Liglerde Haftanın Programı

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 3. Hafta maçları 25, 26 ve 27 Ağustos'ta; TFF 1. Lig 3. Hafta maçları 25, 26 ve 27 Ağustos'ta; TFF 2. Lig 1. Hafta maçları 26 Ağustosta; TFF 3. Lig 1. Hafta maçları 26 Ağustosta oynanacak.

24 Ağustos 2017 Perşembe 15:37
Bu haber 657 kez okundu
Liglerde Haftanın Programı
banner1


Liglerde haftanın programı

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 3. Hafta maçları 25, 26 ve 27 Ağustos'ta; TFF 1. Lig 3. Hafta maçları 25, 26 ve 27 Ağustos'ta; TFF 2. Lig 1. Hafta maçları 26 Ağustosta; TFF 3. Lig 1. Hafta maçları 26 Ağustosta oynanacak.

Karşılaşmaların programı şöyle:




Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu -  3 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
25.08.2017
21:45
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU ALANYASPOR -
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU 
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY 
(Y) SAMET ÇİÇEK 
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(T) AHMET TOLUNAY 
(T) SELİM ARICI 
(T) İBRAHİM TAN 
25.08.2017
21:45
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU GALATASARAY A.Ş. -
Detaylar
DEMİR GRUP SİVASSPOR (H) ALİ PALABIYIK 
(Y) KEMAL YILMAZ 
(Y) SERKAN OLGUNCAN 
(D) SERKAN TOKAT 
(T) AHMET SERT 
(T) HAKAN CİVA 
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU 
26.08.2017
19:45
MALATYA İNÖNÜ EVKUR YENİ MALATYASPOR -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş. (H) BARIŞ ŞİMŞEK 
(Y) SAMET ÇAVUŞ 
(Y) MEHMET KISAL 
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU 
(T) TARIK ANTALYALI 
(T) HAKAN ATASOY 
(T) HAKAN YAPAN 
26.08.2017
19:45
VODAFONE PARK BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
BURSASPOR (H) METE KALKAVAN 
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL 
(Y) ESAT SANCAKTAR 
(D) SUAT ARSLANBOĞA 
(T) VAHAP ŞİMŞEK 
(T) NURULLAH ÖZTÜRK 
(T) HALİT UĞURLU 
(T) ABBAS ÖĞRAŞ 
26.08.2017
21:45
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR -
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) FIRAT AYDINUS 
(Y) SERKAN OK 
(Y) ERKAN AKBULUT 
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU 
(T) HÜSNÜ ARSLAN 
(T) MURAT KUTANİŞ 
(T) REFİK EMRE 
26.08.2017
21:45
BORNOVA STADI
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) SERKAN ÇINAR 
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY 
(Y) ERDEM BAYIK 
(D) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(T) ORHAN TATAR 
(T) AYDIN BALKANLI 
(T) LEVENT KALKAN 
27.08.2017
19:45
3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK -
Detaylar
ATİKER KONYASPOR (H) CÜNEYT ÇAKIR 
(Y) BAHATTİN DURAN 
(Y) TARIK ONGUN 
(D) ABDULKADİR BİTİGEN 
(T) AHMET HAMDİ USTA 
(T) CENGİZ AKAR 
(T) AHMET BURAN 
27.08.2017
21:45
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) ÜMİT ÖZTÜRK 
(Y) EKREM KAN 
(Y) KEREM ERSOY 
(D) ALİ ŞANSALAN 
(T) ÖMER DALMAN 
(T) RAŞİT YÜKSEL 
(T) RECEP KULAK 
27.08.2017
21:45
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU 
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ 
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK 
(D) ERKAN ENGİN 
(T) KAYHAN ALYÜRÜK 
(T) ALİ TEMİZ 
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR 

