Balteks Tekstil İnşaat San. Tic. Ltd. Şti

Balteks Tekstil İnşaat San. Tic. Ltd. Şti (Görüntülenme Sayısı: 1929)
Sektör Tekstil
İlan Tarihi 9 yıl önce
Firma No 2431
Telefon 0322 351 91 91
Faks
Web Sitesi www.balteks.com.tr
Adres Abidinpaşa caddesi 27002 Sokak no:5
İl/İlçe Seyhan / Adana
Firma Hakkında
 1975   yılında inşaat ve  taahhüt işleri ile iş hayatına  başlayan Balteks ltd bir aile firması olarak iş hayatına başlamıştır..

1980 yılından   itibaren bölgenin dünyaca tanınmış   olan Özbucak ,Güney Sanayi ve Bossa gibi kumaş üreticilerinin stok ürünlerinin pazarlanması ile faaliyelerine yeni bir yön vermiştir.

Artan tekstil talepleri doğrultusunda 1985 yılından itibaren Balteks Ltd ve KBK Tekstil A.Ş. olarak    Adanadaki faaliyetlerine devam eden kardeş firmalar,daha da büyük pazarlara ulaşmak amacı ile 2000 yılından itibaren Merter/İstanbul da yine toptan kumaş servislerine devam kararı alarak RCR Ltd firmasını kurmuşlardır.

Bu arada Balteks ltd,Rcr ltd ve Kbk A.Ş. olarak ,iç ve dış piyasanın talepleri olan gömleklik ve bayan dış giyim üretimi için kumaş tedariki faaliyetlerine devam etmektedirler. Ayrıca,Genar yapı Ltd Şti olarak  İstanbul ve Ankara başta  olmak üzere çeşitli şehirlerde lüks konut yapımı ve taahhüt işlerine de devam etmektedir.

Bununla birlikte yine 2000 li yılarda oluşan dış pazar konfeksiyon taleplerini de en üst kalitede temin ederek bugünlere ulaşılmış ve gittikçe zorlaşan tekstil pazarında sahip olduğumuz  kaliteli servis anlayışı ile geleceğe doğru yürümek azim ve kararlılığımızı  devam ettirmekteyiz.Numune hazırlamadan son bitim işlemlerine kadar gereken tüm işlemler deneyimli ekibimiz tarafından takip ve kontrol edilmektedir.

banner35

banner38

banner37

banner34