Romatizmanın Bitkisel Tedavisi

Romatizmaya iyi gelen şifalı bitkiler, şifalı tedavi yöntemleri

31 Aralık 2017 Pazar 14:44
Bu haber 513 kez okundu
Romatizmanın Bitkisel Tedavisi
banner1
 Romatizmaya iyi gelen şifalı bitkiler, şifalı tedavi yöntemleri

Romatizma hastalığı 100’den fazla hastalığı kapsayan kas ve eklemlerin ağrı yapma şikayetidir. Romatizma iltihaplı ve iltihapsız olarak ikiye ayrılır.

İltihaplı Romatizma da mikrop, ürik asit ve bazı kristallerin eklemlerde veya ilgili kısımlarda yaygınlaşarak oluşturdukları hastalıktır.

İltihapsız Romatizma’da ise eklemlerde iltihap olmadan aşınma ve kireçlenmelerden kaynaklı ağrılar oluşmaktadır.

Romatizma hastalığının şifalı bitkiler ile tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Doğal ve bitkisel yöntemler ile Romatizma ağrılarını azaltmak mümkündür. Romatizma hastalığına erkeklere oran ile kadınların yakalanma oranı daha yüksek olduğu bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Romatizma hastalığı bilindiği üzere bir çok hastalığın (kas ve eklemlerde ağrı yapan) ifade şekli olarak görülmektedir. Bu yüzden hastalığınıza tanı konulması ve Romatizmanızın hangi tür olduğunun tespit edilmesi için aile hekimi veya doktorunuzun kontrollerinde şifalı bitkilerden yapılmış Romatizmaya iyi gelen alternatif ilaçları denemenizi tavsiye ederiz.

Romatizmaya bulaşmak istemiyorsanız Et ve Çay’ı fazla tüketmeyin. Çünkü Et ve Çay’da bulunan üre sayısının yüksek olması romatizma hastalığına yakalanma riskini arttırabilir.

Romatizmal Sancı ve Ağrılarına İyi gelen Alternatif ilaçlardan biri Bal’dır.

admin 4

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner37

banner24

banner34