Öne Çıkanlar emine Karatepe lütfiye Terkoz ayşe ölmez apple türkiye Dünyadan 420 km uzakta böyle yaşadılar 153 saatleri avrupa konseyi

Bu haber kez okundu.

Süper Lig 1. Hafta Maç Programı

2020-2021 Sezonu Süper Lig 1. Hafta karşılaşmaları 11, 12, 13 ve 14 Eylül'de, TFF 1. Lig 1. Hafta karşılaşmaları 11, 12, 13 ve 14 Eylül'de oynanacak.

Karşılaşma programları şöyle:


Süper Lig -  1.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
11.09.2020
Cuma

20:00


ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) BERK ÖZBEK
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) MURAT KANGALGİL
ÇAYKUR DİDİ
12.09.2020
Cumartesi

17:00


DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

ALANYASPOR
(H) ALİ PALABIYIK
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(Y) SERKAN ÇİMEN
(D) BURAK PAKKAN
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) OZAN CANYURT
(T) KEMAL ÖZKOÇ
(T) İLTER ÖZ
YENİ 4 EYLÜL STADI
12.09.2020
Cumartesi

17:00


FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
-
Detaylar

YENİ MALATYASPOR
(H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) MEHMET KISAL
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) MURAT ERDOĞAN
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
(T) EKREM GÜLEN
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
ATATÜRK OLİMPİYAT
12.09.2020
Cumartesi

20:00


GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

YUKATEL DENİZLİSPOR
(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) ESAT SANCAKTAR
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) ALPER ÇETİN
(G) ÜNSAL ÇİMEN
(T) ORHAN TATAR
(T) SÜLEYMAN KUTAY
(T) LEVENT KALKAN
GÜRSEL AKSEL STADYUMU
12.09.2020
Cumartesi

20:00


GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(Y) İLKER TAKPAK
(D) TURGUT DOMAN
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) MURAT YAMAK
(T) SURURİ SAYDAM
(T) NAZİF ÇILDIR
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
13.09.2020
Pazar

17:00


MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
(H) BURAK ŞEKER
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(G) MURAT ILGAZ
(T) BOZKURT BERKER
(T) CENGİZ AKAR
(T) CENGİZ ÖNEN
ERYAMAN STADYUMU
13.09.2020
Pazar

17:00


HES KABLO KAYSERİSPOR
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(D) YİĞİT ARSLAN
(G) MÜRVET SEZER
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) MURAT KARAMAN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
13.09.2020
Pazar

20:00


TRABZONSPOR A.Ş.
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) AYDIN BALKANLI
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ
13.09.2020
Pazar

20:00


FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
(H) YASİN KOL
(Y) MEHMET METİN
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) CİHAN AYDIN
(G) MUSTAFA ÇULCU
(T) AHMET SERT
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) TEMEL TÜYSÜZ
ANTALYA STADYUMU
14.09.2020
Pazartesi

20:00


ATAKAŞ HATAYSPOR
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) METE KALKAVAN
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(Y) CANDAŞ ELBİL
(D) CANER AK
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) MEHMET TUNA
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) İLKER ÖZKAN
KALYON STADYUMU

TFF 1. Lig -  1.Hafta

Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
11.09.2020
Cuma

19:00


MENEMEN SPOR
-
Detaylar

ALTINORDU
(H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(Y) CEM ÖZBAY
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) ATİLLA AKSOY
(T) OĞUZ CESUR
MENEMEN İLÇE STADI
12.09.2020
Cumartesi

16:30


ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
(H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) ALİ TUNA
(D) ERHAN KUTLU
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) MEHMET YAVUZ
(T) SERKAN ATALAY
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
12.09.2020
Cumartesi

16:30


BEYPİLİÇ BOLUSPOR
-
Detaylar

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(Y) FERDİ KARADORUK
(D) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) ALİ ATASEVER
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) ALPER YÜCEL
BOLU ATATÜRK
12.09.2020
Cumartesi

19:00


ANKARASPOR
-
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) EMRE KARGIN
(Y) BARAN ERASLAN
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(D) MEHMET TERECE
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) TİMUÇİN BAŞAR
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
OSMANLI STADI
13.09.2020
Pazar

16:30


BURSASPOR
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) KORAY GENÇERLER
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) ERKİN ADALAR
(T) AHMET KORKMAZ
(T) ERHAN ŞAHİN
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
13.09.2020
Pazar

19:00


ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

İSTANBULSPOR A.Ş.
(H) KADİR SAĞLAM
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) BATUHAN GÜLTEK
(G) ZİYA ÇETİN
(T) CEMİL KAYHAN
(T) MEHMET SARIBUVA
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
5 OCAK FATİH TERİM
13.09.2020
Pazar

19:00


ALTAY
-
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
(H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) MEHMET YILDIRIM
(D) EMRE MALOK
(G) AKİF UĞURDUR
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) BİLAL SATICI
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
14.09.2020
Pazartesi

19:00


BALIKESİRSPOR
-
Detaylar

GİRESUNSPOR
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) GÖKMEN BALTACI
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(D) HAKAN CEYLAN
(G) MEHMET KAYA
(T) LEVENT KARABUDAK
(T) GÜLHAN ÖZKAN
(T) DURMUŞ CANSEVER
BALIKESİR ATATÜRK
14.09.2020
Pazartesi

19:00


AKHİSARSPOR
-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) MURAT ŞENER
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) LÜTFULLAH ASLAN
(G) TANER GİZLENCİ
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) VELİ KESER
(T) LEVENT AKYER
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner35

banner38

banner37

banner34