÜRCÜ YÜKSEK ELEKTRONİK-FOTO
2 ÖMER FARUK ALTUNGÖK YÜKSEK SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NİHAL GÜNDOĞAN YÜKSEK AVUKAT
2 SÜLEYMAN ÇELİK ORTA SERBEST
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİCAN ÖNLÜ ORTA SİYASETÇİ
2 MERAL HANBAYAT YEŞİL YÜKSEK AVUKAT
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 POLAT ŞAROĞLU YÜKSEK İŞ İNSANI
2 MESUT COŞKUN ORTA EMEKLİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DURSUN GÖK ORTA SERBEST
2 MUHAMMED MÜCAHİD ERGEN ORTA SERBEST
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DÜZGÜN DEMİR YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 ALMILA MARAŞ YÜKSEK AVUKAT
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN ÖZDEMİR YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
173 / 181
UŞAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ALTAY YÜKSEK AVUKAT
2 İSMAİL GÜNEŞ YÜKSEK DOKTOR
3 MERT ŞİŞMAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUHTEREM KURUÇAY ORTA ELEKTRİK TEKNİSYENİ
2 AHMET GÜRTEN YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 MUHAMMET FATİH ERDOĞAN YÜKSEK İKTİSATÇI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET SALİH TOSUN ORTA GAZETECİ
2 NURULLAH IŞIK İLK İŞÇİ
3 MUSA GÜNER ORTA SERBEST
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RAMAZAN PEKER İLK EMEKLİ
2 ELİF ÇOBANOĞLU ORTA EMEKLİ MEMUR
3 UĞURCAN AVCI ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SÜLEYMAN SÖZKESEN ORTA EMEKLİ
2 ŞÜKRAN SARI İLK İŞÇİ
3 NURETTİN OKAN KAYA ORTA SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖZKAN YALIM ORTA SERBEST/ÖZEL
2 İSMET AKIN YÜKSEK İŞ İNSANI
3 ALİ KARAOBA YÜKSEK DOKTOR
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RAMAZAN YAVUZ ACAR YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 HÜSEYİN ÇAKMAK YÜKSEK HARİTA MÜHENDİSİ
3 İBRAHİM DAĞGEZEN YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NEŞE YILMAZ YÜKSEK İŞ KADINI
2 ALİ KURT YÜKSEK AVUKAT
3 ÖZDEMİR KOÇYİĞİT YÜKSEK DOKTOR
174 / 181
VAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 OSMAN NURİ GÜLAÇAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 İRFAN KARTAL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 ABDULAHAT ARVAS ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 EBUBEKİR KAÇMAZ YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 GÜLŞEN ORHAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 YILMAZ KILIÇ ORTA MEMUR
7 BİLAL EMRE YÖRÜK YÜKSEK YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF
8 MALİK ÖZBEY YÜKSEK AVUKAT
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 REMAZAN ÜÇBAŞ ORTA İNŞAATÇI
2 ŞAHİN YAĞAR YÜKSEK İŞADAMI
3 YAHYA CANCAN ORTA SERBEST
4 ABDULSELAM ARVAS YÜKSEK ESNAF
5 YAŞAR ARAS İLK İŞADAMI
6 MEHMET POLAT YÜKSEK EMEKLİ
7 SELİM GÜMÜŞ YÜKSEK İŞ ADAMI
8 NURETTİN KERETAŞ İLK SERBEST
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 RASİM SAYĞIN YÜKSEK AVUKAT
2 MEHMET MEHDİ OĞUZ YÜKSEK AVUKAT
3 FARUK TASAN YÜKSEK ESNAF
4 SELİM SİVİ İLK EMEKLİ
5 EMRE AYCAN ORTA SERBEST
6 AHMET BAĞ ORTA SEREST
7 MÜZAFER BALIKCI ORTA ESNAF
8 MEHMET EMİN EKİNCİ İLK ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HALİL HALİT TOKER ORTA SERBEST
2 CAFER SİNCER YÜKSEK EĞİTİMCİ
3 AZİZ ÇİFTÇİ ORTA YAZILIM GELİŞTİRİCİ
4 EBRU ÖZTÜRK YÜKSEK OTEL MÜDÜRÜ
5 NURİ KAYA ORTA ÖĞRENCİ
