Adana EPC Hastanesi

Adana EPC Hastanesi haftaya açılış yaparak hasta kabulüne başlayacak...

11 Nisan 2012 Çarşamba 12:02
Bu haber 74797 kez okundu
Adana EPC Hastanesi
banner1

Adana EPC Hastanesi haftayaaçılış yaparak hasta kabulüne başlayacak...
Önümüzdeki günler içerisinde açılması beklenen Özel EPC Hastanesi,  isminden de anlaşılacağı gibi (epc-estetik plastik cerrahi) özellikle Estetik Plastik Cerrahi alanında ağırlıklı olmak üzere; KBB (Kulak Burun Boğaz), Dermatoloji ve Diyetisyenlik alanında hizmet vermeyi planlıyor.

Tasarımının, hizmet konseptine uygun bir şekilde projelendirilmiş olması sonucu ortaya çıkan mimari yapı bölgemizde dikkatleri üzerine toplamakta.

Hastanenin gerek mimarisi ve alt yapısı gerekse tıbbi donanım ve personel-kadro yapısı ile sağlık hizmetini en üst düzeye taşımayı hedeflediği hastane yönetimince belirtiliyor.

Kadrosunda 6 Plastik Cerrahi Uzmanı; Prof. Dr. Sabri Acartürk, Op. Dr. Yalçın Kaya, Op. Dr. Mahmut Yıldız, Op. Dr. Sadık Karakaya, Op. Dr. Süleyman Uslular, Op. Dr. Öznur Pekedis bulunmakta.

Ayrıca, KBB’de Op. Dr. Mustafa Özler Eker, Dermatoloji’de Uz. Dr. Deniz Karşılayan, Diyetisyen Sema Şimşek, Radyolojide Prof. Dr. Ertuğrul Eğilmez, Biyokimya’da Uz. Dr. Nilgül Aktan Küçükcan hizmet verecek.

Özel EPC Hastanesi’nde ağırlıklı olarak estetik ameliyatlar, plastik cerrahi ameliyatlarının yanında saç ekimi, yüz gençleştirme, dolgu ve botox uygulamaları yapılması ve ayrıca kurulan lazer biriminde de birçok lazer uygulaması planlanmış. (Yüz gençleştirme, lazer epilasyon, leke ve dövme tedavisi, cilt bakımı uygulamaları)

Özel EPC Hastanesi’nde tüm bunların yanı sıra bünyesinde barındırdığı Yanık Tedavi Merkezinde yeni ve eski yanıklı hastaların tedavileri de yapılacak.


Poliklinikler;

  • Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi
  • Genel Cerrahi
  • Enfeksiyon Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz
  • Diş Polikliniği
  • Dermatoloji
  • Diyetisyen
  • Bebek Bakım ve Emzirme Odası

Adres:Yüzüncüyıl Mah.  85019  sokak no:8 Çukurova (Carrefour  yanı)

Tel: 0322 260 00 01

Faks:0322 260 00 10    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner37

banner27

banner34