Ekrem İmamoğlu Mazbatasını Aldı mı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: “Bu başarı topluma hizmet etmek için yola çıkan insanların ve birlikte yaşamak isteyen milyonların başarısıdır.” dedi.

18 Nisan 2019 Perşembe 08:42
Bu haber 923 kez okundu
Ekrem İmamoğlu Mazbatasını Aldı mı
banner39
 CHP GENEL BAŞKAN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU’NUN MAZBATASINI ALMASINA İLİŞKİN İLK AÇIKLAMASI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: “Bu başarı topluma hizmet etmek için yola çıkan insanların ve birlikte yaşamak isteyen milyonların başarısıdır.”
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını aldığı anları Genel Merkezdeki odasından takip eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

Çok mutluyum, huzurluyum, duyguluyum, büyük bir başarı elde ettik. Bu başarı; Türkiye için, çocuklarımız için, onların geleceği için, demokrasimiz için, hep birlikte huzur içinde yaşamak için, bu topluma hizmet etmek için yola çıkan insanların başarısıdır. Bu başarı birlikte yaşamak isteyen milyonların başarısıdır.
Dolayısıyla mutluluğumu ancak böyle anlatabiliyorum.
Arkadaşlarım, milletvekili arkadaşlarım, Merkez Yönetim Kurulundaki görev alan Genel Başkan Yardımcısı arkadaşlarımız, Grup Başkanvekili arkadaşlarım ve bütün personelimiz, Cumhuriyet Halk Partisinin bütün personeli gerçekten de gecesini gündüzüne katarak çalıştı, çaba harcadı, emek harcadı ve güzel bir sonuç elde ettik.
Türkiye’ye hayırlı olsun diyorum.

admin 4

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner38

banner37

banner34