6 AYTAÇ ÖZTÜRK ORTA ÖĞRENCİ
7 YUSUF KARTAL İLK İŞÇİ
8 YAĞMUR EKİM YILMAZ ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEZAİ TEMELLİ YÜKSEK AKADEMİSYEN
2 BEDİA ÖZGÖKÇE ERTAN YÜKSEK AVUKAT
3 MURAT SARISAÇ YÜKSEK SİYASETÇİ
175 / 181
VAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
4 MUAZZEZ ORHAN YÜKSEK İŞLETMECİ
5 TAYİP TEMEL İLK GAZETECİ
6 CENGİZ ÇİÇEK YÜKSEK AVUKAT
7 MUKADDES KARAKOÇ İLK EV KADINI
8 ASUMAN YELMAZER YÜKSEK ÖĞRETMEN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET KURUKCU ORTA SERBEST/ÖZEL
2 FAHREDDİN ÇUYRAK ORTA SERBEST/ÖZEL
3 HALUK TERZİOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ŞANEL GÜLOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 ERKAN KAÇMAZ ORTA SERBEST/ÖZEL
6 NEVZAT KOÇ İLK SERBEST/ÖZEL
7 NERİMAN KARTAL ORTA SERBEST/ÖZEL
8 ŞAHİN ÖZTEKİN ORTA SERBEST/ÖZEL
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖZAY İLHAN YÜKSEK VETERİNER
2 KEREM BAYRAM ORTA SERBEST
3 MEHMET ENGİN GÜNGÖR YÜKSEK YÖNETİCİ
4 MEHMET AŞIK AKBAŞ ORTA MEKANİK
5 YUSUF ÖZEN ORTA İŞÇİ
6 SIDIKA EBİNÇ ORTA EV HANIMI
7 MEHMET ŞİRİN CENGİZ İLK ESNAF
8 MUSTAFA TERİM İLK EMEKLİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SELİM ÖZGÖKÇE ORTA SERBEST MESLEK
2 FUAT GÖÇER ORTA GENEL MÜDÜR
3 TÜLAY ÇİVİ YÜKSEK GRAFİKER
4 BAYRAM TARIK ÖZELER YÜKSEK YÖNETİCİ
5 TANER BABACANOĞLU YÜKSEK SERBEST
6 AHMET CEYHAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
7 FUAT BAKAN İLK İŞ ADAMI
8 ALPARSLAN DENİZ ORTA SERBEST
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULMENAF KIRAN YÜKSEK AVUKAT
2 İDRİS AHİ ORTA ESNAF
176 / 181
YALOVA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MELİHA AKYOL ORTA ÖĞRENCİ
3 HASAN ÖZÇELİK YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN TOPÇULAR ORTA EMEKLİ
2 ALİ OĞUZ BERBEROĞLU YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
3 METE ÖRNEK YÜKSEK PAZARLAMA İLETİŞİM UZMANI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERKAN CABAS ORTA İŞÇİ
2 MEHMET SAİT ÖKÇE İLK İŞÇİ
3 ABDULHAMİT DEMİR ORTA İŞÇİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA LÜTFİ BAL ORTA EMEKLİ
2 BEGÜM SULTAN İŞBİLEN YÜKSEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
3 İLHAN YÖRÜK YÜKSEK EMEKLİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ FUAT HATİP ORTA İŞÇİ
2 HEDİYE POLAT İLK EV KADINI
3 ABDURRAZAK EKİNCİ ORTA EMEKLİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÖZCAN ÖZEL YÜKSEK EĞİTİMCİ
2 ERTAN ŞENER YÜKSEK ESNAF
3 MEHMET GÜREL YÜKSEK ŞEHİR PLANCISI
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA BALTA YÜKSEK MÜHENDİS
2 FEVZİ AYGÜN YÜKSEK ESNAF
3 İSMAİL KUZU ORTA EMEKLİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÜNLEM ÜSTEL YÜKSEK MÜHENDİS
2 ELİF AKYOL TOSUN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
3 NUR GEMALMAZ AYAZ YÜKSEK BİLİM İNSANI
177 / 181
YOZGAT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BEKİR BOZDAĞ YÜKSEK AVUKAT
2 YUSUF BAŞER YÜKSEK AVUKAT
3 SİBEL YILDIRIM YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
4 İSKENDER MİNAR YÜKSEK AVUKAT
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İBRAHİM ETHEM SADEF ORTA İŞADAMI
2 YUSUF MERTOĞLU YÜKSEK EKONOMİST
3 OSMAN GÖZAN ORTA İŞADAMI
4 AHMET ÖZBEK YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İHSAN ÖZDEMİR ORTA SERBEST
2 MÜRSEL GÜLSARİ ORTA ÖĞRENCİ
