Öne Çıkanlar miraç kandili Bilgiden Bilince konulu konferans bornova ilçesinde kaza bahçelievler mah.cinayet Bornova

Bu haber kez okundu.

Liglerde Haftanın Programı

 
Spor Toto Süper Lig 33. hafta maçları 17, 18, 19 ve 20 Mayıs'ta; Spor Toto 1. Lig 34. hafta maçları 17 ve 18 Mayıs'ta oynanacak maçlarla devam edecek. 



Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu -  33.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler


20:30

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

ATİKER KONYASPOR
(H) KORAY GENÇERLER 
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR 
(Y) GÖKMEN BALTACI 
(D) ALPER ÇETİN 
(V) ALİ PALABIYIK 
(A) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(G) TÜRKAY GÜDÜ 
(T) ZEKİ UZUN 
(T) SURURİ SAYDAM 
(T) BÜLENT KILIÇ 
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU


19:00

ANTALYASPOR A.Ş.
-
Detaylar

EVKUR YENİ MALATYASPOR
(H) ARDA KARDEŞLER 
(Y) HAKAN YEMİŞKEN 
(Y) KEMAL ELMAS 
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY 
(G) SERDAR ÇAKIR 
(T) CEM ARİF ÇETİN 
(T) CENGİZ AKAR 
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR 
ANTALYA STADYUMU


19:00

TRABZONSPOR A.Ş.
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) FIRAT AYDINUS 
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU 
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY 
(D) ÖZGÜR YANKAYA 
(G) METİN TOKAT 
(T) HAKAN TAŞCI 
(T) SÜLEYMAN KUTAY 
(T) CELALETTİN YAVUZ 
(T) CENGİZ ÖNEN 
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ


16:00

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU 
(Y) ESAT SANCAKTAR 
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK 
(D) ONUR ÖZÜTOPRAK 
(G) KEMAL ÇAKMAK 
(T) HASAN ONAR 
(T) TİMUÇİN BAŞAR 
(T) ALPER YÜCEL 
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU


16:00

BURSASPOR
-
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
(H) METE KALKAVAN 
(Y) KEMAL YILMAZ 
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL 
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(G) MURAT ILGAZ 
(T) CENK ALTUN 
(T) MUKADDER KARDİYEN 
(T) ERHAN ŞAHİN 
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU


19:00

AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) ZORBAY KÜÇÜK 
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM 
(Y) CANDAŞ ELBİL 
(D) MERT GÜZENGE 
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN 
(T) VAHAP ŞİMŞEK 
(T) HAKAN CİVA 
(T) REFİK EMRE 
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU


19:00

GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) CÜNEYT ÇAKIR 
(Y) BAHATTİN DURAN 
(Y) TARIK ONGUN 
(D) HALİL UMUT MELER 
(G) YUNUS YILDIRIM 
(G) TOLGA ÖZKALFA 
(T) ERTUĞRUL ARSLAN 
(T) ALİ TEMİZ 
(T) ŞEVKET CANITEZ 
(T) HAKAN YAPAN 
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU


20:00

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) SUAT ARSLANBOĞA 
(Y) SERKAN OK 
(Y) İSMAİL ŞENCAN 
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU 
(G) NEDİM GÖKLÜ 
(T) UĞUR KÖLEMEN 
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER 
(T) ERCAN OKUR 
ERZURUM KAZIM KARABEKİR


20:00

MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) HÜSEYİN GÖÇEK 
(Y) ALPASLAN DEDEŞ 
(Y) YUSUF BOZDOĞAN 
(D) SÜLEYMAN ABAY 
(G) A.SOMER KARAKAŞ 
(T) BERK ÖZBEK 
(T) YILDIRAY ARSLAN 
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ 
ERYAMAN STADYUMU


Spor Toto 1. Lig -  34.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler


16:30

ALTAY
-
Detaylar

BİREVİM ELAZIĞSPOR
(H) YALÇIN TAŞKINFURAT 
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ 
(Y) OGÜN KAMACI 
(D) SERCAN YILMAZ 
(G) CENGİZ AKYÜZ 
(T) ÖMER DALMAN 
(T) İLKER EMİR 
(T) SÜLEYMAN BASA 
İZMİR ATATÜRK


16:30

BOLUSPOR
-
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) SİNAN DERECİ 
(Y) MEHMET YILDIRIM 
(Y) SERDAR İLA 
(D) CELAL BAYRAKLI 
(G) MEHMET KAYA 
(T) EROL ÖZBULUT 
(T) ENGİN BAYRAKTAR 
(T) NAZİF ÇILDIR 
BOLU ATATÜRK


16:30

BALIKESİRSPOR BALTOK
-
Detaylar

HATAYSPOR
(H) MURAT ERDOĞAN 
(Y) MURAT ALTAN 
(Y) UFUK UĞURLU 
(D) CİHAN AYDIN 
(G) MÜRVET SEZER 
(T) AHMET SERT 
(T) OSMAN YILDIRIM 
(T) RAMAZAN GÜN 
BALIKESİR ATATÜRK


16:30

AFJET AFYONSPOR
-
Detaylar

ÜMRANİYESPOR
(H) SARPER BARIŞ SAKA 
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ 
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ 
(D) ALİ KARATUTLU 
(G) İBRAHİM AKSOY 
(T) MAHMUT KAYHAN 
(T) MEHMET SARIBUVA 
(T) İBRAHİM TAN 
ZAFER STADI


16:30

GENÇLERBİRLİĞİ
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) ALİ ŞANSALAN 
(Y) CEMAL BİNGÜL 
(Y) SEYFETTİN ÜNAL 
(D) BURAK TAŞKINSOY 
(G) AYTEKİN DURMAZ 
(T) LEVENT KARABUDAK 
(T) KERİM ALTIAY 
(T) ABBAS ÖĞRAŞ 
ERYAMAN STADYUMU


16:30

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) BURAK ŞEKER 
(Y) KAMİL ÇETİN 
(Y) EMRAH ÜNAL 
(D) HAKAN ÜLKER 
(G) SELAMİ ŞİMŞEK 
(T) SUAT ÇOBAN 
(T) SELİM ARICI 
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN 
5 OCAK FATİH TERİM


16:30

İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ABALI DENİZLİSPOR
(H) YASİN KOL 
(Y) FURKAN ÜRÜN 
(Y) KEREM YÜKÜNÇ 
(D) EGEMEN ARTUN 
(G) NECDET ERDİLEK 
(T) ALTAN KUTUCU 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ 
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI


16:30

GİRESUNSPOR
-
Detaylar

ALTINORDU A.Ş.
(H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU 
(Y) GÖKHAN BARCIN 
(Y) ALİ CAN ALP 
(D) OZAN BİLEYCİ 
(G) KADİR TOZLU 
(T) MURAT YAMAK 
(T) GÜLHAN ÖZKAN 
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU 
GİRESUN ATATÜRK


16:30

KARDEMİR KARABÜKSPOR
-
Detaylar

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
(H) ATİLLA KARAOĞLAN 
(Y) CEMAL ALPAY 
(Y) HAKAN KARABALCIK 
(D) SÜLEYMAN SOYUTÜRK 
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU 
(T) AHMET ŞAHİN 
(T) NURULLAH ÖZTÜRK 
(T) SADETTİN DAĞ 
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU






KAYNAK: TFF



ADMİN  1
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner35

banner38

banner37

banner34