Liglerde Haftanın Programı

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 32. Hafta maçları 19, 20, 21 ve 22 Mayıs'ta; TFF 1. Lig 34. Hafta maçları 20 Mayıs'ta oynanacak

19 Mayıs 2017 Cuma 06:56
Bu haber 143 kez okundu
 Liglerde Haftanın Programı
 
Karşılaşmaların programı şöyle:


Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu -  32 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.05.2017
20:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA GALATASARAY A.Ş. -
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) ALİ PALABIYIK 
(Y) KEREM ERSOY 
(Y) SERKAN OLGUNCAN 
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU 
(G) ENGİN KURT 
(T) HASBİ SEVİNDİK 
(T) SURURİ SAYDAM 
(T) HAKAN YAPAN 
20.05.2017
13:30
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU 
(Y) EKREM KAN 
(Y) SERKAN ÇİMEN 
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(G) MUSTAFA ARSLAN 
(T) AHMET HAMDİ USTA 
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN 
(T) FAHREDDİN SELÇUK 
20.05.2017
16:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) TOLGA ÖZKALFA 
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM 
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU 
(D) ALİ ŞANSALAN 
(G) MÜRVET SEZER 
(T) SUAT ÇOBAN 
(T) GÖKHAN ÖZSAVAŞ 
(T) CEVAT OCAK 
20.05.2017
19:00
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. -
Detaylar
BURSASPOR (H) HALİL UMUT MELER 
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY 
(Y) İLKER TAKPAK 
(D) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY 
(T) NİHAT DOKER 
(T) CENGİZ AKAR 
(T) MURAT KANGALGİL 
20.05.2017
19:00
VODAFONE ARENA BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) SERKAN ÇINAR 
(Y) KEMAL YILMAZ 
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU 
(D) ABDULKADİR BİTİGEN 
(G) SEFER ALTUNTAŞ 
(T) İBRAHİM YUŞAN 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) MURAT KARAMAN 
21.05.2017
16:00
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU ATİKER KONYASPOR -
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) ARDA KARDEŞLER 
(Y) MEHMET CEM SATMAN 
(Y) ORKUN AKTAŞ 
(D) SARPER BARIŞ SAKA 
(G) HÜSEYİN SABANCI 
(T) MURAT YAMAK 
(T) HAKAN ATASOY 
(T) BARIŞ BİRİNCİ 
21.05.2017
19:00
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ TRABZONSPOR A.Ş. -
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) FIRAT AYDINUS 
(Y) SERKAN OK 
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU 
(D) SERKAN TOKAT 
(G) OĞUZ SARVAN 
(T) SÜLEYMAN ARKAN 
(T) SÜLEYMAN KUTAY 
(T) ERHAN ASLAN 
22.05.2017
20:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) ÜMİT ÖZTÜRK 
(Y) İSMAİL ŞENCAN 
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR 
(D) HAKAN CEYLAN 
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN 
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR 
(T) NURULLAH ÖZTÜRK 
(T) ABBAS ÖĞRAŞ 
22.05.2017
20:00
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
AYTEMİZ ALANYASPOR (H) KUTLUHAN BİLGİÇ 
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN 
(Y) SERKAN GENÇERLER 
(D) MURAT ÖZCAN 
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU 
(T) BÜLENT BAYAZIT 
(T) BÜLENT KANTAR 
(T) RAMAZAN GÜN 

TFF 1.Lig -  34 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.05.2017 
18:30
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR -
Detaylar
MANİSASPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN 
(Y) ERDEM BAYIK 
(Y) MEHMET METİN 
(D) YİĞİT ARSLAN 
(G) TANER GİZLENCİ 
(T) CENK ALTUN 
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ 
(T) ERHAN ŞAHİN 
20.05.2017 
18:30
GAZİANTEP STADYUMU GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR -
Detaylar
GİRESUNSPOR (H) SUAT ARSLANBOĞA 
(Y) ASIM YUSUF ÖZ 
(Y) ERKAN AKBULUT 
(D) TOLGA KADAZ 
(G) NECDET ERDİLEK 
(T) ORHAN TATAR 
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL 
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK 
20.05.2017 
18:30
ŞANLIURFA GAP ARENA ŞANLIURFASPOR -
Detaylar
ELAZIĞSPOR (H) ÖZGÜR YANKAYA 
(Y) ALPASLAN DEDEŞ 
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR 
(D) BURAK ŞEKER 
(G) SERDAR ÇAKIR 
(T) LEVENT KARABUDAK 
(T) GÜLHAN ÖZKAN 
(T) REFİK EMRE 
20.05.2017 
18:30
MERSİN STADYUMU MERSİN İDMANYURDU -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) ALPER ULUSOY 
(Y) VOLKAN NARİNÇ 
(Y) İBRAHİM BOZBEY 
(D) ÇAĞATAY ŞAHAN 
(G) TURGAY GÜDÜ 
(T) ADNAN TAŞDAN 
(T) ŞEVKET CANITEZ 
(T) HALİT UĞURLU 
20.05.2017 
18:30
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
BANDIRMASPOR (H) HALİS ÖZKAHYA 
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL 
(Y) HAKAN YEMİŞKEN 
(D) EMRE MALOK 
(G) İBRAHİM AKSOY 
(T) ALTAN KUTUCU 
(T) SIRRI TUĞ 
(T) RAŞİT YÜKSEL 
(T) HALİT YAKUPOĞLU 
20.05.2017 
18:30
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş. (H) KORAY GENÇERLER 
(Y) UYGAR BEBEK 
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA 
(D) ERCAN HELLAÇ 
(G) NEDİM GÖKLÜ 
(T) ALİ OKÇUOĞLU 
(T) İSMAİL DAĞYARAN 
(T) TEMEL TÜYSÜZ 
20.05.2017 
18:30
BORNOVA STADI ALTINORDU A.Ş. -
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK 
(Y) SERDAR DİYADİN 
(Y) SAMET ÇAVUŞ 
(D) RAMAZAN KELEŞ 
(G) YUNUS YILDIRIM 
(T) ALİ ATASEVER 
(T) ALAATTİN ÖZCAN 
(T) NAZİF ÇILDIR 
20.05.2017 
18:30
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) ERKAN ENGİN 
(Y) ÖZGÜR ERTEM 
(Y) EMİN YILDIRIM 
(D) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU 
(T) ŞEVKET UYAR 
(T) SELİM ARICI 
20.05.2017 
18:30
YENİ 4 EYLÜL STADI SİVASSPOR -
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR (H) METE KALKAVAN 
(Y) ESAT SANCAKTAR 
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY 
(D) ONUR KARABAŞ 
(G) ADNAN ŞEKER 
(T) BAHTİYAR ÖLMEZ 
(T) MEHMET YAVUZ 
(T) UFUK ILGAZ 

KAYNAK: TFF

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner35

banner26

banner34