3 MUHAMMED FURKAN KARAHAN ORTA ÖĞRENCİ
4 AYETULLAH EKİN ORTA ÖĞRENCİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AHMET AKKAŞ ORTA EMEKLİ
2 KADİR ÜNSAL YÜKSEK EMLAKÇI
3 MUSTAFA KILIÇARSLAN ORTA İŞÇİ
4 HAS İBRAHİM GÖLE ORTA İŞÇİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YUSUF ARAN ORTA SERBEST
2 MEHMET ŞİRİN EREZ ORTA EMEKLİ
3 DENİZ ÖZTÜRK ORTA SERBEST
4 CEM EREN ASLAN ORTA SERBEST
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ KEVEN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 NADİR ÜNAL ORTA ÇİFTÇİ
3 RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU ORTA HALKLA İLİŞKİLER
4 ŞAHİN BOZDEMİR YÜKSEK KAMU GÖREVLİSİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET DEMİREL ORTA İŞ ADAMI
2 ZİYA KOÇAK ORTA TURİZİMCİ
3 ALİ YURT YÜKSEK YÖNETİCİ
4 İRFAN TAŞKIN YÜKSEK FİZİKÇİ
178 / 181
YOZGAT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEYİT YÜCEL YÜKSEK EKONOMİST
2 DERVİŞ VURAL YÜKSEK MÜŞAVİR
3 GÖKHAN GENÇASLAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
4 AKIN UYAR YÜKSEK AVUKAT
179 / 181
ZONGULDAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 POLAT TÜRKMEN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2 AHMET ÇOLAKOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3 HAMDİ UÇAR YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 ZÜLEYHA ARIMAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 BURHAN ONUK YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HAMDİ AYAN YÜKSEK MADEN TEKNİKERİ
2 ABDULLAH BEKAR YÜKSEK İŞADAMI
3 FEHMİ NUHOĞLU YÜKSEK ESNAF
4 TANER KAYI YÜKSEK MEMUR
5 SEBİL SÜMEYYE BIYIKLI ORTA EV HANIMI
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NECMETTİN AYDIN ORTA ÇİFTÇİ
2 ETHEM ALPTEKİN ORTA ESNAF
3 SEVİM SAVRAN ORTA EV HANIMI
4 MEHMET ERKAN YAVUZ ORTA GAZATECİ
5 NEYTULLAH TÜSÜ İLK ESNAF
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SAVAŞ ORUÇ YÜKSEK İŞÇİ
2 İSMAİL CİHAT İÇELLİLER YÜKSEK DOKTOR
3 UMUT KAPTAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
4 ŞERAFETTİN KİREN ORTA EMEKLİ MADENCİ
5 PERİHAN ÖZHİM ORTA ÖĞRENCİ
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET ZEKİ SALMANOĞLU YÜKSEK SERBEST
2 BEDİRHAN GÜNEŞ İLK SERBEST
3 EVLİYA GÜDAN ORTA ÖĞRENCİ
4 ASYA GEZER YÜKSEK TARİHÇİ
5 FEVZİ KAYA YÜKSEK ÖĞRETMEN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ÜNAL DEMİRTAŞ YÜKSEK AVUKAT
2 DENİZ YAVUZYILMAZ YÜKSEK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
3 UMUT BAŞOĞLU YÜKSEK İŞ İNSANI
4 MERVE KIR YÜKSEK AVUKAT
5 ÇİĞDEM ŞEKERCİ YÜKSEK KİMYAGER
180 / 181
ZONGULDAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
Örnek:41
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BURAK EROL YÜKSEK MÜHENDİS
2 GÖKHAN GÖKTAŞ YÜKSEK MÜHENDİS
3 MEHMET YAMAN YÜKSEK MÜHENDİS
4 ENGİN ZEREN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 YAVUZ SÜLEYMAN KÜŞ ORTA İMAM HATİP
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 AYDIN TÜMEN YÜKSEK İSTATİSTİKÇİ
2 MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
3 FEHİME ÇAKIR YÜKSEK YÖNETİCİ
4 HAVA ÇİÇEK İLK EV HANIMI
5 MUSTAFA ADİL ÖZKAN YÜKSEK EKONOMİST
BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SAFİYE ORHAN BALTACIOĞLU İLK SERBEST MESLEK

Admin 2


    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner37

banner26

banner34