TFF 1. Lig -  3 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
25.08.2017
19:45
SAMSUN YENİ 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) ÇAĞATAY ŞAHAN 
(Y) CUMHUR ALTAY 
(Y) ÖNDER YILMAZ 
(D) MURAT ÖZCAN 
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ 
(T) KİRAMİ ÇELİK 
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ 
25.08.2017
21:45
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR BALTOK -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) CANER AK 
(Y) EMİN YILDIRIM 
(Y) FURKAN ÜRÜN 
(D) BURAK ŞEKER 
(T) KASIM TURNA 
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL 
26.08.2017
19:45
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. -
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) KORAY GENÇERLER 
(Y) VOLKAN NARİNÇ 
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU 
(D) ONUR KARABAŞ 
(T) FATİH ÖZTÜRK 
(T) ŞEVKET CANITEZ 
(T) RAMAZAN KALAYCI 
26.08.2017
20:00
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
ESKİŞEHİRSPOR -
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) SÜLEYMAN ABAY 
(Y) ORKUN AKTAŞ 
(Y) MEHMET YILDIRIM 
(D) KADİR SAĞLAM 
(T) MEHMET TUNA 
(T) BÜLENT KILIÇ 
26.08.2017
21:45
GAZİANTEP STADYUMU GAZİANTEPSPOR -
Detaylar
MANİSASPOR (H) YİĞİT ARSLAN 
(Y) ATA YILDIRIM 
(Y) HÜSEYİN AYLAK 
(D) AHMET TURAN TİMUROĞLU 
(T) BOZKURT BERKER 
(T) TİMUÇİN BAŞAR 
27.08.2017
19:45
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
GİRESUNSPOR (H) ERKAN ÖZDAMAR 
(Y) SONER MARAŞ 
(Y) GÖKMEN BALTACI 
(D) ALPER ÇETİN 
(T) ABDÜLKADİR KARDEŞ 
(T) CELALETTİN YAVUZ 
27.08.2017
19:45
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR -
Detaylar
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (H) RAMAZAN KELEŞ 
(Y) SEYFETTİN ÜNAL 
(Y) BURAK CANSIZ 
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK 
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU 
(T) ALPER YÜCEL 
27.08.2017
21:45
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR -
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) EMRE MALOK 
(Y) OKTAY ÖNGE 
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR 
(D) ZORBAY KÜÇÜK 
(T) ALİ ATASEVER 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) ERKAN GÜLDAŞ 
27.08.2017
21:45
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) KUTLUHAN BİLGİÇ 
(Y) BARAN ERASLAN 
(Y) CEMAL ALPAY 
(D) TOLGA SANCAK 
(T) RIFAT YERLİKAYA 
(T) YILDIRAY ARSLAN 

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  1 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
26.08.2017
16:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS BELEDİYE SPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) BATUHAN GÜLTEK 
(Y) SEZGİN ALTUN 
(Y) İLKER AYTEN 
(D) YUSUF AYDIN 
(G) RECAİ KUZEY 
26.08.2017
16:30
GAZİOSMANPAŞA STADI TOKATSPOR -
Detaylar
AFJET AFYONSPOR (H) YAKUP BAKIR 
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN 
(Y) ALİ TUNA 
(D) ERDEM MERTOĞLU 
(G) ADEM AYDIN 
26.08.2017
16:30
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR -
Detaylar
KASTAMONUSPOR 1966 (H) SELİM ÖZEN 
(Y) EMRE DOĞU 
(Y) ÇETİN ÖNCEL 
(D) LÜTFULLAH ASLAN 
(G) TURGAY DUMAN 
26.08.2017
16:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
EYÜPSPOR (H) HASAN AVCI 
(Y) CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR 
(Y) CAN SAVAŞAN 
(D) TAYFUN SARI 
(G) CELİL AYKAN 
26.08.2017
17:00
BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR -
Detaylar
SARIYER (H) YİĞİT PEŞİN 
(Y) ANIL USTA 
(Y) AHMET ULU 
(D) EFE SOYSAL 
(G) MURAT TÜRKER 
26.08.2017
17:00
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR A.Ş. -
Detaylar
İNEGÖLSPOR (H) ATİLLA KARAOĞLAN 
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ 
(Y) CANKUT GÖNENÇ 
(D) ÖMER ŞİVKA 
(G) EROL PESEN 
26.08.2017
17:00
BERGAMA 14 EYLÜL MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR (H) SİNAN DERECİ 
(Y) MEHMET VARGÜN 
(Y) KEMAL MAVİ 
(D) SERCAN YILMAZ 
(G) ERDOĞAN ÜSTÜN 
26.08.2017
20:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) YAVUZ ÇETİN 
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI 
(Y) SERDAR İLA 
(D) HASAN KAÇAR 
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ 
26.08.2017
20:00
MERSİN STADYUMU MERSİN İDMANYURDU -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER (H) ÇAĞDAŞ ALTAY 
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ 
(Y) OGÜN KAMACI 
(D) ERDOĞAN ÖZKAYA 
(G) DİLAVER YAR 

