20 Nisan 2014 Pazar

Petek Dinçöz Nasıl Kilo Verdi?

Kısa sürede verdiği kilolarla dikkat çeken ünlüler arasına Petek Dinçöz de katıldı.

06 Ocak 2013 Pazar 21:17
Bu haber 5871 kez okundu
Petek Dinçöz Nasıl Kilo Verdi?
Şarkıcı sadece 3 ayda 11 kilo verdi. Günde 9 km yürüdüğünü açıklayan Dinçöz, fazla kilolarından kurtulmak için 6 bin Euro harcadı.

Petek Dinçöz'ü görenler şaşırıyor. İnce görünümüyle dikkat çeken sanatçı 3 ayda toplam 11 kilo verdi. Hadise, Gülşen gibi ünlüleri zayıflatan Şeyda Coşkun'la çalıştığını dile getiren Dinçöz, diyetisyene kilo başına yaklaşık bin 500 lira ödedi.

Sırrını ilk kez paylaşan şarkıcı aç kalmadığını belirterek şunları söyledi:

"Yiyerek zayıflıyorum. Et de, sebze de, meyve de yiyorum. Eskiden meyve yemezdim. Şimdi bütün meyvelerimi yiyorum. İnanılmaz spor yapıyorum. Gittiğim konserlerde bile üşünmeden çıkıp yürüyorum. Günde toplam 9 km yürüyorum" dedi.

TESPİHLE YÜRÜYOR

Adımsayarla yürüyüş yapan Dinçöz, yürüyüş esnasında elinden tespihini düşürmediğini belirtti. Her sabah sporunu yaparken okuduğu dualarla güne başladığı dile getiren Dinçöz, “Dualarla günüm daha güzel geçiyor. Maneviyat çok önemliî dedi.

YEMEK AYAĞINA GELİYOR

Şarkıcı diyet listesindeki öğünlerin evine geldiğini belirtti. Tüm programa toplamda 6 bin Euro verdiğini açıklayan şarkıcı, 2 ay sonra evinde yemek yapan yardımcısını Coşkun'un diyet merkezine yollayarak diyet yemek yapmasını da öğrenmesini sağladığını dile getirdi.


Kaynak:Bugün

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

KİM KİMDİR? Tümü

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV