İyiliğin Renkleri Resim Sergisi

Hanımefendi Beyhan Demirtaş, “İyiliğin Renkleri” Konulu Resim Sergisi'ndeki Eserleri İnceledi

12 Şubat 2019 Salı 09:00
Bu haber 908 kez okundu
İyiliğin Renkleri Resim Sergisi
banner39
 HANIMEFENDİ BEYHAN DEMİRTAŞ, “İYİLİĞİN RENKLERİ” KONULU RESİM SERGİSİ'NDEKİ ESERLERİ İNCELEDİ

Vali Mahmut Demirtaş'ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Çocuk Kanser Derneği (ÇOKAD) ve Vagabond Galeri tarafından düzenlenen “İyiliğin Renkleri” konulu resim sergisinde sergilenen eserleri inceledi.

KANSER HASTASI ÇOCUKLAR YARARINA DÜZENLENDİ

8-9 ve 10 Şubat tarihleri arasında sanatseverlerin beğenisine sunulan resimleri dikkatle inceleyen Hanımefendi Beyhan Demirtaş, serginin kanser hastası çocuklar için düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

SERGİDEN ELDE EDİLEN GELİR, "CANEVİ" PROJESİ İÇİN HARCANACAK

ÇOKAD Başkanı Celal Çelebi, sergideki incelemeleri sırasında Hanımefendi Beyhan Demirtaş'a verdiği bilgilerde, bu yıl kuruluşunun 25. yılını kutlayan Çocuk Kanser Derneği’nin, kanserli çocukların yararına düzenlediği “İyiliğin Renkleri” resim sergisinden elde edilecek gelirin, yine dernek tarafından hazırlanan ve kanserli çocukların tedavi sürecinde aileleri ile birlikte kalabilecekleri bir konukevi projesi olan "CANEVİ" projesine harcanacağını belirtti.

HANIMEFENDİ BEYHAN DEMİRTAŞ, DERNEK YÖNETİCİLERİ ve RESSAMLARI TEBRİK ETTİ

Bu anlamlı sergi ve "CANEVİ" projesinden dolayı dernek yöneticilerine teşekkür eden ve başarılar dileyen Vali Mahmut Demirtaş'ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, desteklerinden dolayı ressamlar Ayla Seyman, Berk Kaya, Beşir Bayar, Güzin Atıl, Hakan Çapkan, İpek Çakallı, K. Cem Çelik, Mehtap Atıl, Mesut Dikel, Musa Hatan, Müge Süel, Müslüm Teke, Oben Yılmaz, Pınar Ervardar, Ünal Kuş, Vagabond Galeri sahibesi ve ressam Sibel Nur Ener’i tebrik etti.

admin 4

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner35

banner38

banner37

banner34