Öne Çıkanlar Optimum Outlet Adana AVM koronavirus için alınan önlemler cumhurbaşkanı erdoğan a suikast davası dünyadaki en sağlam kasalı araba Adanada 9 bin 469 vatandaş sorgulandı

Bu haber kez okundu.

Dev Derbinin Hakemi Belli Oldu

 
2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu 9. hafta maçları 25, 26, 27 ve 28 Ekim'de; TFF 1. Lig 9. hafta maçları 25, 26, 27 ve 28 Ekim'de oynanacak maçlarla devam edecek.


















Süper Lig Cemil Usta Sezonu -  9.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler


20:30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

MKE ANKARAGÜCÜ
(H) KORAY GENÇERLER
(Y) SERKAN OK
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(V) VOLKAN BAYARSLAN
(A) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(T) BERK ÖZBEK
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
(T) ALPER YÜCEL
ÇAYKUR DİDİ


15:00

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

ANTALYASPOR A.Ş.
(H) ALPER ULUSOY
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(D) ŞEREF TAŞTAN
(V) ARDA KARDEŞLER
(A) YİĞİT ARSLAN
(T) CENK ALTUN
(T) AHMET SULA
(T) İBRAHİM TAN
YENİ 4 EYLÜL STADI


17:30

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
(H) SERKAN TOKAT
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) GÜREL UZUNER
(V) FIRAT AYDINUS
(A) MURAT ERDOĞAN
(T) AHMET TOLUNAY
(T) ADNAN KARAYEL
(T) SERKAN ATALAY
KALYON STADYUMU


20:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) ALPER ÇETİN
(V) HALİL UMUT MELER
(A) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(T) ALTAN KUTUCU
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
(T) CENGİZ ÖNEN
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ


14:00

BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) EKREM KAN
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) YAKUP ÖZHAN
(V) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(A) KEREM ERSOY
(T) LEVENT KARABUDAK
(T) AHMET KORKMAZ
(T) RECEP KULAK
YENİ MALATYA STADYUMU


16:30

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) SAMET ÇİÇEK
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) SİNAN DERECİ
(V) BAHATTİN ŞİMŞEK
(A) YASİN KOL
(T) AHMET ŞAHİN
(T) BÜLENT KANTAR
(T) BİLAL SATICI
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU


16:30

GENÇLERBİRLİĞİ
-
Detaylar

YUKATEL DENİZLİSPOR
(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) BİLAL GÖLEN
(D) ERDEM TEMEL
(V) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(A) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(T) ZEKİ UZUN
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
(T) HAKAN BAŞ
ERYAMAN STADYUMU


19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
(H) METE KALKAVAN
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) ATİLLA KARAOĞLAN
(V) CÜNEYT ÇAKIR
(A) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(A) BAHATTİN DURAN
(T) EKREM İNCİ
(T) HAKAN CİVA
(T) MEHMET YAVUZ
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
VODAFONE PARK


20:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) ALİ PALABIYIK
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) EMRE MALOK
(V) ABDULKADİR BİTİGEN
(A) TARIK ONGUN
(T) CEMİL KAYHAN
(T) EKREM GÜLEN
(T) UFUK ILGAZ
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM


TFF 1. Lig -  9.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler


19:00

BOLUSPOR
-
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) CEMAL BİNGÜL
(Y) MURAT ALTAN
(D) SERHAD ÜRKMEZ
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
(T) BÜLENT BALTA
(T) ERHAN ASLAN
BOLU ATATÜRK


14:00

CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

ALTINORDU
(H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) BARKIN KARA
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) SURURİ SAYDAM
(T) HALİT YAKUPOĞLU
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI


16:30

BALIKESİRSPOR
-
Detaylar

ADANASPOR A.Ş.
(H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(Y) MURAT ŞENER
(D) YÜCEL BÜYÜK
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) VELİ KESER
(T) NAZİF ÇILDIR
BALIKESİR ATATÜRK


16:30

İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

BURSASPOR
(H) KADİR SAĞLAM
(Y) UTKU TUNAVELİOĞLU
(Y) CEMAL ALPAY
(D) R.ALKIM AKSOY
(T) NESLİHAN HOCAOĞLU
(T) SELİM ARICI
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI


19:00

ALTAY
-
Detaylar

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
(H) MERT GÜZENGE
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(Y) KEMAL MAVİ
(D) CAN CENGİZ
(T) AHMET SERT
(T) SÜLEYMAN KUTAY
(T) SÜLEYMAN BASA
MENEMEN İLÇE STADI


14:00

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

HATAYSPOR
(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) MEHMET YILDIRIM
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
ERZURUM KAZIM KARABEKİR


16:30

GİRESUNSPOR
-
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(Y) KEMAL ELMAS
(D) GÜRCAN HASOVA
(T) SUAT ÇOBAN
(T) ERCAN TAĞ
(T) TEMEL TÜYSÜZ
GİRESUN ATATÜRK


19:00

ADANA DEMİRSPOR
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) CEMİL TUNÇ
(Y) BURAK CANSIZ
(D) ŞAHİN BERKER
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) OSMAN KAYAALP
5 OCAK FATİH TERİM


19:00

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

AKHİSARSPOR
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) GÖKMEN BALTACI
(D) VELİ KARAKAYA
(T) BOZKURT BERKER
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) REFİK EMRE
OSMANLI STADI



KAYNAK: TFF


ADMİN 1



KAYNAK: TFF
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner35

banner38

banner37

banner34