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  1 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
26.08.2017
  SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
KARŞIYAKA (H) SERDAR AKKOÇOĞLU 
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ 
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ 
(D) BARKIN KARA 
(G) MESUT CARIK 
26.08.2017
 
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
ALTAY -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR (H) BİLAL KÖSEOĞLU 
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU 
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR 
(D) FERİDUN DALDAŞ 
(G) LEVENT GÜZEN 
26.08.2017
16:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE BELEDİYESPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) UĞUR ERDOĞAN 
(Y) EMİR ERAY EYİSOY 
(D) RAŞİT YORGANCILAR 
(G) MEHMET ALİ UZUNADAM 
26.08.2017
17:00
VEFA FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR (H) GÜREL UZUNER 
(Y) EJDER YAPICI 
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ 
(D) SERKAN ÖNSAL 
(G) ERCAN İNEGÖLLÜLER 
26.08.2017
17:00
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (H) ALİ ZAĞLI 
(Y) ERSİN ERBAY 
(Y) YUSUF DOĞAN 
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK 
(G) MURAT ŞAHİN 
26.08.2017
17:00
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
BANDIRMASPOR (H) ADEM SARITAŞ 
(Y) AYKUT KÜÇÜK 
(Y) MEHMET ÖCAL 
(D) SAİT TUZCU 
(G) RECAİ YAŞAR 
26.08.2017
17:00
KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş. (H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) UFUK UĞURLU 
(Y) ABDULKADİR DÖNER 
(D) MEHMET TÜRKMEN 
(G) İSMAİL ZEYBEK 
26.08.2017
19:00
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
PENDİKSPOR (H) YASİN KOL 
(Y) MEHMET ŞENGÜL 
(Y) CEMİL TUNÇ 
(D) METEHAN ALPAT 
(G) BÜLENT GÜNEN 
26.08.2017
20:00
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
HACETTEPE SPOR (H) İLKER YASİN AVCI 
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU 
(Y) SALİM ŞANLIER 
(D) HAKAN ÜLKER 
(G) RACİ KÖPRÜLÜ 

