Liglerde Haftanın Programı

Spor Toto Süper Lig 29. hafta maçları 19, 20, 21 ve 22 Nisan'da; Spor Toto 1. Lig 30. hafta maçları 19, 20, 21 ve 22 Nisan'da oynanacak.

18 Nisan 2019 Perşembe 14:28
Bu haber 1042 kez okundu
Liglerde Haftanın Programı
banner39
 
Spor Toto Süper Lig 29. hafta maçları 19, 20, 21 ve 22 Nisan'da; Spor Toto 1. Lig 30. hafta maçları 19, 20, 21 ve 22 Nisan'da oynanacak.





Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu -  29.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.04.2019 
Cuma 
20:30

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

BURSASPOR
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU 
(Y) MEHMET CEM SATMAN 
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM 
(D) ERKAN ÖZDAMAR 
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR 
(T) HAYDAR ÖZDEMİR 
(T) DURMUŞ CANSEVER 
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
20.04.2019 
Cumartesi 
16:00

TRABZONSPOR A.Ş.
-
Detaylar

EVKUR YENİ MALATYASPOR
(H) ZORBAY KÜÇÜK 
(Y) KEMAL YILMAZ 
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN 
(D) HAKAN CEYLAN 
(T) ALİ ATASEVER 
(T) CENGİZ AKAR 
(T) İBRAHİM TAN 
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ
20.04.2019 
Cumartesi 
16:00

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

ANTALYASPOR A.Ş.
(H) BÜLENT YILDIRIM 
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ 
(Y) ASIM YUSUF ÖZ 
(D) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ 
(T) MEHMET YAVUZ 
(T) BARIŞ ŞENSOY 
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
20.04.2019 
Cumartesi 
19:00

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
(H) CÜNEYT ÇAKIR 
(Y) BAHATTİN DURAN 
(Y) TARIK ONGUN 
(D) SÜLEYMAN ABAY 
(T) NİHAT DOKER 
(T) ALİ TEMİZ 
(T) CENGİZ ÖNEN 
BORNOVA STADI
20.04.2019 
Cumartesi 
19:00

GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
(H) ARDA KARDEŞLER 
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU 
(Y) HAKAN YEMİŞKEN 
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU 
(T) HASBİ SEVİNDİK 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) ABBAS ÖĞRAŞ 
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
21.04.2019 
Pazar 
13:30

MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

ATİKER KONYASPOR
(H) KORAY GENÇERLER 
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ 
(Y) YUSUF BOZDOĞAN 
(D) RAMAZAN KELEŞ 
(T) AHMET BOZAN 
(T) SÜLEYMAN KUTAY 
(T) BARIŞ BİRİNCİ 
ERYAMAN STADYUMU
21.04.2019 
Pazar 
16:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) HÜSEYİN GÖÇEK 
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY 
(Y) ERDEM BAYIK 
(D) EMRE MALOK 
(T) ÖMER DALMAN 
(T) ENGİN BAYRAKTAR 
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK 
3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
21.04.2019 
Pazar 
19:00

AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) SUAT ARSLANBOĞA 
(Y) SERKAN OK 
(Y) İSMAİL ŞENCAN 
(D) ÖZGÜR YANKAYA 
(T) EKREM İNCİ 
(T) MUKADDER KARDİYEN 
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU 
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
22.04.2019 
Pazartesi 
20:00

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) METE KALKAVAN 
(Y) KEREM ERSOY 
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU 
(D) ALPER ULUSOY 
(T) SÜLEYMAN ARKAN 
(T) CELALETTİN YAVUZ 
(T) ERCAN OKUR 
YENİ 4 EYLÜL STADI


Spor Toto 1. Lig -  30.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.04.2019 
Cuma 
19:00

BİREVİM ELAZIĞSPOR
-
Detaylar

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) ALİ ŞANSALAN 
(Y) MEHMET KISAL 
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA 
(D) TURGUT DOMAN 
(T) KAYHAN ALYÜRÜK 
(T) OSMAN YILDIRIM 
(T) BÜLENT KILIÇ 
YENİ MALATYA STADYUMU
20.04.2019 
Cumartesi 
14:00

ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) EMİN YILDIRIM 
(Y) SERKAN ÇİMEN 
(D) BURAK ŞEKER 
(T) ERKİN ADALAR 
(T) TİMUÇİN BAŞAR 
(T) SADETTİN DAĞ 
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
20.04.2019 
Cumartesi 
14:00

GİRESUNSPOR
-
Detaylar

ABALI DENİZLİSPOR
(H) FIRAT AYDINUS 
(Y) ORKUN AKTAŞ 
(Y) MEHMET YILDIRIM 
(D) BURAK TAŞKINSOY 
(T) GÖKSEL TOPALOĞLU 
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER 
(T) ALPER YÜCEL 
GİRESUN ATATÜRK
20.04.2019 
Cumartesi 
19:30

GENÇLERBİRLİĞİ
-
Detaylar

İSTANBULSPOR A.Ş.
(H) HALİL UMUT MELER 
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ 
(Y) BİLAL GÖLEN 
(D) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(T) AYHAN TAŞ 
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN 
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR 
ERYAMAN STADYUMU
21.04.2019 
Pazar 
14:00

BOLUSPOR
-
Detaylar

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
(H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU 
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU 
(Y) MEHMET KAPLUHAN 
(D) MUSTAFA AYDIN 
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU 
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL 
(T) MEHMET ALTINDAĞ 
BOLU ATATÜRK
21.04.2019 
Pazar 
16:30

AFJET AFYONSPOR
-
Detaylar

ALTINORDU A.Ş.
(H) MERT GÜZENGE 
(Y) ÖZGÜR ERTEM 
(Y) HABİP TİRYAKİ 
(D) ADNAN DENİZ KAYATEPE 
(T) RIFAT YERLİKAYA 
(T) GÜLHAN ÖZKAN 
(T) NAZİF ÇILDIR 
ZAFER STADI
21.04.2019 
Pazar 
16:30

ALTAY
-
Detaylar

HATAYSPOR
(H) ATİLLA KARAOĞLAN 
(Y) MURAT ŞENER 
(Y) ÇETİN ÖNCEL 
(D) İLKER YASİN AVCI 
(T) METİN ALPER 
(T) MEHMET SARIBUVA 
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ 
İZMİR ATATÜRK
21.04.2019 
Pazar 
19:30

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) HALİS ÖZKAHYA 
(Y) MEHMET METİN 
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK 
(D) ONUR ÖZÜTOPRAK 
(T) FAİK DEMEZ 
(T) KEMAL ÖZKOÇ 
(T) REFİK EMRE 
5 OCAK FATİH TERİM
22.04.2019 
Pazartesi 
19:00

BALIKESİRSPOR BALTOK
-
Detaylar

KARDEMİR KARABÜKSPOR
(H) YAKUP ÖZHAN 
(Y) ENGİN ERDEM 
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK 
(D) BİLAL KÖSEOĞLU 
(T) AHMET TOLUNAY 
(T) ADNAN KARAYEL 
BALIKESİR ATATÜRK





KAYNAK: TFF



ADMİN 1

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner38

banner37

banner34