Süper Lig'de 28. hafta Maç Programı

TFF, Süper Lig'de 28. hafta maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı.

05 Nisan 2018 Perşembe 16:12
Bu haber 1498 kez okundu
Süper Lig'de 28. hafta Maç Programı
banner1
 
Liglerde bu hafta Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 28. hafta, Spor Toto 1. Lig 30. hafta müsabakaları yapılacak.



Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu -  28 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
06.04.2018
20:00
3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK -
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK 
(Y) MEHMET METİN 
(Y) MEHMET KISAL 
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(T) METİN CENGİZ 
(T) BÜLENT BALTA 
(T) REFİK EMRE 
07.04.2018
13:30
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş. (H) KORAY GENÇERLER 
(Y) YUSUF BOZDOĞAN 
(Y) İBRAHİM BOZBEY 
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU 
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ 
(T) KEMAL ÖZKOÇ 
(T) SÜLEYMAN BASA 
07.04.2018
16:00
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ TRABZONSPOR A.Ş. -
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) ALİ PALABIYIK 
(Y) SERKAN OLGUNCAN 
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN 
(D) YAŞAR KEMAL UĞURLU 
(T) AYHAN KABAKÇI 
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN 
(T) RAMAZAN KALAYCI 
07.04.2018
19:00
VODAFONE PARK BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş. (H) ÜMİT ÖZTÜRK 
(Y) İSMAİL ŞENCAN 
(Y) ASIM YUSUF ÖZ 
(D) ALİ ŞANSALAN 
(T) MEHMET TUNA 
(T) UĞUR KÖSE 
(T) MÜMTAZ ŞOĞUR 
08.04.2018
13:30
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU ATİKER KONYASPOR -
Detaylar
DEMİR GRUP SİVASSPOR (H) FIRAT AYDINUS 
(Y) SERKAN OK 
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU 
(D) SERKAN ÇINAR 
(T) ZEKİ UZUN 
(T) KERİM ALTIAY 
(T) RECEP KULAK 
08.04.2018
16:00
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU AYTEMİZ ALANYASPOR -
Detaylar
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR (H) HALİS ÖZKAHYA 
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY 
(Y) HAKAN YEMİŞKEN 
(D) ARDA KARDEŞLER 
(T) MURAT YAMAK 
(T) NURULLAH ÖZTÜRK 
(T) NAZİF ÇILDIR 
08.04.2018
16:00
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU BURSASPOR -
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) METE KALKAVAN 
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL 
(Y) ESAT SANCAKTAR 
(D) SERKAN TOKAT 
(T) HAKAN TAŞCI 
(T) ALAATTİN ÖZCAN 
(T) TEMEL TÜYSÜZ 
08.04.2018
19:00
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ FENERBAHÇE A.Ş. -
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) HALİL UMUT MELER 
(Y) KEREM ERSOY 
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU 
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU 
(T) AHMET BOZAN 
(T) YILDIRAY ARSLAN 
(T) MURAT KARAMAN 
09.04.2018
20:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
GALATASARAY A.Ş. (H) CÜNEYT ÇAKIR 
(Y) BAHATTİN DURAN 
(Y) TARIK ONGUN 
(D) ALPER ULUSOY 
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR 
(T) CELALETTİN YAVUZ 
(T) AHMET BURAN 

Spor Toto 1. Lig -  30 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
07.04.2018
13:00
GAZİANTEP STADYUMU GAZİANTEPSPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(Y) ENGİN ERDEM 
(Y) EMRAH ÜNAL 
(D) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(T) SUAT ÇOBAN 
(T) KİRAMİ ÇELİK 
07.04.2018
13:00
ERZURUM KAZIM KARABEKİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR -
Detaylar
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (H) SARPER BARIŞ SAKA 
(Y) ORKUN AKTAŞ 
(Y) MEHMET KAPLUHAN 
(D) MERT GÜZENGE 
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ 
(T) İLKER EMİR 
07.04.2018
15:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
GRANDMEDICAL MANİSASPOR (H) EMRE MALOK 
(Y) SEYFETTİN ÜNAL 
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL 
(D) BİLAL KÖSEOĞLU 
(T) AHMET ŞAHİN 
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER 
07.04.2018
15:00
ANKARA 19 MAYIS MKE ANKARAGÜCÜ -
Detaylar
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN 
(Y) ALPASLAN DEDEŞ 
(Y) ERKAN AKBULUT 
(D) BURAK ŞEKER 
(T) BÜLENT UYGUR 
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ 
(T) CENGİZ ÖNEN 
08.04.2018
13:00
ÇAYKUR DİDİ ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. -
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) ÖZGÜR YANKAYA 
(Y) UYGAR BEBEK 
(Y) ERDEM BAYIK 
(D) KADİR SAĞLAM 
(T) EKREM İNCİ 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) BARIŞ BİRİNCİ 
08.04.2018
13:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR -
Detaylar
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR (H) ZORBAY KÜÇÜK 
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU 
(Y) GÖKMEN BALTACI 
(D) RAMAZAN KELEŞ 
(T) KAYHAN ALYÜRÜK 
(T) TİMUÇİN BAŞAR 
(T) UFUK ILGAZ 
08.04.2018
15:30
SAMSUN YENİ 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) KUTLUHAN BİLGİÇ 
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ 
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ 
(D) YİĞİT ARSLAN 
(T) FAİK DEMEZ 
(T) AHMET SULA 
(T) MEHMET ALTINDAĞ 
08.04.2018
18:00
BORNOVA STADI ALTINORDU A.Ş. -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) SUAT ARSLANBOĞA 
(Y) SERDAR DİYADİN 
(Y) SAMET ÇAVUŞ 
(D) ALPER ÇETİN 
(T) ADNAN TAŞDAN 
(T) OSMAN KAYAALP 
09.04.2018
18:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR BALTOK -
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU 
(Y) SERKAN GENÇERLER 
(Y) GÖKMEN OLGAÇ 
(D) CANER AK 
(T) NİHAT DOKER 
(T) MURAT KUTANİŞ 



KAYNAK: TFF


Admin  1

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner37

banner24

banner34