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  1 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
26.08.2017
16:00
YOMRA İLÇE SAHASI YOMRASPOR -
Detaylar
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (H) MUSTAFA MURAT OĞUZ 
(Y) MEHMET KİRİŞÇİOĞLU 
(Y) BAKİ MUTLU 
(D) EMRULLAH DOĞAN 
(G) ADNAN PİŞKİN 
26.08.2017
16:00
BİNGÖL ŞEHİR 12 BİNGÖL SPOR -
Detaylar
ÇATALCA SPOR (H) BURAK ÖZCAN 
(Y) AYDIN KARSAVURAN 
(Y) HAMDİ TONTU 
(D) ALİM KANDEMİR 
(G) HANEFİ ÖZTÜRK 
26.08.2017
16:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMERSPOR 2003 -
Detaylar
KOZAN BELEDİYESPOR (H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY 
(Y) MURAT ERÖLMEZ 
(Y) FERDİ KARADORUK 
(D) HAKAN TEZCAN 
(G) KAZIM YENİ 
26.08.2017
16:30
CEBECİ İNÖNÜ YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR -
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) FEVZİ ERDEM AKBAŞ 
(Y) CAN ÖZTEKİN 
(Y) ŞAFAK NALBANTOĞLU 
(D) ALİ CAN ÖZIŞIK 
(G) MUSTAFA DÜZKAYA 
26.08.2017
16:30
DÜZCE 18 TEMMUZ DÜZCESPOR -
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER 
(Y) GÖRKEM KARGIAGE 
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ 
(D) ERHAN GÜNDÜZ 
(G) NEŞET MERDİN 
26.08.2017
16:30
ERZİN İLÇE STADI ERZİN BELEDİYESPOR -
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN 
(Y) KORAY CAN KARADEDELİ 
(Y) KADİR GÜNAL 
(D) GÖKHAN ÖZDEMİR 
(G) KAAN AKIN ÖZ 
26.08.2017
17:00
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ ORHANGAZİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
BERGAMA BELEDİYESPOR (H) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ 
(Y) ALİ ORHUN KARA 
(Y) HÜSEYİN CAN 
(D) MUSTAFA HAKAN BELDER 
(G) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM 
26.08.2017
17:00
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ BAYRAMPAŞA -
Detaylar
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. (H) GÖKHAN ÖZBULUT 
(Y) KASIM OYARÇİN 
(Y) TANER İLKER GÜMRÜKÇÜOĞLU 
(D) MURAT GÖZE 
(G) MUKADDEM GÜLPINAR 
26.08.2017
20:00
18 MART DARDANELSPOR A.Ş. -
Detaylar
ERBAASPOR (H) SEFA CAN MERAL 
(Y) ADEM ŞAHİN 
(Y) GÜNER MUMCU TAŞTAN 
(D) UĞURTAN KOCAMAN 
(G) SALİM DURAN 

TFF 3. Lig -  Grup 02 -  1 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
26.08.2017
16:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON -
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) AYTAÇ GEÇGEL 
(Y) MURAT GÜÇLÜ 
(Y) EMRAH AKKAYA 
(D) AYKUT SERGİN 
(G) AHMET ÇİFCİ 
26.08.2017
16:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. -
Detaylar
ANADOLU BAĞCILAR SPOR (H) LEVENT AKTAN 
(Y) MUHAMMET ALİ DOĞAN 
(Y) EGEMEN SAVRAN 
(D) SALİH AYTAÇ 
(G) ŞENOL İMANÇER 
26.08.2017
16:30
KAYSERİ ATATÜRK SPOR KOMP.YAN AÇIK SAHA KAYSERİ ERCİYESSPOR -
Detaylar
PAZARSPOR (H) BURAK OLCAR 
(Y) BİRTAN YAVUZ 
(Y) ŞEFİK ÖNER 
(D) ENES KANPARA 
(G) AYHAN AKGÖZ 
26.08.2017
17:00
TİRE 4 EYLÜL TİRE 1922 SPOR -
Detaylar
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR (H) SİNAN ÖZCAN 
(Y) ŞENER İNAN 
(Y) ERTAN DEMİRCİ 
(D) ERDİ ÇETİN 
(G) SACİT KEŞKEK 
26.08.2017
17:00
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI TURGUTLUSPOR -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) AHMET BALKAN 
(Y) MUHARREM GÜZEL 
(Y) ÇAĞLAR DEMİRKIRAN 
(D) FATİH TOMRİS 
(G) YÜKSEL ALTUNTAŞ 
26.08.2017
17:00
GÖLCÜK ŞEHİR GÖLCÜKSPOR -
Detaylar
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ (H) ABDULKERİM SALTUK BUĞRAHAN KOCA 
(Y) ASKER AÇIKGÖZ 
(Y) MEHMET ÖZER 
(D) İSA MAVİŞ TAZEGÜL 
(G) ALAATTİN TOPCU 
26.08.2017
17:00
ESENLER STADI EROKSPOR A.Ş. -
Detaylar
MUĞLASPOR (H) ADEM CİNEK 
(Y) METİN CEBECİ 
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU 
(D) MUHARREM MERT KABAK 
(G) ÖMER FARUK YEŞİL 
26.08.2017
17:00
DARICA İLÇE
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
ERGENE VELİMEŞE SPOR (H) ERHAN KUTLU 
(Y) MEHMET UĞUR ALPTEKİN 
(Y) İSA DOĞANLAR 
(D) ÖMER FARUK GÜLTEKİN 
(G) FARUK OYAR 
26.08.2017
19:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU 
(Y) ARDA DARCAN 
(Y) HARUN ÖZTEKİN 
(D) AKİF ABDURRAHMAN MORCA 
(G) EMRE KOSİF 

TFF 3. Lig -  Grup 03 -  1 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
26.08.2017
16:00
ŞANLIURFA GAP STADYUMU ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
AYDINSPOR 1923 (H) CİHAN ATAŞ 
(Y) OKAN AKBAL 
(Y) SELİM ŞENÖZ 
(D) OKTAY KOÇAK 
(G) KEMAL ÇETİN 
26.08.2017
16:30
ANKARA OSTİM ANKARA ADLİYE SPOR -
Detaylar
PAYASSPOR (H) ALPASLAN ŞEN 
(Y) SONER AKGÜN 
(Y) KENAN ÖZCAN 
(D) MEHMET KARA 
(G) ÖMER KIRDİNLİ 
26.08.2017
16:30
7 OCAK STADI OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR (H) OZAN BİLEYCİ 
(Y) MUSTAFA ÇEVİK 
(Y) EFE KURTULUŞ 
(D) OZAN ERGÜN 
(G) ABDÜLKADİR GÜVEN 
26.08.2017
17:00
AVCILAR ATATÜRK STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR (H) DENİZ KÜKREK 
(Y) BEKİR ÖZÇELİK 
(Y) ÖMER YÜZER 
(D) MUSTAFA İNAN 
(G) LOKMAN TOP 
26.08.2017
17:00
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
ELAZİZ BELEDİYESPOR (H) HASAN ERTUĞAN 
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU 
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER 
(D) RAMAZAN DOĞANAY 
(G) BÜLENT TÜRKEKUL 
26.08.2017
17:00
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR -
Detaylar
CİZRE SPOR (H) SÜLEYMAN SOYUTÜRK 
(Y) NECDET ÇELİK 
(Y) TUNCAY ERCAN 
(D) TURHAN AKBAŞ 
(G) YUSUF YILMAZ 
26.08.2017
17:00
UŞAK 1 EYLÜL UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU (H) MUHAMMETALİ METOĞLU 
(Y) ERTAN BAŞDAĞ 
(Y) AKIN KARABACAK 
(D) YÜCEL BÜYÜK 
(G) M.ORHAN ANŞİN 
26.08.2017
17:00
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL SAHASI
(MİSAFİR TAKIM SEYİRCİSİZ)
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
KOCAELİSPOR (H) YUNUS DURSUN 
(Y) SELMAN TİMUR 
(Y) OĞUR AYDOĞDU 
(D) MUHAMMED EMRE YÜZER 
(G) AYHAN ŞENTÜRK 
26.08.2017
17:00
GENERAL BASRİ SARAN TEKİRDAĞSPOR -
Detaylar
ARSİNSPOR (H) EFE TANRIVERDİ 
(Y) SUHA ADIYAMAN 
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ 
(D) HAKAN ERGİN 
(G) HAKAN AKNAM 

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner35

banner26

banner34